Bridge

AVE-KONTAKT OPEN - hlavní turnaj dvojic

Podrobné výsledky turnaje naleznete zde.

Rank     Name                                Sess. 1 Sess. 2    %     Club/St.

  1.  18 Pešout Jan - Plhal Petr               50.82   70.12  60.114       BKP
  2.  10 Lauer Zbyněk - Mödritzer Miloslav     51.79   65.98  58.618   BKP-NER
  3.   4 Hnátová Daniela - Scháňka Martin      55.63   61.24  58.333    BKP-VŠ
  4.  17 Kopřiva Jiří - Svoboda Otakar         58.79   52.81  55.912       BKP
  5.   2 Medlín Aleš - Medlín Jiří             59.18   51.04  55.256   BKP-TRI
  6.  28 Baláš Jiří - Horáček Josef            55.91   53.70  54.843   NMM-TRU
  7.  22 Hájková Soňa - Pavelka Emil           46.15   60.06  52.849       HAV
  8.   8 Kyptová Monika - Humpál Michael       51.79   53.70  52.707       CBM
  9.   6 Šlemr Jakub - Žylka Kamil             59.75   44.29  52.308   BKP-UHR
 10.  11 Erdeová Jana - Nulíček Vladimír       55.49   48.82  52.279       BKP
 11.  26 Bahníková Eva - Bahník Ondřej         55.91   45.86  51.068   BKP-CHB
 12.  19 Diblík Rudolf - Navrátil František    50.14   51.48  50.783       PAR
 13.  25 Hlaváč Jan - Lusk Jan                 46.98   53.85  50.285       CHB
 14.  15 Lančová Milena - Svobodová Pavla      53.57   46.45  50.142       BKP
 15.  14 Mašek Jiří - Raboch Pavel             51.10   48.82  50.000       BKP
 16.   7 Bahník Miloš - Smaza Wiesław          53.43   46.21  49.957   PAR-POL
 17.   5 Vozábal David - Zadražil Michal       47.12   51.92  49.430       BKP
 18.  27 Tichá Kateřina - Laštovička Zdeněk    50.55   46.15  48.433   HAV-BKP
 19.  21 Hruška František - Winter Josef       42.99   52.22  47.436   PAR-BRN
 20.  23 Böhmová Jiřina - Kupková Lucie        50.27   44.08  47.293   TRI-BKP
 21.  16 Klímová Hana - Suchá Eva              52.20   40.83  46.724    VŠ-TRI
 22.  12 Volhejn Petr - Volhejn Vít            51.92   39.94  46.154        VŠ
 23.   3 Bahník Petr - Skwark Jerzy            32.55   60.06  45.798   BKP-POL
 24.   1 Molák Jiří - Šklíba Milan             40.16   49.56  44.687   BKP-PAR
 25.  24 Bambas Jiří - Vidímský Karel          44.64   44.67  44.658       BKP
 26.  13 Volhejnová Marie - Škalda Jan         42.58   41.12  41.880       NMM
 27.   9 Hrdlička Vladimír - Novotný Alois     46.43   36.54  41.667       BKS
 28.  20 Picmausová Olga - Dobiáš Josef        41.07   37.72  39.459   TRU-PAR

YETTI SPORT OPEN - 1. vedlejší turnaj dvojic

Podrobné výsledky turnaje naleznete zde.

Rank     Name                                    MP    %     	Club/St.

  1.   5 Hruška František - Martynek Jan       64.0  66.667       PAR
  2.   7 Berglová - Henzlová Irena             50.0  52.083       PAR
  3.   2 Hrdlička Vladimír - Novotný Alois     47.0  48.958       BKS
       3 Diblík Rudolf - Navrátil František    47.0  48.958       PAR
       4 Kopřiva Jiří - Svoboda Otakar         47.0  48.958       BKP
  6.   6 Bahník Miloš - Kraus Jiří             43.0  44.792       PAR
  7.   1 Krausová Anna - Dobiáš Josef          38.0  39.583       PAR
P.MINISTER OPEN - 2. vedlejší turnaj dvojic

Podrobné výsledky turnaje naleznete zde.

Rank 	Pair 	 Players 			      MP Total Score %
1 	8 	 Kopřiva Jiří - Svoboda Otakar		175	64.81
2 	1 	 Humpál Michael - Kyptová Monika	155	57.41
3 	12 	 Henzl Josef - Bahník Miloš		147	54.44
4-5 	6 	 Šklíba Milan - Molák Jiří		146	54.07
4-5 	11 	 Diblík Rudolf - Navrátil František	146	54.07
6 	10 	 Dobiáš Josef - Krausová Anna		137	50.74
7 	4 	 Berglová  - Henzlová Irena		132	48.89
8-9 	3 	 Hruška František - Meduna Jan		122	45.19
8-9 	7 	 Pěkný Pavel - Smaza Wiesław		122	45.19
10 	5 	 Böhmová Jiřina - Kupková Lucie		118	43.70
11 	2 	 Hrdlička Vladimír - Novotný Alois	116	42.96
12 	9 	 Horáček Josef - Vágner Jiří		102	37.78

STAPRO OPEN - Teams
Podrobné výsledky turnaje naleznete zde.
Rank Name                      VP    IMP Matches Average   +- VP   +-IMP

  1. ACOL                   73.98    112       5   14.80    0.00       0
  2. P.S.                   71.89    135       5   14.38    0.00       0
  3. ERMA                   63.05     54       5   12.61    0.00       0
  4. Hubatým                39.34    -53       5    7.87    0.00       0
  5. Pernštejn              37.01   -102       5    7.40    0.00       0
  6. Jarov                  14.73   -146       5    2.95    0.00       0

Rank                        Players                                                              MP 1st round    % 1st round       MP 2nd round  % 2nd round      MP sum       % sum

1             18             Pešout Jan -  Plhal Petr                               370                         50.82     474         70.12     844         60.11

2             10             Lauer Zbyněk -  Mödritzer Miloslav      377                         51.79     446         65.98     823         58.62

3             4               Hnátová Daniela -  Scháňka Martin       405                         55.63     414         61.24     819         58.33

4             17             Kopřiva Jiří -  Svoboda Otakar                  428                         58.79     357         52.81     785         55.91

5             2               Medlín Jiří -  Medlín Aleš                           430.8                     59.18     345         51.04     775.8     55.26

6             28             Horáček Josef -  Baláš Jiří                           407                         55.91     363         53.70     770         54.84

7             22             Hájková Soňa -  Pavelka Emil                    336                         46.15     406         60.06     742         52.85

8             8               Humpál Michael -  Kyptová Monika      377                         51.79     363         53.70     740         52.71

9             6               Šlemr Jakub -  Žylka Kamil                         435                         59.75     299.4     44.29     734.4     52.31

10           11             Erdeová Jana -  Nulíček Vladimír            404                         55.49     330         48.82     734         52.28

11           26             Bahníková Eva -  Bahník Ondřej              407                         55.91     310         45.86     717         51.07

12           19             Diblík Rudolf -  Navrátil František           365                         50.14     348         51.48     713         50.78

13           25             Lusk Jan -  Hlaváč Jan                                  342                         46.98     364         53.85     706         50.28

14           15             Lančová Milena -  Svobodová Pavla      390                         53.57     314         46.45     704         50.14

15           14             Mašek Jiří -  Raboch Pavel                         372                         51.10     330         48.82     702         50.00

16           7               Smaza Wiesław -  Bahník Miloš               389                         53.43     312.4     46.21     701.4     49.96

17           5               Vozábal David -  Zadražil Michal              343                         47.12     351         51.92     694         49.43

18           27             Laštovička Zdeněk -  Tichá Kateřina      368                         50.55     312         46.15     680         48.43

19           21             Hruška František -  Winter Josef            313                         42.99     353         52.22     666         47.44

20           23             Böhmová Jiřina -  Kupková Lucie            366                         50.27     298         44.08     664         47.29

21           16             Suchá Eva -  Klímová Hana                         380                         52.20     276         40.83     656         46.72

22           12             Volhejn Vít -  Volhejn Petr                        378                         51.92     270         39.94     648         46.15

23           3               Bahník Petr -  Skwark Jerzy                       237                         32.55     406         60.06     643         45.80

24           1               Šklíba Milan -  Molák Jiří                             292.4                     40.16     335         49.56     627.4     44.69

25           24             Vidímský Karel -  Bambas Jiří                    325                         44.64     302         44.67     627         44.66

26           13             Škalda Jan -  Volhejnová Marie                               310                         42.58     278         41.12     588         41.88

27           9               Hrdlička Vladimír -  Novotný Alois          338                         46.43     247         36.54     585         41.67

28           20             Dobiáš Josef -  Picmausová Olga            299                         41.07     255         37.72     554         39.46