Registered players

  • ŠACHY / CHESS
  • BRIDŽ / BRIDGE
  • GO
  • SCRABBLE
  • RUBIKOVA KOSTKA / RUBIK CUBE
  • DÁMA / DRAUGHTS
  • BACKGAMMON
  • MANKALA / MANCALA

  • ŠACHY / CHESS
    ELO bude aktualizováno a kontrolováno až pri registraci!!!
    ELO will be updated and checked only during the registration!!!
     
    Ke dni 30. 6. 2016 bylo přihlášeno celkem 1203 hráčů z 53 zemí:
    There were 1203 players from 53 countries registered by 30th June 2016:
    ARM 1, AUS 1, AUT 2, AZE 2, BEL 9, BLR 5, BRA 1, CRO 5, CZE 364, DEN 2, EGY 1, ENG 2, ESP 7, EST 7, FIN 2, FRA 7, GER 258, GRE 7, HKG 5, HUN 2, IND 46, IRI 1, IRL 1, IRQ 1, ISL 7, ISR 23, ITA 22, KAZ 6, KGZ 1, KOR 30, KUW 3, LAT 11, LTU 7, MAR 1, MGL 11, NED 9, NOR 1, PLE 1, POL 37, RSA 3, RUS 127, SCO 11, SLO 21, SRB 1, SVK 23, SWE 2, THA 1, UAE 27, UKR 61, USA 5, UZB 10, WLS 1, ZIM 1.
    z toho 55 GM + WGM a 77 IM + WIM
    out of which 55 GM + WGM and 77 IM + WIM
    A open                    287 hracu / players - prumerne / average  ELO FIDE 2285 
    B open                    245 hracu / players - prumerne / average  ELO FIDE 1941  
    C open                    260 hracu / players - 247 (95%) s /with ELO FIDE 
    D open                    291 hracu / players - 162 (56%) s /with ELO FIDE 
    E open (družstva / teams) 110 druzstev / teams
    G1 open (rapid)           136 hracu / players
    G2 open (rapid)            71 hracu / players
    G3 open (rapid)           112 hracu / players
    H open (maraton / marathon)80 hracu / players
    J open  (rating)           81 hracu / players -  54 (67%) s /with ELO FIDE
    K open  (reseni / solving) 26 resitelu / solvers
    
     

    A - PARDUBICE OPEN
     
      1 VIKTOR                  LAZNICKA               CZE GM     2673
      2 SERGEI                  MOVSESIAN              ARM GM     2659
      3 SURYA SEKHAR            GANGULY                IND GM     2647
      4 MARTYN                  KRAVTSIV               UKR GM     2643
      5 DMITRY                  KONONENKO              UKR GM     2621
      6 TAMIR                   NABATY                 ISR GM     2619
      7 KRZYSZTOF               JAKUBOWSKI             POL GM     2567
      8 JIRI                    STOCEK                 CZE GM     2567
      9 KONSTANTIN              MASLAK                 RUS GM     2566
     10 G.N.                    GOPAL                  IND GM     2562
     11 VLASTIMIL               BABULA                 CZE GM     2561
     12 DANIIL                  LINTCHEVSKI            RUS GM     2557
     13 MAKSIM                  CHIGAEV                RUS IM     2552
     14 MARTIN                  PETR                   CZE GM     2540
     15 PHILIPP                 SCHLOSSER              GER GM     2539
     16 AVITAL                  BORUCHOVSKY            ISR GM     2536
     17 VIACHESLAV              ZAKHARTSOV             RUS GM     2531
     18 STANISLAV               NOVIKOV                RUS GM     2528
     19 DANIEL                  ALSINA LEAL            ESP GM     2521
     20 MIKHAIL                 DEMIDOV                RUS IM     2519
     21 ROBERT                  CVEK                   CZE GM     2517
     22 JAN                     KREJCI                 CZE GM     2500
     23 BOGDAN                  BELYAKOV               RUS IM     2493
     24 CYRIL                   PONIZIL                CZE IM     2493
     25 DAVID                   PARDO SIMON            ESP IM     2493
     26 ANDREI                  KOVALEV                BLR GM     2491
     27 PETR                    HABA                   CZE GM     2488
     28 MARTIN                  ZUMSANDE               GER IM     2487
     29 BOGDAN                  LALIC                  CRO GM     2483
     30 PAVEL                   POTAPOV                RUS GM     2482
     31 RUSTAM                  KHUSNUTDINOV           KAZ GM     2476
     32 ANTON                   SMIRNOV                AUS IM     2475
     33 KIDAMBI                 SUNDARARAJAN           IND GM     2474
     34 DANIIL                  YUFFA                  RUS IM     2474
     35 VOJTECH                 PLAT                   CZE IM     2473
     36 GENNADI                 GUTMAN                 UKR GM     2468
     37 SWAYANGSU               SATYAPRAGYAN           IND IM     2467
     38 ALEXEI                  GAVRILOV               RUS GM     2466
     39 MATE                    BAGI                   HUN IM     2465
     40 DAS                     NEELOTPAL              IND GM     2465
     41 DANIEL                  GUREVICH               USA IM     2464
     42 MAXIMMILIAN             LUGOVSKOY              RUS IM     2462
     43 PAVEL                   SIMACEK                CZE IM     2461
     44 NIKITA                  MATINIAN               RUS IM     2461
     45 KIRILL                  BRYZGALIN              RUS GM     2459
     46 VLASTIMIL               JANSA                  CZE GM     2457
     47 THAL                    ABERGEL                FRA GM     2457
     48 EVGENIY                 SOLOZHENKIN            RUS GM     2454
     49 BRYAN                   SMITH                  USA GM     2453
     50 MAREK                   VOKAC                  CZE GM     2453
     51 VLADIMIR                ZAKHARTSOV             RUS IM     2453
     52 HIMAL                   GUSAIN                 IND M      2453
     53 ABHIMANYU               PURANIK                IND IM     2452
     54 PONTUS                  CARLSSON               SWE GM     2451
     55 IGOR                    MALAKHOV               RUS IM     2451
     56 PETR                    NEUMAN                 CZE GM     2446
     57 MARANI RAJENDRAN        VENKATESH              IND GM     2443
     58 KIRILL                  KOZIONOV               RUS IM     2440
     59 DAVID                   KANOVSKY               CZE IM     2439
     60 ROUT                    PADMINI                IND IM     2439
     61 ZAUR                    MAMMADOV               AZE GM     2432
     62 EYAL                    GRINBERG               ISR FM     2431
     63 ANDREA                  STELLA                 ITA IM     2427
     64 THAI DAI VAN            NGUYEN                 CZE FM     2425
     65 LEV                     YANKELEVICH            GER M      2424
     66 LUIS JAVIER             BERNAL MORO            ESP IM     2421
     67 EPAMINONDAS             KOUROUSIS              CZE IM     2421
     68 VOJTECH                 ZWARDON                CZE IM     2421
     69 VIACHESLAV              DYU                    RUS IM     2421
     70 ZAN                     TOMAZINI               SLO IM     2420
     71 SERGEY                  DOMOGAEV               RUS GM     2419
     72 GABOR                   NAGY                   HUN IM     2418
     73 VOLODYMYR               VETOSHKO               UKR IM     2417
     74 GENNADY                 TUNIK                  RUS GM     2414
     75 HANS                    MOEHN                  GER FM     2413
     76 MOHAMMAD NUBAIRSHAH     SHAIKH                 IND M      2413
     77 RODWELL                 MAKOTO                 ZIM IM     2406
     78 A. KOUSHIK              GIRISH                 IND IM     2406
     79 ILYA                    DUZHAKOV               RUS FM     2404
     80 PRANTIK                 ROY                    IND IM     2403
     81 ALEXANDER               POTAPOV                RUS GM     2401
     82 IGOR                    YAGUPOV                RUS GM     2400
     83                         VISAKH N R             IND IM     2400
     84 EESHA                   KARAVADE               IND IM     2399
     85 ANURAG                  MHAMAL                 IND IM     2392
     86 EVGENY                  ZANAN                  ISR FM     2391
     87 GULRUKHBEGIM            TOKHIRJONOVA           UZB WIM    2390
     88 BORIS                   KANTSLER               ISR GM     2388
     89 SEBASTIAN               PLISCHKI               GER IM     2385
     90 MARTIN                  CERVENY                CZE IM     2384
     91 JAVOKHIR                SINDAROV               UZB CM     2384
     92 SUMIYA                  BILGUUN                MGL FM     2379
     93 MARK                    KVETNY                 GER FM     2378
     94 KIRILL                  SHEVCHENKO             UKR FM     2373
     95 DIRK                    SCHUH                  GER IM     2373
     96 JAVIER                  AGUERA NAREDO          ESP FM     2369
     97 PONNUSWAMY              KONGUVEL               IND IM     2368
     98 R                       PRAGGNANANDHAA         IND FM     2368
     99 RUEDIGER                SEGER                  GER IM     2368
    100 STANISLAV               JASNY                  CZE IM     2367
    101 TOMAS                   KULHANEK               CZE IM     2367
    102 ARIEL                   ERENBERG               ISR FM     2365
    103 JOSEF                   OBSIVAC                CZE FM     2365
    104 PIOTR                   SABUK                  POL M      2363
    105 ALJOSA                  TOMAZINI               SLO FM     2359
    106 SERGEY                  KRIVENKO               RUS M      2354
    107 MADS                    HANSEN                 DEN FM     2353
    108 SAMEER                  KATHMALE               IND IM     2349
    109 ISAAC                   SANDERS                ENG FM     2348
    110 ANDREY                  GREKH                  UKR IM     2347
    111 SWAMINATHAN             SOUMIYA                IND WGM    2346
    112 RAKESH                  KULKARNI               IND M      2345
    113 SEMEN                   LOMASOV                RUS FM     2342
    114 SPARTAK                 GRIGORIAN              GER M      2340
    115 SAAR                    DRORI                  ISR M      2339
    116 AKASH                   THAKUR                 IND M      2339
    117 GAL                     DRNOVSEK               SLO FM     2334
    118 JERNEJ                  SPALIR                 SLO FM     2330
    119 PAULIUS                 PULTINEVICIUS          LTU M      2326
    120 JOVICA                  RADOVANOVIC            SRB FM     2325
    121 JACOB                   SYLVAN                 DEN FM     2325
    122 NEKLAN                  VYSKOCIL               CZE IM     2323
    123 HARSHIT                 RAJA                   IND FM     2321
    124 JOACHIM                 WALLNER                AUT FM     2321
    125 VLADISLAV               KRAPIVIN               RUS IM     2318
    126 JIRI                    NUN                    CZE IM     2317
    127 PHILIPP                 LERCH                  GER FM     2315
    128 BHAKTI                  KULKARNI               IND WGM    2313
    129 BATCHIMEG               TUVSHINTUGS            MGL WGM    2313
    130 VLADIMIR                KUTYNEC                RUS IM     2310
    131 GORAN                   MUFIC                  CRO IM     2310
    132 MIKHAIL                 POPOV                  RUS FM     2308
    133 ALAN                    TATE                   SCO FM     2307
    134 VIANI DCUNHA            ANTONIO                IND M      2305
    135 KLAUDIA                 KULON                  POL WGM    2304
    136 ARKADIUSZ               BEBEL                  POL FM     2298
    137 MADINA                  DAVLETBAYEVA           KAZ WIM    2297
    138 JULIA                   KOCHETKOVA             SVK WGM    2295
    139 MARIOLA                 WOZNIAK                POL WIM    2295
    140 JUN HYEOK               LEE                    KOR FM     2293
    141 LADISLAV                SARKOZY                SVK M      2292
    142 MACIEJ                  SWICARZ                POL M      2292
    143 JONAS                   HACKER                 GER FM     2292
    144 NATALIYA                BUKSA                  UKR WGM    2288
    145 JAN                     MACHAN                 CZE FM     2286
    146 DANIJEL                 GIBICAR                GER KM     2286
    147 KALYAN                  ARJUN                  IND M      2286
    148 TIMUR                   RADIONOV               RUS FM     2285
    149 DENNIS                  BROKKEN                NED M      2281
    150 MAREK                   KARAS                  SVK FM     2278
    151 LEONID                  OKUN                   RUS FM     2278
    152 JOSEF                   HAVELKA                CZE FM     2277
    153 FLORIAN                 FUCHS                  GER M      2274
    154 ALES                    JEDLICKA               CZE FM     2272
    155 LEON                    LEDERMAN               ISR IM     2269
    156 SERGEJ                  BYSTROV                RUS IM     2267
    157 JAKUB                   PULPAN                 CZE FM     2263
    158 DAGUR                   RAGNARSSON             ISL FM     2261
    159 VLADIMIR                GRABINSKY              UKR IM     2258
    160 ALEXANDER M.            CHUDINOVSKIKH          RUS IM     2257
    161 SHARMA                  HEMANT                 IND M      2257
    162 KUMAR C                 PRAVEEN                IND IM     2254
    163                         GAHAN M G              IND M      2249
    164 MARTIN                  JABLONICKY             SVK FM     2244
    165 MYROSLAVA               HRABINSKA              UKR WGM    2243
    166 DANIEL                  CONTIN                 ITA IM     2242
    167 CARL                    STRUGNELL              WLS FM     2238
    168 TEODOR                  HOLTMAN                SVK KM     2238
    169 VINZENT                 SPITZL                 GER KM     2238
    170 JONAS                   ERET                   CZE KM     2236
    171 MICHAEL                 KUBIK                  CZE KM     2235
    172 OLIVER                  JOHANNESSON            ISL KM     2232
    173 ANTONIOS                XYLOGIANNOPOULOS       GRE KM     2231
    174 CONSTANTIN              MUELLER                GER KM     2229
    175 ANDREW                  BURNETT                SCO FM     2228
    176 EVGENIY                 ELISEEV                UKR KM     2228
    177 SPYRIDON                ILANDZIS               GRE KM     2226
    178 MAXMILIAN               RUFF                   GER FM     2226
    179 JURA                    BIBIK                  RUS IM     2225
    180 BORIS                   FURMAN                 RUS FM     2224
    181 THOMAS                  FELDTMANN              GER M      2221
    182 VOJTECH                 DOBES                  CZE KM     2220
    183 K                       TUKUBAYEV              KAZ M      2220
    184 PETR                    FOLK                   CZE M      2217
    185 VIKTORIJA               NI                     USA WIM    2217
    186 KILIAN                  BOEHNING               GER KM     2216
    187 ILYA                    CHEKLETSOV             RUS FM     2216
    188 SEBASTIAN               MUEER                  GER KM     2216
    189 GERHARD                 LORSCHEID              GER FM     2214
    190 MIROSLAV                SMID                   CZE KM     2214
    191 IGOR                    VARITSKI               UKR IM     2212
    192 OLEKSANDR               ZADIRANOV              UKR KM     2209
    193 IOANNIS                 POULOPOULOS            GRE KM     2209
    194 EVGENY                  OKUN                   RUS KM     2207
    195 NIKOLAOS                KAROUSOS-THEODORAKIS   GRE KM     2199
    196 NARMIN                  MAMMADOVA              AZE WIM    2198
    197 ALEXANDER A.            YAKIMENKO              RUS KM     2195
    198 VLADIMIR                GERGEL                 UKR FM     2192
    199 JIRI                    MAJER-JUN.             CZE FM     2192
    200 VIT                     MORAVEC                CZE KM     2190
    201 VIKTOR                  DOVZHENKO              UKR IM     2189
    202 ANNA                    JAKUBOWSKA             POL WIM    2189
    203 HOLGER                  LEHMANN                GER KM     2185
    204 DANIEL                  BARRISH                RSA FM     2183
    205 OLGA                    IVANENKO               UKR WFM    2182
    206 JAN                     BARTOS                 CZE FM     2181
    207 SHOLPAN                 ZHYLKAIDAROVA          KAZ WFM    2181
    208 EVA                     KULOVANA               CZE WGM    2180
    209 LARS                    URBAN                  GER KM     2179
    210 SIMON                   HILLER                 GER KM     2176
    211 DANIEL                  KOZUSEK                CZE M      2175
    212 VIKTOR                  LOMAKIN                UKR KM     2173
    213 JAN                     PETR                   CZE M      2173
    214 BADER                   AL-HAJIRI              KUW FM     2173
    215 MORITZ                  GRESSMANN              GER KM     2172
    216 MILAN                   CHOVAN                 SVK KM     2172
    217 ROLANDAS                MARTINKUS              LTU FM     2171
    218 CHRISTIAN               SCHATZ                 GER CM     2168
    219 PAVEL                   LAGASHIN               RUS KM     2167
    220 MASSOUD                 AMIR-SAWADKUHI         GER IM     2164
    221 JIRI                    PLESEK                 CZE M      2158
    222 OR                      BRONSTEIN              ISR KM     2158
    223 MARTIN                  HORAK                  CZE KM     2153
    224 MICHAL                  LAHAV                  ISR KM     2152
    225 ROBIN                   HRDINA                 CZE KM     2150
    226 LORENZO                 COCCONCELLI            ITA KM     2147
    227 JAN                     SLAMPA                 CZE KM     2147
    228 MATTHIAS                HOERR                  GER KM     2146
    229 KATARZYNA               ADAMOWICZ              POL WFM    2145
    230 ADAM                    DVORAK                 CZE KM     2144
    231 CONTIN                  DIFRONZO               ITA KM     2139
    232 TATIANA                 BOGUMIL                RUS WFM    2137
    233 ELIZAVETA               SOLOZHENKINA           RUS WFM    2137
    234                         ARJUN K                IND KM     2137
    235 VINAYAK                 KULKARNI               IND KM     2137
    236 RALF                    ADLOFF                 GER KM     2133
    237 SARIPALLI               NIRAJ                  IND KM     2133
    238 ILIAS                   ROINOS                 GRE KM     2132
    239 JOSEF                   HLADIK                 CZE KM     2128
    240 MICHAL                  HORACEK                CZE KM     2124
    241 UUGANBAYAR              LKHAMSUREN             MGL WIM    2123
    242 ANDREAS                 CIOLEK                 GER KM     2114
    243 JAN                     BRHEL                  SVK KM     2105
    244                         MONNISHA G K           IND WIM    2101
    245 LINUS                   BOHLSEN                GER KM     2096
    246 HUGO DE MĚLO            LUX                    BRA KM     2096
    247 MARTINA                 FOLKOVA                CZE WFM    2095
    248 ONDREJ                  KABELKA                CZE KM     2092
    249 CONSTANTIN              BLODIG                 GER KM     2091
    250 CEDRIC                  OBERHOFER              GER KM     2090
    251 JOSU                    TORNAY                 ESP KM     2088
    252 JIRI                    MAJER-SEN.             CZE KM     2087
    253 ALEXANDER               IVANOV                 RUS KM     2085
    254 ANASTASIA               SAZONOVA               RUS WFM    2085
    255 J.                      YOHAN                  IND KM     2085
    256 LARA                    JANZELJ                SLO WFM    2081
    257 JAN                     MIKES                  CZE KM     2080
    258 ALES                    NOVAK                  CZE KM     2080
    259 STEFAN                  RADOVIC                SWE KM     2080
    260 HENRIK                  MEYER                  GER KM     2068
    261 HAMISH                  OLSON                  SCO KM     2068
    262 EGOR                    CHEKLETSOV             RUS KM     2058
    263 KOLJA                   KUEHN                  GER KM     2058
    264                         NISHANT MALHOTRA       IND KM     2055
    265 TOMAS                   PTACEK                 CZE KM     2052
    266 LION                    PFEUFER                GER 1      2051
    267 DAVID                   SUCHARDA               CZE 1      2051
    268 KASIB                   LAITH                  IRQ FM     2044
    269 MARTIN                  BULOCKIN               CZE 1      2038
    270 NELA                    PYCHOVA                CZE WFM    2036
    271 PAVEL                   SEDY                   CZE KM     2030
    272 ANTONY SHON             FELDMAN                ISR 1      2028
    273 JAN                     SKACEL                 CZE KM     2023
    274 YONGJOON                CHON                   KOR 1      2022
    275 S                       ADHITHYA               IND KM     2021
    276 PETR                    MALINOVSKY             CZE KM     1998
    277 ARINA                   KISELEVA               RUS WCM    1988
    278 NATHALIE                WAECHTER               GER WKM    1974
    279 ALI                     ABDULKARIM             UAE 1      1968
    280 BADER                   ALKHALDI               KUW KM     1962
    281 SVETLANA                TISHOVA                RUS WKM    1956
    282 ILIA                    GABOVITS               EST 1      1931
    283 GUPTA                   PRITHU                 IND 1      1908
    284 FILIP                   SOLC                   CZE 1      1907
    285 JAN                     NOSEK                  CZE 1      1893
    286 TEJA                    VIDIC                  SLO W1     1879
    287 ILJA                    SEMJONOVS              LAT 1      1870
      
    

    B - ČESKÁ PODNIKATELSKÁ POJIŠŤOVNA OPEN
     
       
      1 ALEKSANDR          GRANOVSKI          KAZ IM     2292
      2 ALEXANDER          ABRAMOV            RUS FM     2261
      3 JOHANNES           DORST              GER FM     2215
      4 STEFAN             MORODER            ITA KM     2209
      5 JAN                GANTAR             SLO KM     2202
      6 ZVONIMIR           BALENOVIC          CRO FM     2199
      7 SAMO               ROZIC              SLO KM     2182
      8 PAVEL              KOLMAKOV           RUS KM     2180
      9 STEPAN             TICHY              CZE KM     2176
     10 EGOR               BASKAKOV           RUS KM     2175
     11 BERND              WAGNER             GER KM     2175
     12 VLADIMIR           KOVALENKO          RUS KM     2174
     13 RALF               REHN               FIN KM     2173
     14 NAGUEB             SALEH              UAE CM     2173
     15 RAINER             TER STAL           GER KM     2172
     16 ALEXANDER          MASLAK             RUS M      2170
     17 VASYL              LIASHENKO          UKR KM     2167
     18 GANZORIG           GANTSOOJ           MGL KM     2165
     19 MATTHIAS           KLEIFGES           GER KM     2161
     20 BORIS              SMIRNOV            RUS KM     2158
     21 REINHARD           BLODIG             GER KM     2156
     22 TSERENDORJ         BATSAIKHAN         MGL M      2151
     23 BATSAIKHAN         TSERENDORJ         USA M      2151
     24 MICHAL             MICHALEK           SVK KM     2145
     25 ANDRZEJ            ZURKOWSKI          POL KM     2143
     26 JIRI               MALIVANEK          CZE KM     2121
     27 DAVID              KARDOEUS           GER KM     2115
     28 MACIEJ             KOWALEC            POL KM     2110
     29 RICHARD            VALENTI            FRA KM     2107
     30 DIRK               THENHAUSEN         GER KM     2106
     31 MICHAL             SCHMALZ            CZE KM     2105
     32 JIRI               JEZBERA            CZE KM     2102
     33 DOMINIK            REZNICEK           CZE KM     2101
     34 LUDGER             HOELLMANN          GER KM     2100
     35 STANISLAV          GALICEK            CZE KM     2094
     36 MARJAN             BOZIC              SLO KM     2087
     37 JAKUB              SULIBORSKI         POL KM     2087
     38 TINO               DZUBASZ            GER KM     2086
     39 JON TRAUSTI        HARDARSON          ISL KM     2085
     40 IGOR               ANANCHENKO         RUS KM     2084
     41 VLASTIMIL          SIEBENBURGER       CZE KM     2075
     42 VACLAV             GRUNDMAN           CZE 1      2071
     43 PAULINA            CAGARA             POL WM     2070
     44 KRISTYNA           MOKHOVA            RUS WFM    2068
     45 NILS               VONHOFF            GER 1      2067
     46 SIEGFRIED          LOECKEN            GER KM     2059
     47 MARIJA             SIBAJEVA           LTU WCM    2059
     48 TOMAS              KUCERA             CZE KM     2058
     49 JANA               MARIKOVA           CZE WKM    2056
     50 PATRIK             PYCHA              CZE KM     2055
     51 ALEXANDER          GORBATENKO         RUS KM     2053
     52 YURI               AYRIYAN            RUS KM     2048
     53 CHRISTOPH          STEINHART          GER 1      2042
     54 ALEXEY             ANATSKIY           UKR KM     2040
     55 JITKA              JANSKA             CZE WFM    2034
     56 SUMIYA             CHINGUUN           MGL 1      2032
     57 JOACHIM            KUTZNER            GER KM     2029
     58 TOMASZ             MOTYL              POL 1      2029
     59 JEF                VERWOERT           NED KM     2029
     60 BERND              HIEMER             GER 1      2028
     61 MATEJ              POZUN              SLO 1      2026
     62 MICHAL             BES                POL 1      2024
     63 MELISSA            FESSELIER          FRA WKM    2024
     64 VLADIMIR           DROZDOV            RUS KM     2023
     65 DANIEL             BRENNINGER         ITA 1      2022
     66 JAN                CESENEK            CZE 1      2022
     67 A. ALTAHER         MOHD               UAE KM     2022
     68 IVAN               HRUBANT            CZE KM     2019
     69 VLADISLAV          SLADEK             CZE KM     2019
     70 BALINT             BALAZS             GER 1      2018
     71 MARTIN             SIMET              CZE KM     2017
     72 NATALIA            PAVLOVA            RUS WKM    2010
     73 TETIANA            FIRSOVA            UKR WKM    2010
     74 CHRISTOPH          BEYER              GER KM     2008
     75 ALEX DAC-VUONG     NGUYEN             GER 1      2008
     76 VLADIMIR           CHUBAR             UKR IM     2007
     77 JONATHAN           CLANCY             GER KM     2004
     78 PATRIK             TESAR              CZE 1      2000
     79 PETR               PALDUS             CZE KM     1999
     80 JORDEN             BRATUSZEWSKI       BEL 1      1997
     81 JOHAN              KOCUR              BEL KM     1997
     82 GIACOMO            TOMMASELLI         ITA 1      1997
     83 KENO               LUEBSEN            GER 1      1995
     84 JIRI               CHMELIK            CZE KM     1992
     85 TONI               MERKEL             GER 1      1991
     86 ONDREJ             MATEJOVSKY         CZE KM     1990
     87 MORITZ             WEISHAEUTEL        GER 1      1987
     88 GEORG              DECHANT            GER 1      1985
     89 TOMAS              HONS               CZE 1      1983
     90 IVO                SVOBODA            CZE 1      1983
     91 LENKA              ROJIKOVA           CZE WKM    1982
     92 LOUISE             HEAD               ENG 1      1981
     93 GIANLUIGI          GARRAPA            ITA KM     1978
     94 NEIL               THOMSON            SCO 1      1978
     95 MARCO              DEL MASTRO         ITA 1      1972
     96 HASSAN             RAGAA              EGY KM     1972
     97 NIUSHA             AFSHAR             IRI WKM    1971
     98 DANYLO             SHEVCHENKO         UKR 1      1971
     99 JIRI               SEDLACEK           CZE KM     1970
    100 NADEJDA            REPRUN             ISR WKM    1969
    101 ARTUR              CZYZ               POL 1      1967
    102 LADISLAV           BARTEK             SVK 1      1965
    103 LADISLAV           GALVANEK           SVK KM     1964
    104 SHLOMIT            VARDI              ISR 1      1962
    105 KONSTANTIN         FEDOTOV            RUS 1      1961
    106 RICCARDO           ROSTOLIS           ITA 1      1961
    107 PAVEL              GERCHIKOV          RUS KM     1959
    108 KIRILL             VOLOTOVSKY         UKR 1      1959
    109 MICHAL             BABICKA            CZE 1      1958
    110 VLADIMIR           KUDLA              CZE 1      1958
    111 JALE               MIECK              GER 1      1956
    112 STEPAN             ZHURAVLEV          RUS 1      1956
    113 ANDREY             LOMAKIN            UKR 1      1955
    114 PAVEL              KRUPICA            CZE 1      1953
    115 JIRI               SEDLAK             CZE 1      1951
    116 THOMAS             BIERNATH           GER 1      1950
    117 LIGA               UNGURE             LAT WFM    1950
    118 MATYAS             SZUCS              CZE 1      1948
    119 ANDREY             PRUDNIKOV          UKR 1      1947
    120 PAVEL              RUBES              CZE 1      1945
    121 DAVID              WACHINGER          GER 1      1944
    122 FAREED             AHMED              UAE FM     1944
    123 VLADISLAV          FLEK               CZE KM     1943
    124 ERIK               DE CONINCK         BEL 1      1940
    125 ALDERT-JAN         GRASHUIS           NED 1      1938
    126 GLAFIRA            USACHEVA           RUS W1     1938
    127 LENNERT            BEX                BEL 1      1937
    128 STEPHAN            SCHOENBECK         GER 1      1937
    129 JASCHA             BONACIC            GER 1      1935
    130 ONDREJ             SVANDA             CZE 1      1935
    131 IGOR               GRISHAEV           RUS 1      1935
    132 AMNA               NOUMAN             UAE WIM    1934
    133 FRANTISEK          KOPNICKY           SVK 1      1931
    134 HANNES             EWERT              GER 1      1930
    135 VLADISLAV          EFREMOV            RUS 1      1930
    136 NARUNA             CHAN               RUS W1     1929
    137 ADI                FEDEROVSKI         ISR 1      1929
    138 HARALDUR           BALDURSSON         ISL 1      1926
    139 FRANK              MODDER             GER 1      1922
    140 TATIANA            VELICHKO           RUS WKM    1921
    141 SIMONE             FILIPPI            ITA 1      1920
    142 IVAN               KOPECEK            CZE 1      1918
    143 MIKHAIL            KHMELEV            RUS 1      1917
    144 DAVID              CERNY              CZE 1      1915
    145 DAVIDE             POZZOBON           ITA 1      1915
    146 GARRY              GILLESPIE          SCO 1      1914
    147 CHRISTIAN          HOERR              GER 1      1914
    148 DIRK               HASENBANK          GER 1      1911
    149 DUSTIN             HOFFMANN           GER 1      1911
    150 LUKAS              BEINKE             GER 1      1910
    151 IGOR               IVANOV             RUS 1      1908
    152 STEPHAN            VOELZ              GER 1      1908
    153 PAUL               LAUBROCK           GER 1      1906
    154 DAVID              GLOSER             CZE 1      1900
    155 PETRA              KEJZAR             SLO WKM    1899
    156 ALEXANDER          LUBBE              GER 1      1898
    157 SIMON              BURIAN             GER 1      1893
    158 HUBERT JAN         PAVELKA            CZE 1      1891
    159 JAROSLAV           SYSEL              CZE 1      1889
    160 STELIOS            KOLOMVAKIS         GRE 1      1889
    161 DIDIER             DOMINGUEZ          FRA 1      1889
    162 RAMANNA            JAYARAM            IND 1      1887
    163 HALAGANNAVAR       AKSHAY V           IND 1      1887
    164 YURY               PEKURIN            ISR 1      1886
    165 PETR               ZUZIAK             CZE 2      1885
    166 ABDULAZIZ          ALI                UAE 1      1885
    167 MITALI MADHUKAR    PATIL              IND WFM    1883
    168 TOBIAS             FRANZ              GER 1      1882
    169 CLAUDIO            FALCHI             ITA 2      1881
    170 THORBEN            WEIST              GER 1      1880
    171 DANIELA            DUMKOVA            CZE W1     1874
    172 VOJTECH            RIHA               CZE 1      1872
    173 IAN                OTT                GER 1      1870
    174 BOHUSLAV           SZOTKOWSKI         CZE 1      1866
    175                    ISHA SHARMA        IND WCM    1864
    176 KATHRIN            SEWALD             GER W1     1858
    177 NEIL               IRVING             SCO 1      1855
    178 ONDREJ             BERANEK            CZE 1      1850
    179 UWE                MATULINSKI         GER 1      1850
    180 SASCHA             SEIBT              BEL 2      1847
    181 SIGURDUR           INGASON            ISL 1      1846
    182 PETR               KLIMEK             CZE 1      1844
    183 PETER              OBERHOFER          GER 1      1843
    184 DAVID P            GILLESPIE          SCO 2      1842
    185                    ANANYA RISHI GUPTA IND W1     1842
    186 PETR               NESPUREK           CZE 1      1840
    187 DAVID              ULRICH             CZE 1      1840
    188 ZDENEK             VOJACEK            CZE 1      1840
    189 TAMAL              CHAKRABARTI        IND 1      1836
    190 MICHAL             HNILICKA           CZE 1      1833
    191 SIMONA             SUCHOMELOVA        CZE WKM    1833
    192 MICHAEL            VOELZ              GER 1      1833
    193 ERIK               FISCHER            GER 1      1831
    194 ONDREJ             SCHAFFER           CZE 2      1831
    195 PJOTRS             KOLASA             LAT 1      1826
    196 MARTIN             NEHYBA             CZE 2      1824
    197 VALENTINA          VAINOVSKAIA        LAT WKM    1823
    198 VACLAV             JANECEK            CZE 2      1820
    199 TOMAS              LUDVIK             CZE 2      1819
    200 ROBIN LEONARD      STRASSBURG         GER 2      1819
    201 MIROSLAV           PICHERT            CZE 2      1817
    202 ROBERT             SCHUFFENHAUER      GER 2      1816
    203 JOSEF              SMEJKAL            CZE 1      1815
    204 TOBIAS             SCHINDLER          GER 2      1814
    205 JOSE JOAQUIN       OSPINA OCAMPO      GER 1      1812
    206 MILOS              SLABY              CZE 1      1804
    207 DANIEL             ZAEHRINGER         GER 2      1803
    208 HUY DUC            NGUYEN DANG        GER 2      1802
    209 MIROSLAV           SRKAL              CZE 2      1802
    210 OLDRICH            EISNER             CZE 1      1801
    211 ALES               HRADSKY-JUN.       CZE 1      1792
    212 THOMAS             ALTENDEITERING     GER 2      1790
    213 JAN                PESL               CZE 2      1787
    214 COENELIUS          MUEHLICH           GER 2      1787
    215                    PRANAV ANAND       IND 2      1780
    216 PETRA              TOBISKOVA          CZE W2     1777
    217 MANDY              BARNA              GER W1     1774
    218 THAI DAI VINH      NGUYEN             CZE 2      1774
    219 HANS LENNART       SEIDENSTUECKER     GER 2      1771
    220 STEPHAN            MEYER              GER 2      1765
    221 ALI                ABDULLA            UAE 2      1765
    222 AHMED SALEM        SALEM              UAE 2      1764
    223 TOREY G            NEUZIL             USA 2      1761
    224 SOFIE              KLENK              GER W1     1761
    225 ERIK               FANIN              GER 2      1760
    226 VERONIKA STEINUNN  MAGNUSDOTTIR       ISL W1     1760
    227 JIRI               GREGOR             CZE 2      1747
    228 BINH               KARL               GER 2      1747
    229 OSKAR              HARALDSSON         ISL 1      1735
    230 LUKAS              NGUYEN DANG        GER 2      1729
    231 LARS               LINDHOLM           FIN 2      1728
    232 ONDREJ             HLAVACEK           CZE 2      1724
    233 ANTONIN            BRHLIK             CZE 1      1718
    234 SARIPALLI          NANDHINI           IND 2      1716
    235 JIRI               NIGRIN             CZE 1      1711
    236 DANIEL             HELMRICH           GER 2      1700
    237 ADAM LUBOS         POLANSKY           CZE 2      1699
    238 TEREZA             KOCI               CZE W1     1684
    239 DMITRII            KOVALENKO          RUS 2      1670
    240 SIMON              LONDIN             CZE 2      1670
    241 NIKLAS             LINNERT            GER 2      1655
    242 LUCAS              GRAF               GER 3      1651
    243 FRANK              GERBETH            GER 2      1645
    244 NICO               HOERKNER           GER 2      1634
    245 JAKUB              MATYS              CZE 3      1553
    

    C - MOTORGAS OPEN
     
      
      1 MILOS             BLAZEK                     SVK KM   2082    0 F
      2 JULIUS            ROSIN                      GER KM   2081    0 F
      3 ANTE              TOMAS                      CRO KM   2076    0 F
      4 SIMONA            GHENG                      GER WKM  2055    0 F
      5 KAREL             SOURAL                     CZE KM   2035    0 F
      6 FILIP             LIDUCH                     CZE 1    2032    0 F
      7 THOMAS            KOFLER                     ITA 1    2029    0 F
      8 KARSTEN           BERTRAM                    GER KM   2021    0 F
      9 DRAHOSLAV         MASARIK                    SVK 1    2004    0 F
     10 SERGEY            GOLUBEV                    RUS 1    2003    0 F
     11 ALEXEY            AVETISYAN                  RUS 1    2001    0 F
     12 PETR              SPLICHAL                   CZE 1    1990    0 F
     13 JAN               SUBELJ                     SLO 1    1988    0 F
     14 MARTIN            BOBAK                      SVK 1    1984    0 F
     15 SERGEY            SAUTKIN                    RUS KM   1970    0 F
     16 VALENTIN          KAZANTSEV                  BLR KM   1969    0 F
     17 OTO               JADUD                      CZE 1    1956    0 F
     18 KAZIMIR           KOLANOVIC                  CRO 1    1947    0 F
     19 SOLOMON           NAFTALIN                   ISR KM   1946    0 F
     20 JIRI              SVETLY                     CZE 1    1943    0 F
     21 OSWALD            KOFLER                     ITA 1    1942    0 F
     22 ERIC              BENNETT                    IRL 1    1940    0 F
     23 VALERIA           TERYAEVA                   RUS W1   1929    0 F
     24 JAKUB             NETUSIL                    CZE 1    1926    0 F
     25 KHUYAGTSOGT       ITGELT                     MGL 1    1921    0 F
     26 PATRICK           SCHAEFER                   GER 1    1919    0 F
     27 JAN               SVUB                       CZE KM   1919    0 F
     28 MARTIN            PEVNY                      SVK 1    1913    0 F
     29 SEBASTIAN         FRONCZAK                   POL 1    1912    0 F
     30 MARC              KOCUR                      BEL 1    1912    0 F
     31 VACLAV            TURECEK                    CZE 1    1905    0 F
     32 STANISLAV         MEZLIK                     CZE 1    1902    0 F
     33 SEMEN             DUBYNKA                    UKR 1    1898    0 F
     34 IRINA             RUBAN                      UKR WKM  1892    0 F
     35 AUGUSTAS          VASKEVICIUS                LTU 1    1892    0 F
     36 JOCHEN            BANDT                      GER 1    1880    0 F
     37 MIROSLAV          ZACHARIAS                  CZE 1    1869    0 F
     38 DAVID             DEARY                      SCO 2    1864    0 F
     39 ANDRE             KLUCZNIK                   FRA 1    1864    0 F
     40 MICHEL            AUWENS                     NED 2    1863    0 F
     41 JAN               JANKO                      CZE 2    1859    0 F
     42 WONJIN            NA                         KOR 2    1856    0 F
     43 BRITTA            LEIB                       GER W1   1848    0 F
     44 MARCUS            HAMANN                     GER 2    1847    0 F
     45 ZDENEK            RUBES                      CZE 2    1847    0 F
     46 PETER             LUBAN                      GER KM   1845    0 F
     47 JACEK             PYROWICZ                   GER 2    1844    0 F
     48 MARK              FREIMAN                    ISR 1    1839    0 F
     49 GENNADY           AFONIN                     RUS 1    1836    0 F
     50 MARCEL            JUENEMANN                  GER 2    1836    0 F
     51 PAUL DOMINIK      GHENG                      GER W2   1834    0 F
     52 LUBOMIR           MATOUS                     CZE 2    1831    0 F
     53 CHRISTIAN         HARTOGH                    GER 2    1829    0 F
     54 NICOLE            MANUSINA                   GER W1   1828    0 F
     55 PETR              FEJTEK                     CZE 1    1824    0 F
     56 VACLAV            PORTYCH                    CZE 1    1817    0 F
     57 ANDREAS           HOPPE                      GER 2    1815    0 F
     58 JOSEF             HORYNA                     CZE 1    1815    0 F
     59 VLADIMIR          KREJCI                     CZE 2    1812    0 F
     60 JAKUB             VIT                        CZE 2    1811    0 F
     61 HANS              ESHUIS                     NED 2    1805    0 F
     62 ALBINA            LYSENKO                    UKR W1   1805    0 F
     63 JAROSLAV          LINHART                    CZE 2    1802    0 F
     64 VITALII           SARZHAN                    UKR 2    1802    0 F
     65 JINDRICH          REZAC                      CZE 2    1799    0 F
     66 SEONGJUN          SUH                        KOR 2    1799    0 F
     67 DANIEL SUNGHO     CHUNG                      KOR 2    1799    0 F
     68 TOM               RAIMAN                     CZE 2    1798    0 F
     69 ALEXANDER         LIESS                      GER 2    1798    0 F
     70 VALERII           MILCHENKO                  RUS 1    1796    0 F
     71 CHANDA            VON KEYSERLINGK            GER W2   1794    0 F
     72 MICHAL            NEKVINDA                   CZE 2    1792    0 F
     73 RADEK             SVITIL                     CZE 2    1792    0 F
     74 JAKUB             CACH                       CZE 2    1791    0 F
     75 JAN               PAVLICEK                   CZE 1    1791    0 F
     76 FRANK             HERMES                     GER 1    1785    0 F
     77 KAREL             BARTOS                     CZE 2    1784    0 F
     78 LUKAS             VONDERKA                   CZE 2    1782    0 F
     79 LEONID            SAMARIN                    ISR 1    1780    0 F
     80 JAKUB             JIRICEK                    CZE 2    1779    0 F
     81 HANNA             GRESSMANN                  GER W1   1771    0 F
     82 RAFFAELE          BIANCHIN                   ITA 2    1770    0 F
     83 JIRI              REHUREK                    CZE 2    1769    0 F
     84 MARTINA           TAJOVSKA                   CZE W1   1769    0 F
     85 BERNFRIED         SCHULLTZ                   GER 2    1769    0 F
     86 VALENTIN          GEILFUSS                   GER 2    1768    0 F
     87 FRANC             POGLAJEN                   SLO KM   1766    0 F
     88 ADAM              LORENC                     CZE 2    1765    0 F
     89 PIOTR             ROGALSKI                   POL 2    1760    0 F
     90 MAXIMILIAN        DECHANT                    GER 2    1752    0 F
     91 OSMAN             CICI                       GER 2    1751    0 F
     92 CLAUDIA           MUENSTERMANN               GER W1   1751    0 F
     93 DANIEL            DEARY                      SCO 2    1750    0 F
     94 PAVEL             NEMECEK                    CZE 2    1750    0 F
     95 SVEN              TER STAL                   GER 2    1749    0 F
     96 PRZEMYSLAW        ZIEMSKI                    POL 2    1748    0 F
     97 VSEVOLODS         SEMJONOVS                  LAT 1    1747    0 F
     98 HANNELORE         GHENG                      GER 2    1745    0 F
     99 PETER             PAUL                       GER 1    1744    0 F
    100 MILOS             PAPACEK                    CZE 1    1742    0 F
    101 DMITRIY           BOBROV                     BLR 1    1741    0 F
    102 MAREK             KRASA                      CZE 2    1741    0 F
    103 JONA              KUMPEN                     BEL 2    1741    0 F
    104 CHRISTIAN         GHENG                      GER 2    1740    0 F
    105 FRANTISEK         MARHAN                     CZE 1    1740    0 F
    106 JAN               PTACEK                     CZE 2    1739    0 F
    107 TOMAS             VRZAL                      CZE 2    1739    0 F
    108 HANA              OBSIVACOVA                 CZE W2   1735    0 F
    109 PATRIK            GABRIEL                    CZE 2    1733    0 F
    110 LUKAS             STRACHON                   CZE 2    1733    0 F
    111 JOERG             VONHOFF                    GER 2    1732    0 F
    112 RINAT             MAGSUMOV                   CZE 2    1730    0 F
    113 EBERHARD          SCHABEL                    GER 2    1729    0 F
    114 ARTJOMS           LUSCENKOVS                 LAT 2    1728    0 F
    115 ANNA              VITOVA                     CZE W2   1727    0 F
    116 KIRILL            FEDCHUK                    NOR 2    1727    0 F
    117 SHAERI            ABDULLA                    UAE 2    1723    0 F
    118 ELIAS             BRUELL                     GER 2    1717    0 F
    119 OLAF              SILL                       GER 2    1715    0 F
    120 GALINA            KRAPIVINA                  RUS W2   1714    0 F
    121 TOMAS             PERUTKA                    CZE 2    1714    0 F
    122 MIKHAIL           SPITSYN                    RUS KM   1710    0 F
    123 SOPHIA            WETZLER                    GER W2   1706    0 F
    124 DAVID             SCHAFFER                   CZE 2    1701    0 F
    125 CHELSEA           FESSELIER                  FRA W2   1698    0 F
    126 JAN               BROUSEK                    CZE 1    1696    0 F
    127 THOMAS            GROENEGRES                 GER 2    1696    0 F
    128 TOMAS             SUCHARDA                   CZE 2    1695    0 F
    129 DOMINIK           SAMMET                     GER 2    1694    0 F
    130 JAN               ZAJC                       SLO 2    1691    0 F
    131 ALEKSANDER        BAJC                       SLO 2    1688    0 F
    132 FILIP             ROKOS                      CZE 2    1687    0 F
    133 BRAM              VEESTRAETEN                BEL 2    1687    0 F
    134 HANNAH            MOELLER                    GER W2   1687    0 F
    135 BOHUSLAV          VOREL                      CZE 2    1686    0 F
    136 LUDEK             SVEC                       CZE 1    1685    0 F
    137 PAWEL             KOROLEWICZ                 POL 3    1680    0 F
    138 LKHAGVAJAMTS      OCHIRBAT                   MGL 2    1680    0 F
    139 REIN              THIERRY                    NED 2    1679    0 F
    140 MAXMILIAN         GLASER                     GER 2    1676    0 F
    141 LUTZ              KRAJINSKI                  GER 2    1674    0 F
    142 KEVIN             HEMPEL                     GER 2    1673    0 F
    143 SWENJA            WAGNER                     GER W2   1673    0 F
    144 PHILIPP           WISSING                    GER 2    1673    0 F
    145 THOMAS            KRUEGER                    GER 2    1670    0 F
    146 PAVEL             MATOUS                     CZE 2    1670    0 F
    147 ALEXANDER         TUMASOV                    ISR 2    1670    0 F
    148 JAKUB             KACZMARCZYK                POL 3    1669    0 F
    149 PETR              KVAPIL                     CZE 2    1665    0 F
    150 JAROSLAW          ZIEMSKI                    POL 2    1665    0 F
    151 HERIBERT          HERRMANN                   GER 2    1660    0 F
    152 FELIX             RANGE                      GER 2    1659    0 F
    153 ANASTASIOS        KAROUSOS-THEODORAKIS       GRE 2    1658    0 F
    154 CHRISTINE         GEBHARDT                   GER W2   1658    0 F
    155 KAMIL             MACIEJEWSKI                POL 2    1656    0 F
    156 MORITZ            CEJDA                      GER 2    1655    0 F
    157 VICKY             EUE                        GER W2   1654    0 F
    158 CECILIA           CEJDA                      GER W2   1653    0 F
    159 LUTZ              SPREER                     GER 2    1651    0 F
    160 AL-HAMMADI        TALAL                      UAE 2    1650    0 F
    161 TABEA             LOHRMANN                   GER W2   1649    0 F
    162 STANISLAV         BODLAK                     CZE 2    1646    0 F
    163 MARTIN            HAJSMAN                    CZE 2    1646    0 F
    164 IVANA             HOMOLKOVA                  CZE W2   1645    0 F
    165 JAKOB             FABIUNKE                   GER 2    1639    0 F
    166 WOLFGANG          JAECKEL                    GER 2    1639    0 F
    167 YAAKOV            SOKOLINSKY                 ISR 2    1639    0 F
    168 ISLOMBEK          SINDAROV                   UZB CM   1638    0 F
    169 CHRISTIAN         BOETTGER                   GER 2    1625    0 F
    170 ROMAN             BOTVINNIK                  ISR 2    1625    0 F
    171 PATRYCJA          SZULC                      POL W2   1624    0 F
    172 VIT               BRAZDA                     CZE 3    1622    0 F
    173 KRYSTIAN          KANIA                      POL 3    1621    0 F
    174 KATERINA          SKYBOVA                    CZE W2   1619    0 F
    175 TATIANA           POTAPOVA                   RUS W1   1618    0 F
    176 JIRI              LANGR                      CZE 2    1617    0 F
    177 VITO              PARTIPILO                  ITA 3    1616    0 F
    178 MARKUS            POSSIEL                    GER 2    1616    0 F
    179 AYSHA             JEHAD                      UAE W2   1615    0 F
    180 ARTHUR            SEMMELMAIER                GER 3    1610    0 F
    181 PAVEL             MRAZ                       CZE 2    1608    0 F
    182 VALERIA           SVECHNIKOVA                RUS W1   1608    0 F
    183 DAVID             CONGALTON                  SCO 3    1603    0 F
    184 MAGDALENA         MUHA                       SLO W2   1603    0 F
    185 MARIE             OBERHOFER                  GER W2   1601    0 F
    186 TOBIAS            PETERS                     GER 2    1601    0 F
    187 KHALIL            BASHAER                    UAE WCM  1599    0 F
    188 LYUDMILA          FRANTSUZOVA                RUS WKM  1598    0 F
    189 JAN               STETZ                      CZE 2    1596    0 F
    190 ONDREJ            CACH                       CZE 3    1593    0 F
    191 JULIE             RICHTEROVA                 CZE W2   1592    0 F
    192 ZDENEK            MICHL                      CZE 2    1590    0 F
    193 SAEED TAREQ       AL TAHER                   UAE 3    1589    0 F
    194 JOSEF             LORENC-SEN.                CZE 3    1586    0 F
    195 FRANTISEK         SVEDA                      CZE 2    1582    0 F
    196 ROMON             SON                        KOR 3    1580    0 F
    197 ALKAABI           HAMAD AHMAD                UAE 2    1578    0 F
    198 EKATERINA         GRANOVSKAYA                RUS W3   1577    0 F
    199 DARYA             CHEKLETSOVA                RUS W2   1570    0 F
    200 FILIP             RUZICKA                    CZE 3    1570    0 F
    201 LUKAS             NEMECEK                    CZE 3    1570    0 F
    202 TOMAS             KOCI                       CZE 2    1569    0 F
    203 JAKUB             KUSA                       CZE 2    1567    0 F
    204 TEREZA            NOVOTNA                    CZE W2   1566    0 F
    205 RUDOLF            JUN                        CZE 2    1563    0 F
    206 JIRI              SVOBODA                    CZE 2    1563    0 F
    207 AHMED             SAIF                       UAE 3    1562    0 F
    208 LADISLAV          LEVINSKY                   CZE 1    1559    0 F
    209 MARTIN            NOVOTNY                    CZE 3    1557    0 F
    210 SHAIMA            NOMAN                      UAE W2   1553    0 F
    211 TIMM              NICKLAUS                   GER 3    1552    0 F
    212 CHULWOO           LEE                        KOR 2    1548    0 F
    213 ANTON             ANDRAS                     SVK 2    1542    0 F
    214 ARTUR             KUECK                      GER 3    1542    0 F
    215 GALINA            MIKHEEVA                   RUS W3   1533    0 F
    216 VOJTECH           JIRICEK                    CZE 3    1528    0 F
    217 SOPHIA            BRUNNER                    GER W2   1525    0 F
    218 JAN               SALZMANN                   GER 3    1522    0 F
    219 TOBIAS            GOLDENBAUM                 GER 3    1517    0 F
    220 MARIO             ROITZSCH                   GER 3    1515    0 F
    221 ONDREJ            VALIK                      CZE 3    1509    0 F
    222 JUSTUS            BARGSTEN                   GER 3    1507    0 F
    223 JIRI              ZABEHLICKY                 CZE 2    1497    0 F
    224 ESSAM             HAMAD                      UAE 3    1494    0 F
    225 DAVID             VERNI                      ISR 3    1493    0 F
    226 MARTIN            MACHA                      CZE 2    1491    0 F
    227 JAKUB             ELIAS                      CZE 3    1484    0 F
    228 ADAM              HARCUBA                    CZE 3    1483    0 F
    229 ANNA              HRABINSKA                  UKR 3    1477    0 F
    230 VIT               PILAR                      CZE 3    1453    0 F
    231 MOSALLAM          MAJED                      UAE 3    1449    0 F
    232 LENA              VON JAN                    GER W3   1441    0 F
    233 JANNIS            SCHULZ                     GER 3    1432    0 F
    234 YAHYA ALHAMMADI   ABDALLA                    UAE 3    1428    0 F
    235 SALEM             ABDURAHIM                  UAE 3    1401    0 F
    236 JAN               JIROUSEK                   CZE 3    1398    0 F
    237 AL TAHER          OMAR MOHAMMAD              UAE 3    1370    0 F
    238 DOKYEONG          KIM                        KOR 3    1340    0 F
    239 MIKHAIL           BURMISTROV                 RUS 4    1326    0 F
    240 PETR              PIPEK                      CZE 4    1307    0 F
    241 JAN               NESPUREK                   CZE 3    1305    0 F
    242 AL TAHER          ABDULRAHMAN MOHAMMAD       UAE 3    1291    0 F
    243 AHMED             GHAITH                     UAE 3    1285    0 F
    244 THAMER            ALFARAS                    KUW 4    1277    0 F
    245 HYUNJIK           YANG                       KOR 4    1105    0 F
    246 SULTAN AL TAHER   ZAYED                      UAE 4    1105    0 F
    247 NAKYEONG          KIM                        KOR 4    1048    0 F
    248 GUNNAR            WEISSHUHN                  GER 1       0 1919 N
    249 JAN               HARCUBA                    CZE 3       0 1263 N
    250 KATARINA          KOPNICKA                   SVK W5      0 1000 *
    251 MAKSYM            SHKARUPYLO                 UKR 5       0 1000 *
    252 VALERIJ           PETROV                     UKR 5       0 1000 *
    253 ALEXANDER V.      EGOROV                     RUS 5       0 1000 *
    254 SAM               RITON                      SCO 5       0 1000 *
    255 MARIO             PIZZI                      ITA 5       0 1000 *
    256 BAKTYGUL          KARABAYEVA                 KGZ W5      0 1000 *
    257 MAKSYM            ANDRUSHCHAK                UKR 5       0 1000 *
    258 ZAROONI           SOUD JABIR                 UAE 5       0 1000 *
    259 AL BLOOSHI        TALAL                      UAE 5       0 1000 *
    260 ALHAMMADI         YOUSIF                     UAE 5       0 1000 *
    

    D - DOSTIHOVÝ SPOLEK OPEN
     
      
      1 PETR                JOUZA          CZE 1  1697    0 F
      2 MARK                TOWSE          CZE 2  1696    0	F
      3 PETR                MIRATSKY       CZE 2  1691    0	F
      4 JAN                 KREJCI         CZE 2  1684    0	F
      5 PIOTR               MASLANKA       POL 2  1683    0	F
      6 JONAS               PIELA          ITA 2  1678    0	F
      7 MIROSLAV            BIZA           CZE 1  1676    0	F
      8 OLDRICH             STOLBA         CZE 3  1676    0	F
      9 BEN WITO            KOWALSKI       GER 2  1666    0	F
     10 SVEN                DIRKING        GER 2  1659    0	F
     11 JANNIS              BENSMANN       GER 2  1648    0	F
     12 TOMAS               NOVOTNY        CZE 2  1647    0	F
     13 MAX                 BILAU          GER 2  1640    0	F
     14 ADRIAN              BUCHLOH        GER 2  1638    0	F
     15 PATRIK              PRAZAK         CZE 3  1636    0	F
     16 BARBORA             VOLDANOVA      CZE W2 1636    0	F
     17 MARIA               CHERNYSHOVA    RUS W2 1631    0	F
     18 ESTER               TER STAL       GER W2 1631    0	F
     19 LEONID              VINOKUR        RUS 3  1630    0	F
     20 VASSILI             KRIVOBORODOV   RUS 2  1629    0	F
     21 VACLAV              RUZICKA        CZE 2  1629    0	F
     22 MARVIN              SINGH          GER 2  1625    0	F
     23 MICHAL              JARES          CZE 3  1621    0	F
     24 PAVEL               DRASNAR        CZE 2  1618    0	F
     25 PAVEL               BRNDIAR        CZE 2  1616    0	F
     26 LADISLAV            KRAL           CZE 2  1616    0	F
     27 NIKOLAY             PANCHENKO      UKR 2  1616    0	F
     28 FILIP               BALEK          CZE 2  1603    0	F
     29 MIKHAIL             DRUCHENKO      RUS 3  1603    0	F
     30 PETR                JANOUSEK       CZE 2  1595    0	F
     31 ADAM                SVANDA         CZE 2  1594    0	F
     32 MILOS               RUZIC          SLO 3  1587    0	F
     33 ONDREJ              VARADI         CZE 2  1581    0	F
     34 ANDREW JEEWON       OHN            KOR 3  1581    0	F
     35 JAN                 HORAK          CZE 3  1581    0	F
     36 PETR                HERCIK         CZE 2  1577    0	F
     37 PASCAL              ORNING         GER 2  1577    0	F
     38 ROLF                KNOBLING       GER 2  1574    0	F
     39 HARIJS              BASS           LAT 2  1561    0	F
     40 NIELS BENNETT       LILIENTHAL     GER 3  1558    0	F
     41 JITKA               LORENCOVA      CZE W3 1552    0	F
     42 IVAN                LASZLO         CZE 3  1548    0	F
     43 PAVEL               RYCHTECKY      CZE 2  1546    0	F
     44 PETR                BURDOV         RUS 2  1541    0	F
     45 HELENA              RUZICKOVA      CZE W2 1538    0	F
     46 FRANZ               KELLER         GER 3  1537    0	F
     47 ALEKSANDR           VOLKOV         RUS 2  1537    0	F
     48 LUKAS               DRASNAR        CZE 3  1534    0	F
     49 JAROSLAV            HALUSIC        SVK 3  1533    0	F
     50 TOMAS               MIKULENKA      CZE 3  1533    0	F
     51 DAVID               MAY            CZE 3  1532    0	F
     52 ANNA                MARKOVA        RUS W3 1531    0	F
     53 DENI                RADIONOV       RUS 2  1530    0	F
     54 EGOR                SMIRNOV        RUS 3  1530    0	F
     55 JOHANNA             DECHANT        GER W3 1526    0	F
     56 ONDREJ              JARES          CZE 3  1521    0	F
     57 PAVEL               KVAPIL         CZE 3  1521    0	F
     58 JAKUB               JOUKL          CZE 3  1519    0	F
     59 FALK                BUCHLOH        GER 3  1517    0	F
     60 KATERINA            MULLEROVA      CZE W3 1517    0	F
     61 REINHARD            REDMER         GER 3  1517    0	F
     62 SEBASTIAN           LIMBOECK       GER 3  1516    0	F
     63 SOPHIA              LAUBROCK       GER W3 1514    0	F
     64 AMINA               LEIB           GER W3 1510    0	F
     65 OLEKSANDR           PETROV         POL 3  1507    0	F
     66 ANTON               GOLOVKO        RUS 3  1498    0	F
     67 ARTUR               CHLEWINSKI     POL 2  1496    0	F
     68 IGNAT               ZHURAVLEV      RUS 3  1493    0	F
     69 LUBOMIR             PISTORA        CZE 3  1489    0	F
     70 BORIVOJ             KRONOWETTER    CZE 3  1488    0	F
     71 DENIS               TARAN          UKR 3  1485    0	F
     72 MICHAEL             AMBOSS         GER 4  1484    0	F
     73 OLAF                GRUBE          GER 3  1480    0	F
     74 WOLFGANG            KAEDING        GER 2  1476    0	F
     75 PETR                NIMMERTONDL    CZE 3  1476    0	F
     76 JIRI                KUTEK          CZE 3  1474    0	F
     77 PRZEMYSLAW          MAJCHRZAK      POL 3  1473    0	F
     78 LARS                TER STAL       GER 3  1471    0	F
     79 PAVEL               STEHLIK        CZE 3  1464    0	F
     80 VADYM               KYRYLKO        UKR 3  1463    0	F
     81 MARTIN              JOUKL          CZE 3  1461    0	F
     82 KAREL               VINS           CZE 5  1461    0	F
     83 MAXIMILIAN          LANG           AUT 3  1458    0	F
     84 SILVIA              BLOSS          GER W3 1455    0	F
     85 DAVID               FALTYNEK       CZE 3  1447    0	F
     86 FELIX               KARNSTEDT      GER 3  1444    0	F
     87 AISHWARYA           THORAT         IND W3 1444    0	F
     88 ARINA               MOSKALEVA      RUS W3 1443    0	F
     89 ERIKA               SEDA           CZE W3 1439    0	F
     90 JAN                 CHVOJKA        CZE 3  1434    0	F
     91 MIKHAIL             KAGAN          RUS 3  1429    0	F
     92 PETER               GRABS          GER 3  1417    0	F
     93 ONDREJ              JANECEK        CZE 2  1414    0	F
     94 YAEL                FEDEROVSKI     ISR 3  1413    0	F
     95 ANNA-LENA           SCHRAMM        GER W4 1412    0	F
     96 VENUSE              SOURALOVA      CZE W3 1411    0	F
     97 JOSEPH              KNOTT          GER 3  1403    0	F
     98 MAKSIM              GORIACHEV      RUS 3  1397    0	F
     99 ANDRE               BURIAN         GER 3  1392    0	F
    100 FREDERICO           D ASTE         ITA 4  1392    0	F
    101 MIKE NIKLAS         SCHEIDT        GER 3  1391    0	F
    102 JOSHUA              KALINA         GER 4  1380    0	F
    103 ALEXANDRE           GARCIA TURCAN  ESP 3  1377    0	F
    104 EGOR                AFANASEV       RUS 3  1376    0	F
    105 ALYONA              SIDOROVA       RUS W3 1375    0	F
    106 JAEHAN              CHO            KOR 3  1374    0	F
    107 PIA MARIE           RUZIC          SLO W4 1367    0	F
    108 MAREK               JUCHELKA       CZE 3  1362    0	F
    109 MARK                RIAKHOVSKII    RUS 4  1360    0	F
    110 ELENA               ZHUKAVINA      RUS W3 1353    0	F
    111 DANIIL              FEDOTOV        RUS 3  1352    0	F
    112 JANEZ               PATERNOSTER    SLO 3  1351    0	F
    113 JAN                 FIALA          CZE 3  1344    0	F
    114 LARISA              KUHAR          SLO W3 1334    0	F
    115 EDNA MARLENE        FRICKE         GER W3 1333    0	F
    116 PAVEL               NEMECEK        CZE 4  1326    0	F
    117 VIKTOR              PRAZAK         CZE 3  1325    0	F
    118 ROBIN               VOLK           GER 3  1321    0	F
    119 PETER               GRABS          GER 5  1316    0	F
    120 SASKIA              POHLE          GER W4 1314    0	F
    121 MAREK               BILEK          CZE 3  1306    0	F
    122 ROLAND              MADER          CZE 3  1304    0	F
    123 JENS                HOERKNER       GER 3  1300    0	F
    124 GIHOON              SONG           KOR 4  1282    0	F
    125 MICHAL              BARRISH        RSA 3  1271    0	F
    126 ROBBE               LENAERTS       BEL 4  1270    0	F
    127 RUDOLF              RICHTER        CZE 3  1262    0	F
    128 JAEHO               HWANG          KOR 4  1261    0	F
    129 KARL                BOEHM          GER 4  1260    0	F
    130 NATASA              RICHTEROVA     CZE W3 1259    0	F
    131 THAI DANG VI        NGUYEN         CZE 4  1255    0	F
    132 DOYEON              KIM            KOR 4  1254    0	F
    133 MILOS               KOCI           CZE 3  1251    0	F
    134 TOMASS              ZAGS           LAT 4  1250    0	F
    135 JOHANN              SCHLIE         GER 3  1244    0	F
    136 ERIKA               FISHBEIN       RUS W4 1236    0	F
    137 SILAS               HINDERSMANN    GER 3  1236    0	F
    138 JOHANN              LIMBOECK       GER 4  1215    0	F
    139 ROBERT              MACIEJEWSKI    POL 4  1200    0	F
    140 THOMAS              BILEK          GER 4  1192    0	F
    141 ELENA               KIRSCHNER      GER W4 1191    0	F
    142 STEFAN              KOCIAN         CZE 4  1184    0	F
    143 HANSEUL             KANG           KOR W4 1179    0	F
    144 JIHYUN              NO             KOR W4 1179    0	F
    145 PHILLIP             VASKE          GER 4  1174    0	F
    146 NIKLAS              BOEHM          GER 4  1165    0	F
    147 TADEAS              CABALA         CZE 3  1159    0	F
    148 JANA                OBSIVACOVA     CZE W4 1153    0	F
    149 KRYSTOF             LISKA          CZE 3  1144    0	F
    150 ELIZABETH           SHATKOVSKAIA   RUS W4 1140    0	F
    151 FEDOR               MOISEENKO      RUS 4  1139    0	F
    152 HYUNHO              HONG           KOR 4  1132    0	F
    153 JIHWAN              KIM            KOR 4  1130    0	F
    154 HEIKE               HEMPEL         GER 4  1127    0	F
    155 TASSILO             HOERHOLD       GER 4  1126    0	F
    156 SABINA              MACIEJEWSKI    POL W5 1077    0	F
    157 ISABELA             HORACKOVA      CZE W4 1074    0	F
    158 ADELA               TRASAKOVA      CZE W4 1052    0	F
    159 LINUS               LOHRMANN       GER 5  1036    0	F
    160 MOHAN GUPTA         LAKSHYESH      IND 5  1032    0	F
    161 DANIEL              BONACCORSI     RUS 5  1008    0	F
    162 YOONA               LEE            KOR W5 1008    0	F
    163 ULYANA              IVANOVA        LAT W2    0 1650	N
    164 GERD                BAUMANN        GER 3     0 1647	N
    165 ROMAN               QAYUMI         GER 5     0 1579	N
    166 SEBASTIAN           BERGMEYER      GER 3     0 1499	N
    167 ILJA                ALEKSEJEV      LAT 5     0 1478	N
    168 JAN                 KRECEK         CZE 3     0 1476	N
    169 DOMONKOS            RADECZKY       GER 3     0 1396	N
    170 ONDREJ              PULPAN         CZE 3     0 1371	N
    171 JONATHAN            SONDERMANN     GER 3     0 1360	N
    172 LORENZ              AICHNER        ITA 3     0 1308	N
    173 LIAM                ERTL           GER W3    0 1300	N
    174 JAROSLAV            BILEK          CZE 3     0 1297	N
    175 MATEJ               SPRINGL        CZE 4     0 1285	N
    176 VLADIMIR            PENAZ          CZE 3     0 1246	N
    177 JITKA               PILNA          CZE W3    0 1241	N
    178 KAREL               BROZKA JUN     CZE 4     0 1234	N
    179 ADAM JOSEF          RET            CZE 3     0 1221	N
    180 MARTIN              STOCEK         CZE 3     0 1210	N
    181 MARIO               DREISE         GER 5     0 1200	N
    182 VOJTECH             NESPUREK       CZE 4     0 1200	N
    183 VLADIMIR            PTACEK         CZE 4     0 1166	N
    184 ROSTISLAV           GANCHEV        GER 4     0 1156	N
    185 TOMAS               GLOSER         CZE 4     0 1145	N
    186 PAVEL               STOCEK         CZE 4     0 1100	N
    187 FILIP               STEKL          CZE 3     0 1100	N
    188 KRISTOF             MAGUIRE        GER 5     0 1099	N
    189 PETR                PLIVA          CZE 4     0 1089	N
    190 JAKUB               NESPUREK       CZE 4     0 1085	N
    191 ALEXANDRIA          ARNOLD         GER W5    0 1047	N
    192 ALEXANDER           BANDT          GER 5     0 1010	N
    193 VICTORIA            VON JAN        GER W5    0 1007	N
    194 MARTIN              PULPAN         CZE 5     0 1000	*
    195 YULIA               AVILOVA        RUS W5    0 1000	*
    196 JULIANA             BARRISH        RSA W5    0 1000	*
    197 OLEXANDR            BATRAK         UKR 5     0 1000	*
    198 ALEXANDER           BRUNNER        GER 5     0 1000	*
    199 VIKTORIA            DUBYNKA        UKR W5    0 1000	*
    200 KATERYNA            DYNNIKOVA      UKR W5    0 1000	*
    201 LARISA              GOLUBEVA       RUS W5    0 1000	*
    202 LEONARD             GROSSERT       GER 5     0 1000	*
    203 NANDIN-ERDENE       CHINZORIG      MGL W5    0 1000	*
    204 KHANITTHA           KAEDING        THA W5    0 1000	*
    205 KATERYNA            KORIASHKINA    UKR W5    0 1000	*
    206 ROY                 KRIEGER        GER 5     0 1000	*
    207 YURY                KUTYNEC        RUS 5     0 1000	*
    208 PHILLIP             NAGEL          GER 5     0 1000	*
    209 ALEKSANDR           NECHYPORENKO   UKR 5     0 1000	*
    210 JENNY HA-LINH       NGUYEN         GER 5     0 1000	*
    211 JAROMIR             SINDLER        CZE 5     0 1000	*
    212 MICHAL              SLINGR         CZE 5     0 1000	*
    213 YEVHEN              SOKOLOV        UKR 5     0 1000	*
    214 FLORIAN             SYLLWASSCHY    GER 5     0 1000	*
    215 DANJA YVONNE        TER STAL       GER 5     0 1000	*
    216 BJOERN              DIRKING        GER 5     0 1000	*
    217 KIRILL              ABRAMOV        RUS 5     0 1000	*
    218 TETJANA             PANCHENKO      UKR W5    0 1000	*
    219 MAXIM               GOLOVKO        RUS 5     0 1000	*
    220 MYKOLA              HOLOFIIEVSKIY  UKR 5     0 1000	*
    221 ROMAN               SHKARUPYLO     UKR 5     0 1000	*
    222 ANASTASIIA          SERDIUK        UKR W5    0 1000	*
    223 AKIM                IGNATENKO      UKR 5     0 1000	*
    224 MATVIY              MAZANKA        UKR 5     0 1000	*
    225 DANYLO              CHERNIAK       UKR 5     0 1000	*
    226 OLEH                VOROBIOV       UKR 5     0 1000	*
    227 ANDRII              GOLOFIIEVKYI   UKR 5     0 1000	*
    228 KONSTANTIN          JANOVSKIJ      GER 5     0 1000	*
    229 SAMUEL              BLODIG         GER 5     0 1000	*
    230 CHRISTINE           SCHWARZMEIER   GER W5    0 1000	*
    231 ELENA               KAZENNOVA      RUS 5     0 1000	*
    232 ALEXANDR            KURBESOV       RUS 5     0 1000	*
    233 DMITRI              KURBESOV       RUS 5     0 1000	*
    234 JANEK KONRAD        FRICKE         GER 5     0 1000	*
    235 MARLENE             MURACH         GER W5    0 1000	*
    236 FANNY               KESSEN         GER W5    0 1000	*
    237 ARTURAS             SIBAJEVAS      LTU 5     0 1000	*
    238 LEA                 LUDWIG         GER W5    0 1000	*
    239 GINO                GILLMEISTER    GER 5     0 1000	*
    240 HANNAH              KIM            KOR W5    0 1000	*
    241 SEONWOO             LEE            KOR 5     0 1000	*
    242 JIHEON              LEE            KOR 5     0 1000	*
    243 MINCHE              CHUNG          KOR 5     0 1000	*
    244 HANGYUE             KIM            KOR 5     0 1000	*
    245 YOUNGCHAN           SHIM           KOR 5     0 1000	*
    246 CHANYOUNG           YOON           KOR 5     0 1000	*
    247 SOONWOO             KWON           KOR 5     0 1000	*
    248 JASON SANGYOON      PARK           KOR 5     0 1000	*
    249 ANTON               BUGAEV         RUS 5     0 1000	*
    250 VALERII             NETSVETAEV     RUS 5     0 1000	*
    251 MARK                NETSVETAEV     RUS 5     0 1000	*
    252 SABINE              SYLLWASSCHY    GER W5    0 1000	*
    253 CHRISTOPH           SYLLWASSCHY    GER 5     0 1000	*
    254 WERNER              HUBER          GER 5     0 1000	*
    255 ULRIKE              EITNER-HUBER   GER 5     0 1000	*
    256 BATSAIKHAN          ORGILON        MGL 5     0 1000	*
    257 BAT ERDENE          GANDI          MGL W5    0 1000	*
    258 BORUT JAN           RUZIC          SLO 5     0 1000	*
    259 DAON                UM             KOR 5     0 1000	*
    260 IVAN                SHUBA          UKR 5     0 1000	*
    261 MATTHEUS            SAUERMOSER     ITA 5     0 1000	*
    262 ALAN                AKHMETOV       KAZ 5     0 1000	*
    263 IVAN A.             EGOROV         RUS 5     0 1000	*
    264 EKATERINA A.        EGOROVA        RUS 5     0 1000	*
    265 LUCIE               OBSIVACOVA     CZE W5    0 1000	*
    266 CAROLIN             KROTSCH        GER 5     0 1000	*
    267 MAXI                KROTSCH        GER 5     0 1000	*
    268 ABOUSHAABAN         EMAD           PLE 5     0 1000	*
    269 ADAM                VALENTA        CZE 5     0 1000	*
    270 VALENTIN            BOBROV         BLR 5     0 1000	*
    271 FAZILAT             TULYAGANOVA    UZB W5    0 1000	*
    272 SEVAR               RASHIDOVA      UZB 5     0 1000	*
    273 MUKHAMMADZOKHID     SUYAROV        UZB 5     0 1000	*
    274 GULKHAYO            KHURRAMOVA     UZB 5     0 1000	*
    275 AMAL                DAMIROV        UZB 5     0 1000	*
    276 MALIKA              DAMIROVA       UZB W5    0 1000	*
    277 DILNOZA             SHARIPOVA      UZB W5    0 1000	*
    278 DARYNA              GRYGA          UKR W5    0 1000	*
    279 YARYNA              GRYGA          UKR W5    0 1000	*
    280 MARGARITA           DATCIUK        RUS W5    0 1000	*
    281 JONAS               HINDERSMANN    GER 5     0 1000	*
    282 NICLAS              DAGGE          GER 5     0 1000	*
    283 FREYA               HALFARTH       GER 5     0 1000	*
    284 PHILIP              KLEIN          GER 5     0 1000	*
    285 JARNO               LINDERMANN     GER 5     0 1000	*
    286 YANNIK              MISZORI        GER 5     0 1000	*
    287 PETER               STUEBERITZ     GER 5     0 1000	*
    288 JONA JOHN           WINIECKI       GER 5     0 1000	*
    289 VALENTIN            SCHLIE         GER 5     0 1000	*
    290 TOM                 FRITSCHE       GER 5     0 1000	*
    291 RICHARD             MELITZKI       GER 5     0 1000	*
     

    E - KONICA MINOLTA OPEN (DRUZSTVA / TEAMS)
     
     
      1 CHESS ARBITER TEAM                  POL
      2 SPARTAK LETOHRAD                    CZE
      3 SK LOKOMOTIVA BRNO                  CZE
      4 TJ SLAVIA LIBEREC                   CZE
      5 TATROVACI                           CZE
      6 TJ OSTRAVA                          CZE
      7 PRIBRAMSKY SPOLEK 2016              CZE
      8 ZIKUDA TURNOV A                     CZE
      9 ZIKUDA TURNOV B                     CZE
     10 ZIKUDA TURNOV C                     CZE
     11 ZIKUDA TURNOV D                     CZE
     12 ZIKUDA TURNOV E                     CZE
     13 CESKY SLAVOJ A                      CZE
     14 JOLY LYSA NAD LABEM                 CZE
     15 SK KRALUPY                          CZE
     16 TJ SPARTA KUTNA HORA                CZE
     17 LETUSKA                             CZE
     18 SPARTA KUTNA HORA                   CZE
     19 POHODARI                            CZE
     20 VLCNOV                              CZE
     21 SACHOVY SPOLEK BECHYNE              CZE
     22 SO HLINSKO                          CZE
     23 STUDY.CZ                            CZE
     24 TAROKARI                            CZE
     25 TROSKY 2016                         CZE
     26 RYCHVALDSKY SPOLEK A                CZE
     27 RYCHVALDSKY SPOLEK B                CZE
     28 LATINCI                             CZE
     29 LOKOMOTIVA CAISSA A                 CZE
     30 LOKOMOTIVA CAISSA B                 CZE
     31 TJ ZDAR NAD SAZAVOU A               CZE
     32 MORAVSKA SLAVIA                     CZE
     33 SK VYSOKE MYTO                      CZE
     34 SK USTI NAD ORLICI A                CZE
     35 TJ ZDAR NAD SAZAVOU B               CZE
     36 DURAS BVK BRNO                      CZE
     37 TVRCEL HON                          CZE
     38 IMENITNI KERESI                     SLO
     39 SACHOVY KLUB PŘI MEU HOSTOMICE      CZE
     40 SG LEIPZIG                          GER
     41 SK LINE                             CZE
     42 ROSKOVA SACHOVA ŠKOLA               CZE
     43 SPARTAK VELKE MEZIRICI              CZE
     44 UNICHESS A                          CZE
     45 DDM TREBECHOVICE POD OREBEM         CZE
     46 SLAVIA HRADEC KRALOVE C             CZE
     47 UNICHESS C                          CZE
     48 UNICHESS D                          CZE
     49 POSTOUPKY MUFLONS                   CZE
     50 POSTOUPKY OSTRICHES                 CZE
     51 SOKOL KOLIN                         CZE
     52 SK ZLIN A                           CZE
     53 SK USTI NAD ORLICI B                CZE
     54 SOKOL MLADA BOLESLAV                CZE
     55 TJ SO CHRUDIM                       CZE
     56 JIHOCESKY PRAPOR                    CZE
     57 SOKOL DDM NYMBURK                   CZE
     58 TYGRI                               CZE
     59 SK SVETLA NAD SAZAVOU               CZE
     60 SK 1921 ZABREH A                    CZE
     61 SK 1921 ZABREH B                    CZE
     62 TJ SPARTAK VLASIM A                 CZE
     63 VYBER STREDOCESKEHO KRAJE           CZE
     64 DP PRAHA                            CZE
     65 CESKY BROD ISLANDERS                CZE
     66 BAKOV A SPOL                        CZE
     67 TJ JISKRA JAROMER                   CZE
     68 SK OAZA PRAHA A                     CZE
     69 SK OAZA PRAHA B                     CZE
     70 SK OAZA PRAHA C                     CZE
     71 SK OAZA PRAHA D                     CZE
     72 WA-NA TEAM                          CZE
     73 SK GPOA ZNOJMO                      CZE
     74 ZJ JISKRA HORICE                    CZE
     75 TJ SPARTAK VLASIM B                 CZE
     76 BSV CHEMIE RADEBEUL                 GER
     77 TJ MLADOST ZILINA                   SVK
     78 MESDEMOISELES                       CZE
     79 SK DECIN                            CZE
     80 CAISSA TREBIC                       CZE
     81 SK BOHEMIA PARDUBICE A              CZE
     82 SK BOHEMIA PARDUBICE B              CZE
     83 SK 2222 POLABINY A                  CZE
     84 SK 2222 POLABINY B                  CZE
     85 SK 2222 POLABINY C                  CZE
     86 HAGENER SV A                        GER
     87 HAGENER SV B                        GER
     88 HAGENER SV C                        GER
     89 HAGENER SV D                        GER
     90 HAGENER SV E                        GER
     91 HAGENER SV F                        GER
     92 BOHEMIANS PRAHA                     CZE
     93 CAISSA UHOLICKY A                   CZE
     94 CAISSA UHOLICKY B                   CZE
     95 TSV GROSSSCHOENAU                   GER
     96 SK SOKOL VYSEHRAD A                 CZE
     97 SK SOKOL VYSEHRAD B                 CZE
     98 SK SOKOL VYSEHRAD C                 CZE
     99 ONE MAN SHOW                        CZE
    100 SK LIPA A                           CZE
    101 SK LIPA B                           CZE
    102 GROP PRAHA                          CZE
    103 SK KLADNO                           CZE
    104 TJ HRONOV A                         CZE
    105 TJ HRONOV MIX                       CZE
    106 OCELOVE MLATICKY                    CZE
    107 CHESSBURGER                         CZE
    108 POGROMCY KLAKIEROW                  POL
    109 SK JOLY LYSA NAD LABEM A            CZE
    110 UNICHESS B                          CZE

    G1 - PARDUBICKÝ KRAJ OPEN (RAPID)
     
      
      1 DAVID                   NAVARA         CZE GM     2728
      2 SERGEI                  MOVSESIAN      ARM GM     2688
      3 VIKTOR                  LAZNICKA       CZE GM     2662
      4 TAMIR                   NABATY         ISR GM     2619
      5 MARTYN                  KRAVTSIV       UKR GM     2609
      6 KIRILL                  BRYZGALIN      RUS GM     2602
      7 VOJTECH                 PLAT           CZE IM     2575
      8 BOGDAN                  LALIC          CRO GM     2552
      9 JIRI                    STOCEK         CZE GM     2547
     10 DMITRY                  KONONENKO      UKR GM     2546
     11 PHILIPP                 SCHLOSSER      GER GM     2534
     12 RUSTAM                  KHUSNUTDINOV   KAZ GM     2531
     13 VIACHESLAV              ZAKHARTSOV     RUS GM     2531
     14 STANISLAV               NOVIKOV        RUS GM     2528
     15 MARANI RAJENDRAN        VENKATESH      IND GM     2527
     16 MAXIMMILIAN             LUGOVSKOY      RUS IM     2526
     17 MAKSIM                  CHIGAEV        RUS IM     2523
     18 PETR                    NEUMAN         CZE GM     2523
     19 NIKITA                  MATINIAN       RUS IM     2519
     20 ROBERT                  CVEK           CZE GM     2518
     21 KRZYSZTOF               JAKUBOWSKI     POL GM     2514
     22 KONSTANTIN              MASLAK         RUS GM     2513
     23 RAMIL                   HASANGATIN     RUS GM     2508
     24 PAVEL                   POTAPOV        RUS GM     2490
     25 DANIIL                  YUFFA          RUS IM     2474
     26 DAS                     NEELOTPAL      IND GM     2465
     27 MATE                    BAGI           HUN IM     2465
     28 MIKHAIL                 DEMIDOV        RUS IM     2462
     29 VLADIMIR                ZAKHARTSOV     RUS IM     2453
     30 ANDREI                  KOVALEV        BLR GM     2452
     31 ABHIMANYU               PURANIK        IND IM     2452
     32 VOJTECH                 ZWARDON        CZE IM     2442
     33 BRYAN                   SMITH          USA GM     2435
     34 BOGDAN                  BELYAKOV       RUS IM     2434
     35 VLASTIMIL               JANSA          CZE GM     2423
     36 ALEXANDER               POTAPOV        RUS GM     2415
     37 SWAYANGSU               SATYAPRAGYAN   IND IM     2415
     38 GABOR                   NAGY           HUN IM     2414
     39 HANS                    MOEHN          GER FM     2413
     40 MOHAMMAD NUBAIRSHAH     SHAIKH         IND M      2413
     41 KIRILL                  SHEVCHENKO     UKR FM     2411
     42 IGOR                    MALAKHOV       RUS IM     2403
     43                         VISAKH N R     IND IM     2400
     44 MARTIN                  CERVENY        CZE IM     2388
     45 BORIS                   KANTSLER       ISR GM     2388
     46 PAVEL                   FREISLER       CZE IM     2384
     47 ILYA                    DUZHAKOV       RUS FM     2382
     48 PAVEL                   ZPEVAK         CZE IM     2380
     49 ZUZANA                  STOCKOVA       SVK WGM    2377
     50 PETR                    ZVARA          CZE IM     2375
     51 SERGEY                  KRIVENKO       RUS M      2371
     52 ALEXANDER               ABRAMOV        RUS FM     2349
     53 ANDREY                  GREKH          UKR IM     2347
     54 RAKESH                  KULKARNI       IND M      2329
     55 JULIA                   KOCHETKOVA     SVK WGM    2325
     56 MICHAL                  NOVOTNY        CZE FM     2322
     57 KUMAR C                 PRAVEEN        IND IM     2316
     58                         GAHAN M G      IND M      2305
     59 IHOR                    NESTER         UKR IM     2300
     60 ALEKSANDR               GRANOVSKI      KAZ IM     2292
     61 IGOR                    VARITSKI       UKR IM     2291
     62 SUMIYA                  BILGUUN        MGL FM     2274
     63 FLORIAN                 FUCHS          GER M      2274
     64 JAKUB                   PULPAN         CZE FM     2273
     65 PAVEL                   POSTUPA        CZE KM     2270
     66 MIKHAIL                 POPOV          RUS FM     2263
     67 VLADIMIR                GRABINSKY      UKR IM     2258
     68 SHARMA                  HEMANT         IND M      2257
     69 SAMEER                  KATHMALE       IND IM     2250
     70 MYROSLAVA               HRABINSKA      UKR WGM    2243
     71 JURA                    BIBIK          RUS IM     2236
     72 PETER                   HULSHOF        NED KM     2225
     73 LUBOS                   JEDLICKA       CZE KM     2214
     74 VLADIMIR                GERGEL         UKR FM     2203
     75 ALEXANDER               MASLAK         RUS M      2201
     76 JAN                     SOURAL         CZE KM     2196
     77 HOLGER                  LEHMANN        GER KM     2185
     78 SERGEJ                  BYSTROV        RUS IM     2181
     79 SIMON                   HILLER         GER KM     2176
     80 STEPAN                  TICHY          CZE KM     2176
     81 MARTINA                 MARECKOVA      CZE WFM    2173
     82 RAINER                  TER STAL       GER KM     2172
     83 ALEXANDER A.            YAKIMENKO      RUS KM     2164
     84 OLGA                    IVANENKO       UKR WFM    2157
     85 OLEG                    TARAKANOV      EST KM     2154
     86 MICHAL                  MICHALEK       SVK KM     2145
     87 ADAM                    DVORAK         CZE KM     2143
     88 ANNA                    JAKUBOWSKA     POL WIM    2140
     89 JAROSLAV                MOJZIS         CZE FM     2140
     90                         ARJUN K        IND KM     2137
     91 VIKTOR                  DOVZHENKO      UKR IM     2117
     92 JOSEF                   SYKORA         CZE KM     2117
     93 ANDREAS                 CIOLEK         GER KM     2114
     94 LUKAS                   HULA           CZE KM     2113
     95 PAVEL                   KOLMAKOV       RUS KM     2110
     96 MICHAL                  HORACEK        CZE KM     2106
     97 JIRI                    JEZBERA        CZE KM     2102
     98 JAKUB                   SULIBORSKI     POL KM     2087
     99 ALEXANDER               IVANOV         RUS KM     2085
    100 ANASTASIA               SAZONOVA       RUS WFM    2085
    101 J.                      YOHAN          IND KM     2085
    102 IGOR                    ANANCHENKO     RUS KM     2084
    103 JULIUS                  ROSIN          GER KM     2081
    104 MARTIN                  POSTUPA        CZE KM     2064
    105 FRANTISEK               VYKYDAL        CZE CM     2061
    106 HARSHIT                 RAJA           IND FM     2058
    107 VLADIMIR                KALOUSEK       CZE KM     2051
    108 KASIB                   LAITH          IRQ FM     2044
    109 A. ALTAHER              MOHD           UAE KM     2043
    110 ANTONY SHON             FELDMAN        ISR 1      2028
    111 MATEJ                   POZUN          SLO 1      2026
    112 MICHAL                  BES            POL 1      2024
    113 JANA                    ZPEVAKOVA      CZE WKM    2008
    114 JOSEF                   MINDL          CZE KM     2001
    115 ALI                     ABDULKARIM     UAE 1      1978
    116 SERGEY                  SAUTKIN        RUS KM     1970
    117 KILIAN                  BOEHNING       GER KM     1966
    118 KIRILL                  VOLOTOVSKY     UKR 1      1959
    119 STANISLAV               GSCHWENDTNER   CZE KM     1958
    120 STEPAN                  ZHURAVLEV      RUS 1      1956
    121 SVETLANA                TISHOVA        RUS WKM    1956
    122 LUDEK                   NOVAK          CZE KM     1949
    123 LUBOS                   KUCHYNKA       CZE KM     1947
    124 ONDREJ                  SVANDA         CZE 1      1935
    125 ILIA                    GABOVITS       EST 1      1931
    126 PATRIK                  TESAR          CZE 1      1923
    127 JOSEF                   RUZICKA        CZE 1      1913
    128 LUBOS                   SVIZENSKY      CZE 1      1888
    129 OTAKAR                  NEMEC          CZE KM     1845
    130 BALINT                  BALAZS         GER 1      1798
    131 JAN                     NOSEK          CZE 1      1792
    132 TOREY G                 NEUZIL         USA 2      1761
    133 FILIP                   HOLY           CZE 1      1751
    134 VOJTECH                 JANDL          CZE 1      1730
    135 PETR                    HOSTASA        CZE 3      1574
    136 PETR                    PIPEK          CZE 4      1307
    

    G2 – SLUŽBY MĚSTA PARDUBIC OPEN (RAPID)
     
     
     1 KARSTEN     BERTRAM      GER KM   2078    0 F
     2 ANTE        TOMAS        CRO KM   2076    0 F
     3 VLADIMIR    DROZDOV      RUS KM   2057    0 F
     4 ALEXANDER   GORBATENKO   RUS KM   2053    0 F
     5 JAN         TESAR        CZE KM   2026    0 F
     6 TOMAS       POPPER       CZE 1    2010    0 F
     7 PAVEL       GERCHIKOV    RUS KM   1984    0 F
     8 JAN         RUSNAK       CZE 1    1980    0 F
     9 PAVEL       JUST         CZE 1    1973    0 F
    10 ANDREY      PRUDNIKOV    UKR 1    1967    0 F
    11 INGA        ZAKHARTSOVA  RUS WKM  1967    0 F
    12 DAVID       KARDOEUS     GER KM   1963    0 F
    13 KAZIMIR     KOLANOVIC    CRO 1    1947    0 F
    14 DAVID       WACHINGER    GER 1    1944    0 F
    15 JAN         SLAVIK       CZE 1    1942    0 F
    16 BOHUSLAV    KOKES        CZE 1    1941    0 F
    17 ERIC        BENNETT      IRL 1    1940    0 F
    18 GLAFIRA     USACHEVA     RUS W1   1938    0 F
    19 VALERIA     TERYAEVA     RUS W1   1929    0 F
    20 EGOR        BASKAKOV     RUS KM   1928    0 F
    21 KAREL       SOURAL       CZE KM   1920    0 F
    22 JASCHA      BONACIC      GER 1    1906    0 F
    23 SEMEN       DUBYNKA      UKR 1    1898    0 F
    24 ALEXANDER   LUBBE        GER 1    1898    0 F
    25 LUBOS       TROJAN       CZE KM   1897    0 F
    26 FEDOR       SHABAROV     EST KM   1895    0 F
    27 ALEKSANDR   PETROV       EST KM   1886    0 F
    28 YURY        PEKURIN      ISR 1    1886    0 F
    29 NATALIA     PAVLOVA      RUS WKM  1883    0 F
    30 NARUNA      CHAN         RUS W1   1869    0 F
    31 LUKAS       STARY        CZE 1    1868    0 F
    32 PETR        NESPUREK     CZE 1    1868    0 F
    33 JAN         JANKO        CZE 2    1859    0 F
    34 BURG        DE MAN       NED 1    1851    0 F
    35 JULIJA      GRAVITE      LAT W1   1846    0 F
    36 GENNADY     AFONIN       RUS 1    1836    0 F
    37 PAVEL       HUBENY       CZE 1    1829    0 F
    38 CHRISTIAN   HARTOGH      GER 2    1829    0 F
    39 MARTIN      NEHYBA       CZE 2    1790    0 F
    40 JINDRICH    VOCHOZKA     CZE 1    1785    0 F
    41 ANDREAS     HOPPE        GER 2    1782    0 F
    42 LEONID      SAMARIN      ISR 1    1754    0 F
    43 JAKUB       CACH         CZE 2    1752    0 F
    44 RADOMIL     MATZNER      CZE 2    1750    0 F
    45 ALEXANDER   TUMASOV      ISR 2    1745    0 F
    46 TOMAS       KOTLANT      CZE 2    1735    0 F
    47 SVEN        TER STAL     GER 2    1728    0 F
    48 VLADISLAV   EFREMOV      RUS 1    1726    0 F
    49 SHAERI      ABDULLA      UAE 2    1723    0 F
    50 TOMAS       LAJSEK       CZE 2    1720    0 F
    51 KATERINA    ZPEVAKOVA    CZE W1   1712    0 F
    52 PAVEL       RYCHTECKY    CZE 2    1711    0 F
    53 WIESLAW     RADZICKI     POL 2    1690    0 F
    54 PAUL        LAUBROCK     GER 1    1688    0 F
    55 ALEKSANDER  BAJC         SLO 2    1688    0 F
    56 HANNAH      MOELLER      GER W2   1687    0 F
    57 MAXMILIAN   GLASER       GER 2    1676    0 F
    58 PHILIPP     WISSING      GER 2    1673    0 F
    59 JAN         BROUSEK      CZE 1    1669    0 F
    60 AL-HAMMADI  TALAL        UAE 2    1650    0 F
    61 ARTHUR      SEMMELMAIER  GER 3    1610    0 F
    62 PETRA       TOBISKOVA    CZE W2   1601    0 F
    63 SAEED TAREQ AL TAHER     UAE 3    1589    0 F
    64 TEREZA      NOVOTNA      CZE W2   1566    0 F
    65 RUDOLF      JUN          CZE 2    1563    0 F
    66 MARTIN      NOVOTNY      CZE 3    1557    0 F
    67 ANNA        HRABINSKA    UKR 3    1477    0 F
    68 MOSALLAM    MAJED        UAE 3    1449    0 F
    69 SUMIYA      CHINGUUN     MGL 1    1410    0 F
    70 MARCEL      KOKTA        CZE 1       0 1775 N
    71 MIKIS       KALAIDZIDIS  CZE 3       0 1550 N 
    

    G3 - KONTAX OPEN (RAPID)
     
     
      1 MARK            TOWSE          CZE 2    1696    0 F
      2 PETR            MIRATSKY       CZE 2    1691    0 F
      3 JAN             KREJCI         CZE 2    1684    0 F
      4 MADIS           STAUB          EST 2    1675    0 F
      5 LEONID          VINOKUR        RUS 3    1673    0 F
      6 BEN WITO        KOWALSKI       GER 2    1666    0 F
      7 STANISLAV       MLEJNEK        CZE 2    1666    0 F
      8 PIOTR           MASLANKA       POL 2    1665    0 F
      9 EKATERINA       GRANOVSKAYA    RUS W3   1654    0 F
     10 PASCAL          ORNING         GER 2    1653    0 F
     11 PAVEL           DRASNAR        CZE 2    1651    0 F
     12 JANNIS          BENSMANN       GER 2    1648    0 F
     13 TOMAS           NOVOTNY        CZE 2    1647    0 F
     14 TATIANA         POTAPOVA       RUS W1   1641    0 F
     15 MAX             BILAU          GER 2    1640    0 F
     16 ADRIAN          BUCHLOH        GER 2    1638    0 F
     17 ESTER           TER STAL       GER W2   1631    0 F
     18 BOHUSLAV        VOREL          CZE 2    1630    0 F
     19 LADISLAV        LEVINSKY       CZE 1    1629    0 F
     20 ROMAN           BOTVINNIK      ISR 2    1625    0 F
     21 MARVIN          SINGH          GER 2    1625    0 F
     22 PETR            HERCIK         CZE 2    1624    0 F
     23 MIHAIL          ZAROVSKI       EST 2    1621    0 F
     24 PAVEL           KVAPIL         CZE 3    1616    0 F
     25 NIKOLAY         PANCHENKO      UKR 2    1616    0 F
     26 HANA            FRGALOVA       CZE W2   1612    0 F
     27 PETR            BURDOV         RUS 2    1611    0 F
     28 MIKHAIL         DRUCHENKO      RUS 3    1603    0 F
     29 TOBIAS          PETERS         GER 2    1601    0 F
     30 ADAM            SVANDA         CZE 2    1594    0 F
     31 LUTZ            SPREER         GER 2    1585    0 F
     32 JAN             HORAK          CZE 3    1581    0 F
     33 ALEKSANDR       VOLKOV         RUS 2    1549    0 F
     34 ONDREJ          CACH           CZE 3    1537    0 F
     35 LUKAS           DRASNAR        CZE 3    1534    0 F
     36 TOMAS           MIKULENKA      CZE 3    1533    0 F
     37 GALINA          MIKHEEVA       RUS W3   1533    0 F
     38 ANNA            MARKOVA        RUS W3   1531    0 F
     39 DAVID           FALTYNEK       CZE 3    1525    0 F
     40 SOPHIA          BRUNNER        GER W2   1525    0 F
     41 JAN             ZIDEK          CZE 3    1519    0 F
     42 JUSTUS          BARGSTEN       GER 3    1507    0 F
     43 OLEKSANDR       PETROV         POL 3    1507    0 F
     44 JAN             NESPUREK       CZE 3    1498    0 F
     45 ANTON           GOLOVKO        RUS 3    1498    0 F
     46 ARTUR           CHLEWINSKI     POL 2    1496    0 F
     47 IGNAT           ZHURAVLEV      RUS 3    1493    0 F
     48 JYRGEN          GYSSON         EST 3    1490    0 F
     49 KATERINA        ZPEVAKOVA      CZE W3   1476    0 F
     50 LARS            TER STAL       GER 3    1471    0 F
     51 ONDREJ          VALIK          CZE 3    1469    0 F
     52 JAKUB           JOUKL          CZE 3    1467    0 F
     53 SOPHIA          LAUBROCK       GER W3   1461    0 F
     54 KAREL           VINS           CZE 5    1461    0 F
     55 VIT             PILAR          CZE 3    1453    0 F
     56 MARTIN          RUZICKA        CZE 3    1438    0 F
     57 MIKHAIL         KAGAN          RUS 3    1429    0 F
     58 MIKE NIKLAS     SCHEIDT        GER 3    1391    0 F
     59 JAN             FIALA          CZE 3    1386    0 F
     60 ALYONA          SIDOROVA       RUS W3   1375    0 F
     61 MAREK           JUCHELKA       CZE 3    1362    0 F
     62 MARK            RIAKHOVSKII    RUS 4    1360    0 F
     63 ROBIN           VOLK           GER 3    1321    0 F
     64 FILIP           STEKL          CZE 3    1317    0 F
     65 MAREK           BILEK          CZE 3    1306    0 F
     66 ELIZABETH       SHATKOVSKAIA   RUS W4   1297    0 F
     67 MARTIN          JOUKL          CZE 3    1291    0 F
     68 SILAS           HINDERSMANN    GER 3    1236    0 F
     69 THOMAS          BILEK          GER 4    1192    0 F
     70 PHILLIP         VASKE          GER 4    1174    0 F
     71 KRYSTOF         LISKA          CZE 3    1144    0 F
     72 TASSILO         HOERHOLD       GER 4    1126    0 F
     73 SULTAN AL TAHER ZAYED          UAE 4    1105    0 F
     74 ISABELA         HORACKOVA      CZE W4   1074    0 F
     75 DANIEL          BONACCORSI     RUS 5    1008    0 F
     76 LUKAS           ZOBAL          CZE 5       0 1000 *
     77 ALEXANDER       BRUNNER        GER 5       0 1000 *
     78 IGOR            KOLESNICHENKO  RUS 5       0 1000 *
     79 PHILLIP         NAGEL          GER 5       0 1000 *
     80 MICHAL          SLINGR         CZE 5       0 1000 *
     81 DANJA YVONNE    TER STAL       GER 5       0 1000 *
     82 KIRILL          ABRAMOV        RUS 5       0 1000 *
     83 TETJANA         PANCHENKO      UKR W5      0 1000 *
     84 VALERIJ         PETROV         UKR 5       0 1000 *
     85 ALEXANDR        KURBESOV       RUS 5       0 1000 *
     86 DMITRI          KURBESOV       RUS 5       0 1000 *
     87 IVAN            SHUBA          UKR 5       0 1000 *
     88 MILOS           BEDNAR         CZE 5       0 1000 *
     89 PAVEL           REZAK          CZE 5       0 1000 *
     90 ADAM            VALENTA        CZE 5       0 1000 *
     91 VOJTECH         STARY          CZE 5       0 1000 *
     92 DARYNA          GRYGA          UKR W5      0 1000 *
     93 YARYNA          GRYGA          UKR W5      0 1000 *
     94 PETR            KRIZ           CZE 5       0 1000 *
     95 VACLAV          VOSECEK        CZE 5       0 1000 *
     96 JONAS           HINDERSMANN    GER 5       0 1000 *
     97 NICLAS          DAGGE          GER 5       0 1000 *
     98 FREYA           HALFARTH       GER 5       0 1000 *
     99 PHILIP          KLEIN          GER 5       0 1000 *
    100 YANNIK          MISZORI        GER 5       0 1000 *
    101 JONA JOHN       WINIECKI       GER 5       0 1000 *
    102 TEREZA          SULCOVA        CZE W5      0 1051 N
    103 JAKUB           NESPUREK       CZE 4       0 1085 N
    104 MARTIN          STOCEK         CZE 3       0 1210 N
    105 ADAM JOSEF      RET            CZE 3       0 1221 N
    106 JITKA           PILNA          CZE W3      0 1241 N
    107 BOB             KAT            NED 5       0 1442 N
    108 KAREL           BROZKA JUN     CZE 4       0 1560 N
    109 KAREL           BROZKA SEN     CZE 3       0 1573 N
    110 VIKTORIA        DUBYNKA        UKR W5        1000 *
    111 OLIVER          HRUBAN         CZE 3         1250 N
    112 SEBASTIAN       BERGMEYER      GER 3         1499 N
    

    H – BULINSKÝ, VÁVRA & PARTNERS OPEN (MARATÓN / MARATHON)
     
     
     1 DMITRY     KONONENKO     UKR GM   2621    0 F
     2 BOGDAN     LALIC         CRO GM   2483    0 F
     3 VOJTECH    ZWARDON       CZE IM   2421    0 F
     4 MARTIN     CERVENY       CZE IM   2384    0 F
     5 KLAUDIA    KULON         POL WGM  2304    0 F
     6 MACIEJ     SWICARZ       POL M    2292    0 F
     7            GAHAN M G     IND M    2249    0 F
     8 DAVID      VYPRACHTICKY  CZE KM   2246    0 F
     9 VOJTECH    MEJZLIK       CZE KM   2221    0 F
    10 K          TUKUBAYEV     KAZ M    2220    0 F
    11 KILIAN     BOEHNING      GER KM   2216    0 F
    12 PAVEL      KOLMAKOV      RUS KM   2180    0 F
    13 STEPAN     TICHY         CZE KM   2176    0 F
    14 ADAM       DVORAK        CZE KM   2144    0 F
    15 ANDRZEJ    ZURKOWSKI     POL KM   2143    0 F
    16 DAVID      KARDOEUS      GER KM   2115    0 F
    17 ANDREAS    CIOLEK        GER KM   2114    0 F
    18 MACIEJ     KOWALEC       POL KM   2110    0 F
    19 LUBOS      PTACEK        CZE KM   2108    0 F
    20 DOMINIK    REZNICEK      CZE KM   2101    0 F
    21 JAKUB      SULIBORSKI    POL KM   2087    0 F
    22 JOSEF      KRATKY        CZE KM   2079    0 F
    23 PAULINA    CAGARA        POL WM   2070    0 F
    24 KASIB      LAITH         IRQ FM   2044    0 F
    25 TOMASZ     MOTYL         POL 1    2029    0 F
    26 KARSTEN    BERTRAM       GER KM   2021    0 F
    27 BALINT     BALAZS        GER 1    2018    0 F
    28 PETR       ZACEK         CZE 1    2012    0 F
    29 ADAM       JEZEK         CZE 1    2007    0 F
    30 JOSEF      RUZICKA       CZE 1    1992    0 F
    31 FILIP      HOLY          CZE 1    1977    0 F
    32 ARTUR      CZYZ          POL 1    1967    0 F
    33 SVETLANA   TISHOVA       RUS WKM  1956    0 F
    34 DAVID      WACHINGER     GER 1    1944    0 F
    35 LUBOS      SVIZENSKY     CZE 1    1937    0 F
    36 JASCHA     BONACIC       GER 1    1935    0 F
    37 ILIA       GABOVITS      EST 1    1931    0 F
    38 SEBASTIAN  FRONCZAK      POL 1    1912    0 F
    39 PETR       MULLER        CZE 1    1907    0 F
    40 PAUL       LAUBROCK      GER 1    1906    0 F
    41 ALEXANDER  LUBBE         GER 1    1898    0 F
    42 LUKAS      STARY         CZE 1    1864    0 F
    43 KAREL      MALASKA       CZE 2    1854    0 F
    44 JULIJA     GRAVITE       LAT W1   1846    0 F
    45 ANDREAS    HOPPE         GER 2    1815    0 F
    46 ADAM       LORENC        CZE 2    1765    0 F
    47 SVEN       TER STAL      GER 2    1749    0 F
    48 MILOS      PAPACEK       CZE 1    1742    0 F
    49 KATA       BALAZS        GER W2   1725    0 F
    50 HANNAH     MOELLER       GER W2   1687    0 F
    51 MAXMILIAN  GLASER        GER 2    1676    0 F
    52 TOMAS      KOTLANT       CZE 2    1673    0 F
    53 BEN WITO   KOWALSKI      GER 2    1666    0 F
    54 JANNIS     BENSMANN      GER 2    1648    0 F
    55 MAX        BILAU         GER 2    1640    0 F
    56 ADRIAN     BUCHLOH       GER 2    1638    0 F
    57 ESTER      TER STAL      GER W2   1631    0 F
    58 MARVIN     SINGH         GER 2    1625    0 F
    59 PASCAL     ORNING        GER 2    1577    0 F
    60 SOPHIA     BRUNNER       GER W2   1525    0 F
    61 SOPHIA     LAUBROCK      GER W3   1514    0 F
    62 JUSTUS     BARGSTEN      GER 3    1507    0 F
    63 LARS       TER STAL      GER 3    1471    0 F
    64 PETR       STULA         CZE 3    1438    0 F
    65 MIKE NIKLASSCHEIDT       GER 3    1391    0 F
    66 ROBIN      VOLK          GER 3    1321    0 F
    67 SILAS      HINDERSMANN   GER 3    1236    0 F
    68 THOMAS     BILEK         GER 4    1192    0 F
    69 ADAM       GALIK         SVK 4    1182    0 F
    70 PHILLIP    VASKE         GER 4    1174    0 F
    71 TASSILO    HOERHOLD      GER 4    1126    0 F
    72 SEBASTIAN  BERGMEYER     GER 3       0 1499 N
    73 ALEXANDER  BRUNNER       GER 5       0 1000 *
    74 PHILLIP    NAGEL         GER 5       0 1000 *
    75 JONAS      HINDERSMANN   GER 5       0 1000 *
    76 NICLAS     DAGGE         GER 5       0 1000 *
    77 FREYA      HALFARTH      GER 5       0 1000 *
    78 PHILIP     KLEIN         GER 5       0 1000 *
    79 YANNIK     MISZORI       GER 5       0 1000 *
    80 JONA JOHN  WINIECKI      GER 5       0 1000 *

    J - INFINITY OPEN (RATING)
     
     
     1 GENNADI            GUTMAN                     UKR GM   2468    0 F
     2 MANUEL             PENA GOMEZ                 ESP IM   2468    0 F
     3 PETR               NEUMAN                     CZE GM   2446    0 F
     4 ALEXANDER          ABRAMOV                    RUS FM   2261    0 F
     5 EVGENIY            ELISEEV                    UKR KM   2228    0 F
     6 JAN                SOURAL                     CZE KM   2196    0 F
     7 VLADIMIR           GERGEL                     UKR FM   2192    0 F
     8 VIKTOR             DOVZHENKO                  UKR IM   2189    0 F
     9 MICHAL             MICHALEK                   SVK KM   2145    0 F
    10                    ARJUN K                    IND KM   2137    0 F
    11 ALEXANDER          IVANOV                     RUS KM   2085    0 F
    12 J.                 YOHAN                      IND KM   2085    0 F
    13 VLADIMIR           DROZDOV                    RUS KM   2023    0 F
    14 TETIANA            FIRSOVA                    UKR WKM  2010    0 F
    15 SERGEY             GOLUBEV                    RUS 1    2003    0 F
    16 JAN                RUSNAK                     CZE 1    1980    0 F
    17 ONDREJ             SVANDA                     CZE 1    1935    0 F
    18 NARUNA             CHAN                       RUS W1   1929    0 F
    19 VALERIA            TERYAEVA                   RUS W1   1929    0 F
    20 IRINA              RUBAN                      UKR WKM  1892    0 F
    21 JAN                JANKO                      CZE 2    1859    0 F
    22 VACLAV             PORTYCH                    CZE 1    1817    0 F
    23 ALBINA             LYSENKO                    UKR W1   1805    0 F
    24 JAROSLAV           LINHART                    CZE 2    1802    0 F
    25 MICHAL             NEKVINDA                   CZE 2    1792    0 F
    26 RADEK              SVITIL                     CZE 2    1792    0 F
    27 TOREY G            NEUZIL                     USA 2    1761    0 F
    28 ILYA               NIKONENKO                  UKR 2    1694    0 F
    29 BENJAMIN YAO TENG  OH                         HKG 3    1687    0 F
    30 MICHAEL            DNEG YU DONG               HKG 3    1682    0 F
    31 CRYSTAL            DENG JING XIN              HKG 3    1653    0 F
    32 KATRINA YIN YEE    LEE                        HKG 3    1644    0 F
    33 TATIANA            POTAPOVA                   RUS W1   1618    0 F
    34 NIKOLAY            PANCHENKO                  UKR 2    1616    0 F
    35 MIKHAIL            DRUCHENKO                  RUS 3    1603    0 F
    36 PETR               JANOUSEK                   CZE 2    1595    0 F
    37 ADAM               SVANDA                     CZE 2    1594    0 F
    38 AHMED              SAIF                       UAE 3    1562    0 F
    39 TOMAS              MIKULENKA                  CZE 3    1533    0 F
    40 GALINA             MIKHEEVA                   RUS W3   1533    0 F
    41 PAVEL              KVAPIL                     CZE 3    1521    0 F
    42 JAKUB              JOUKL                      CZE 3    1519    0 F
    43 JIRI               ZABEHLICKY                 CZE 2    1497    0 F
    44 ESSAM              HAMAD                      UAE 3    1494    0 F
    45 MARTIN             JOUKL                      CZE 3    1461    0 F
    46 KAREL              VINS                       CZE 5    1461    0 F
    47 OLIVER             YAU KWOK YUI               HKG 4    1430    0 F
    48 YAHYA ALHAMMADI    ABDALLA                    UAE 3    1428    0 F
    49 SALEM              ABDURAHIM                  UAE 3    1401    0 F
    50 AL TAHER           OMAR MOHAMMAD              UAE 3    1370    0 F
    51 JAN                FIALA                      CZE 3    1344    0 F
    52 AL TAHER           ABDULRAHMAN MOHAMMAD       UAE 3    1291    0 F
    53 AHMED              GHAITH                     UAE 3    1285    0 F
    54 STEFAN             KOCIAN                     CZE 4    1184    0 F
    55 OLEXANDR           BATRAK                     UKR 5       0 1000 *
    56 DOMINIK            BROZ                       CZE 5       0 1000 *
    57 KATERYNA           DYNNIKOVA                  UKR W5      0 1000 *
    58 KATERYNA           KORIASHKINA                UKR W5      0 1000 *
    59 DAVID ISRAEL DOV   MANUILOV                   UKR 5       0 1000 *
    60 MYKHAILO           MIKHIEIENKO                UKR 5       0 1000 *
    61 ALEKSANDR          NECHYPORENKO               UKR 5       0 1000 *
    62 TETJANA            PANCHENKO                  UKR W5      0 1000 *
    63 MYKOLA             HOLOFIIEVSKIY              UKR 5       0 1000 *
    64 MAKSYM             SHKARUPYLO                 UKR 5       0 1000 *
    65 ROMAN              SHKARUPYLO                 UKR 5       0 1000 *
    66 MYKHAILO           LURIE                      UKR 5       0 1000 *
    67 ANASTASIIA         SERDIUK                    UKR W5      0 1000 *
    68 AKIM               IGNATENKO                  UKR 5       0 1000 *
    69 MATVIY             MAZANKA                    UKR 5       0 1000 *
    70 DANYLO             CHERNIAK                   UKR 5       0 1000 *
    71 OLEH               VOROBIOV                   UKR 5       0 1000 *
    72 ANDRII             GOLOFIIEVKYI               UKR 5       0 1000 *
    73 DIANA              KOZAKEVYCH                 UKR W5      0 1000 *
    74 ARTUR              KOZAKEVYCH                 UKR 5       0 1000 *
    75 VLADYSLAV          NIKONENKO                  UKR 5       0 1000 *
    76 IVAN               SHUBA                      UKR 5       0 1000 *
    77 ULYSSE             BOTTAZZI                   FRA 5       0 1000 *
    78 ZAROONI            SOUD JABIR                 UAE 5       0 1000 *
    79 AL BLOOSHI         TALAL                      UAE 5       0 1000 *
    80 ALHAMMADI          YOUSIF                     UAE 5       0 1000 *
    81 FILIP              STEKL                      CZE 3       0 1000 *
    

    K - AQUACENTRUM PARDUBICE OPEN (RESENI / SOLVING)
     
     
     1 ALIAKSANDR  BULAUKA     BLR
     2 JOSEF       BURDA       CZE
     3 ALEXANDER   FICA        CZE
     4 RAFAL       GUZEWICZ    POL
     5 MICHAL      HACAPERKA   CZE
     6 JOZEF       KOBOLKA     SVK
     7 MAREK       KOLCAK      SVK
     8 MARCIN      KOLODZIEJSKIPOL
     9 RYSZARD     KROLIKOWSKI POL
    10 ZDENEK      LIBIS       CZE
    11 MARTYNAS    LIMONTAS    LTU
    12 MICHAL      LUCH        POL
    13 JAKUB       MARCINISZYN POL
    14 JACEK       MATLAK      POL
    15 JAN         NOSEK       CZE
    16 ABDELAZIZ   ONKOUD      MAR
    17 MARTIN      PETR        CZE
    18 MILAN       PETRAS      CZE
    19 DMITRY      PLETNEV     RUS
    20 ALEXEI      POPOV       RUS
    21 VIDMANTAS   SATKUS      LTU
    22 ANDREY      SELIVANOV   RUS
    23 BORIS       SMIRNOV     RUS
    24 MILAN       SVRCEK      SVK
    25 SVETLANA    TISHOVA     RUS
    26 MILOSLAV    VANKA       CZE


    BRIDŽ / BRIDGE


    A – AVE-KONTAKT OPEN (HLAVNI TURNAJ DVOJIC / MAIN PAIRS TOURNAMENT)
       
     1 KYPTOVA - HUMPAL                                           CZE
     2 SVOBODOVA - LANCOVA                                        CZE
     3 HAMAN - PIVNICKA                                           CZE
     4 LASTOVICKA - TICHA                                         CZE
     5 MARTYNEK - ERTNER                                          CZE
     6 RODIN - UNGE                                               SWE
     7 KOPRIVA - SVOBODA                                          CZE
     8 BAHNIKOVA - BAHNIK                                         CZE
     9 SCHULZOVA - BOHMOVA                                        CZE
    10 DOLANSKA - BAHNIK                                          CZE
    11 DOBIAS - LUDVIK                                            CZE
    12 DIBLIK - NAVRATIL                                          CZE
    13 ERDEOVA - MASEK                                            CZE
    14 SKLIBA - HRUSKA                                            CZE
    15 HNATOVA - KUPKOVA                                          CZE
    16 MARTYNEK - KOPECKY                                         CZE
    17 HOZDA - PULKRAB                                            CZE
    18 MEDUNA - DVORAK                                            CZE
    19 TAUBEROVA - TAUBER                                         CZE
    20 MEDLIN - FILIP                                             CZE
    21 SCHOLTENS - KERKHOF                                        NED
    22 PYSZKO - STARECEK                                          CZE
    23 TOMIS - STARECEK                                           CZE
    24 SLEMRY - ZYLKA                                             CZE
    25 BAHNIK - BARNET                                            CZE
    26 HOLY - MACHAT                                              CZE
    27 BALAS - HORACEK                                            CZE
    28 MOLAK - PESOUT                                             CZE
    29 HAJKOVA - JANAS                                            CZE
    30 HAJEK - TOMIS                                              CZE
    31 FRABSA - RUMANCIK                                          CZE
    32 KALALOVA - HLAVAC                                          CZE
    33 ZMAK - POSLEDNIK                                           CZE 
    
    B – STAPRO OPEN (TURNAJ DRUZSTEV / TEAMS)
    

    1 BOEHMOVA, SCHULZOVA, KYPTOVA, HUMPAL                       CZE
    2 KOPRIVA, SVOBODA, BAHNIKOVA, BAHNIK                        CZE
    3 DIBLIK, NAVRATIL, SKLIBA, HRUSKA                           CZE
    4 ERDEOVA, MASEK, SVOBODOVA, HNATOVA                         CZE
    5 HOZDA, PULKRAB, BALAS, TYC                                 CZE
    6 HAJEK, STARECEK, TOMIS, PYSZKO                             CZE
    7 VOZABAL, ZADRAZIL, SLEMR, ZYLKA                            CZE
    8 HAJKOVA, JANAS, MOLAK, PESOUT                              CZE
    9 POSLEDNIK, HLAVAC, KALALOVA, ZMAK                          CZE
    
    C – YETTI SPORT OPEN  (1. VEDLEJSI TURNAJ DVOJIC / 1st SIDE PAIRS TOURNAMENT)  
       
     
     1 RODIN - UNGE                                               SWE
     2 KOPRIVA - SVOBODA                                          CZE
     3 DOLANSKA - BAHNIK                                          CZE
     4 DOBIAS - LUDVIK                                            CZE
     5 DIBLIK - NAVRATIL                                          CZE
     6 SKLIBA - HRUSKA                                            CZE
     7 HOZDA - PICMAUS                                            CZE
     8 DVORAK - DVORAK                                            CZE
     9 SCHOLTENS - KERKHOF                                        NED
    10 HAJEK - STARECEK                                           CZE
    11 PYSZKO - JANAS                                             CZE
    12 HAJKOVA - TOMIS                                            CZE
    D – P. MINISTR OPEN (2. VEDLEJSI TURNAJ DVOJIC / 2nd SIDE PAIRS TOURNAMENT)
       
     
     1 KYPTOVA - HUMPAL                                           CZE
     2 MARTYNEK - ERTNER                                          CZE
     3 RODIN - UNGE                                               SWE
     4 KOPRIVA - SVOBODA                                          CZE
     5 DOLANSKA - BAHNIK                                          CZE
     6 DOBIAS - LUDVIK                                            CZE
     7 DIBLIK - NAVRATIL                                          CZE
     8 SKLIBA - HRUSKA                                            CZE
     9 HOZDA - PULKRAB                                            CZE
    10 DVORAK - DVORAK                                            CZE
    11 PICMAUS - PICMAUSOVA                                       CZE
    12 SCHOLTENS - KERKHOF                                        NED
    13 HAJKOVA - PYSZKO                                           CZE
    14 JANAS - HAJEK                                              CZE
    15 TOMIS - STARECEK                                           CZE
    16 VAGNER - HORACEK                                           CZE
     


    GO - MOYO OPEN

     
     1 LUKAS      PODPERA    CZE 7 DAN 2636
     2 DOMINIK    BOVIZ      HUN 6 DAN 2572
     3 ONDREJ     KRUML      CZE 5 DAN 2461
     4 PETR       CIPRA      CZE 4 DAN 2387
     5 MICHAL     TIMKO      CZE 2 DAN 2204
     6 ADRIANA    TOMSU      CZE 1 DAN 2045
     7 ONDREJ     DLOUHY     CZE 1 KYU 1986
     8 TEREZA     CHLADKOVA  CZE 2 KYU 1925
     9 JAN        VRABLIK    CZE 2 KYU 1889
    10 FRANTISEK  CAHA       CZE 2 KYU 1835
    11 DUSAN      JANSKY     CZE 3 KYU 1826
    12 KAREL      SVEC       CZE 3 KYU 1822
    13 VITEZSLAV  TOMEK      CZE 3 KYU 1782
    14 VOJTECH    TOMEK      CZE 3 KYU 1769
    15 MICHAL     NEMCOK     CZE 4 KYU 1670
    16 ANEZKA     BUKOVSKA   CZE 5 KYU 1597
    17 JAN        WILLEMSON  EST 5 KYU 1594
    18 BENEDIKT   KLAUDIS    CZE 6 KYU 1586
    19 VLADAN     PECHA      CZE 5 KYU 1557
    20 LASZLO     BOVIZ      HUN 6 KYU 1432
    21 MILOS      PODPERA    CZE 7 KYU 1411
    22 JAROSLAV   KOTOWSKI   CZE 7 KYU 1398
    23 JYRGEN     GYSSON     EST 9 KYU 1242
    24 DAVID      SKALA      CZE 9 KYU 1215
    25 JOSEF      GULASI     CZE 9 KYU 1186
    26 JINDRICH   SOUKUP     CZE 10 KYU1167
    27 PETR       CAFOUREK   CZE 10 KYU1063
    28 ANDRAS     HOLUBAR    HUN 11 KYU1039
    29 VOJTECH    SOKOL      CZE 11 KYU 964
    30 KAREL      WAELZER    CZE 13 KYU 815
    31 IULIA-MARIAPOPA       CZE 15 KYU 665
    32 TOMAS      KRATOCHVIL CZE 16 KYU 507
    33 TOMAS      KRIST      CZE 17 KYU 325
    34 VERONIKA   KRISTOVA   CZE 18 KYU 293
    35 MARKETA    STRANSKA   CZE 19 KYU 224
    36 PETR       JECHA      CZE 20 KYU
    37 MICHAL     ZADRAZIL   CZE 20 KYU
    38 PAVEL      LAGASHIN   RUS
    39 TOMAS      PECHA      CZE 20 KYU
    40 BRANISLAV  SUSLIK     CZE 20 KYU
    41 MICHAL     HUMPULA    CZE 20 KYU
    42 JAN        ADAMEK     CZE 20 KYU
     

    SCRABBLE - NAKLADATELSTVÍ ALBATROS OPEN
      
     1 EVA        BADUROVA
     2 BRETISLAV  BASTA
     3 JAROMIR    BUKSA
     4 ZBYNEK     BURDA
     5 MILENA     FILIPOVA
     6 ALES       HORAK
     7 MARTIN     HRUBY
     8 JANA       HRUSKOVA
     9 BARBORA    HRUZOVA
    10 ALENA      JANKOVCOVA
    11 RAUL       KACIREK
    12 JIRI       KAMIN
    13 JIRI       KRACIK
    14 JIRI       KUCKA
    15 MILAN      KUDEJ
    16 VERA       MAJTANOVA
    17 RADEK      MANNHEIM
    18 PETRA      MIARTUSOVA
    19 JOSEF      NERODIL
    20 ZUZANA     POSPISILOVA
    21 MICHAL     PRIKRYL
    22 TOMAS      RODR
    23 KATERINA   RUSA
    24 FRANTISEK  RUZICKA
    25 VIT        SAZAVSKY
    26 JINDRICH   SIKORA
    27 ZUZANA     STRNADOVA
    28 MARTIN     VACEK
    29 VOJTA      VACEK
    30 JANA       VACKOVA
    31 JANA       VAGNEROVA
    32 PETR       VEJCHODA
    33 LUBOS      VENCL
    34 VLADIMIR   VLADYKA
    35 PAVEL      VOJACEK
    36 ALEXANDRA  WILLERTHOVA
    37 RADANA     WILLIAMSOVA
    38 MARTIN     ZAJICEK
    39 HANA       ZAVISKOVA

    RUBIKOVA KOSTKA / RUBIK CUBE
     
      1 ERIK          AKKERSDIJK     NED
      2 DMITRY        ANISKIN        RUS
      3 SINPEI        ARAKI          JPN
      4 SEBASTIEN     AUROUX         GER
      5 BENCE         BARAT          HUN
      6 LUBOS         BARTIK         CZE
      7 ADAM          BARTUSEK       CZE
      8 FILIP         BARTUSEK       CZE
      9 BRUNO         BERECZKI       HUN
     10 IHOR          BILCHENKO      CZE
     11 DAVID         BLAHA          CZE
     12 SIMON         BLAHA          CZE
     13 MAYRON        BLAIN          FRA
     14 DANIEL        BLAZEK         CZE
     15 DAVID         BLAZEK         CZE
     16 VLADISLAV     BOTVINKO       RUS
     17 HUNOR         BOZSING        HUN
     18 LUKAS         BRIXI          CZE
     19 MICHAL        BRIXI          CZE
     20 ANTHONY       BROOKS         USA
     21 WITALI        BULATOW        POL
     22 LUKASZ        BURLIGA        POL
     23 PAVEL         CERNY          CZE
     24 DAVID         CERVENY        CZE
     25 MACIEJ        CZAPIEWSKI     POL
     26 EDDY          DETURCHE       FRA
     27 BLAZ          DOBRAVEC       SLO
     28 DMITRY        DOBRJAKOV      RUS
     29 VOJTECH       DRACHOVSKY     CZE
     30 RICHARD       DYNTERA        CZE
     31 TADEAS        FALDUS         CZE
     32 KAREL         FISER          CZE
     33 NIKOLA        GAVLAKOVA      CZE
     34 MARIO DOMINIK GEJDOS         CZE
     35 ROK           GLINSEK        SLO
     36 JURE          GREGORC        SLO
     37 MATEJ         GROHMANN       CZE
     38 ONDREJ        HAJEK          CZE
     39 FILIP         HRNKO          SVK
     40 JAKUB         CHALOUPKA      CZE
     41 MAXIM         CHECHNEV       RUS
     42 CLEMENT       CHERBLANC      FRA
     43 SERGEY        CHIRIN         RUS
     44 NORA          CHRIST         GER
     45 PAVEL         JELINEK        CZE
     46 JONG-HO       JEONG          KOR
     47 TONAS         JIRA           CZE
     48 TOMAS         JOSEF          CZE
     49 PRZEMYSLAW    KALETA         POL
     50 JONATAN       KLOSKO         POL
     51 JAKUB         KNIEBUGL       SVK
     52 FILIP         KOLLAR         SVK
     53 IGOR          KOWALCZYK      POL
     54 DAVID         KRASOVSKIY     RUS
     55 TOBIAS        KRISTYN        CZE
     56 MAREK         MAJERIK        SVK
     57 MICHAL        MALEK          CZE
     58 JAYDEN        MCNEILL        AUS
     59 MICHAL        MICHOVSKY      CZE
     60 PETR          MICHOVSKY      CZE
     61 ALEXEY        MIKHAILOV      RUS
     62 JAN           MIMRA          CZE
     63 DALIBOR       MRSKA          SVK
     64 DIANA         MURNIK         RUS
     65 MATEJ         MUZATKO        CZE
     66 QUY           NGUYEN HUU     CZE
     67 MAREK         NOVAK          CZE
     68 TOMAS         NOVOTNY        CZE
     69 LAURA         OHRNDORF       GER
     70 SEBASTIAN     OKRUHLICA      CZE
     71 MATIC         OMULEC         SLO
     72 LEONID        PALCHENKO      UKR
     73 OLIVER        PERGE          HUN
     74 TRAMY         PHAN THI THU   VIE
     75 MARKUS        PIRZER         GER
     76 NIKOLETT      PLACSKO        HUN
     77 MATYAS        PLOUHAR        CZE
     78 ANDREAS       POHL           GER
     79 JAN           POSKOCIL       CZE
     80 SIMON         PRUDIL         CZE
     81 ADAM          PUGNER         CZE
     82 MICHAL        RZEWUSKI       POL
     83 NELA          SENDLEROVA     CZE
     84 PATRIK        SKOLNIK        SVK
     85 MICHAL        STOKLASEK      CZE
     86 JOZEF         SVEC           SVK
     87 VINCENT       SVEC           SVK
     88 WOJCIECH      SZATANOWSKI    POL
     89 PATRYK        SZEWCZYK       POL
     90 PIOTR         TOKARSKI       POL
     91 MAREK         TOVAREK        CZE
     92 ILYA          TSIARESHKA     BLR
     93 DANIEL        VARGA          HUN
     94 PETR          VASKO          SVK
     95 KRISTYNA      VASTOVA        CZE
     96 IVAN          VINNYK         CZE
     97 FILIP         VLCEK          CZE
     98 RAFAL         WARYSZAK       POL
     99 ADAM          WEGRZYN        POL
    100 JAKUB         WOJTASZEWSKI   POL
    101 KAROL         ZAKRZEWSKI     POL
    

    BACKGAMMON - HAINZ OPEN
     
     1 MARCO   CECCHETTO  ITA
     2 LEOS    FIALA      CZE
     3 MARTIN  FILIPI     CZE
     4 TAMAZ   GONGADZE   GEO
     5 JIRI    OLEJNICEK  CZE
     6 JIRI    STRANAK    CZE
     7 VLADIMIRSUCHY      CZE
     8 JIRI    VALA       CZE
     9 PAVLA   VIDANOVA   CZE
    10 PAVEL   ZAORAL     CZE
    11 MARTIN  ZIZKA      CZE
    12 ZDENEK  ZIZKA      CZE
    13 EVA     ZIZKOVA    CZE
    

    DÁMA / DRAUGHTS
     
    MEZINARODNI / INTERNATIONAL 
    
     1 JAGODA          BAJKOWSKA   POL
     2 MALWINA         BAJKOWSKA   POL
     3 WITOLD          BAJKOWSKI   POL
     4 UMESH           BHARDWAJ    IND
     5 FREDDY          CELEC       SLO
     6 PETRA           DUSKOVA     CZE
     7 KRISZTINA       EGRI        HUN
     8 MAREK           GRYMIN      POL
     9 ARSENIUSZ       GRZELAK     POL
    10 RYSZARD         CHACKI      POL
    11 MIROSLAV        CHUDOBA     CZE
    12 RICHARD         ICHA        CZE
    13 JOLANTA         JURUSIK     POL
    14 PAVEL           KADERABEK   CZE
    15 BERNARD         KASCA       SLO
    16 MITJA           KOMAC       SLO
    17 VACLAV          KRISTA      CZE
    18 VACLAV          MAREK       CZE
    19 KAMILA          MISIOLEK    POL
    20 DAVID           MOCHAN      CZE
    21 JASKARANPREET   SINGH       IND
    22 PREM            SINGH       IND
    23 SUKHWINDER      SINGH       IND
    24 BART            STEGEMAN    SLO
    25 JIRI            SYSEL       CZE
    26 ANNA            VECSEI      HUN
    27 MARTIN          VONDRA      CZE
    28 ANDZELIKA       WEGRZYN     POL
    29 MICHAL          WEGRZYN     POL
    30 ROBERT          WEGRZYN     POL
    
    CESKA / CZECH 
    
     1 FREDDY    CELEC         SLO
     2 PETRA     DUSKOVA       CZE
     3 JAROSLAV  DVORAK        CZE
     4 JOZEF     HLUBIK        SVK
     5 MIROSLAV  CHUDOBA       CZE
     6 RICHARD   ICHA          CZE
     7 PAVEL     KADERABEK     CZE
     8 FILIP     KARETA        CZE
     9 BERNARD   KASCA         SLO
    10 MITJA     KOMAC         SLO
    11 VACLAV    KRISTA        CZE
    12 VACLAV    MAREK         CZE
    13 BART      STEGEMAN      SLO
    14 JIRI      SYSEL         CZE
    15 JAROSLAV  TICHY         CZE
    16 MAREK     TOTZAUER      CZE
    17 MARTIN    VONDRA        CZE
    18 TOMAS     VRZAL         CZE
    19 ROMAN     ZAK           CZE
    20 VACLAV    ZELECHOVSKY   CZE
    

    MANKALA / MANCALA
      
     1 BRIGHT      ABRONI            GHA
     2 MEDINA      ABSADYK           KAZ
     3 SERIK       AKTAYEV           KAZ
     4 ERIC OPARE  ASANTE            GHA
     5 MERIDA      BUKUEVA           KGZ
     6 JAKUB       CACH              CZE
     7 ONDREJ      CACH              CZE
     8 ZDENEK JUN  CACH              CZE
     9 ZDENEK SEN  CACH              CZE
    10 ASSEL       DALIYEVA          KAZ
    11 DILEK       DURUKAN           TUR
    12 ANARBEK     DZHAMAKEEV        KGZ
    13 NURBEK      KABIYEV           KAZ
    14 ZHANAT      KAIMULDIN         KAZ
    15 AKYLBEK     KASYMOV           KGZ
    16 KAMCHYBEK   KASYMOV           KGZ
    17 DIANA       KENINA            KAZ
    18 AIDA        KERIMBEKOVA       KGZ
    19 SHOLPAN     MYRZAKERIMOVA     KAZ
    20 RADKA       NEZVALOVA         CZE
    21 ADAMS       NUHU              GHA
    22 ELIF        OEZGEN            TUR
    23 RAUF        OEZGEN            TUR
    24 VOJTECH     PAULUS            CZE
    25 LIAZAT      RAIYMBEKOVA       KGZ
    26 JEAN        RETSCHITZKI       SUI
    27 KUBAN       SAZAEV            KGZ
    28 KURBANBEK   SHERMATOV         KGZ
    29 NURIIA      SULTANMURATOVA    KGZ
    30 AINUR       ZHAKAPBAYEVA      KAZ