Registered players

  • ŠACHY / CHESS
  • BRIDŽ / BRIDGE
  • GO
  • SCRABBLE
  • PIŠKVORKY / GOMOKU
  • DÁMA / DRAUGHTS
  • BACKGAMMON
  • MANKALA / MANCALA
  • ZATRE

  • ŠACHY / CHESS
    ELO bude aktualizováno a kontrolováno až pri registraci!!!
    ELO will be updated and checked only during the registration!!!
     
    Ke dni 30. 6. 2018 bylo přihlášeno celkem 1218 hráčů ze 48 zemí:
    There were 1218 players from 48 countries registered by 30th June 2018:
    ARM 1, AUS 2, AUT 1, AZE 4, BLR 7, CRO 3, CYP 2, CZE 348, DEN 4, EGY 4, ENG 9, ESP 4, EST 6, FID 11, FIN 2, FRA 2, GEO 1, GER 247, GRE 2, HUN 3, IND 56, IRL 2, IRQ 5, ISL 1, ISR 29, ITA 13, KAZ 15, KOR 6, LAT 26, LTU 5, MAS 4, MGL 14, MKD 1, NED 6, NOR 9, POL 46, RSA 1, RUS 154, SCO 7, SGP 2, SLO 22, SRB 1, SVK 37, SWE 5, UAE 2, UKR 82, USA 3, UZB 1.
    z toho 53 GM + WGM a 74 IM + WIM
    out of which 53 GMs + WGMs and 74 IMs + WIMs
    A open                    321 hracu / players - prumerne / average  ELO FIDE 2277 
    B open                    243 hracu / players - prumerne / average  ELO FIDE 1908  
    C open                    258 hracu / players - 246 (95%) s /with ELO FIDE 
    D open                    284 hracu / players - 183 (64%) s /with ELO FIDE 
    E open (družstva / teams) 119 druzstev / teams
    G1 open (rapid)           149 hracu / players
    G2 open (rapid)            79 hracu / players
    G3 open (rapid)           131 hracu / players
    H open (maraton /marathon) 81 hracu / players
    J open  (rating)           75 hracu / players -  56 (75%) s /with ELO FIDE
    K open  (reseni / solving) 27 resitelu / solvers
    
     

    A - PARDUBICE OPEN
     
      
      1 JORDEN               VAN FOREEST                      NED GM     2640 F
      2 DAVID                PARAVYAN                         RUS GM     2638 F
      3 SERGEI               MOVSESIAN                        ARM GM     2635 F
      4 G.N.                 GOPAL                            IND GM     2593 F
      5 VITALIY              BERNADSKIY                       UKR GM     2586 F
      6 JIRI                 STOCEK                           CZE GM     2586 F
      7 DEEP                 SENGUPTA                         IND GM     2565 F
      8 EVGENY E.            VOROBIOV                         RUS GM     2564 F
      9 AVITAL               BORUCHOVSKY                      ISR GM     2558 F
     10 SRINATH              NARAYANAN                        IND GM     2549 F
     11 THAI DAI VAN         NGUYEN                           CZE GM     2546 F
     12 VOJTECH              PLAT                             CZE GM     2543 F
     13 MIKHAIL              MOZHAROV                         RUS GM     2542 F
     14 VIACHESLAV           ZAKHARTSOV                       RUS GM     2539 F
     15 HANNES               STEFANSSON                       ISL GM     2536 F
     16 LASZLO               GONDA                            HUN GM     2534 F
     17 VLASTIMIL            BABULA                           CZE GM     2533 F
     18 R                    PRAGGNANANDHAA                   IND IM     2529 F
     19 DEBASHIS             DAS                              IND GM     2529 F
     20 SEMEN                DVOIRYS                          RUS GM     2528 F
     21 SUNDAR               SHYAM                            IND GM     2527 F
     22 NITZAN               STEINBERG                        ISR GM     2521 F
     23 CHRISTOPHER          NOE                              GER IM     2520 F
     24                      DEEPAN CHAKKRAVARTHY J           IND GM     2519 F
     25 MIKHAIL              DEMIDOV                          RUS IM     2514 F
     26 HAGEN                POETSCH                          GER IM     2513 F
     27 LUKASZ               JARMULA                          POL IM     2512 F
     28 OLEXANDR             TRIAPISHKO                       UKR IM     2509 F
     29 ORI                  KOBO                             ISR GM     2508 F
     30 JOHAN SEBASTIAN      CHRISTIANSEN                     NOR IM     2506 F
     31 ALEXEY               KISLINSKY                        CZE GM     2502 F
     32 PHILIPP              SCHLOSSER                        GER GM     2501 F
     33 PAVEL                POTAPOV                          RUS GM     2500 F
     34 ALEXANDER            ZAITSEV                          RUS GM     2499 F
     35 RAMIL                HASANGATIN                       RUS GM     2497 F
     36 PAVEL                SIMACEK                          CZE GM     2490 F
     37 BOGDAN               BELYAKOV                         RUS IM     2489 F
     38 G A                  STANY                            IND IM     2483 F
     39 KONSTANTIN           CHERNYSHOV                       RUS GM     2480 F
     40 GENNADI              GUTMAN                           UKR GM     2476 F
     41 ELDAR                GASANOV                          UKR GM     2475 F
     42 VALERY               NEVEROV                          UKR GM     2473 F
     43 VLADIMIR             DOBROV                           RUS GM     2473 F
     44 KAREL                MALINOVSKY-JUN.                  CZE IM     2472 F
     45 RICHARD              BIOLEK-JUN.                      CZE IM     2469 F
     46 MILAN                PACHER                           SVK GM     2467 F
     47                      HARSHA BHARATHAKOTI              IND IM     2465 F
     48 LANCE                HENDERSON DE LA FUENTE           ESP IM     2463 F
     49 ROVEN                VOGEL                            GER IM     2462 F
     50 MARTIN               PETR                             CZE GM     2456 F
     51 ISRAEL               CASPI                            ISR IM     2453 F
     52 KACPER               DROZDOWSKI                       POL IM     2452 F
     53 VLASTIMIL            JANSA                            CZE GM     2451 F
     54 ADAM                 KOZAK                            HUN IM     2447 F
     55 MISHRA               SWAYAMS                          IND IM     2447 F
     56 PETR                 HABA                             CZE GM     2445 F
     57 TOMAS                KRAUS                            CZE IM     2442 F
     58 LORENZO              LODICI                           ITA IM     2441 F
     59 PETR                 NEUMAN                           CZE GM     2440 F
     60 ALAN B.              MERRY                            ENG FM     2439 F
     61 ARGHYADIP            DAS                              IND IM     2436 F
     62 KIRILL               BRYZGALIN                        RUS GM     2435 F
     63 RAVI                 HARIA                            ENG IM     2435 F
     64 DOMINIK              HORVATH                          AUT FM     2433 F
     65 MIKOLAJ              TOMCZAK                          POL FM     2432 F
     66 IGOR                 MALAKHOV                         RUS IM     2431 F
     67 FRANZ                BRAEUER                          GER IM     2426 F
     68                      GUKESH D                         IND CM     2426 F
     69 JOHNATHAN            BAKALCHUK                        ISR IM     2425 F
     70 VOJTECH              ZWARDON                          CZE IM     2424 F
     71 MICHAEL              KOPYLOV                          UKR        2422 F
     72 VIKTOR               MATVIISHEN                       UKR IM     2421 F
     73 SAAR                 DRORI                            ISR FM     2420 F
     74 JAN                  VYKOUK                           CZE FM     2419 F
     75 BENJAMIN             HALDORSEN                        NOR FM     2419 F
     76 SERGEY               SAVITSKIY                        RUS IM     2416 F
     77 BOGDAN               LALIC                            CRO GM     2415 F
     78 GAL                  DRNOVSEK                         SLO IM     2414 F
     79 SEBASTIAN            PLISCHKI                         GER IM     2413 F
     80 SHAH                 FENIL                            IND FM     2411 F
     81 BATKHUYAG            MUNGUNTUUL                       MGL IM     2410 F
     82 ARTUR                FROLOV                           UKR IM     2407 F
     83 MIKHAIL              POPOV                            RUS FM     2404 F
     84 ALEXANDER            POTAPOV                          RUS GM     2404 F
     85 SERGEY               DOMOGAEV                         RUS GM     2400 F
     86 ANDREY               GREKH                            UKR IM     2400 F
     87 MIKULAS              MANIK                            SVK GM     2399 F
     88 PIERLUIGI            PISCOPO                          ITA IM     2399 F
     89 ALEXEY               POLSCHIKOV                       RUS FM     2398 F
     90 NIKOLAI              BIRIUKOV                         UKR        2398 F
     91 DANIEL               MALEK                            GER FM     2397 F
     92 ARIEL                ERENBERG                         ISR IM     2393 F
     93 JARI                 REUKER                           GER        2389 F
     94 JAKUB                PULPAN                           CZE FM     2386 F
     95 KUMAR JENA           RAKESH                           IND IM     2385 F
     96 MAREK                VOKAC                            CZE GM     2384 F
     97 ROMAN                KHAETSKY                         UKR IM     2381 F
     98 YEVHENII             YELISIEIEV                       UKR FM     2379 F
     99 MARTIN               CERVENY                          CZE IM     2369 F
    100 J                    SAI AGNI JEEVITESH               IND FM     2365 F
    101 TSVETAN              STOYANOV                         FID FM     2363 F
    102 THOMAS               HOEFELSAUER                      GER FM     2360 F
    103 VIKTOR               SKLIAROV                         UKR IM     2359 F
    104 IGOR                 YAGUPOV                          RUS GM     2359 F
    105 RAUNAK               SADHWANI                         IND FM     2358 F
    106 FELIX                MEISSNER                         GER FM     2354 F
    107 PIOTR                GOLUCH                           POL FM     2353 F
    108 ALAN                 TATE                             SCO FM     2352 F
    109 ANTOINE              FLICK                            FRA FM     2345 F
    110 ULVIYYA              FATALIYEVA                       AZE        2344 F
    111 VOJKO                MENCINGER                        SLO IM     2342 F
    112 MARTIN               HOLLAN                           CZE FM     2341 F
    113 RAVAN                ALIYEV                           AZE FM     2340 F
    114 VIKTOR               HARING                           SVK FM     2339 F
    115 SAMEER               KATHMALE                         IND IM     2335 F
    116 RALF                 MUELLER                          GER FM     2335 F
    117 ANDREI               GURBANOV                         ISR IM     2335 F
    118 VLADISLAV            LUKIYANCHUK                      UKR        2334 F
    119 MACIEJ               SWICARZ                          POL        2333 F
    120 JOZEF                MICHENKA                         CZE IM     2329 F
    121 JOSEF                GHENG                            GER FM     2328 F
    122 VLADIMIR             VUSATIUK                         UKR IM     2328 F
    123 KEVIN                SCHROEDER                        GER FM     2328 F
    124 NEKLAN               VYSKOCIL                         CZE IM     2323 F
    125 SAMPSA               NYYSTI                           FIN IM     2322 F
    126 PLATON               GALPERIN                         UKR        2320 F
    127 PETR                 CERVENY                          CZE FM     2319 F
    128 KANAN                GARAYEV                          AZE FM     2318 F
    129 NURGYUL              SALIMOVA                         FID FM     2317 F
    130 SEMEN                GREBENIUK                        UKR        2311 F
    131 VLADISLAV            KRAPIVIN                         RUS IM     2310 F
    132 VLADIMIR             KUTYNEC                          RUS IM     2310 F
    133 R                    VAISHALI                         IND WIM    2310 F
    134 ALI LAYTH AHMED      AHMED                            IRQ FM     2310 F
    135 KAROL                KUCZA                            POL FM     2308 F
    136 JIRI                 NUN                              CZE IM     2306 F
    137 FILIP                HARING                           SVK FM     2304 F
    138 ZORAN S              ILIC                             SRB IM     2303 F
    139 DMITRY               SHCHUKIN                         RUS IM     2299 F
    140 RICHARD              MLADEK                           CZE        2299 F
    141 THOMAS               MICHALCZAK                       GER FM     2298 F
    142 MOHSEN               GABR                             EGY FM     2297 F
    143 DANIEL               KOZUSEK                          CZE        2297 F
    144 EIVIND OLAV          RISTING                          NOR FM     2297 F
    145 ANDRII               PUNIN                            UKR FM     2296 F
    146                      MONNISHA G K                     IND WIM    2295 F
    147                      DHULIPALLA BALA CHANDRA PRASAD   IND IM     2295 F
    148 ALBERTO              BARP                             ITA FM     2293 F
    149 JOSEFINE             HEINEMANN                        GER WIM    2285 F
    150 KILIAN               SLOVAK                           CZE        2285 F
    151 MARY ANN             GOMES                            IND WGM    2284 F
    152 GABRIELA             ANTOVA                           FID FM     2284 F
    153 CHINMAY              KULKARNI                         IND        2281 F
    154 ANDREI               MINSKIY                          RUS FM     2281 F
    155 EDUARDO              SERRANO SALVADOR                 ESP FM     2280 F
    156 ALEKSANDRA           MALTSEVSKYAY                     RUS        2279 F
    157 JOSEF                JUREK                            CZE IM     2277 F
    158 WILLIAM              CLARIDGE-HANSEN                  ENG FM     2276 F
    159                      MANUSH SHAH                      IND        2275 F
    160 THEODOR              KENNESKOG                        SWE FM     2273 F
    161 DANIEL               KOPYLOV                          GER        2272 F
    162 PV                   NANDHIDHAA                       IND        2271 F
    163 LIK ZANG             LYE                              MAS        2270 F
    164 ZDENEK               VYBIRAL                          CZE        2269 F
    165 SERGEY               NAZARYEV                         RUS        2269 F
    166 TOMAS                KRAK                             SVK FM     2268 F
    167 DANILO               POLAJZER                         SLO IM     2267 F
    168 ALEXANDER            FILIPENKO                        RUS IM     2266 F
    169 MIROSLAV             SMID                             CZE        2266 F
    170 KRISTYNA             PETROVA                          CZE WIM    2264 F
    171 OLEG                 BYKOVSKIY                        UKR FM     2261 F
    172 PETR                 HOLLAN                           CZE FM     2260 F
    173 DOMEN                HITI                             SLO        2259 F
    174 AYDIN                SULEYMANLI                       AZE FM     2255 F
    175 NIKHIL               DIXIT                            IND        2252 F
    176 DANYLO               MOSESOV                          UKR FM     2250 F
    177 ELMIRA               MIRZOEVA                         RUS WGM    2249 F
    178 JIRI                 HOUSKA                           CZE        2248 F
    179 SUGAR                GAN-ERDENE                       MGL        2247 F
    180 IGOR                 VARITSKI                         UKR IM     2240 F
    181 SAMU                 RISTOJA                          FIN        2239 F
    182 M                    MAHALAKSHMI                      IND WIM    2238 F
    183 TEODOR               HOLTMAN                          SVK FM     2237 F
    184 JURAJ                MATEJOVIC                        SVK        2236 F
    185 ROBERT               STEIN                            GER        2235 F
    186 VIT                  KRATOCHVIL                       CZE        2233 F
    187                      RAAHUL V S                       IND        2233 F
    188                      WAGH SUYONG                      IND        2231 F
    189 VASILY               MILJAKIN                         RUS        2229 F
    190 HAMISH               OLSON                            SCO        2229 F
    191 ALEXANDER M.         CHUDINOVSKIKH                    RUS IM     2225 F
    192 ARNE                 BRACKER                          GER        2224 F
    193 ALEXEY               KUKELKO                          UKR        2222 F
    194 MATFEI               NIKOLOGORSKY                     RUS        2222 F
    195 SOHAN                PHADKE                           IND FM     2222 F
    196 ALES                 JEDLICKA                         CZE FM     2221 F
    197 CHRISTOPHER          KEARNS                           GER        2221 F
    198 ANDREY               TSVETKOV                         RUS CM     2220 F
    199 PETR                 FOLK                             CZE        2217 F
    200 PATRIK               STEPAN                           CZE        2217 F
    201 KILIAN               BOEHNING                         GER        2216 F
    202 RUEDIGER             ZART                             GER        2216 F
    203 DOMINIK              KULA                             CZE        2215 F
    204 SAMUEL               FIEBERG                          GER FM     2211 F
    205 LANITA               STETSKO                          BLR WGM    2209 F
    206 NATALIA              KAREVA                           RUS WIM    2207 F
    207 VIKTOR               VOLODIN                          RUS IM     2207 F
    208 SOFIYA               KRASNOKUTSKAYA                   UKR        2206 F
    209 DENNIS               MISKULIN                         SWE        2206 F
    210 MARCO                SBARRA                           ITA FM     2205 F
    211 MICHAL               JELINEK                          CZE        2204 F
    212 EGOR                 BASKAKOV                         RUS        2203 F
    213 BJOERN               BENTE                            GER FM     2203 F
    214 ANASTASIA            GELLER                           RUS WGM    2203 F
    215 BORIS                FURMAN                           RUS FM     2203 F
    216 PHILIPP              HUMBURG                          GER        2201 F
    217 ILJA                 SEMJONOVS                        LAT        2201 F
    218 GERHARD              LORSCHEID                        GER FM     2200 F
    219 PETR                 RALIS                            CZE        2199 F
    220 JAN                  BARTOS                           CZE FM     2197 F
    221 ANDRAZ               SUTA                             SLO        2197 F
    222 ALEXANDER            ZLATIN                           ISR        2196 F
    223 ABULLA MOHMMED       MUHSEEN                          IRQ CM     2194 F
    224 ROBIN                HRDINA                           CZE        2193 F
    225 JAN                  SOURAL                           CZE        2192 F
    226 PETR                 SPRENAR                          CZE        2192 F
    227 EDGARS               UNGURS                           LAT        2191 F
    228 CRISTIAN             GAGLIARDI                        ITA        2190 F
    229                      BHARATH SUBRAMANIYAM H           IND CM     2190 F
    230 VIT                  MORAVEC                          CZE        2189 F
    231 YOTAM                SHOHAT                           ISR        2189 F
    232 SHANTANU             BHAMBURE                         IND        2183 F
    233 BLAZ                 DEBEVEC                          SLO        2178 F
    234 MATEJ                KUCHAR                           CZE        2174 F
    235 MILAN                CHOVAN                           SVK        2172 F
    236 MARTIN               BULOCKIN                         CZE        2170 F
    237 MARTIN               SIMET                            CZE FM     2170 F
    238 ILZE                 BERZINA                          LAT WGM    2169 F
    239 VIKTOR               LOMAKIN                          UKR        2167 F
    240 ALEX DAC-VUONG       NGUYEN                           GER        2167 F
    241 FEDOR                POLYAKOV                         LAT        2165 F
    242 MARTIN               NEHYBA                           CZE        2163 F
    243 ARTUR                ROENKO                           UKR        2162 F
    244 S                    AJAY KRISHNA                     IND        2161 F
    245 GERMAN               PEROV                            RUS        2159 F
    246 CEDRIC               OBERHOFER                        GER        2158 F
    247 ALEKSANDRS           JAZDANOVS                        LAT        2156 F
    248 MARYAN               KYRYCHENKO                       UKR FM     2156 F
    249 DAVID                MURKO                            SLO        2149 F
    250 YOAV                 MILIKOW                          ISR        2149 F
    251 ULRIKE               ROESSLER                         GER WIM    2147 F
    252 NATASA               RICHTEROVA                       CZE WIM    2146 F
    253 MARIUS               GRAMB                            GER        2143 F
    254 ANNA                 CRAMLING BELLON                  SWE WFM    2142 F
    255                      BALASUBRAMANIAM                  IND        2141 F
    256 PATRIK               KRAVEC                           SVK        2139 F
    257 TADEAS               KLECKER                          CZE        2138 F
    258 CHRISTIAN ALTENBURG  ERIKSSON                         DEN        2136 F
    259 JIRI                 JEZBERA                          CZE        2136 F
    260 DAVID                MURRAY                           IRL        2132 F
    261 EGOR                 TATARINTSEV                      RUS        2131 F
    262 KIRILL               VOLOTOVSKY                       UKR        2127 F
    263 BENEDIKT             POLAK                            CZE        2126 F
    264                      PRIYANKA NUTAKKI                 IND        2124 F
    265 ZHIVKO               ZHEKOV                           FID        2123 F
    266 SIMONS               SINAURIDZE                       LAT        2117 F
    267 DANIEL               ILIAGUEV                         ISR        2114 F
    268 CONSTANTIN           BLODIG                           GER        2112 F
    269                      THRISH KARTHIK                   IND        2111 F
    270 KASIB                LAITH                            IRQ FM     2109 F
    271 ROMAN                MITRA                            ENG        2104 F
    272 EREZ                 KUPERVASER                       ISR        2104 F
    273 LOUISE               HEAD                             ENG WFM    2101 F
    274 BENNET               BIASTOCH                         GER        2099 F
    275 JAROSLAV             PCOLA-SEN.                       SVK        2098 F
    276 P                    MICHELLE CATHERINA               IND WIM    2096 F
    277 V KANTH              TARUN                            IND        2086 F
    278 ENDRE                MACHLIK                          NOR        2083 F
    279 YANA                 ILYUCHYK                         BLR        2083 F
    280 ELIE                 MILIKOW                          ISR        2081 F
    281 TOM                  POLGAR-SHUTZMAN                  USA        2081 F
    282 ANDREW               GREEN                            SCO CM     2074 F
    283 EDIT                 MACHLIK                          NOR        2074 F
    284 JOSEF                FISAR-JUN.                       CZE        2073 F
    285 ONDREJ               VINKLAREK                        CZE        2071 F
    286 FABRIZIO             BONAPOSTA                        ITA        2070 F
    287                      NARENDRAN GOUTHAMAN              IND        2068 F
    288                      RAKSHITTA RAVI                   IND        2068 F
    289 HENRIK               MEYER                            GER        2059 F
    290 KARSTEN              BERTRAM                          GER        2051 F
    291 TOMAS                LUDVIK                           CZE        2048 F
    292 GEORG                DECHANT                          GER        2045 F
    293 BRIAN                HEWSON                           ENG        2044 F
    294 HENRIK               HESSE                            GER        2043 F
    295 ONDREJ               SVANDA                           CZE        2043 F
    296 PJOTRS               KOLASA                           LAT        2041 F
    297 DAVID                SUCHARDA                         CZE        2040 F
    298 MONIKA               MACHLIK                          NOR        2038 F
    299                      HARSHINI A                       IND WFM    2037 F
    300 HASSAN               RAGAA                            EGY        2037 F
    301 FILIPP               RUDOVSKII                        RUS        2036 F
    302 SVEN                 HAGEMANN                         GER        2027 F
    303 FERENC               GOMBOCZ JR.                      HUN        2015 F
    304 KIM                  JINSOO                           KOR        2014 F
    305 JAN                  NOSEK                            CZE        2014 F
    306 ILYA                 NATAROV                          RUS        2014 F
    307 VLADIMIR             CHUBAR                           UKR IM     2011 F
    308 KATARZYNA            DWILEWICZ                        POL WFM    2009 F
    309 FILIP                SOLC                             CZE        2003 F
    310 DAVID                CERNY                            CZE        1990 F
    311 MAX                  FRENCH                           ENG        1987 F
    312 WOLFGANG             BUNK                             GER        1985 F
    313 RAMANNA              JAYARAM                          IND        1984 F
    314 MIKHAIL              KHMELEV                          RUS        1972 F
    315 JAN                  SKACEL                           CZE        1949 F
    316 ALEXANDER            JENCOPALA                        SVK        1943 F
    317 VALERIYA             VOROBYOVA                        RUS        1943 F
    318 SIMON                BURIAN                           GER        1940 F
    319 THOMAS               SPITKOWSKI                       ISR        1934 F
    320                      KARTHICK NARAYANAN S             IND        1919 F
    321 PETR                 STANEK                           CZE        1901 F
    
                                                                       731033
                                                                         2277
      
    

    B - MOTORGAS OPEN
     
       
      1 GENNADI        KUZMIN                   RUS        2298 F
      2 ALEKSEI        ALIFERENKO               UKR        2211 F
      3 EVGUENIY       TARANENKO                UKR        2196 F
      4 STEFAN         MORODER                  ITA        2183 F
      5 PAUL           DOBERITZ                 GER        2178 F
      6 ALEXANDER      MASLAK                   RUS        2177 F
      7 DANYLO         SHEVCHENKO               UKR        2174 F
      8 RAINER         TER STAL                 GER        2172 F
      9 VACLAV         PEKAR                    CZE        2162 F
     10 BORIS          SMIRNOV                  RUS        2158 F
     11 NENAD          BONACIC                  GER        2153 F
     12 DMITRY         LUGOVOY                  RUS        2138 F
     13 NILS-LENNART   HELDT                    GER        2135 F
     14 OLEXIY         TARANIK                  UKR        2124 F
     15 GUSTAV         BREJNIK                  CZE        2120 F
     16 EKATERYNA      ROMANOVA                 UKR        2117 F
     17 ARKADIJ        SLONIMSKIJ               RUS        2114 F
     18 ZVONIMIR       BALENOVIC                CRO FM     2110 F
     19 DAVID          ZAGORSEK                 SLO        2106 F
     20 DIRK           THENHAUSEN               GER        2101 F
     21 NADIIA         SHPANKO                  UKR WFM    2100 F
     22 OLEG           KORCHAGIN                EST        2097 F
     23 BRANKO         HUSARIK                  CZE        2096 F
     24 YAROSLAV       SCHERBAK                 UKR        2096 F
     25 DEJAN          DIMITROV                 FID        2096 F
     26 MARTINA        FOLKOVA                  CZE WFM    2095 F
     27 RADOSLAV       PANKO                    SVK        2094 F
     28 RALF           ADLOFF                   GER        2091 F
     29 LINDA          KRUMINA                  LAT WFM    2090 F
     30 ALEXANDER A.   YAKIMENKO                RUS        2090 F
     31 ALEKSANDRA     ALIEVA                   RUS WFM    2089 F
     32 STANISLAV      GALICEK                  CZE        2089 F
     33 MATTHIAS       REUKER                   GER        2085 F
     34 JOSEF          KOUREK                   CZE        2080 F
     35 KONRAD         DROZDOWSKI               POL        2076 F
     36 SIEGFRIED      LOECKEN                  GER        2076 F
     37 ALES           NOVAK                    CZE        2071 F
     38 TILEN          LUCOVNIK                 SLO        2070 F
     39 VACLAV         PACL                     CZE FM     2069 F
     40 REINHARD       BLODIG                   GER        2067 F
     41 VLADISLAV      SIDORIKA                 UKR        2066 F
     42 ALEXANDER      MULENKO                  RUS        2064 F
     43 LENNART        KOEHN                    SCO        2060 F
     44 PAULINA        CAGARA                   POL        2053 F
     45 JIRI           MALIVANEK                CZE        2047 F
     46 MATEJ          POZUN                    SLO        2047 F
     47 JAKUB          KUSA                     CZE        2046 F
     48 JAKUB          CACH                     CZE        2044 F
     49 IGOR           ANANCHENKO               RUS        2043 F
     50 ALEXANDER      GORBATENKO               RUS        2042 F
     51 MARJAN         BOZIC                    SLO        2040 F
     52 DUSTIN         BACHSTEIN                GER        2037 F
     53 MILAN          KOTVA                    CZE        2035 F
     54 JOACHIM        KUTZNER                  GER        2034 F
     55 KARL-HEINRICH  SCHERF                   GER        2031 F
     56 SPYRIDON       ILANDZIS                 GRE        2030 F
     57 JAROSLAV       FLASAR                   CZE        2029 F
     58 BERND          HIEMER                   GER        2020 F
     59 KRISTIN        MUELLER-LUDWIG           GER WFM    2019 F
     60 BALINT         BALAZS                   GER        2018 F
     61 KHUYAGTSOGT    ITGELT                   MGL        2014 F
     62 MIKHAJLO       PLIUKHA                  UKR        2009 F
     63 KLEMEN         JANZEKOVIC               SLO        2008 F
     64 IGOR           ASHRAFZIANOV             RUS        2004 F
     65 DAVID          GLOSER                   CZE        2003 F
     66 CHRISTOPH      BEYER                    GER        1998 F
     67 JAKUB          NETUSIL                  CZE        1996 F
     68 AHMAD S        SEWELEM                  EGY        1996 F
     69 SIMONA         SUCHOMELOVA              CZE        1996 F
     70 ALEXEY         ANATSKIY                 UKR        1993 F
     71 MAROS          LAHO                     SVK        1993 F
     72 INKEN          KOEHLER                  GER        1991 F
     73 GIL            BARAK                    ISR        1989 F
     74 JACHYM         BARES                    CZE        1986 F
     75 NEIL           THOMSON                  SCO        1982 F
     76 STEFAN         STOYNOV                  FID        1982 F
     77 EMMA           POLIAKOVA                SVK        1979 F
     78 DANIEL         BRENNINGER               ITA        1975 F
     79 PAULA          WIESNER                  GER        1974 F
     80 PAUL           LAUBROCK                 GER        1973 F
     81 EDVIN          SMELYKH                  RUS        1970 F
     82 MILOS          BLAZEK                   SVK        1966 F
     83 ZUZANNA        KALINOWSKA               POL        1966 F
     84 ALEKSANDR      ROZMANOV                 RUS        1965 F
     85 DENNIS         ADELHUETTE               GER        1962 F
     86 VLASTIMIL      VERMIROVSKY              CZE        1962 F
     87 JAN            LAJBL                    CZE        1962 F
     88 KONSTANTIN     FEDOTOV                  RUS        1961 F
     89 JIRI           SEDLACEK                 CZE        1961 F
     90 FABIAN         KRIEGER                  GER        1960 F
     91 ANDY           POLLOCK                  ENG        1955 F
     92 LADISLAV       GALVANEK                 SVK        1953 F
     93 STEPHAN        SCHOENBECK               GER        1950 F
     94 SEMEN          DOROKHIN                 RUS        1947 F
     95 MARIO          TUNGER                   GER        1946 F
     96 MATEJ          VITEK                    SVK        1946 F
     97 ANNA MARIE     KOUBOVA                  CZE        1945 F
     98 PETR           PALDUS                   CZE        1943 F
     99 ALEKSANDR      VAKULENKO                UKR        1941 F
    100 VALERY         SHELOKOV                 RUS        1941 F
    101 VOLKMAR        BOSSE                    GER        1932 F
    102 MARIA          DVORANOVA                SVK        1931 F
    103 RUDOLF         JUN                      CZE        1931 F
    104 NARUNA         CHAN                     RUS        1927 F
    105 PAVEL          KUBAT                    CZE        1924 F
    106 VLADISLAV      FLEK                     CZE        1922 F
    107 ZOKIR          RUSTAMOV                 UZB        1920 F
    108 ALEXANDER      WIESNER                  GER        1918 F
    109 ELI            KOPELEVITCH              ISR        1918 F
    110 OLIVER         FABREGAS                 GER        1917 F
    111 JIA RU         SIM                      MAS        1917 F
    112 MICHAL         PODJAVORINSKY            SVK        1916 F
    113 TEREZA         NOVOTNA                  CZE        1914 F
    114 VLADIMIR       DROZDOV                  RUS        1913 F
    115 LKHAGVAJAMTS   OCHIRBAT                 MGL        1913 F
    116 JAN            JIROUSEK                 CZE        1910 F
    117 JAN            KUNC                     CZE        1907 F
    118 ADAM LUBOS     POLANSKY                 CZE        1907 F
    119 PETR           MULLER                   CZE        1905 F
    120 THOMAS         BIERNATH                 GER        1903 F
    121 LUDMILA        LEOLKO                   RUS        1903 F
    122 IVAN           BALLUCH                  SVK        1901 F
    123 ADAM           LORENC                   CZE        1901 F
    124 JENS           MOECKEL                  GER        1900 F
    125 JAKUB          JIRICEK                  CZE        1898 F
    126 ALEXANDR       SALYKIN                  RUS        1897 F
    127 DIETMAR        SCHOENFELD               GER        1896 F
    128 BORIVOJ        KRONOWETTER              CZE        1895 F
    129 IVAN           KOPECEK                  CZE        1894 F
    130 JAN            SPICKA                   CZE        1891 F
    131 LIGA           UNGURE                   LAT WFM    1891 F
    132 YANNICK        KEMPER                   GER        1890 F
    133 ANEZKA         VLKOVA                   CZE        1889 F
    134 TOBIAS         SCHINDLER                GER        1888 F
    135 OTAKAR         NEMEC                    CZE        1885 F
    136 THAI DAI VINH  NGUYEN                   CZE        1884 F
    137 STEPHAN        VOELZ                    GER        1884 F
    138 GARY           GILLESPIE                SCO        1883 F
    139 CHRISTIAN      ZIEMANN                  GER        1881 F
    140 THORBEN        WEIST                    GER        1880 F
    141 DIRK           ALTENBERND               GER        1876 F
    142 TOMAS          KOSUT                    CZE        1873 F
    143 MARTIN         NOVOTNY                  CZE        1871 F
    144 FRANCESCO      PUGLIA                   ITA        1866 F
    145 DAVID P        GILLESPIE                SCO        1865 F
    146 FRANTISEK      KOPNICKY                 SVK        1864 F
    147 MAKS           NEIMAN                   ISR        1862 F
    148 DAVID          ULRICH                   CZE        1861 F
    149 DAVAAKHUU      MUNKHZUL                 MGL WCM    1861 F
    150 REN EN         KONG                     MAS        1858 F
    151 MARTIN         KILLMANN                 GER        1855 F
    152                SRIMATHI R               IND        1854 F
    153 ANDREA         HENDERSON DE LA FUENTE   ESP        1854 F
    154 DAVID          HLOZEK                   CZE        1852 F
    155 ALEKSANDER     BAJC                     SLO        1849 F
    156 MICHAL         HNILICKA                 CZE        1849 F
    157 VACLAV         JANECEK                  CZE        1849 F
    158 AGATA          DWILEWICZ                POL        1848 F
    159 PAVEL          NEMECEK                  CZE        1846 F
    160 MIKHAIL        ALEKSEEV                 RUS        1846 F
    161 MICHAL         NEKVINDA                 CZE        1845 F
    162 KRISTIN        BRAUN                    GER        1843 F
    163 FILIP          ROKOS                    CZE        1841 F
    164 DAVID          VERNY                    ISR        1841 F
    165 SOFIE          KLENK                    GER        1838 F
    166 HARRY          VERHOEF                  NED        1837 F
    167 VALERIA        LEOLKO                   RUS        1836 F
    168 NIKLAS         LINNERT                  GER        1835 F
    169 PETER          OBERHOFER                GER        1835 F
    170 ONDREJ         BERANEK                  CZE        1832 F
    171 PETR           KLIMEK                   CZE        1829 F
    172 SOFIA ANNA     CIBIKOVA                 SVK        1827 F
    173 JULIE          RICHTEROVA               CZE        1826 F
    174 MATTIS         KITTELBERGER             GER        1825 F
    175 KAREL          BARTOS                   CZE        1823 F
    176 LEV            LUKOVSKI                 GER        1822 F
    177 HENRIETA       KOPNICKA                 SVK        1821 F
    178 CORNELIUS      MUEHLICH                 GER        1820 F
    179 LUKAS          PAVLICEK                 CZE        1819 F
    180 ADAM JOSEF     RET                      CZE        1818 F
    181 TADEAS         HLADKY                   CZE        1818 F
    182 AMIT           WEINTRAUB                ISR        1818 F
    183 JOSEF          SMEJKAL                  CZE        1817 F
    184 ALEKSANDRS     ZAROVS                   LAT        1813 F
    185 SALTANAT       MURATOVA                 KAZ        1812 F
    186 BOHUSLAV       SZOTKOWSKI               CZE        1812 F
    187 MARCUS         HAMANN                   GER        1805 F
    188 MIROSLAV       SRKAL                    CZE        1802 F
    189 UWE            MATULINSKI               GER        1801 F
    190 LARISA         KUHAR                    SLO        1799 F
    191 HANNA          TRIBUSHNA                UKR        1799 F
    192 PHILIPP        JUNK                     GER        1798 F
    193 EFIM           KAN                      FID        1796 F
    194 AITUAR         ZHUKENOV                 KAZ        1793 F
    195 DAVID          CHYZYNSKI                GER        1792 F
    196 PETR           NESPUREK                 CZE        1792 F
    197                ARYA NIRAG SHAH          IND        1788 F
    198 MIROSLAV       PICHERT                  CZE        1788 F
    199 MIKHAIL        TATARINTSEV              RUS        1786 F
    200 ALI RASHID     ALI                      UAE        1784 F
    201 ANNA           VITOVA                   CZE        1784 F
    202 MICHAEL        BALHAR                   GER        1783 F
    203 EKATERINE      PIPIA                    GEO        1772 F
    204 DANIEL         ZEMAN                    CZE        1769 F
    205 JAKUB          ANTONIEWICZ              POL        1767 F
    206 KEVIN          HEMPEL                   GER        1763 F
    207 MATJAZ         ZUPANIC                  SLO        1763 F
    208 JAKUB          ELIAS                    CZE        1757 F
    209 BOHUSLAV       KORINEK                  CZE        1755 F
    210                DHYANA PATEL             IND WFM    1752 F
    211 RADEK          TRMAC                    CZE        1751 F
    212 ABDULLA        MURAD                    UAE        1747 F
    213 LIDIA          TRUBACHEVA               RUS        1747 F
    214 MANDY          BARNA                    GER        1744 F
    215 ONDREJ         HLAVACEK                 CZE        1744 F
    216 CELINE         PEIL                     GER        1742 F
    217 TIMOFEY        ARBUZOV                  RUS        1741 F
    218 TOMAZ          SUTA                     SLO        1741 F
    219 NICO           HOERKNER                 GER        1739 F
    220 ALES           HRADSKY-JUN.             CZE        1737 F
    221 ROBIN LEONARD  STRASSBURG               GER        1732 F
    222 LEONID         VINOKUR                  RUS        1730 F
    223 R              HANUMANTHA               IND        1722 F
    224 TIMO           BLOCK                    GER        1721 F
    225 LIDAN          SHEINKMAN                ISR        1721 F
    226 GALINA         KRAPIVINA                RUS        1714 F
    227 JANNIS         SCHULZ                   GER        1709 F
    228 DENIS          DUNAEV                   RUS        1702 F
    229                KHONGORZUL DAVAAKHUU     MGL        1687 F
    230 YAVOR          NIKOLOV                  FID        1680 F
    231 TOBIAS         ZDECHOVSKY               CZE        1675 F
    232 IVANA          HOMOLKOVA                CZE        1671 F
    233 JAROSLAV       PURKYT                   CZE        1666 F
    234 KAREL          BROZKA JUN               CZE        1665 F
    235 LUCAS          GRAF                     GER        1661 F
    236                VARSHA RAMESH            IND        1647 F
    237 ONDREJ         MACEK                    CZE        1624 F
    238 NIKA           KRALJ                    SLO        1622 F
    239 TIMM           NICKLAUS                 GER        1599 F
    240 ANDRZEJ        DWILEWICZ                POL        1574 F
    241 BATSUKH        ANAND                    MGL        1570 F
    242 PETR           FOJT                     CZE        1564 F
    243 DAVAAKHUU      UNURZUL                  MGL WCM    1343 F
    
                                                         463650
                                                           1908
    

    C - GASCO OPEN
     
      
      1 SERGEI        POLICH                 UKR      2096    0 F
      2 KEVIN         NARR                   GER      2089    0 F
      3 MARIUSZ       KOPEC                  POL      2083    0 F
      4 OLDRICH       KASTNER                CZE      2060    0 F
      5 JOSEF         NOVOTNY                CZE      2060    0 F
      6 VLASTIMIL     SIEBENBURGER           CZE      2048    0 F
      7 MARIA         LYSENKO                RUS      2044    0 F
      8 PATRICK       SEITZ                  GER      2038    0 F
      9 BATSAIKHAN    TSERENDORJ             USA      2015    0 F
     10 ROMAN         SVARC                  CZE      2009    0 F
     11 JASCHA        BONACIC                GER      1999    0 F
     12 STEFAN        KOCH                   GER      1996    0 F
     13 ALEXEY        AVETISYAN              RUS      1989    0 F
     14 THOMAS        KOFLER                 ITA      1988    0 F
     15 JACEK         JOZWIK                 POL      1987    0 F
     16 JIRI          SVETLY                 CZE      1985    0 F
     17 MARTIN        BOBAK                  SVK      1969    0 F
     18 WALDEMAR      MROZ                   POL      1967    0 F
     19 ONDREJ        KRAUS                  CZE      1965    0 F
     20 BOHUMIL       BOROVICKA              CZE      1961    0 F
     21 SERGEY        SAUTKIN                RUS      1954    0 F
     22 KAREL         SOURAL                 CZE      1951    0 F
     23 MIKHAIL       KASHKAROV              KAZ FM   1939    0 F
     24 OSWALD        KOFLER                 ITA      1934    0 F
     25 ALEKSANDR     IGUMNOV                RUS      1933    0 F
     26 SERGEY        KRAVCHENKO             RUS      1933    0 F
     27 OLAF          KIRSTE                 GER      1925    0 F
     28 JAN           SLAVIK                 CZE      1925    0 F
     29 DOMINIK       BACHHUBER              GER      1900    0 F
     30 LEONIDS       BORISOVS               LAT      1895    0 F
     31 OTO           JADUD                  CZE      1894    0 F
     32 STANISLAV     MEZLIK                 CZE      1894    0 F
     33 IGOR          USATIUK                UKR      1894    0 F
     34 JAN           SVUB                   CZE      1892    0 F
     35 HEINRICH      BASSON                 RSA      1891    0 F
     36 YURY          PEKURIN                ISR      1886    0 F
     37 JOCHEN        BANDT                  GER      1880    0 F
     38 RENE          MARTENS                GER      1879    0 F
     39 ERIC          BENNETT                IRL      1871    0 F
     40 MICHAL        JARES                  CZE      1869    0 F
     41 MICHAL        BABIRAT                SVK      1861    0 F
     42 VACLAV        TURECEK                CZE      1852    0 F
     43 VALERII       TUTOV                  UKR      1850    0 F
     44 JOERG         KOMPE                  GER      1847    0 F
     45 JAN           PTACEK                 CZE      1847    0 F
     46 EBERHARD      SCHABEL                GER      1844    0 F
     47 ZDENEK        RUBES                  CZE      1843    0 F
     48 JIRI          KLUBAL                 CZE      1842    0 F
     49 PETER         LUBAN                  GER      1840    0 F
     50 HARTMUT       SEELE                  GER      1839    0 F
     51 ALVA          GLINZNER               GER      1838    0 F
     52 MARTIN        PEVNY                  SVK      1829    0 F
     53 VALERII       MILCHENKO              RUS      1825    0 F
     54 ANDERS        LANG                   SWE      1823    0 F
     55 STEFAN        HAACK                  GER      1820    0 F
     56 VALERIA       TERYAEVA               RUS      1820    0 F
     57 MARK          FREIMAN                ISR      1816    0 F
     58 ADAM          SVANDA                 CZE      1814    0 F
     59 DENIS         YAZLOVETSKIY           UKR      1814    0 F
     60 RUSTAM        ISAEV                  RUS      1814    0 F
     61 STAS          ROZENBLIT              ISR      1812    0 F
     62 LOOAY         ALWAELI                IRQ      1810    0 F
     63 TOM           RAIMAN                 CZE      1810    0 F
     64 TOMAS         ZELENY                 CZE      1809    0 F
     65 LEANDER       ARNOLD                 GER      1808    0 F
     66 ANDREAS       HOPPE                  GER      1803    0 F
     67 OLAF          SILL                   GER      1787    0 F
     68 PIOTR         ROGALSKI               POL      1774    0 F
     69 FRED          STEGGINK               NED      1770    0 F
     70 GUNTIS        APINIS                 LAT      1764    0 F
     71 ONDREJ        CACH                   CZE      1761    0 F
     72 PETR          WEISS                  CZE      1761    0 F
     73 MADARA        GOLSTA                 LAT      1761    0 F
     74 MARIANNE      HEYMANN                GER      1760    0 F
     75 PETR          FEJTEK                 CZE      1754    0 F
     76 MARIE         OBERHOFER              GER      1751    0 F
     77 RADEK         SVITIL                 CZE      1750    0 F
     78 SVEN          TER STAL               GER      1749    0 F
     79 IVAN          OMELCHENKO             UKR      1749    0 F
     80 TARON         KHACHATRYAN            GER      1747    0 F
     81 TATIANA       VASILCHUK              RUS      1745    0 F
     82 GALINA        MIKHEEVA               RUS      1744    0 F
     83 PETER         PAUL                   GER      1744    0 F
     84 MAKSYM        ANDRUSHCHAK            UKR      1737    0 F
     85 JOSCHUA       BUEBLE                 GER      1736    0 F
     86 WALTHER       HEYMANN                GER      1733    0 F
     87 MIROSLAV      ZACHARIAS              CZE      1731    0 F
     88 NIELS BENNETT LILIENTHAL             GER      1723    0 F
     89 JAKUB         VIT                    CZE      1722    0 F
     90 THOMAS        GROENEGRES             GER      1721    0 F
     91 MAREK         KRASA                  CZE      1721    0 F
     92 GEORG         VALTIN                 GER      1720    0 F
     93 KAMIL         MACIEJEWSKI            POL      1719    0 F
     94 MAREIKE       DIETRICH               GER      1717    0 F
     95 RAMONA        MORK                   NOR      1713    0 F
     96 JAN           SAFRANEK               CZE      1711    0 F
     97 THOMAS        ULRICH                 GER      1711    0 F
     98 SIMON         BRLEJ                  SVK      1699    0 F
     99 ANDREIY       VOLKOV                 FRA      1699    0 F
    100 TADEUSZ       AGACINSKI              POL      1698    0 F
    101 ALEXANDER     TUMASOV                ISR      1697    0 F
    102 JAN           BROUSEK                CZE      1696    0 F
    103 ARINA         MOSKALEVA              RUS      1693    0 F
    104 SARKA         VOLANINOVA             CZE      1680    0 F
    105 LEONID        SAMARIN                ISR      1678    0 F
    106 MAXMILIAN     GLASER                 GER      1676    0 F
    107 FELIX         RANGE                  GER      1674    0 F
    108 PETR          KVAPIL                 CZE      1672    0 F
    109 RAMONA        GOLSTA                 LAT      1672    0 F
    110 MORITZ        CEJDA                  GER      1671    0 F
    111 ARTUR         KUECK                  GER      1669    0 F
    112 FRANTISEK     MARHAN                 CZE      1665    0 F
    113 JAROSLAV      VACEK                  CZE      1664    0 F
    114 TOMAS         SUCHARDA               CZE      1663    0 F
    115 JANA          POKORNA                CZE      1662    0 F
    116 MAXIMILIAN    DECHANT                GER      1660    0 F
    117 PETR          JANOUSEK               CZE      1659    0 F
    118 TOMAS         PERUTKA                CZE      1659    0 F
    119 WOLFGANG      RENNER                 GER      1657    0 F
    120 CHRISTINE     GEBHARDT               GER      1656    0 F
    121 MAKSYMILIAN   BOGUT                  POL      1654    0 F
    122 LUKAS         NEMECEK                CZE      1651    0 F
    123 HANS          PEUTLER                GER      1650    0 F
    124 ALEKS         JERSIC                 SLO      1650    0 F
    125 JAN           NESPUREK               CZE      1643    0 F
    126 TOBIAS        WIESE                  GER      1641    0 F
    127 AGNIESZKA     BEBEL                  POL      1638    0 F
    128 ONDREJ        VALIK                  CZE      1634    0 F
    129 DARYNA        GRYGA                  UKR      1632    0 F
    130 NICO          MEYER                  GER      1630    0 F
    131 CHRISTIAN     BOETTGER               GER      1625    0 F
    132 JAROSLAV      KASAL                  CZE      1625    0 F
    133 JONATHAN      SONDERMANN             GER      1623    0 F
    134 JANNIS        SUCKERT                GER      1621    0 F
    135 VALENTIN      KOZLOV                 BLR      1619    0 F
    136 PAVEL         MATOUS                 CZE      1618    0 F
    137 ZDENEK        STODOLA                CZE      1618    0 F
    138 SOFYA         SVERGINA               RUS WCM  1618    0 F
    139 ZBYNEK        JANKOVSKY              CZE      1617    0 F
    140 MAXIMILIAN    SCHULZ                 GER      1616    0 F
    141 JUSTUS        BARGSTEN               GER      1615    0 F
    142 MICHAL        STEJSKAL               CZE      1611    0 F
    143 TOMASZ        ILNICKI                POL      1608    0 F
    144 KATERINA      SKYBOVA                CZE      1605    0 F
    145 MIKHAIL       DRUCHENKO              RUS      1603    0 F
    146 YAUHENIYA     STSEPKINA              BLR      1603    0 F
    147 GABRIELA      MACIAK                 POL      1603    0 F
    148 FRANTISEK     LHOTSKY                CZE      1602    0 F
    149 DARIA         SEMENOVA               RUS      1602    0 F
    150 JOCHEN        FRANZ                  GER      1600    0 F
    151 CHULWOO       LEE                    KOR      1598    0 F
    152 TOMAS         MIKULENKA              CZE      1598    0 F
    153 JENS-HAGEN    ROESSLER               GER      1597    0 F
    154 FEDOR         VOMPE                  RUS      1594    0 F
    155 NATALIA       ROGACKA                POL      1591    0 F
    156 MARIA         KLIMOVA                SVK      1588    0 F
    157 FRANTISEK     SVEDA                  CZE      1587    0 F
    158 TOBIAS        GOLDENBAUM             GER      1585    0 F
    159 PAVEL         MRAZ                   CZE      1585    0 F
    160 THOMAS        KRUEGER                GER      1584    0 F
    161 ADI           YEFROIMSKY             ISR      1583    0 F
    162 MATEJ         SPRINGL                CZE      1582    0 F
    163 ANTON         BUGAEV                 RUS      1581    0 F
    164 TIHOMIR       SIMEONOV               FID      1581    0 F
    165 ZBYNEK        KACR                   CZE      1580    0 F
    166 PAVEL         STOCEK                 CZE      1580    0 F
    167 JAROMIR       SINDLER                CZE      1571    0 F
    168 ANNA          VORISKOVA              CZE      1569    0 F
    169 ADAM          HARCUBA                CZE      1564    0 F
    170 ONDREJ        PULPAN                 CZE      1564    0 F
    171 PETR          PIPEK                  CZE      1563    0 F
    172 WOLFGANG      KAEDING                GER      1558    0 F
    173 TOMS          BUDE                   LAT      1554    0 F
    174 TATIANA       POTAPOVA               RUS      1553    0 F
    175 MARTIN        STOCEK                 CZE      1553    0 F
    176 ATIS          FRIDENSTEINS-BRIDINS   LAT      1544    0 F
    177 JAN           KREJCI                 CZE      1543    0 F
    178 FABIAN        STELLJES               GER      1542    0 F
    179 JIRI          LANGR                  CZE      1536    0 F
    180 VOLODYMYR     HUBENKO                UKR      1530    0 F
    181 SOFIE         LOFALDLI               RUS      1530    0 F
    182 VIT           BRAZDA                 CZE      1529    0 F
    183 JAN           STETZ                  CZE      1520    0 F
    184 JAKUB         JOUKL                  CZE      1519    0 F
    185 NICLAS        DAGGE                  GER      1518    0 F
    186 SHYNGYS       AUBAKIROV              KAZ      1517    0 F
    187 PRZEMYSLAW    MAJCHRZAK              POL      1517    0 F
    188 JAN           PFLUGER                GER      1513    0 F
    189               SHIVIKA ROHILLA        IND      1504    0 F
    190 NYAMDAVAA     ENKHBOLOR              MGL      1504    0 F
    191 CHRISTIAN     SCHOEPPE               GER      1502    0 F
    192 VLADIMIR      BENDA                  CZE      1500    0 F
    193 MARIO         ROITZSCH               GER      1500    0 F
    194 PATRIK        PRAZAK                 CZE      1496    0 F
    195 DENIS         VAH                    SLO      1493    0 F
    196 JIRI          ZABEHLICKY             CZE      1490    0 F
    197 ROMAN         BOTVINNIK              ISR      1489    0 F
    198 JANEK KONRAD  FRICKE                 GER      1483    0 F
    199 VOJTECH       JIRICEK                CZE      1481    0 F
    200 THAI DANG VI  NGUYEN                 CZE      1481    0 F
    201 JOERG         HOLZHAUSEN             GER      1472    0 F
    202 ZDENEK        VORISEK                CZE      1472    0 F
    203 ONDREJ        LASTOVKA               CZE      1469    0 F
    204 MIKHAIL       BURMISTROV             RUS      1467    0 F
    205 ADRIAN        STAROSCIAK             POL      1464    0 F
    206 PAVEL         STEHLIK                CZE      1464    0 F
    207 JAN           HARCUBA                CZE      1463    0 F
    208 PAUL          SCHMIDT                GER      1460    0 F
    209 IGOR          LAGER                  RUS      1457    0 F
    210 TOMASS        ZAGS                   LAT      1455    0 F
    211 ANDREJS       FREIBERGS              LAT      1455    0 F
    212 VIKTOR        PRAZAK                 CZE      1448    0 F
    213 JIRI          KUTEK                  CZE      1447    0 F
    214 KONSTANTIN    JANOVSKIJ              GER      1443    0 F
    215 MARTIN        MACHA                  CZE      1442    0 F
    216 NEEL          BHANDARI               IND      1442    0 F
    217 TOMAS         ZMATLIK                CZE      1435    0 F
    218 TIMUR         YONAL                  RUS CM   1418    0 F
    219 ISSAKHAN      BEKBERGEN              KAZ      1413    0 F
    220               HEMA KEERTANA VEMURI   IND      1412    0 F
    221 PETR          DOBSINSKY              CZE      1410    0 F
    222 VOJTECH       SADEK                  CZE      1408    0 F
    223 ARTEM         DUNAEV                 RUS      1399    0 F
    224 PAVLO         RUDIAKOV               UKR      1398    0 F
    225 KRYSTOF       LISKA                  CZE      1390    0 F
    226 MARK          MC KENZIE              AUS      1389    0 F
    227 JAKUB         KOPNICKY               SVK      1387    0 F
    228 LILIYA        ASSANKHAN              KAZ      1386    0 F
    229 RUDOLF        RICHTER                CZE      1383    0 F
    230 MAIK          MAUL                   GER      1382    0 F
    231 WIKTORIA      SMIETANSKA             POL CM   1372    0 F
    232 EDNA MARLENE  FRICKE                 GER      1370    0 F
    233 SEBASTIAN     PIEHLER                GER      1369    0 F
    234 LUCA JULIEN   HUMPE                  GER      1368    0 F
    235 HARSHA        POLAVARAM              SGP      1368    0 F
    236               ARSH SHAH              IND      1356    0 F
    237 MINWOO B      PARK                   KOR      1355    0 F
    238 GANGHYEON     NAM                    KOR      1351    0 F
    239 JOHANN        SCHLIE                 GER      1339    0 F
    240 MAHMOUD       SWILAM                 EGY      1319    0 F
    241 GABRIELA      KRALOVA                CZE      1311    0 F
    242 KATARINA      KOPNICKA               SVK      1293    0 F
    243 MICHAEL       ULCAK                  CZE      1239    0 F
    244 ADHITYA       POLAVARAM              SGP      1157    0 F
    245               VEMURI ARUNKUMAR       IND      1153    0 F
    246 ARYA NEEL     BHANDARI               IND      1001    0 F
    247 JAN           RADA                   CZE         0 1950 N
    248 JEVGENI       MOGILNOI               EST         0 1889 N
    249 JAN           VESTFAL                CZE         0 1511 N
    250 VIKTOR        PASEK                  CZE         0 1277 N
    251 JANNIS        JOST                   GER         0 1000 *
    252 VALENTIN      SCHLIE                 GER         0 1000 *
    253 TATIANA       VOMPE                  RUS         0 1000 *
    254 ALEXEJ        KHRUSHCHOV             UKR         0 1000 *
    255 ARJON NEEL    BHANDARI               IND         0 1000 *
    256 MIROSLAV      BUCEK                  CZE         0 1000 *
    257 PETR          SLAPAK SEN             CZE         0 1000 *
    258 LEA           RIEPING                GER         0 1000 *
    

    D - DOSTIHOVÝ SPOLEK OPEN
     
      
      1 PETER            BENKOVSKY            SVK      1685    0 F
      2 TOMAS            VRZAL                CZE      1679	   0 F
      3 TYMUR            SALYKIN              UKR      1678	   0 F
      4 PETR             JOUZA                CZE      1674	   0 F
      5 MATTHEW          HENDERSON FRANKLIN   ESP      1667	   0 F
      6 TOMAS            KOTLANT              CZE      1664	   0 F
      7 PAVEL            BUK                  CZE      1657	   0 F
      8 ANTON            GOLOVKO              RUS      1647	   0 F
      9 MARTIN           HAJSMAN              CZE      1646	   0 F
     10 OLEKSANDR        ZHUKOVSKYI           UKR      1645	   0 F
     11 MAX              BILAU                GER      1640	   0 F
     12 ADRIAN           BUCHLOH              GER      1639	   0 F
     13 PIOTR            MASLANKA             POL      1639	   0 F
     14 PETR             LINGL                GER      1632	   0 F
     15 ANDRII           LIUBKA               UKR      1631	   0 F
     16 JAN              CHVOJKA              CZE      1629	   0 F
     17 HELMUT           PFEIFHOFER           ITA      1628	   0 F
     18 PAVEL            DRASNAR              CZE      1609	   0 F
     19 PATRICK          STRUBE               GER      1597	   0 F
     20 PETR             CAGAS                CZE      1593	   0 F
     21 PETR             HERCIK               CZE      1590	   0 F
     22 JOSEF            STEPAN               CZE      1570	   0 F
     23 LUKAS            DRASNAR              CZE      1568	   0 F
     24 OLDRICH          STOLBA               CZE      1566	   0 F
     25 WOJCIECH         BABIJCZUK            POL      1562	   0 F
     26 PAVEL            BRNDIAR              CZE      1554	   0 F
     27 PAVEL            RYCHTECKY            CZE      1547	   0 F
     28 MAKAR            DOTSENKO             RUS      1544	   0 F
     29 TATIANA          BULOVA               RUS      1541	   0 F
     30 ALEKSANDR        VOLKOV               RUS      1538	   0 F
     31 MAXMILIAN        KROENER              GER      1538	   0 F
     32 MARIUSZ          CICHOCKI             POL      1531	   0 F
     33 JOHN             ROSET                NOR      1522	   0 F
     34 JOSHUA           KALINA               GER      1521	   0 F
     35 PAVEL            SYSR                 CZE      1520	   0 F
     36 SEBASTIAN        LIMBOECK             GER      1516	   0 F
     37 LADISLAV         LEVINSKY             CZE      1515	   0 F
     38 GERD             BAUMANN              GER      1511	   0 F
     39 MICHAEL          AMBOSS               GER      1510	   0 F
     40 NILS NORMAN      LOX                  GER      1510	   0 F
     41 LOBOSCH          HINTZE               GER      1508	   0 F
     42 ONDREJ           JANECEK              CZE      1506	   0 F
     43 JAN              KVAPIL               USA      1503	   0 F
     44 JANUSZ           DULEBA               POL      1502	   0 F
     45 JANA             BIOLKOVA             CZE      1501	   0 F
     46 LADISLAV         KRAL                 CZE      1500	   0 F
     47 IGOR             IGUMNOV              RUS      1492	   0 F
     48 FEDOR            BRAGIN               RUS      1491	   0 F
     49 LUBOMIR          PISTORA              CZE      1489	   0 F
     50 JIRI             BERKA                CZE      1487	   0 F
     51 MICHAEL          VOLODARSKY           ISR      1487	   0 F
     52 JAROSLAV         MACEK                CZE      1485	   0 F
     53 DENYS            TARAN                UKR      1485	   0 F
     54 MAX              WEIDENHOEFER         GER      1483	   0 F
     55 ALEKSANDRS       STARKOV              RUS      1483	   0 F
     56 GINO             GILLMEISTER          GER      1475	   0 F
     57 VACLAV           MILFORT              CZE      1474	   0 F
     58 LARS             TER STAL             GER      1471	   0 F
     59 CHRISTIAN        PEREZ                FID      1467	   0 F
     60 PETR             BURDOV               RUS      1463	   0 F
     61 MARTIN           JOUKL                CZE      1461	   0 F
     62 KAREL            VINS                 CZE      1461	   0 F
     63 ARTUR            CHLEWINSKI           POL      1460	   0 F
     64 WALTER           VOITH                GER      1460	   0 F
     65 UDO              VETTER               GER      1454	   0 F
     66 VENUSE           SOURALOVA            CZE      1453	   0 F
     67 JOSEF            LORENC-SEN.          CZE      1452	   0 F
     68 ADRIAN           KRAFT                GER      1450	   0 F
     69 OLEKSANDR        USOV                 UKR      1449	   0 F
     70 TOMASZ           BANASIK              POL      1448	   0 F
     71 YURY             KUTYNEC              RUS      1446	   0 F
     72 JONATHAN         RUDI                 GER      1442	   0 F
     73 BATKHISHIG       UDVAL                MGL      1442	   0 F
     74 TAMI             OSCHLIES             GER      1439	   0 F
     75 BEENKE           MEYER                GER      1437	   0 F
     76 SEMEN            SOSEDKA              UKR      1433	   0 F
     77 TIMUR            SAUER                GER      1424	   0 F
     78 LARS             KHAIDAROV            KAZ      1422	   0 F
     79 OLEKSANDR        KHAYRULLIN           UKR      1419	   0 F
     80 PHILIPP ZIMING   GUO                  GER      1418	   0 F
     81 MAREK            BILEK                CZE      1414	   0 F
     82 VIOLA RUBY       PEJRIMOVSKA          CZE      1413	   0 F
     83 JAN              HANUS                CZE      1410	   0 F
     84 LASZLO           IVAN                 CZE      1409	   0 F
     85 MATTHEUS         SAUERMOSER           ITA      1405	   0 F
     86 JOSEPH           KNOTT                GER      1403	   0 F
     87 JAKUB            WITKOWSKI            POL      1403	   0 F
     88 JIRI             HLADKY               CZE      1401	   0 F
     89 HENK             VAN HEUVELN          NED      1400	   0 F
     90 CLEMENS          BEYER                GER      1398	   0 F
     91 MAKSIM           GORIACHEV            RUS      1397	   0 F
     92 JITKA            LORENCOVA            CZE      1395	   0 F
     93 YULIA            AVILOVA              RUS      1394	   0 F
     94 ANDRE            BURIAN               GER      1392	   0 F
     95 MIKE NIKLAS      SCHEIDT              GER      1391	   0 F
     96 LOTTA            BERGHOLD             GER      1389	   0 F
     97 PAVEL            NEMECEK              CZE      1383	   0 F
     98 MARIO            DREISE               GER      1378	   0 F
     99 PAVLO            STARENKYI            UKR      1376	   0 F
    100 RAPHAEL          PLETZ                GER      1375	   0 F
    101 DANYLO           BUDYI                UKR      1360	   0 F
    102 ONDREJ           ZELENY               CZE      1355	   0 F
    103 DANIIL           FEDOTOV              RUS      1352	   0 F
    104 MIROSLAV         CUTKA                CZE      1348	   0 F
    105 FEDOR            YAGUPOV              RUS      1348	   0 F
    106 MYHAYLO          ZHUKOVSKYI           UKR      1345	   0 F
    107 JAN              FIALA                CZE      1344	   0 F
    108 KILIAN           KRUSE                GER      1335	   0 F
    109 ROBERT           MACIEJEWSKI          POL      1329	   0 F
    110 ROY              KRIEGER              GER      1324	   0 F
    111 SAMUEL           BLODIG               GER      1316	   0 F
    112 IGOR             VAH                  SLO      1316	   0 F
    113 VLADIMIR         PTACEK               CZE      1307	   0 F
    114 ROLAND           MADER                CZE      1298	   0 F
    115 BATSAIKHAN       ORGILON              MGL      1290	   0 F
    116 ELIZAVETA        SHATKOVSKAIA         RUS      1287	   0 F
    117 TOMAS            GLOSER               CZE      1286	   0 F
    118 RAUF             SHUKUROV             RUS      1282	   0 F
    119 EGOR             KALASHNIKOV          RUS      1277	   0 F
    120 KONSTANTINA      KAMPILI              GRE      1275	   0 F
    121 ALAN             KONRATALIYEV         KAZ      1274	   0 F
    122 ALIKHAN          MAMLEYEV             KAZ      1273	   0 F
    123 ALEKSANDRS       KARASEVICS           LAT      1272	   0 F
    124 SOFIIA-KHRYSTYNA BORYSIUK             UKR      1270	   0 F
    125 TADEAS RUBEL     PEJRIMOVSKY          CZE      1266	   0 F
    126 FLORIAN          ELSTNER              GER      1258	   0 F
    127 RICHARD          MELITZKI             GER      1258	   0 F
    128 NATASA           RICHTEROVA           CZE      1257	   0 F
    129 ANFISA           MESHERYAKOVA         RUS      1255	   0 F
    130 HELENA           ULRICH               GER      1249	   0 F
    131 FILIP            MICHLIK              SVK      1248	   0 F
    132 AJDA             LAPANJE              SLO      1248	   0 F
    133 EVELINA          TOKRANOVA            LAT      1239	   0 F
    134 KRZYSZTOF        KEDZIERSKI           POL      1238	   0 F
    135 SILAS            HINDERSMANN          GER      1236	   0 F
    136 ALEXANDER        BANDT                GER      1231	   0 F
    137 TAEYOUN          KIM                  KOR      1230	   0 F
    138 MICHAL           JOZWIK               POL      1228	   0 F
    139 ARTJOMS          TOLMACEVS            LAT      1225	   0 F
    140 ANNA             BRATKOVA             KAZ      1225	   0 F
    141 LEA              LUDWIG               GER      1214	   0 F
    142 JAKUB            NESPUREK             CZE      1213	   0 F
    143 ZANGGAR          KAMYTBEK             KAZ      1213	   0 F
    144 SANZHAR          SAINOV               KAZ      1207	   0 F
    145 PETER            KOSCELANSKY          FID      1205	   0 F
    146 LOUBOV           SOSLAIDI             CYP      1203	   0 F
    147 ROBERT           JUN                  CZE      1196	   0 F
    148 JONATHAN         SKOPP                GER      1194	   0 F
    149 VIT              JAKUBEC              CZE      1185	   0 F
    150 PHILLIP          VASKE                GER      1174	   0 F
    151 PETR             PLIVA                CZE      1173	   0 F
    152 OLEH             VOROBIOV             UKR      1173	   0 F
    153 VANESSA          FOOS                 GER      1173	   0 F
    154 ARSENIY          KONDRATIEV           UKR      1170	   0 F
    155 TADEAS           CABALA               CZE      1169	   0 F
    156 ILLYA            KONDRATIEV           UKR      1166	   0 F
    157 LEONID           KRAIUKHIN            RUS      1165	   0 F
    158 ELENA            KAZENNOVA            RUS      1157	   0 F
    159 PRZEMYSLAW       LECYK                POL      1153	   0 F
    160 SABINA           MACIEJEWSKA          POL      1149	   0 F
    161 VOJTECH          NESPUREK             CZE      1148	   0 F
    162 ANASTASIA M.     KUBAREVA             RUS      1147	   0 F
    163 DMITRY V         ABRAMOV              RUS      1147	   0 F
    164 MARKUSS          RIZOVS               LAT      1144	   0 F
    165 VIKTORIIA        KOROLOVA             UKR      1142	   0 F
    166 ISABELA          HORACKOVA            CZE      1138	   0 F
    167 IVAN             ZHURAVLEV            RUS      1138	   0 F
    168 YOU JING         KONG                 MAS      1135	   0 F
    169 DANA             NAZAROVA             RUS      1133	   0 F
    170 TASSILO          HOERHOLD             GER      1126	   0 F
    171 GENNADIOS        POPOV                CYP      1123	   0 F
    172 AMINA            SERIKBAY             KAZ WCM  1114	   0 F
    173 MARKS            SVECS                LAT      1110	   0 F
    174 PIOTR            LECYK                POL      1101	   0 F
    175 HEIKE            HEMPEL               GER      1100	   0 F
    176 DAMIAN           DENYSOW              POL      1099	   0 F
    177 PHILLIP          NAGEL                GER      1096	   0 F
    178 DANJA YVONNE     TER STAL             GER      1091	   0 F
    179                  HARSHINI NARAYANAN   IND      1078	   0 F
    180 LARISA           GOLUBEVA             RUS      1077	   0 F
    181 CHRISTINE        SCHWARZMEIER         GER      1059	   0 F
    182 ALISHER          OSKENBAY             KAZ      1043	   0 F
    183 ROMANS           TOLMACEVS            LAT      1019	   0 F
    184 LINUS            KATZENBACH           GER         0	1552 N
    185 MARC             NORGALL              GER         0	1297 N
    186 MEIK             PUDLEINER            GER         0	1269 N
    187 JULIA            WAGNER               GER         0	1235 N
    188 VINCENT          FALTERMEIER          GER         0	1196 N
    189 JACOB TINGSHON   GUO                  GER         0	1181 N
    190 NHAT-MINH        DUONG                GER         0	1170 N
    191 ETHAN            MANICIO              GER         0	1150 N
    192 DAVID            KARGL                GER         0	1135 N
    193 PHILIPP          ROESSLER             GER         0	1116 N
    194 KAMIL            KOBLIZEK             CZE         0	1101 N
    195 MIKULAS          HLADKY               CZE         0	1100 N
    196 TOM              HAI DANG             GER         0	1100 N
    197 KRISTOF          TICHY                CZE         0	1097 N
    198 PAVEL            FRIEDRICH            CZE         0	1086 N
    199 VINCENT          SCHUBERT             GER         0	1079 N
    200 VOJTECH          STARY                CZE         0	1065 N
    201 BEN              WAGNER               GER         0	1064 N
    202 KYRILLUS         AKLADIUS             GER         0	1050 N
    203 LEONTYNA         HLADKA               CZE         0	1048 N
    204 DAVID            GOLDMANN             GER         0	1031 N
    205 ZUZANA           RYTIROVA             CZE         0	1027 N
    206 RAFAIL           ABKADYROV            RUS         0	1000 *
    207 KIRILL V         DUNAEV               RUS         0	1000 *
    208 ILYA             GAPANENOK            RUS         0	1000 *
    209 AMY              HEUER                GER         0	1000 *
    210 MATVIY           MAZANKA              UKR         0	1000 *
    211 LUCAS            MUENNICH             GER         0	1000 *
    212 ZLATA            NAZAROVA             RUS         0	1000 *
    213 JENNY HA-LINH    NGUYEN               GER         0	1000 *
    214 ADRIANA          PISOVA               CZE         0	1000 *
    215 ALINA            POPOVA               UKR         0	1000 *
    216 JANA             SOURALOVA            CZE         0	1000 *
    217 FLORIAN          SYLLWASSCHY          GER         0	1000 *
    218 ARTURS           TOKRANOVS            LAT         0	1000 *
    219 TATIANA          VIATCHININA          RUS         0	1000 *
    220 THEODOR          LOFALDLI             NOR         0	1000 *
    221 TAMARA           MARFINA              RUS         0	1000 *
    222 BOHDAN           TERLER               UKR         0	1000 *
    223 SERGEY           SOKOLOV              RUS         0	1000 *
    224 STANISLAV        TATARENKO            UKR         0	1000 *
    225 ANNA             TYSHCHENKO           UKR         0	1000 *
    226 MYKOLA           SOLODKO              UKR         0	1000 *
    227 MYROSLAV         NEMYROVSKYI          UKR         0	1000 *
    228 YEHOR            VASYLENKO            UKR         0	1000 *
    229 DMITRIY          FILIPCHIK            RUS         0	1000 *
    230 TATIANA          MOROZOVA             RUS         0	1000 *
    231 EVHEN            SHMALKO              UKR         0	1000 *
    232 PAUL MORITZ      BRESKE               GER         0	1000 *
    233 SIDNEY           HERMANN              GER         0	1000 *
    234 DOKYUN           KIM                  KOR         0	1000 *
    235 JASIM            ZAINB                IRQ         0	1000 *
    236 IGOR             SHELUDKO             RUS         0	1000 *
    237 ZLATA            SHELUDKO             RUS         0	1000 *
    238 RODION           SHELUDKO             RUS         0	1000 *
    239 ARTEM            HOLOBORODKO          UKR         0	1000 *
    240 JIM              KOCH                 GER         0	1000 *
    241 NILS             MASKALANS            LAT         0	1000 *
    242 HEIKO            BONATH               GER         0	1000 *
    243                  ROSHINI N            IND         0	1000 *
    244 MAX              CONRAD               GER         0	1000 *
    245 INTI             MACEK                SLO         0	1000 *
    246 VLADIMIR         SLEZAK               SVK         0	1000 *
    247 ZANDANSHATAR     OCHIR-ERDENE         MGL         0	1000 *
    248 ZANDANSHATAR     KHANDSUREN           MGL         0	1000 *
    249 ZANDANSHATAR     DOLJINSUREN          MGL         0	1000 *
    250 MIKHAILO         NEVYNNYI             UKR         0	1000 *
    251 GABRIEL          KARASZEWSKI          POL         0	1000 *
    252 MILENA           MARFINA              RUS         0	1000 *
    253 GALINA           MARFINA              RUS         0	1000 *
    254 TIMUR            KUCHEROV             RUS         0	1000 *
    255 PALINA           YUKHNEVICH           RUS         0	1000 *
    256 OLEG             PRONIN               BLR         0	1000 *
    257 VOLODYMYR        IVANCHENKO           UKR         0	1000 *
    258 HELENA           ROESSLER             GER         0	1000 *
    259 CLEMENS          DEITERS              GER         0	1000 *
    260 BOZHENA          PIDDUBNA             UKR         0	1000 *
    261 STEPAN           GLUSHCHENKO          RUS         0	1000 *
    262 ANTON            BANGIEV              GER         0	1000 *
    263 KATHARINA        BANGIEV              GER         0	1000 *
    264 VITUS            REHBEIN              GER         0	1000 *
    265 MACIEJ           BETKALO              POL         0	1000 *
    266 PETR             JUN                  CZE         0	1000 *
    267 SERGEY           BUSHMANOV            RUS         0	1000 *
    268 PAUL             KVAPIL               CZE         0	1000 *
    269 MARIUS           BLUEME               GER         0	1000 *
    270 ALENA            SOURALOVA            CZE         0	1000 *
    271 LEONID           SEDOV                RUS         0	1000 *
    272 ALEXANDR         GAIDUKOV             RUS         0	1000 *
    273 GLEB             GAIDUKOV             RUS         0	1000 *
    274 VASILY           CHEREPANOV           RUS         0	1000 *
    275 LUCIANO          DANNAPFEL            GER         0	1000 *
    276 JOHN             FISCHER              GER         0	1000 *
    277 JOSCHUA          FISCHER              GER         0	1000 *
    278 FREYA            HALFARTH             GER         0	1000 *
    279 RICHARD          TICHY                CZE         0	1000 *
    280 KIRILL A         ZAKHAROV             KAZ         0	1000 *
    281 HUSSEIN          MUSTAFFA             GER         0	1000 *
    282 UBBO             MEYER                GER         0	1000 *
    283 NEAL             LAMBRECHT            GER         0	1000 *
    284 JAN              PULPAN               CZE         0	1000 *
     

    E - ČESKÝ LEV KOLEŠOVICE OPEN (DRUZSTVA / TEAMS)
     
     
      1 SK OLYMPIA CESKE BUDEJOVICE               CZE
      2 PRIBRAMSKY SPOLEK 2018 B                  CZE
      3 TATROVACI                                 CZE
      4 SHKOLA ANATOLIE KARPOVA A                 RUS
      5 SHKOLA ANATOLIE KARPOVA B                 RUS
      6 CESKY LEV KOLESOVICE A                    CZE
      7 NAFTA GBELY                               SVK
      8 SOKOL TABOR                               CZE
      9 SACHOVY SPOLEK BECHYNE                    CZE
     10 SCHACHGEMEINSCHAFT LEIPZIG                GER
     11 TJ OSTRAVA                                CZE
     12 TJ STEFANYDES POLICKA                     CZE
     13 SPARTAK VELKE MEZIRICI                    CZE
     14 BAKOV                                     CZE
     15 SK LINE A                                 CZE
     16 SK LINE B                                 CZE
     17 SV BANNEWITZ                              GER
     18 TJ HERMANUV MESTEC                        CZE
     19 BOHEMIANS PRAHA                           CZE
     20 ADOLF ANDERSSEN FOUNDATION WROCLAW        POL
     21 SK LIPA A                                 CZE
     22 A64                                       CZE
     23 JUGENDTREFF GROSSSCHOENAU                 GER
     24 CESKY SLAVOJ                              CZE
     25 SOKOL DDM NYMBURK                         CZE
     26 SK DECIN                                  CZE
     27 JOHNOVA KOUZELNA SKOLKA                   CZE
     28 SCHACHKLUB STEYREGG                       AUT
     29 MORAVSKA SLAVIA BRNO A                    CZE
     30 MORAVSKA SLAVIA BRNO B                    CZE
     31 SK SLAVIA ORLOVA A                        CZE
     32 SK SLAVIA ORLOVA B                        CZE
     33 DVUR KRALOVE N/L                          CZE
     34 SIESTA SOLUTION                           CZE
     35 JEZDCI JUNDROV A                          CZE
     36 SC 1994 OBERLAND                          GER
     37 SK BOHEMIA PARDUBICE A                    CZE
     38 SK BOHEMIA PARDUBICE B                    CZE
     39 SOKOL KOLIN                               CZE
     40 SACHKLUB MESTA DOBROVICE                  CZE
     41 SK VYSOKE MYTO                            CZE
     42 SPARTA KUTNA HORA B                       CZE
     43 CEREBRO                                   CZE
     44 POSTOUPKY MUFLONS                         CZE
     45 SOKOL MLADA BOLESLAV                      CZE
     46 JOLY LYSA NAD LABEM                       CZE
     47 2222 SK POLABINY B                        CZE
     48 WALKUV PROTIGAMBIT                        CZE
     49 SK SVETLA NAD SAZAVOU I.                  CZE
     50 SK SVETLA NAD SAZAVOU II.                 CZE
     51 SK SVETLA NAD SAZAVOU III.                CZE
     52 JEZDCI JUNDROV B                          CZE
     53 TJ JISKRA JAROMER                         CZE
     54 TJ PANKRAC                                CZE
     55 SK 1921 ZABREH A                          CZE
     56 SK 1921 ZABREH B                          CZE
     57 SK USTI NAD ORLICI A                      CZE
     58 MISI OTROCI                               CZE
     59 TROSKY 2018                               CZE
     60 SK ZIKUDA TURNOV A                        CZE
     61 SK ZIKUDA TURNOV B                        CZE
     62 LOKOMOTIVA CAISSA BRATISLAVA A            SVK
     63 LOKOMOTIVA CAISSA BRATISLAVA B            SVK
     64 UNICHESS A                                CZE
     65 UNICHESS B                                CZE
     66 JIHOCESKY PRAPOR                          CZE
     67 SK LIPA B                                 CZE
     68 CESKY LEV KOLESOVICE B                    CZE
     69 SK OAZA PRAHA A                           CZE
     70 SK OAZA PRAHA B                           CZE
     71 SK OAZA PRAHA C                           CZE
     72 SK OAZA PRAHA D                           CZE
     73 SK OAZA PRAHA E                           CZE
     74 THE BLACK KNIGHT                          CZE
     75 ZLINSKA ESA                               CZE
     76 UNICHESS PT                               CZE
     77 VALASSKA KOMBINACE                        CZE
     78 BOZKOV                                    CZE
     79 SK USTI NAD ORLICI B                      CZE
     80 TJ SPARTA KUTNA HORY                      CZE
     81 CAISSA ROZTOKY A                          CZE
     82 CAISSA ROZTOKY B                          CZE
     83 TAROKARI                                  CZE
     84 TJ JISKRA HORICE A                        CZE
     85 TJ JISKRA HORICE B                        CZE
     86 RICANY A                                  CZE
     87 RICANY B                                  CZE
     88 LETUSKA                                   CZE
     89 ROSKOVA SACHOVA AKADEMIE A                CZE
     90 ROSKOVA SACHOVA AKADEMIE B                CZE
     91 TJ SLOVAN HAVIROV A                       CZE
     92 TJ SLOVAN HAVIROV B                       CZE
     93 SK SOKOL VYEHRAD A                        CZE
     94 SK SOKOL VYSEHRAD B                       CZE
     95 SK SOKOL VYSEHRAD C                       CZE
     96 PITNY REZIM                               SVK
     97 TJ PRAHA PANKRAC                          CZE
     98 2222 SK POLABINY A                        CZE
     99 SO HLINSKO                                CZE
    100 TJ SLAVIA HRADEC KRALOVE                  CZE
    101 PLATENNE KRATASY                          CZE
    102 PRIBRAMSKY SPOLEK 2018 A                  CZE
    103 HAGENER SV A                              GER
    104 HAGENER SV B                              GER
    105 HAGENER SV C                              GER
    106 HAGENER SV D                              GER
    107 HAGENER SV E                              GER
    108 HAGENER SV F                              GER
    109 HAGENER SV                                GER
    110 DNEPR A                                   UKR
    111 DNEPR B                                   UKR
    112 DNEPR C                                   UKR
    113 SOURALOVI                                 CZE
    114 UNICHESS A                                CZE
    115 TJ HRONOV A                               CZE
    116 TJ HRONOV B                               CZE
    117 SK KDJS SEDLCANY                          CZE
    118 TJ SPARTAK VLASIM                         CZE
    119 TJ ZDAS ZDAR NAD SAZAVOU                  CZE
    

    G1 - PARDUBICKÝ KRAJ OPEN (RAPID)
     
      
      1 MIKHAIL         DEMIDOV                  RUS IM   2594 F
      2 DAVID           PARAVYAN                 RUS GM   2593 F
      3 PAVEL           POTAPOV                  RUS GM   2585 F
      4 VOJTECH         PLAT                     CZE GM   2580 F
      5 AVITAL          BORUCHOVSKY              ISR GM   2576 F
      6 DEBASHIS        DAS                      IND GM   2565 F
      7 EVGENY E.       VOROBIOV                 RUS GM   2563 F
      8 JIRI            STOCEK                   CZE GM   2528 F
      9 SRINATH         NARAYANAN                IND GM   2526 F
     10 PHILIPP         SCHLOSSER                GER GM   2526 F
     11 G.N.            GOPAL                    IND GM   2523 F
     12 JAKOV           GELLER                   RUS GM   2515 F
     13 PV              NANDHIDHAA               IND      2515 F
     14 ELDAR           GASANOV                  UKR GM   2514 F
     15 BOGDAN          LALIC                    CRO GM   2507 F
     16 SUNDAR          SHYAM                    IND GM   2505 F
     17                 DEEPAN CHAKKRAVARTHY J   IND GM   2499 F
     18 MIKHAIL         MOZHAROV                 RUS GM   2495 F
     19 KIRILL          BRYZGALIN                RUS GM   2492 F
     20 MIKULAS         MANIK                    SVK GM   2492 F
     21 KONSTANTIN      CHERNYSHOV               RUS GM   2488 F
     22 VOJTECH         ZWARDON                  CZE IM   2486 F
     23 BOGDAN          BELYAKOV                 RUS IM   2485 F
     24 DEEP            SENGUPTA                 IND GM   2482 F
     25 OLEXANDR        TRIAPISHKO               UKR IM   2480 F
     26 SEMEN           DVOIRYS                  RUS GM   2477 F
     27 VIACHESLAV      ZAKHARTSOV               RUS GM   2475 F
     28 RAMIL           HASANGATIN               RUS GM   2470 F
     29 ORI             KOBO                     ISR GM   2456 F
     30 MILAN           PACHER                   SVK GM   2454 F
     31 VIKTOR          SKLIAROV                 UKR IM   2450 F
     32 PETR            NEUMAN                   CZE GM   2449 F
     33 VLADIMIR        DOBROV                   RUS GM   2434 F
     34                 GUKESH D                 IND CM   2426 F
     35 IGOR            YAGUPOV                  RUS GM   2421 F
     36 VIKTOR          MATVIISHEN               UKR IM   2421 F
     37 SERGEY          SAVITSKIY                RUS IM   2416 F
     38 ALEXANDER       POTAPOV                  RUS GM   2415 F
     39 VITEZSLAV       RASIK                    CZE GM   2410 F
     40 GENNADI         GUTMAN                   UKR GM   2402 F
     41 JAKUB           PULPAN                   CZE FM   2400 F
     42 ANDREY          GREKH                    UKR IM   2400 F
     43 PIERLUIGI       PISCOPO                  ITA IM   2399 F
     44 DANIIL          SHKURAN                  UKR IM   2395 F
     45 NITZAN          STEINBERG                ISR GM   2389 F
     46 MARTIN          CERVENY                  CZE IM   2388 F
     47 BATKHUYAG       MUNGUNTUUL               MGL IM   2387 F
     48 PAVEL           FREISLER                 CZE IM   2384 F
     49 PAVEL           ZPEVAK                   CZE IM   2380 F
     50 SERGEY          DOMOGAEV                 RUS GM   2378 F
     51 ALEXEY          POLSCHIKOV               RUS FM   2363 F
     52 RAUNAK          SADHWANI                 IND FM   2358 F
     53 JAN             TURNER                   CZE      2356 F
     54 MAREK           VOKAC                    CZE GM   2351 F
     55 JIRI            NUN                      CZE IM   2338 F
     56 ALEXANDER       ZAITSEV                  RUS GM   2335 F
     57 VLADIMIR        VUSATIUK                 UKR IM   2328 F
     58 MARKO           FILIPOVIC                CRO FM   2321 F
     59 VLADISLAV       KRAPIVIN                 RUS IM   2319 F
     60 NURGYUL         SALIMOVA                 FID FM   2317 F
     61 ALEKSANDRA      MALTSEVSKYAY             RUS      2308 F
     62 VLADISLAV       LUKIYANCHUK              UKR      2307 F
     63 GABRIELA        ANTOVA                   FID FM   2284 F
     64 MARY ANN        GOMES                    IND WGM  2284 F
     65 JOZEF           MICHENKA                 CZE IM   2281 F
     66 KIRILL          ANNENKOV                 RUS FM   2266 F
     67 IGOR            VARITSKI                 UKR IM   2257 F
     68 SAMEER          KATHMALE                 IND IM   2250 F
     69 DANYLO          MOSESOV                  UKR FM   2250 F
     70 JURA            BIBIK                    RUS IM   2236 F
     71 JURAJ           MATEJOVIC                SVK      2236 F
     72 BJOERN          BENTE                    GER FM   2228 F
     73 ELMIRA          MIRZOEVA                 RUS WGM  2220 F
     74 ANDREY          TSVETKOV                 RUS CM   2220 F
     75 MARTIN          HOLLAN                   CZE FM   2212 F
     76 VLADIMIR        KUTYNEC                  RUS IM   2206 F
     77 ALI LAYTH AHMED AHMED                    IRQ FM   2206 F
     78 SERGEJ          BYSTROV                  RUS IM   2181 F
     79 JAROSLAV        ILLETSKO                 CZE      2177 F
     80 JAN             SOURAL                   CZE      2176 F
     81 ALEXANDER       ZLATIN                   ISR      2172 F
     82 RAINER          TER STAL                 GER      2172 F
     83 MOHSEN          GABR                     EGY FM   2163 F
     84 ALEKSANDRS      JAZDANOVS                LAT      2156 F
     85 MARYAN          KYRYCHENKO               UKR FM   2156 F
     86 DANIEL          KOZUSEK                  CZE      2154 F
     87 OLEG            TARAKANOV                EST      2154 F
     88 JAROSLAV        KROUZEL                  CZE FM   2150 F
     89 ULRIKE          ROESSLER                 GER WIM  2147 F
     90 WILLIAM         CLARIDGE-HANSEN          ENG FM   2146 F
     91 ARTUR           ROENKO                   UKR      2146 F
     92 JIRI            JEZBERA                  CZE      2141 F
     93 TOMAS           BUCHCAR                  CZE      2141 F
     94 KIRILL          VOLOTOVSKY               UKR      2127 F
     95 ZHIVKO          ZHEKOV                   FID      2123 F
     96 PETR            HOLLAN                   CZE FM   2121 F
     97 GUSTAV          BREJNIK                  CZE      2120 F
     98 KILIAN          SLOVAK                   CZE      2113 F
     99 NATALIA         KAREVA                   RUS WIM  2110 F
    100 KASIB           LAITH                    IRQ FM   2109 F
    101 ROMAN           MITRA                    ENG      2104 F
    102 ALEXEY          KUKELKO                  UKR      2103 F
    103 JAN             PETR                     CZE      2099 F
    104 DEJAN           DIMITROV                 FID      2096 F
    105 ONDREJ          VINKLAREK                CZE      2071 F
    106 VACLAV          PACL                     CZE FM   2069 F
    107 ZDENEK          JOUKL                    CZE      2066 F
    108 FILIP           HOLY                     CZE      2048 F
    109 TOMAS           ZDRAZIL                  CZE      2046 F
    110 PJOTRS          KOLASA                   LAT      2041 F
    111 KUMAR JENA      RAKESH                   IND IM   2039 F
    112 ALEXANDER A.    YAKIMENKO                RUS      2037 F
    113 LANCE           HENDERSON DE LA FUENTE   ESP IM   2028 F
    114 JIRI            HAJEK                    CZE      2009 F
    115 EGOR            TATARINTSEV              RUS      2004 F
    116 SUGAR           GAN-ERDENE               MGL      1999 F
    117 LUDOVIT         BALAZEC                  CZE      1991 F
    118 GIL             BARAK                    ISR      1989 F
    119 STEFAN          STOYNOV                  FID      1982 F
    120 MIKHAIL         KHMELEV                  RUS      1977 F
    121 P               MICHELLE CATHERINA       IND WIM  1970 F
    122 KILIAN          BOEHNING                 GER      1966 F
    123 VALERY          SHELOKOV                 RUS      1940 F
    124 JOSEF           RUZICKA                  CZE      1913 F
    125 MARTIN          NEHYBA                   CZE      1912 F
    126 ALEKSANDRA      ALIEVA                   RUS WFM  1901 F
    127 ALEXANDR        SALYKIN                  RUS      1897 F
    128 TSVETAN         STOYANOV                 FID FM   1890 F
    129 SEMEN           DOROKHIN                 RUS      1885 F
    130 LUDMILA         LEOLKO                   RUS      1859 F
    131 SIMONS          SINAURIDZE               LAT      1848 F
    132 VALERIA         LEOLKO                   RUS      1834 F
    133 ILJA            SEMJONOVS                LAT      1824 F
    134 LUKAS           PAVLICEK                 CZE      1819 F
    135 ADAM            EFFENBERGER              CZE      1817 F
    136 JAN             ZDRAZIL                  CZE      1809 F
    137 ILYA            NATAROV                  RUS      1808 F
    138 BALINT          BALAZS                   GER      1798 F
    139 EFIM            KAN                      FID      1796 F
    140 JONATHAN        RUBECK                   ENG      1773 F
    141 GALINA          KRAPIVINA                RUS      1764 F
    142 KAREL           TOMEK                    CZE      1764 F
    143 JOSCHUA         BUEBLE                   GER      1736 F
    144 JAKUB           KUSA                     CZE      1718 F
    145 YAVOR           NIKOLOV                  FID      1680 F
    146 RUDOLF          JUN                      CZE      1651 F
    147 TIHOMIR         SIMEONOV                 FID      1645 F
    148 BARNABAS        SKOLOUD                  CZE      1637 F
    149 AITUAR          ZHUKENOV                 KAZ      1595 F
    

    G2 – SLUŽBY MĚSTA PARDUBIC OPEN (RAPID)
     
     
     1 SERGEI       POLICH                  UKR 2096    0 F
     2 OLEXIY       TARANIK                 UKR 2093    0 F
     3 KEVIN        NARR                    GER 2089    0 F
     4 KARSTEN      BERTRAM                 GER 2078    0 F
     5 VLADIMIR     DROZDOV                 RUS 2057    0 F
     6 IGOR         ANANCHENKO              RUS 2043    0 F
     7 ALEXANDER    GORBATENKO              RUS 2042    0 F
     8 PATRICK      SEITZ                   GER 2038    0 F
     9 KAMIL        LOPUSZANSKI             POL 2016    0 F
    10 JANA         ZPEVAKOVA               CZE 2008    0 F
    11 ALEXEY       ANATSKIY                UKR 2004    0 F
    12 IGOR         ASHRAFZIANOV            RUS 2004    0 F
    13 AHMAD S      SEWELEM                 EGY 1996    0 F
    14 JACHYM       BARES                   CZE 1986    0 F
    15 JENS-PETER   MEJLVANG                DEN 1982    0 F
    16 MARIA        LYSENKO                 RUS 1973    0 F
    17 HASSAN       RAGAA                   EGY 1971    0 F
    18 ONDREJ       KRAUS                   CZE 1953    0 F
    19 JAKUB        CACH                    CZE 1933    0 F
    20 ALEXEY       AVETISYAN               RUS 1929    0 F
    21 JAN          SLAVIK                  CZE 1923    0 F
    22 PETR         MULLER                  CZE 1905    0 F
    23 DAVID        PULPAN                  CZE 1896    0 F
    24 FEDOR        SHABAROV                EST 1895    0 F
    25 KAREL        SOURAL                  CZE 1889    0 F
    26 ALEKSANDR    PETROV                  EST 1886    0 F
    27 VALERIA      TERYAEVA                RUS 1886    0 F
    28 YURY         PEKURIN                 ISR 1886    0 F
    29 PAVEL        JUST                    CZE 1880    0 F
    30 ERIC         BENNETT                 IRL 1871    0 F
    31 NARUNA       CHAN                    RUS 1869    0 F
    32 LUKAS        STARY                   CZE 1868    0 F
    33 MILAN        FIALA                   CZE 1861    0 F
    34 LUBOS        TROJAN                  CZE 1855    0 F
    35 ANDREA       HENDERSON DE LA FUENTE  ESP 1854    0 F
    36 NILS-LENNART HELDT                   GER 1845    0 F
    37 DANIEL       KUCERA                  CZE 1833    0 F
    38 MATTIS       KITTELBERGER            GER 1825    0 F
    39 VALERII      MILCHENKO               RUS 1825    0 F
    40 PETR         NESPUREK                CZE 1821    0 F
    41 STEFAN       HAACK                   GER 1820    0 F
    42 MIKHAIL      ALEKSEEV                RUS 1801    0 F
    43 ALI RASHID   ALI                     UAE 1784    0 F
    44 MICHAL       JARES                   CZE 1759    0 F
    45 LEONID       SAMARIN                 ISR 1754    0 F
    46 ANDREAS      HOPPE                   GER 1763    0 F
    47 ABDULLA      MURAD                   UAE 1747    0 F
    48 ALEXANDER    TUMASOV                 ISR 1745    0 F
    49 TOMAS        KOTLANT                 CZE 1735    0 F
    50 OLEKSANDR    ZHUKOVSKYI              UKR 1731    0 F
    51 SVEN         TER STAL                GER 1728    0 F
    52 PAUL         LAUBROCK                GER 1717    0 F
    53 KATERINA     ZPEVAKOVA               CZE 1712    0 F
    54 TIMOFEY      ARBUZOV                 RUS 1712    0 F
    55 ALEKSANDR    ROZMANOV                RUS 1700    0 F
    56 MARCEL       KOKTA                   CZE 1697    0 F
    57 MARTIN       NOVOTNY                 CZE 1682    0 F
    58 MAXMILIAN    GLASER                  GER 1676    0 F
    59 LEONID       VINOKUR                 RUS 1673    0 F
    60 JAN          BROUSEK                 CZE 1669    0 F
    61 TOMAS        PERUTKA                 CZE 1659    0 F
    62 ADAM JOSEF   RET                     CZE 1645    0 F
    63 TEREZA       NOVOTNA                 CZE 1627    0 F
    64 VALENTIN     KOZLOV                  BLR 1619    0 F
    65 KAREL        BROZKA JUN              CZE 1616    0 F
    66 BRUCE        HARRIS                  AUS 1612    0 F
    67 ANTON        BUGAEV                  RUS 1581    0 F
    68 ARTUR        KUECK                   GER 1571    0 F
    69 VLADISLAV    MARTYNIUK               CZE 1555    0 F
    70 JAN          NESPUREK                CZE 1535    0 F
    71 DENIS        DUNAEV                  RUS 1520    0 F
    72 YAUHENIYA    STSEPKINA               BLR 1504    0 F
    73 MIKHAIL      TATARINTSEV             RUS 1497    0 F
    74 ROMAN        BOTVINNIK               ISR 1489    0 F
    75 MARTIN       MACHA                   CZE 1442    0 F
    76 EDVIN        SMELYKH                 RUS 1431    0 F
    77 MAHMOUD      SWILAM                  EGY 1319    0 F
    78 TATIANA      VIATCHININA             RUS    0 1000 *
    79 LEA          RIEPING                 GER    0 1000 *
    

    G3 - KONTAX OPEN (RAPID)
     
     
      1 TOMAS         VRZAL                CZE      1692    0 F
      2 MADIS         STAUB                EST      1675    0 F
      3 MATTHEW       HENDERSON FRANKLIN   ESP      1667    0 F
      4 PIOTR         MASLANKA             POL      1665    0 F
      5 TOMAS         LAJSEK               CZE      1661    0 F
      6 MYHAYLO       ZHUKOVSKYI           UKR      1659    0 F
      7 PETR          JANOUSEK             CZE      1659    0 F
      8 PAVEL         DRASNAR              CZE      1651    0 F
      9 IVAN          OMELCHENKO           UKR      1650    0 F
     10 JANNIS        BENSMANN             GER      1648    0 F
     11 ONDREJ        CACH                 CZE      1647    0 F
     12 TATIANA       POTAPOVA             RUS      1641    0 F
     13 MAX           BILAU                GER      1640    0 F
     14 JOSEF         PLACHY               CZE      1633    0 F
     15 DARYNA        GRYGA                UKR      1632    0 F
     16 PAVEL         RYCHTECKY            CZE      1628    0 F
     17 PETR          HERCIK               CZE      1604    0 F
     18 MIKHAIL       DRUCHENKO            RUS      1603    0 F
     19 DARIA         SEMENOVA             RUS      1602    0 F
     20 TOMAS         MIKULENKA            CZE      1598    0 F
     21 JINDRICH      VOCHOZKA             CZE      1591    0 F
     22 LADISLAV      LEVINSKY             CZE      1581    0 F
     23 MIKKEL        MEJLVANG             DEN      1579    0 F
     24 UDO           VETTER               GER      1576    0 F
     25 LUKAS         DRASNAR              CZE      1568    0 F
     26 VOLODYMYR     HUBENKO              UKR      1565    0 F
     27 JUSTUS        BARGSTEN             GER      1557    0 F
     28 ALEKSANDR     VOLKOV               RUS      1549    0 F
     29 WALTER        VOITH                GER      1546    0 F
     30 MAKAR         DOTSENKO             RUS      1544    0 F
     31 NICLAS        DAGGE                GER      1542    0 F
     32 MAXMILIAN     KROENER              GER      1538    0 F
     33 ADRIAN        BUCHLOH              GER      1535    0 F
     34 OLEKSANDR     KHAYRULLIN           UKR      1534    0 F
     35 MARTIN        STOCEK               CZE      1528    0 F
     36 BOHUSLAV      VOREL                CZE      1520    0 F
     37 PAVEL         KVAPIL               CZE      1518    0 F
     38 PETR          BURDOV               RUS      1500    0 F
     39 ROMAN         SEMENOV              RUS      1498    0 F
     40 JIRI          KUTEK                CZE      1493    0 F
     41 GALINA        MIKHEEVA             RUS      1492    0 F
     42 FEDOR         BRAGIN               RUS      1491    0 F
     43 JAROSLAV      MACEK                CZE      1485    0 F
     44 KATERINA      ZPEVAKOVA            CZE      1476    0 F
     45 JAN           KREJCI               CZE      1475    0 F
     46 VENUSE        SOURALOVA            CZE      1471    0 F
     47 LARS          TER STAL             GER      1471    0 F
     48 JAROMIR       SINDLER              CZE      1467    0 F
     49 JAKUB         JOUKL                CZE      1467    0 F
     50 PAVEL         STEHLIK              CZE      1464    0 F
     51 ARINA         MOSKALEVA            RUS      1463    0 F
     52 KAREL         VINS                 CZE      1461    0 F
     53 ARTUR         CHLEWINSKI           POL      1460    0 F
     54 JAKUB         VOLENEC              CZE      1453    0 F
     55 ONDREJ        MACEK                CZE      1437    0 F
     56 BEENKE        MEYER                GER      1437    0 F
     57 LASZLO        IVAN                 CZE      1409    0 F
     58 ARTEM         DUNAEV               RUS      1399    0 F
     59 PAVLO         RUDIAKOV             UKR      1398    0 F
     60 JAN           KVAPIL               USA      1393    0 F
     61 MIKE NIKLAS   SCHEIDT              GER      1391    0 F
     62 MAIK          MAUL                 GER      1386    0 F
     63 JAN           FIALA                CZE      1386    0 F
     64 ONDREJ        PULPAN               CZE      1383    0 F
     65 LOBOSCH       HINTZE               GER      1365    0 F
     66 ANDREIY       VOLKOV               FRA      1357    0 F
     67 GABRIELA      KRALOVA              CZE      1352    0 F
     68 SOFIE         LOFALDLI             RUS      1348    0 F
     69 FEDOR         YAGUPOV              RUS      1348    0 F
     70 ADAM          HOLUB                CZE      1335    0 F
     71 JITKA         PILNA                CZE      1331    0 F
     72 ELIZAVETA     SHATKOVSKAIA         RUS      1321    0 F
     73 SOFYA         SVERGINA             RUS WCM  1316    0 F
     74 ANFISA        MESHERYAKOVA         RUS      1298    0 F
     75 MARTIN        JOUKL                CZE      1291    0 F
     76 EGOR          KALASHNIKOV          RUS      1277    0 F
     77 VOLODYMYR     IVANCHENKO           UKR      1272    0 F
     78 ADELA         TRASAKOVA            CZE      1266    0 F
     79 JAKUB         VANA                 CZE      1262    0 F
     80 SILAS         HINDERSMANN          GER      1236    0 F
     81 OLEG          BURTSEV              RUS      1219    0 F
     82 JAKUB         NESPUREK             CZE      1213    0 F
     83 ARTURS        TOKRANOVS            LAT      1211    0 F
     84 JOHANN        SCHLIE               GER      1209    0 F
     85 JONATHAN      RUDI                 GER      1199    0 F
     86 JANA          SOURALOVA            CZE      1196    0 F
     87 ROBERT        JUN                  CZE      1196    0 F
     88 JONATHAN      SKOPP                GER      1194    0 F
     89 JIRI          VOBORNIK             CZE      1186    0 F
     90 PHILLIP       VASKE                GER      1174    0 F
     91 ARSENIY       KONDRATIEV           UKR      1170    0 F
     92 ILLYA         KONDRATIEV           UKR      1166    0 F
     93 LEONID        KRAIUKHIN            RUS      1165    0 F
     94 DMITRY V      ABRAMOV              RUS      1147    0 F
     95 EVELINA       TOKRANOVA            LAT      1140    0 F
     96 NIKOLAJ       MEJLVANG             DEN      1139    0 F
     97 ISABELA       HORACKOVA            CZE      1126    0 F
     98 TASSILO       HOERHOLD             GER      1126    0 F
     99 ANASTASIA M.  KUBAREVA             RUS      1124    0 F
    100 DANJA YVONNE  TER STAL             GER      1091    0 F
    101 LARISA        GOLUBEVA             RUS      1077    0 F
    102 PHILLIP       NAGEL                GER      1034    0 F
    103 VOJTECH       STARY                CZE         0 1065 N
    104 KIRILL V      DUNAEV               RUS         0 1000 *
    105 AMY           HEUER                GER         0 1000 *
    106 MIKHAIL       KOPTEV               RUS         0 1000 *
    107 PETR          KURKA                CZE         0 1000 *
    108 ADRIANA       PISOVA               CZE         0 1000 *
    109 VALENTIN      SCHLIE               GER         0 1000 *
    110 SERGEY        SOKOLOV              RUS         0 1000 *
    111 STANISLAV     TATARENKO            UKR         0 1000 *
    112 JASIM         ZAINB                IRQ         0 1000 *
    113 PETR          STETSYUK             RUS         0 1000 *
    114 FARISHTA      MAGOMEDOVA           RUS         0 1000 *
    115 SABRINA       KOLESNIKOVA          RUS         0 1000 *
    116 KONSTANTIN    MASLOV               RUS         0 1000 *
    117 ILYA          STOYANKO             RUS         0 1000 *
    118 MIKHAILO      NEVYNNYI             UKR         0 1000 *
    119 JIRI          BOUSKA               CZE         0 1000 *
    120 DUSAN         CERMAK               CZE         0 1000 *
    121 PAUL          KVAPIL               CZE         0 1000 *
    122 MARIUS        BLUEME               GER         0 1000 *
    123 LUCIANO       DANNAPFEL            GER         0 1000 *
    124 JOHN          FISCHER              GER         0 1000 *
    125 JOSCHUA       FISCHER              GER         0 1000 *
    126 FREYA         HALFARTH             GER         0 1000 *
    127 PETR          MYKISKA              CZE         0 1000 *
    128 HUSSEIN       MUSTAFFA             GER         0 1000 *
    129 UBBO          MEYER                GER         0 1000 *
    130 NEAL          LAMBRECHT            GER         0 1000 *
    131 JAN           PULPAN               CZE         0 1000 *

    H – BULINSKÝ, VÁVRA & PARTNERS OPEN (MARATÓN / MARATHON)
     
     
     1 VOJTECH      ZWARDON        CZE IM 2424    0 F
     2 MIKULAS      MANIK          SVK GM 2399    0	F
     3 JAKUB        PULPAN         CZE FM 2386    0	F
     4 MARTIN       CERVENY        CZE IM 2369    0	F
     5 JOSEF        KRATOCHVIL     CZE FM 2309    0	F
     6 MOHSEN       GABR           EGY FM 2297    0	F
     7 KILIAN       SLOVAK         CZE    2285    0	F
     8 ALEKSANDRA   MALTSEVSKYAY   RUS    2279    0	F
     9 KIRILL       ANNENKOV       RUS FM 2266    0	F
    10 JURAJ        MATEJOVIC      SVK    2236    0	F
    11 ALEXEY       KUKELKO        UKR    2222    0	F
    12 KILIAN       BOEHNING       GER    2216    0	F
    13 MATOUS       ERET           CZE    2184    0	F
    14 JOSEF        RUZICKA        CZE    2139    0	F
    15 NILS-LENNART HELDT          GER    2135    0	F
    16 TOMAS        BUCHCAR        CZE    2133    0	F
    17 JANA         ZPEVAKOVA      CZE    2087    0	F
    18 LUBOS        PTACEK         CZE    2084    0	F
    19 KARSTEN      BERTRAM        GER    2051    0	F
    20 FILIP        HOLY           CZE    2051    0	F
    21 JIRI         HAJEK          CZE    2042    0	F
    22 BALINT       BALAZS         GER    2018    0	F
    23 JIRI         NAVRATIL       CZE    2018    0	F
    24 KAMIL        LOPUSZANSKI    POL    2016    0	F
    25 AHMAD S      SEWELEM        EGY    1996    0	F
    26 TOMAS        HORVATH        CZE    1979    0	F
    27 PAUL         LAUBROCK       GER    1973    0	F
    28 JIRI         LESAK          CZE    1946    0	F
    29 PETR         MULLER         CZE    1905    0	F
    30 ERIC         BENNETT        IRL    1871    0	F
    31 LUKAS        STARY          CZE    1864    0	F
    32 VIT          KAPOUN         CZE    1851    0	F
    33 LEANDER      ARNOLD         GER    1808    0	F
    34 ANDREAS      HOPPE          GER    1803    0	F
    35 OLAF         SILL           GER    1787    0	F
    36 JONATHAN     RUBECK         ENG    1773    0	F
    37 ALES         PEKAREK        CZE    1757    0	F
    38 SVEN         TER STAL       GER    1749    0	F
    39 KATA         BALAZS         GER    1725    0	F
    40 NIELS BENNETTLILIENTHAL     GER    1723    0	F
    41 MAXMILIAN    GLASER         GER    1676    0	F
    42 ARTUR        KUECK          GER    1669    0	F
    43 JANNIS       BENSMANN       GER    1648    0	F
    44 ADRIAN       BUCHLOH        GER    1639    0	F
    45 JONATHAN     SONDERMANN     GER    1623    0	F
    46 JUSTUS       BARGSTEN       GER    1615    0	F
    47 TIHOMIR      SIMEONOV       FID    1581    0	F
    48 MAXMILIAN    KROENER        GER    1538    0	F
    49 JOSHUA       KALINA         GER    1521    0	F
    50 NICLAS       DAGGE          GER    1518    0	F
    51 LOBOSCH      HINTZE         GER    1508    0	F
    52 LARS         TER STAL       GER    1471    0	F
    53 JAKUB        VOLENEC        CZE    1453    0	F
    54 ADRIAN       KRAFT          GER    1450    0	F
    55 JONATHAN     RUDI           GER    1442    0	F
    56 TAMI         OSCHLIES       GER    1439    0	F
    57 BEENKE       MEYER          GER    1437    0	F
    58 MIKE NIKLAS  SCHEIDT        GER    1391    0	F
    59 MAIK         MAUL           GER    1382    0	F
    60 DANYLO       BUDYI          UKR    1360    0	F
    61 JOHANN       SCHLIE         GER    1339    0	F
    62 KILIAN       KRUSE          GER    1335    0	F
    63 MAHMOUD      SWILAM         EGY    1319    0	F
    64 ANFISA       MESHERYAKOVA   RUS    1255    0	F
    65 SILAS        HINDERSMANN    GER    1236    0	F
    66 PHILLIP      VASKE          GER    1174    0	F
    67 TASSILO      HOERHOLD       GER    1126    0	F
    68 PHILLIP      NAGEL          GER    1096    0	F
    69 PHILIP       KLEIN          GER       0 1000	*
    70 RENE         LAUSMAN        CZE       0 1000	*
    71 VALENTIN     SCHLIE         GER       0 1000	*
    72 DUSAN        CERMAK         CZE       0 1000	*
    73 MARIUS       BLUEME         GER       0 1000	*
    74 LUCIANO      DANNAPFEL      GER       0 1000	*
    75 JOHN         FISCHER        GER       0 1000	*
    76 JOSCHUA      FISCHER        GER       0 1000	*
    77 FREYA        HALFARTH       GER       0 1000	*
    78 HUSSEIN      MUSTAFFA       GER       0 1000	*
    79 LEA          RIEPING        GER       0 1000	*
    80 UBBO         MEYER          GER       0 1000	*
    81 NEAL         LAMBRECHT      GER       0 1000	*
    

    J – RSM CZ OPEN (RATING)
     
     
     1 GENNADI           GUTMAN          UKR GM  2476    0 F
     2 PETR              NEUMAN          CZE GM  2440    0 F
     3 ALEXEY            POLSCHIKOV      RUS FM  2398    0 F
     4 DANIIL            SHKURAN         UKR IM  2395    0 F
     5 VIKTOR            SKLIAROV        UKR IM  2359    0 F
     6 IGOR              VARITSKI        UKR IM  2240    0 F
     7 NATALIA           KAREVA          RUS WIM 2207    0 F
     8 DENNIS            MISKULIN        SWE     2206    0 F
     9 EKATERYNA         ROMANOVA        UKR     2117    0 F
    10 HASSAN            RAGAA           EGY     2037    0 F
    11 YME               BRANTJES        NED     2021    0 F
    12 ILYA              NATAROV         RUS     2014    0 F
    13 MIKHAJLO          PLIUKHA         UKR     2009    0 F
    14 ONDREJ            KRAUS           CZE     1965    0 F
    15 NARUNA            CHAN            RUS     1927    0 F
    16 ZOKIR             RUSTAMOV        UZB     1920    0 F
    17 VLADIMIR          DROZDOV         RUS     1913    0 F
    18 KASPER            WIEGERS         NED     1908    0 F
    19 REN EN            KONG            MAS     1858    0 F
    20 ANDERS            LANG            SWE     1823    0 F
    21 LUKAS             PAVLICEK        CZE     1819    0 F
    22 EKATERINE         PIPIA           GEO     1772    0 F
    23 RADEK             SVITIL          CZE     1750    0 F
    24 TOMAS             LAJSEK          CZE     1700    0 F
    25 MILAN             BURDILAK        CZE     1690    0 F
    26 TYMUR             SALYKIN         UKR     1678    0 F
    27 JAROSLAV          VACEK           CZE     1664    0 F
    28 VLADIMIR          DUSEK           CZE     1657    0 F
    29 JAN               NESPUREK        CZE     1643    0 F
    30 ANDRII            LIUBKA          UKR     1631    0 F
    31 ONDREJ            MACEK           CZE     1624    0 F
    32 LUDEK             SVEC            CZE     1620    0 F
    33 TOMAS             MIKULENKA       CZE     1598    0 F
    34 TIHOMIR           SIMEONOV        FID     1581    0 F
    35 SVANTE            NORLANDER       SWE     1548    0 F
    36 PAVEL             RYCHTECKY       CZE     1547    0 F
    37 JAKUB             JOUKL           CZE     1519    0 F
    38 BOHUSLAV          VOREL           CZE     1519    0 F
    39 JAROSLAV          MACEK           CZE     1485    0 F
    40 PAVEL             KVAPIL          CZE     1481    0 F
    41 MARTIN            JOUKL           CZE     1461    0 F
    42 KAREL             VINS            CZE     1461    0 F
    43 OLEKSANDR         USOV            UKR     1449    0 F
    44 SEMEN             SOSEDKA         UKR     1433    0 F
    45 TIMUR             YONAL           RUS CM  1418    0 F
    46 JAN               FIALA           CZE     1344    0 F
    47 EGOR              KALASHNIKOV     RUS     1277    0 F
    48 JINDRICH          SKALICKY        CZE     1225    0 F
    49 OLEG              BURTSEV         RUS     1219    0 F
    50 MARIE MAGDALENA   LANDSMANNOVA    CZE     1213    0 F
    51 OLEH              VOROBIOV        UKR     1173    0 F
    52 VOJTECH           NESPUREK        CZE     1148    0 F
    53 ANASTASIA M.      KUBAREVA        RUS     1147    0 F
    54 DMITRY V          ABRAMOV         RUS     1147    0 F
    55 VIKTORIIA         KOROLOVA        UKR     1142    0 F
    56 YOU JING          KONG            MAS     1135    0 F
    57 BARNABAS          SKOLOUD         CZE        0 1686 N
    58 MIKHAIL           KOPTEV          RUS        0 1000 *
    59 ARTUR             KOZAKEVYCH      UKR        0 1000 *
    60 DIANA             KOZAKEVYCH      UKR        0 1000 *
    61 PETR              KURKA           CZE        0 1000 *
    62 MATVIY            MAZANKA         UKR        0 1000 *
    63 ADRIANA           PISOVA          CZE        0 1000 *
    64 ALINA             POPOVA          UKR        0 1000 *
    65 ANNA              TYSHCHENKO      UKR        0 1000 *
    66 MYKOLA            SOLODKO         UKR        0 1000 *
    67 MYROSLAV          NEMYROVSKYI     UKR        0 1000 *
    68 YEHOR             VASYLENKO       UKR        0 1000 *
    69 ARTEM             HOLOBORODKO     UKR        0 1000 *
    70 PETR              STETSYUK        RUS        0 1000 *
    71 FARISHTA          MAGOMEDOVA      RUS        0 1000 *
    72 SABRINA           KOLESNIKOVA     RUS        0 1000 *
    73 KONSTANTIN        MASLOV          RUS        0 1000 *
    74 ILYA              STOYANKO        RUS        0 1000 *
    75 PAUL              KVAPIL          CZE        0 1000 *
    

    K - AQUACENTRUM PARDUBICE OPEN (RESENI / SOLVING)
     
     
     1 MIKHAIL    ALEKSEEV     RUS
     2 ALIAKSANDR BULAUKA      BLR
     3 IVAN       DENKOVSKI    MKD
     4 ALEXANDER  FICA         CZE
     5 MARKO      FILIPOVIC    CRO
     6 MOHSEN     GABR         EGY
     7 DMITRIJUS  CHOCENKA     LTU
     8 JOZEF      KOBOLKA      SVK
     9 MAREK      KOLCAK       SVK
    10 MARCIN     KOLODZIEJSKI POL
    11 VALERY     KOPYL        UKR
    12 RYSZARD    KROLIKOWSKI  POL
    13 ZDENEK     LIBIS        CZE
    14 MARTYNAS   LIMONTAS     LTU
    15 JOSEF      MARSALEK     CZE
    16 OTO        MIHALCO      SVK
    17 VIKTORAS   PALIULIONIS  LTU
    18 MILAN      PETRAS       CZE
    19 DMITRY     PLETNEV      RUS
    20 VIDMANTAS  SATKUS       LTU
    21 VILIMANTAS SATKUS       LTU
    22 ANDREY     SELIVANOV    RUS
    23 AHMAD S    SEWELEM      EGY
    24 MIKALAI    SIHNEVICH    BLR
    25 MILAN      SVRCEK       SVK
    26 MAHMOUD    SWILAM       EGY
    27 MILOSLAV   VANKA        CZE
    


    BRIDŽ / BRIDGE


    A – AVE-KONTAKT OPEN (HLAVNI TURNAJ DVOJIC / MAIN PAIRS TOURNAMENT)
       
     1 HRDLICKA - NOVOTNY                                         CZE
     2 LANCOVA - SVOBODOVA                                        CZE
     3 KOPRIVA - SVOBODA                                          CZE
     4 HNATOVA - SCHANKA                                          CZE
     5 BAHNIK P. - SKWARK                                         CZE/POL
     6 BAHNIKOVA - BAHNIK O.                                      CZE
     7 MEDLIN A. - MEDLIN J.                                      CZE
     8 VIDIMSKY - BAMBAS                                          CZE
     9 ZYLKA - SLEMR                                              CZE
    10 HRUSKA - WINTER                                            CZE
    11 VOZABAL - ZADRAZIL                                         CZE
    12 LASTOVICKA - TICHA                                         CZE
    13 DIBLIK - NAVRATIL                                          CZE
    14 MASEK - RABOCH                                             CZE
    15 HUMPAL - KYPTOVA                                           CZE
    16 NULICEK - ERDEOVA                                          CZE
    17 BOEHMOVA - KUPKOVA                                         CZE
    18 PLHAL - PESOUT                                             CZE
    19 MOLAK - SKLIBA                                             AUS/CZE
    20 BERGLOVA - HENZLOVA                                        CZE
    21 CERNA - PIREK                                              CZE
    22 DOBIAS - PICMAUSOVA                                        CZE
    23 SUCHA - KLIMOVA                                            CZE
    24 BAHNIK + 1                                                 CZE
    25 LAUER - MODRITZER                                          CZE
    26 SKALDA - VOLHEJNOVA                                        CZE
    27 BALAS - HORACEK                                            CZE
    
    B – STAPRO OPEN (TURNAJ DRUZSTEV / TEAMS)
    

    1 KOPRIVA, SVOBODA, HNATOVA, SCHANKA                         CZE
    2 SLEMR, ZYLKA, VOZABAL, ZADRAZIL                            CZE
    3 BAHNIK M., DIBLIK, HRUSKA, MARTYNEK, NAVRATIL              CZE
    4 HUMPAL, KYPTOVA, BALAS, TYC                                CZE
    5 ERDEOVA, MASEK, BOEHMOVA, KUPKOVA, NULICEK                 CZE
    6 PESOUT, PLHAL, MOLAK, SKLIBA                               CZE/AUS
    
    C – YETTI SPORT OPEN  (1. VEDLEJSI TURNAJ DVOJIC / 1st SIDE PAIRS TOURNAMENT)  
       
     
    1 HRDLICKA - NOVOTNY                                         CZE
    2 KOPRIVA - SVOBODA                                          CZE
    3 DOBIAS - KRAUSOVA                                          CZE
    4 HRUSKA - MARTYNEK                                          CZE
    5 DIBLIK - NAVRATIL                                          CZE
    6 MOLAK - SKLIBA                                             AUS/CZE
    7 BERGLOVA - HENZLOVA                                        CZE
    8 BAHNIK + 1                                                 CZE
    
    D – P. MINISTR OPEN (2. VEDLEJSI TURNAJ DVOJIC / 2nd SIDE PAIRS TOURNAMENT)
       
     
     1 HRDLICKA - NOVOTNY                                         CZE
     2 KOPRIVA - SVOBODA                                          CZE
     3 DOBIAS - KRAUSOVA                                          CZE
     4 HRUSKA - MARTYNEK                                          CZE
     5 DIBLIK - NAVRATIL                                          CZE
     6 HUMPAL - KYPTOVA                                           CZE
     7 BOEHMOVA - KUPKOVA                                         CZE
     8 MOLAK - SKLIBA                                             AUS/CZE
     9 BERGLOVA - HENZLOVA                                        CZE
    10 BAHNIK + 1                                                 CZE
    11 HORACEK - VAGNER                                           CZE
     


    GO - MOYO OPEN

     
     1 PAVOL      LISY         SVK 2P 2753
     2 NIKOLA     MITIC        SRB 7D 2673
     3 DUSAN      MITIC        SRB 7D 2660
     4 LUKAS      PODPERA      CZE 7D 2641
     5 JAN        PROKOP       CZE 6D 2534
     6 ONDREJ     KRUML        CZE 5D 2529
     7 JAN        SIMARA       CZE 6D 2528
     8 PETR       CIPRA        CZE 3D 2278
     9 MICHAL     TIMKO        CZE 2D 2182
    10 ADRIANA    TOMSU        CZE 1D 2072
    11 TEREZA     KOTOWSKI     CZE 1D 2070
    12 MILAN      JADRON       SVK 1D 2068
    13 JIRI       GEORGIEV     CZE 1K 2042
    14 TRISTAN    DEFER        CZE 1K 2028
    15 DIANA      BLASZCZYK    POL 1K 2020
    16 ONDREJ     DLOUHY       CZE 1K 1940
    17 MICHAL     NEMCOK       CZE 2K 1930
    18 DITA       VASOVA       CZE 2K 1930
    19 SONA       LISA         SVK 2K 1914
    20 VOJTECH    TOMEK        CZE 2K 1857
    21 ANEZKA     BUKOVSKA     CZE 2K 1847
    22 DUSAN      JANSKY       CZE 3K 1823
    23 VOJTECH    VASA         CZE 3K 1823
    24 LEON       DEFER        CZE 3K 1818
    25 BENEDIKT   KLAUDIS      CZE 3K 1698
    26 JIRI       TOBIAS       CZE 4K 1693
    27 KRZYSZTOF  SZYMCZYK     POL 4K 1678
    28 ROBIN      POPOV        CZE 4K 1673
    29 JAROSLAV   KOTOWSKI     CZE 5K 1643
    30 JAN        PRAUS        CZE 5K 1630
    31 VITEZSLAV  TOMEK        CZE 5K 1627
    32 PETR       CAFOUREK     CZE 5K 1516
    33 ONDREJ     SINDLER      CZE 8K 1316
    34 ONDREJ     SKOTNICA     CZE 8K 1300
    35 JAN        ADAMEK       CZE 9K 1276
    36 MILOS      PODPERA      CZE 7K 1251
    37 ROSTISLAV  LITOVKIN     CZE 9K 1231
    38 ZDENEK     KUKLA        CZE 9K 1163
    39 YAROSLAV   KAZNODII     UKR 12K 885
    40 KAMIL      LOPUSZANSKI  POL 14K 883
    41 JOSEF      GULASI       CZE 11K 857
    42 LUKAS      SKOTNICA     CZE 7K  728
    43 MARKETA    PODPEROVA    CZE 16K 477
    44 TOMAS      HENDRYCH     CZE 19K 100
    45 ARTUR      CHOWANIEC    POL 20K 100 
    

    SCRABBLE – EVROPA RESTAURANT OPEN
      
     1 JAROMIR    BUKSA        CZE
     2 ZBYNEK     BURDA        CZE
     3 ALENA      FIEDLEROVA   CZE
     4 MILENA     FILIPOVA     CZE
     5 JIRINA     FISEROVA     CZE
     6 ALES       HORAK        CZE
     7 JAKUB      HRAZDIRA     CZE
     8 MARTIN     HRUBY        CZE
     9 JANA       HRUSKOVA     CZE
    10 ALENA      JANKOVCOVA   CZE
    11 RAUL       KACIREK      CZE
    12 JIRI       KAMIN        CZE
    13 JIRI       KRACIK       CZE
    14 VERA       MAJTANOVA    CZE
    15 RADEK      MANNHEIM     CZE
    16 MICHAELA   MARECKOVA    CZE
    17 PETRA      MIARTUSOVA   CZE
    18 JOSEF      NERODIL      CZE
    19 JANA       NOVOTNA      CZE
    20 ZUZANA     POSPISILOVA  CZE
    21 MICHAL     PRIKRYL      CZE
    22 TOMAS      RODR         CZE
    23 FRANTISEK  RUZICKA      CZE
    24 JINDRICH   SIKORA       CZE
    25 PETRA      SPOTAKOVA    CZE
    26 MARTIN     VACEK        CZE
    27 VOJTA      VACEK        CZE
    28 JANA       VACKOVA      CZE
    29 LUBOS      VENCL        CZE
    30 FILIP      VOJACEK      CZE
    31 PAVEL      VOJACEK      CZE
    32 ALEXANDRA  WILLERTHOVA  CZE
    33 RADANA     WILLIAMSOVA  CZE
    34 MARTIN     WOREK        CZE
    35 HANA       ZAVISKOVA    CZE
    

    PIŠKVORKY / GOMOKU – HOTEL LABE OPEN
     
     1 PAVLINA   BRDKOVA      CZE
     2 FILIP     BRUKNER      CZE
     3 ALAN      DAVID        CZE
     4 ALENA     DAVIDOVA     CZE
     5 FARNTISEK FNUKAL       CZE
     6 JAKUB     HORAK        CZE
     7 PETR      HORKY        CZE
     8 JUSSI     IKONEN       FIN
     9 MONIKA    KOLOUCHOVA   CZE
    10 RADIM     KOSTLIVY     CZE
    11 PAVEL     LAUBE        CZE
    12 VOJTECH   LINHART      CZE
    13 MARTIN    MUZIKA       CZE
    14 TOMAS     NEMEC        CZE
    15 LUKAS     SOUCEK       CZE
    16 JAKUB     STODOLA      CZE
    

    BACKGAMMON - HAINZ OPEN
     
     1 MARTIN FILIPI    CZE
     2 TAMAZ  GONGADZE  GEO
     3 KAREL  JERABEK   CZE
     4 JIRI   OLEJNICEK CZE
     5 BILL   POPE      ENG
     6 RUDOLF SCHINDLER GER
     7 MARTIN TAUSCHE   CZE
     8 JIRI   VALA      CZE
     9 PAVLA  VIDANOVA  CZE
    10 PAVEL  ZAORAL    CZE
    11 MARTIN ZIZKA     CZE
    12 ZDENEK ZIZKA     CZE
    13 EVA    ZIZKOVA   CZE
    

    DÁMA / DRAUGHTS
     
    MEZINARODNI / INTERNATIONAL 
    
     1 JAGODA   BAJKOWSKA    POL
     2 MALWINA  BAJKOWSKA    POL
     3 WITOLD   BAJKOWSKI    POL
     4 ADAM     BIADASIEWICZ POL
     5 JATINDER DRIGPAL      IND
     6 MARCIN   CHESIAK      POL
     7 JOLANTA  JURUSIK      POL
     8 FILIP    KARETA       CZE
     9 VACLAV   KRISTA       CZE
    10 ANIL     KUMAR        IND
    11 VACLAV   MAREK        CZE
    12 KAMILA   MISIOLEK     POL
    13 SINGH    NAVDEEP      IND
    14 MARTIN   PLESNIVY     CZE
    15 EMA      RADONOVA     CZE
    16 JIRI     SYSEL        CZE
    17 MARTIN   VONDRA       CZE
    
    CESKA / CZECH 
    
     1 LADISLAV  BARTA     CZE
     2 KAMIL     DIVACKY   CZE
     3 JAROSLAV  DVORAK    CZE
     4 JIRINA    FRANTOVA  CZE
     5 MIROSLAV  CHUDOBA   CZE
     6 VACLAV    KRISTA    CZE
     7 VACLAV    MAREK     CZE
     8 MARTIN    PLESNIVY  CZE
     9 JIRI      SYSEL     CZE
    10 JAROSLAV  TICHY     CZE
    11 MARTIN    VONDRA    CZE
    

    MANKALA / MANCALA
      
     1 SHEISHEN       ABYTALIPOV        KGZ
     2 KARINA         AIDA              KAZ
     3 SERIK          AKTAYEV           KAZ
     4 ELIZAVETA      ALYMBAEVA         KGZ
     5 YERSULTAN      AUYELBAY          KAZ
     6 AIZADA         BAKTYBEKOVA       KGZ
     7 GULNARA        BAZARALIYEVA      KAZ
     8 TORKOBEK       BOROMBAEVA        KGZ
     9 ROMAN          BOTVINNIK         ISR
    10 AINUR          DZHAILOVA         KGZ
    11 ANARBEK        DZHAMAKEEV        KGZ
    12 RUSLANBEK      DZHUMANAZAROV     KGZ
    13 ZHANYL         EGEMBERDIEVA      KGZ
    14 MURATALI       ISMOILOV          KGZ
    15 FURGAN AHMAD   JHAN              PAK
    16 NURBEK         KABIYEV           KAZ
    17 BAKYT          KALYBEK           KGZ
    18 ELENA          KARIMOVA          KAZ
    19 LINA           KARIMOVA          KAZ
    20 SHARIP         KASHKENOV         KAZ
    21 AIBEK          KASYMOV           KGZ
    22 AKYLBEK        KASYMOV           KGZ
    23 KAMCHYBEK      KASYMOV           KGZ
    24 YERNUR         KAZYM             KAZ
    25 DIANA          KENINA            KAZ
    26 ELMIRA         KENZHEEVA         KGZ
    27 KOMAL          KHAN              PAK
    28 DAVID          KOTIN             CZE
    29 HANA           KOTINOVA          CZE
    30 ASSYLKHAN      KOZHANASSIP       KAZ
    31 ISKENDER       KOZHOKEEV         KGZ
    32 ARUZHAN        KUATOVA           KAZ
    33 KURALAY        KULANOVA          KAZ
    34 ALDANUR        KURMANBAYEV       KAZ
    35 ZHENISHBEK     KYZALAKOV         KGZ
    36 CHRISTIAN      LAWENDER          AUT
    37 ULBOSSYN       MARCHIBAYEVA      KAZ
    38 YERNUR         MERESHEV          KAZ
    39 MAKHMUD        MUSTAFABEK GALY   KAZ
    40 BEKSULTAN      NISHANBAEV        KGZ
    41 PAVEL          NOGA              CZE
    42 AIZHAN         OMURALIEVA        KGZ
    43 SAAD UR        REHMAN            PAK
    44 JEAN           RETSCHITZKI       SUI
    45 DARKHAN        SERIKBAYEV        KAZ
    46 LESBEK         SHAGI             KAZ
    47 YERNAR         SHAMBAYEV         KAZ
    48 ALTYNAI        SHAMBETOVA        KGZ
    49 HORST          SCHMIED           AUT
    50 YESSEN         SMAILOV           KAZ
    51 NURIIA         SULTANMURATOVA    KGZ
    52 UULU SYRTTAN   SYRGAK            KGZ
    53 BEKTUR         TINIBEKOV         KGZ
    54 MEIRKHAN       YESSEYEV          KAZ
    55 AINUR          ZHAKAPBAYEVA      KAZ
    56 VENERA         ZHAMANOVA         KGZ
    57 ANVARBEK       ZHENISHBEKOV      KGZ
    58 SURAT          ZHYLKYCHIEV       KGZ
    59 NIKITA         ZINCENKO          CZE
    

    ZATRE
      
    1 MICHAL BOEHM      CZE
    2 FILIP  JERABEK    CZE
    3 KAREL  JERABEK    CZE
    4 DANA   ROLECKOVA  CZE