Rubikova kostka

Kompletní výsledky | Complete results - Excel

3x3x3 - 1

Pořadí	Soutěžící	        Časy					Průměr
1	Veronika Beckova	10.95	8.75	10.53	12.80	12.17	11.22
2	Vojtech Horak	        10.74	13.20	15.62	23.65	8.16	13.19
3	Herbert Kunc	        13.34	12.58	13.84	12.41	14.01	13.25
4	Tomas Kral	        14.04	18.99	13.05	13.12	13.79	13.65
5	Veronika Pirklova	15.42	18.58	16.01	13.94	13.73	15.12
6	Tadeas Faldus	        16.82	13.98	14.66	14.95	16.72	15.44
7	Lukas Novak	        16.26	12.68	17.36	13.14	18.46	15.59
8	Pavel Černý	        16.46	12.50	18.23	14.43	15.94	15.61
9	Ales Tomanek		20.27	18.16	20.03	17.85	17.75	18.68
10	Jiri Rypl		23.35	26.54	16.32	18.13	18.57	20.02
11	Matej Hercik		17.97	17.90	21.77	22.61	33.47	20.78
12	Sebastian Zavrel	22.92	16.34	22.22	32.62	17.93	21.02
13	Michal Ruzicka		18.31	24.27	20.39	19.67	28.22	21.44
14	Matej Berger		19.84	22.46	22.07	29.94	20.42	21.65
15	Jakub Hercik		18.93	23.24	21.69	22.11	23.35	22.35
16	Anna Friedlova		24.10	29.14	20.69	21.13	22.59	22.61
17	Lukas Cichy		20.54	27.96	23.22	19.96	24.72	22.83
18	Lukas Imlauf		32.63	25.29	21.91	27.21	24.39	25.63
19	Julie Cermakova		34.12	42.90	30.18	22.66	22.21	28.99
20	David Hrtan		DNF	34.39	31.04	25.29	25.56	30.33
21	Adam Bozik		33.58	35.59	32.65	31.15	35.90	33.94
22	Matej Pikhart		39.20	27.64	42.98	38.72	48.76	40.30

3x3x3 - 2

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Vojtech Horak		10,50	11,17	10,07	9,61	12,21	10,58
2	Veronika Beckova	14,17	10,32	12,29	9,31	9,96	10,86
3	Tomas Kral		9,88	12,15	DNF	11,61	10,97	11,58
4	Lukas Novak		10,70	13,77	11,52	12,37	12,17	12,02
5	Herbert Kunc		15,53	10,33	13,50	11,93	12,61	12,68
6	Veronika Pirklova	17,46	13,66	14,99	14,85	13,67	14,50
7	Pavel Černý		13,89	15,33	12,13	15,19	16,28	14,80
8	Tadeas Faldus		13,87	15,44	15,95	16,59	14,96	15,45
9	Jiri Rypl		17,07	19,63	15,99	14,20	16,78	16,61
10	Jakub Hercik		25,34	19,84	18,21	14,79	22,52	20,19
11	Ales Tomanek		20,64	20,17	20,68	20,38	16,43	20,40
12	Matej Berger		16,91	21,58	22,30	19,77	21,26	20,87
13	Matej Hercik		24,74	21,62	22,13	22,37	19,92	22,04
14	Anna Friedlova		21,54	25,01	32,57	22,74	21,49	23,10
15	Michal Ruzicka		21,68	20,24	24,90	24,58	26,65	23,72
16	Sebastian Zavrel	25,28	22,71	19,63	24,32	25,89	24,10
17	Lukas Cichy		27,51	23,58	28,36	19,72	23,72	24,94

3x3x3 finale

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Vojtech Horak		11,00	11,99	12,07	8,28	12,08	11,69
2	Herbert Kunc		13,00	12,93	11,87	12,47	10,00	12,42
3	Tomas Kral		12,60	13,08	18,52	12,23	11,71	12,64
4	Veronika Beckova	12,32	14,23	14,15	14,66	12,67	13,68
5	Lukas Novak		13,28	13,51	13,94	14,81	15,13	14,09
6	Veronika Pirklova	14,36	13,45	21,93	15,54	17,25	15,72
7	Pavel Černý		14,93	36,12	16,62	12,56	16,91	16,15
8	Tadeas Faldus		16,52	19,44	16,61	16,49	15,20	16,54
9	Jiri Rypl		16,84	16,71	18,44	33,84	16,76	17,35
10	Jakub Hercik		18,34	27,20	18,42	23,08	17,76	19,95

2x2x2 - 1

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Tadeas Faldus		4,05	4,50	5,46	3,25	8,59	4,67
2	Vojtech Horak		3,16	4,81	7,28	6,48	3,32	4,87
3	Pavel Černý		4,58	5,20	4,87	3,30	5,68	4,88
4	Veronika Pirklova	5,36	3,85	4,23	7,12	5,56	5,05
5	Herbert Kunc		5,53	3,98	4,64	5,46	5,62	5,21
6	Veronika Beckova	5,60	5,18	4,84	4,95	8,48	5,24
7	Lukas Novak		4,44	5,08	5,09	6,48	7,29	5,55
8	Jakub Hercik		6,41	6,60	4,23	5,39	7,48	6,13
9	Jiri Rypl		9,29	5,81	5,63	6,51	6,51	6,28
10	Sebastian Zavrel	6,46	8,52	4,93	6,85	7,09	6,80
11	Michal Ruzicka		8,24	7,79	6,37	7,25	6,07	7,14
12	Matej Hercik		13,96	5,69	6,97	7,14	9,74	7,95
13	Matej Berger		10,17	7,25	9,42	8,16	8,21	8,60
14	Matej Pikhart		11,07	10,00	8,29	9,31	12,99	10,13
15	Anna Friedlova		18,70	10,59	12,88	11,61	9,10	11,69
16	Julie Cermakova		15,67	11,75	12,21	11,53	7,45	11,83
17	Adam Bozik		28,08	15,89	16,76	13,42	9,99	15,36

2x2x2 - 2

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Vojtech Horak		4,08	3,96	4,95	5,68	4,25	4,43
2	Pavel Černý		3,23	5,07	4,92	4,40	5,04	4,79
3	Tadeas Faldus		7,67	6,75	4,92	3,28	3,42	5,03
4	Lukas Novak		4,85	6,04	4,30	4,44	5,82	5,04
5	Jakub Hercik		5,91	5,62	4,79	5,50	5,50	5,54
6	Herbert Kunc		6,01	6,97	5,64	4,93	5,63	5,76
7	Veronika Pirklova	5,49	3,68	6,96	9,66	4,89	5,78
8	Jiri Rypl		7,42	4,08	6,92	4,80	5,83	5,85
9	Veronika Beckova	5,10	3,30	8,52	12,93	5,47	6,36
10	Sebastian Zavrel	8,92	6,27	7,39	7,00	7,20	7,20
11	Matej Hercik		6,78	10,89	7,32	8,46	6,50	7,52
12	Matej Berger		9,68	8,66	7,23	7,98	7,52	8,05
13	Michal Ruzicka		7,75	8,73	8,38	7,30	18,53	8,29

2x2x2 finale

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Tadeas Faldus		4,78	3,11	4,10	4,96	3,72	4,20
2	Vojtech Horak		4,14	4,60	1,94	4,37	4,23	4,25
3	Veronika Pirklova	4,71	2,67	3,87	5,20	6,27	4,59
4	Veronika Beckova	DNF	3,35	5,06	4,64	4,34	4,68
5	Pavel Černý		3,15	4,64	5,53	8,22	4,27	4,81
6	Lukas Novak		6,35	5,27	4,94	4,67	5,79	5,33
7	Jiri Rypl		6,11	3,31	5,92	7,39	4,81	5,61
8	Herbert Kunc		6,29	5,66	7,38	DNF	4,95	6,44
9	Jakub Hercik		6,49	10,50	6,97	5,74	6,34	6,60
10	Sebastian Zavrel	7,99	8,04	10,62	8,23	4,09	8,09

4x4x4 - 1

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Veronika Beckova	46,34	49,04	43,73	46,38	37,18	45,48
2	Veronika Pirklova	52,31	56,97	48,14	48,41	62,15	52,56
3	Vojtech Horak		60,30	52,21	50,69	64,45	51,05	54,52
4	Tadeas Faldus		56,88	67,11	65,71	57,97	60,33	61,34
5	Lukas Novak		67,59	DNF	76,24	75,45	87,20	79,63
6	Matej Berger		91,54	77,36	82,51	82,13	105,78	85,39
7	Herbert Kunc		92,55	88,79	81,08	80,10	91,62	87,16
8	Jiri Rypl		92,61	96,49	90,36	80,68	83,39	88,79
9	Jakub Hercik		71,02	111,50	94,28	108,93	90,72	97,98
10	Matej Pikhart		140,97	119,57	137,02	124,68	DNF	134,22
11	Matej Hercik		153,71	133,33	121,28	153,84	120,19	136,11
12	Adam Bozik		157,47	145,92	138,09	136,25	154,32	146,11
13	Julie Cermakova		164,48	163,74	145,51	144,98	127,14	151,41

4x4x4 finale

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Veronika Beckova	43,83	95,95	44,36	46,97	42,54	45,05
2	Vojtech Horak		59,00	40,38	49,91	48,70	47,24	48,62
3	Tadeas Faldus		67,53	61,28	53,00	58,79	63,49	61,19
4	Veronika Pirklova	55,06	64,08	66,59	51,65	66,32	61,82
5	Lukas Novak		64,47	62,97	67,23	68,18	65,73	65,81
6	Herbert Kunc		81,07	92,92	84,60	72,58	DNF	86,20
7	Matej Berger		101,75	92,88	89,01	84,71	68,88	88,87
8	Jakub Hercik		86,17	81,19	104,45	104,17	111,72	98,26
9	Jiri Rypl		105,07	100,25	87,57	94,92	100,67	98,61
10	Matej Pikhart		140,87	81,07	107,68	105,58	111,51	108,26

Pyraminx - 1

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Veronika Pirklova	7,11	7,72	6,08	9,39	7,27	7,37
2	Vojtech Horak		7,40	8,79	5,56	6,14	11,55	7,44
3	Jan Fons		8,12	11,76	7,61	9,28	6,30	8,34
4	Veronika Beckova	9,26	8,07	7,39	10,75	7,91	8,41
5	Herbert Kunc		5,44	10,58	9,53	10,93	12,85	10,35
6	Matej Berger		DNF	8,09	8,44	12,20	10,52	10,39
7	Adam Bozik		9,16	15,68	11,30	14,02	13,30	12,87
8	Matej Hercik		22,50	14,98	12,32	12,79	12,24	13,36

Pyraminx - 2

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Vojtech Horak		10,45	12,52	9,01	7,28	8,27	9,24
2	Jan Fons		7,55	10,62	13,12	9,77	6,30	9,31
3	Veronika Pirklova	10,37	9,08	8,25	9,34	13,43	9,60
4	Veronika Beckova	13,97	12,62	12,44	10,04	8,48	11,70
5	Herbert Kunc		11,15	18,18	9,04	10,99	14,70	12,28
6	Adam Bozik		11,69	16,94	10,52	15,96	12,20	13,28
7	Matej Hercik		15,80	11,31	18,46	13,71	9,47	13,61
8	Matej Berger		8,64	20,00	12,16	19,79	9,56	13,84

Pyraminx finale

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Jan Fons		9,73	3,50	6,29	7,31	7,46	7,02
2	Veronika Beckova	5,61	6,63	7,20	9,47	13,02	7,77
3	Vojtech Horak		6,52	9,48	4,81	8,46	10,33	8,15
4	Veronika Pirklova	7,23	7,58	9,21	9,78	8,20	8,33

Skewb - 1

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Veronika Beckova	6,37	6,34	6,43	7,93	4,95	6,38
2	Jan Fons		10,11	14,02	7,22	5,98	9,41	8,91
3	Matej Berger		13,92	7,06	8,31	8,68	10,55	9,18
4	Veronika Pirklova	8,93	10,68	13,22	7,91	8,36	9,32
5	Jakub Hercik		10,13	15,62	10,49	15,72	30,77	13,94
6	Vojtech Horak		13,75	21,05	12,50	17,90	22,47	17,57

Skewb - 2

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Veronika Beckova	4,83	7,33	5,86	5,93	6,57	6,12
2	Matej Berger		8,11	8,32	7,22	5,90	7,87	7,73
3	Veronika Pirklova	8,57	8,94	8,92	7,55	11,27	8,81
4	Jan Fons		9,56	10,25	7,04	15,37	6,10	8,95
5	Vojtech Horak		13,38	17,14	9,60	9,09	16,24	13,07
6	Jakub Hercik		17,07	17,85	18,72	10,29	14,32	16,41

Skewb finale

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Matej Berger		7,46	7,37	8,69	7,83	7,57	7,62
2	Veronika Pirklova	8,12	12,22	9,69	8,69	7,89	8,83
3	Veronika Beckova	12,47	5,66	11,77	8,09	6,70	8,85
4	Jan Fons		9,34	7,33	13,28	11,30	17,70	11,31

BLD - 1

Pořadí	Soutěžící	Časy					nejlepší	mean
1	Jan Fonš	43,64	51,06	61,60			43,64		52,10
2	Matěj Mužátko	DNF	133,69	77,57			77,57		DNF
3	Jakub Hercik	351,96	DNF	DNF			351,96		DNF

BLD finale

Pořadí	Soutěžící	Časy					nejlepší	mean
1	Jan Fonš	44,63	62,83	37,95			37,95		48,47
2	Matěj Mužátko	62,13	DNF	118,75			62,13		DNF
3	Jakub Hercik	DNF	325,88	DNF			325,88		DNF