Bridž

                    AVE-KONTAKT OPEN - hlavní turnaj dvojic
                    =======================================

Podrobné výsledky turnaje naleznete zde.

Rank     Name                                Sess. 1 Sess. 2    %     Club/St.

  1.   1 Vozábal David - Zadražil Michal       65.50   52.04  58.767       BKP
  2.  37 Medlín Aleš - Volhejn Vít             56.90   57.13  57.014    BKP-VŠ
  3.  18 Erdeová Jana - Mašek Jiří             55.09   57.35  56.222       BKP
  4.  11 Martynek Jan - Martynek Jan           52.26   59.93  55.941   BKP-PAR
  5.  27 Stoop Jeroen - Tinselboer Theo        54.41   56.22  55.353       NDL
  6.   8 Frabša Zdeněk - Hradil Miroslav       50.57   60.29  55.235   UHR-BKP
  7.  28 Tichá Kateřina - Laštovička Zdeněk    50.61   57.13  54.000   HAV-BKP
  8.  15 Lauer Zbyněk - Mašek Jan              58.94   48.41  53.882       BKP
  9.  34 Fettelaar Hans - van Egdom Jacco      56.11   51.58  53.846       NDL
 10.  21 Vlčková Pavla - Šlemr Jakub           59.19   48.30  53.529    VŠ-BKP
 11.  36 Kyptová Monika - Humpál Michael       56.45   48.76  52.602       CBM
 12.  13 Filip Anatol - Scháňka Martin         52.71   51.84  52.294    BKP-VŠ
 13.   6 Bahníková Eva - Bahník Petr           50.34   54.17  52.176       BKP
 14.  25 Kopřiva Jiří - Svoboda Otakar         49.02   54.86  52.059       BKP
 15.  24 Molák Jiří - Šklíba Milan             40.32   62.44  51.824   BKP-PAR
 16.  35 Hora Peter - Slabeycius Juraj         48.14   55.43  51.787       ŽIL
 17.  17 Vondráčková Lucie - Pírek Zdeněk      50.23   53.06  51.588   BKP-CHB
 18.  10 Lančová Milena - Svobodová Pavla      55.09   47.18  51.294       BKP
 19.  29 Baláš Jiří - Horáček Josef            45.83   55.88  51.059   NMM-TRU
 20.  32 Haman Aleš - Pivnička Jan             45.02   55.88  50.452   BRN-BKP
 21.   9 Holý Jaroslav - Nulíček Vladimír      59.12   40.56  50.212   KRA-BKP
 22.  30 Medlínová Blanka - Medlín Jiří        52.28   48.08  50.094   TRI-BKP
 23.  19 Formánek Josef - Hruška František     54.66   44.91  49.588       PAR
 24.   4 Suchá Eva - Mokráň Pavel              45.81   50.79  48.303   TRI-VČB
 25.  14 Böhmová Jiřina - Schulzová Věra       46.27   50.37  48.235   TRI-BKP
 26.  20 Nižnanský Ján - Rezek Karol           53.55   42.87  48.000       BRA
 27.  31 Dolanská Veronika - Bahník Miloš      45.47   45.93  45.706       PAR
 28.  33 Pešout Jan - Plhal Petr               44.00   47.06  45.532       BKP
 29.  16 Picmausová Olga - Dobiáš Josef        41.52   49.75  45.471   TRU-PAR
 30.   7 Ertner Jan - Škalda Jan               47.96   42.16  45.176   TRU-NMM
 31.  22 Bahník Ondřej - Králík Jan            45.83   43.89  44.824   CHB-UHR
 32.  12 Hora Jakub - Křivánek Jiří            49.66   39.22  44.647   CHB-UST
 33.  23 Vávra Přemysl - Volhejn Petr          52.57   35.75  43.824        VŠ
 34.   5 Dvořák Jakub - Dvořák Martin          43.67   41.67  42.706   PAR-HAV
 35.   2 Hájková Soňa - Hájek Jaroslav         35.52   48.53  42.025       HAV
       3 Diblík Rudolf - Navrátil František    39.37   44.68  42.025       PAR
 37.  26 Pavelka Ondřej - Stareček Ivan        38.24   45.02  41.765       HAV


               YETTI SPORT OPEN - 1. vedlejší turnaj dvojic
============================================

Podrobné výsledky turnaje naleznete zde.

Rank     Name                                    MP    %     Club/St.

  1.   6 Kopřiva Jiří - Svoboda Otakar        132.0  61.111       BKP
  2.  10 Lauer Zbyněk - Mašek Jan             130.0  60.185       BKP
  3.   5 Fettelaar Hans - van Egdom Jacco     120.0  55.556       NDL
  4.   8 Krausová Anna - Dobiáš Josef         119.0  55.093       PAR
  5.   3 Dolanská Veronika - Bahník Miloš     105.0  48.611       PAR
  6.   1 Hruška František - Meduna Jan         97.0  44.907       PAR
       7 Molák Jiří - Šklíba Milan             97.0  44.907   BKP-PAR
  8.   2 Stoop Jeroen - Tinselboer Theo        96.0  44.444       NDL
  9.   9 Diblík Rudolf - Navrátil František    95.0  43.981       PAR
 10.   4 Soukupová Jaroslava - Rezek Karol     89.0  41.204   TOP-BRA


                  P.MINISTER OPEN - 2. vedlejší turnaj dvojic
                  ===========================================

Podrobné výsledky turnaje naleznete zde.

Rank     Name                                    MP    %     Club/St.

  1.   2 Kopřiva Jiří - Svoboda Otakar        192.0  61.538       BKP
  2.   7 Kyptová Monika - Humpál Michael      189.0  60.577       CBM
  3.  13 Lauer Zbyněk - Mašek Jan             183.0  58.654       BKP
  4.   8 Pešout Jan - Plhal Petr              176.0  56.410       BKP
  5.   3 Molák Jiří - Šklíba Milan            170.0  54.487   BKP-PAR
  6.  10 Fettelaar Hans - van Egdom Jacco     168.0  53.846       NDL
  7.   4 Hruška František - Meduna Jan        166.0  53.205       PAR
  8.  14 Stoop Jeroen - Tinselboer Theo       159.0  50.962       NDL
  9.   1 Krausová Anna - Dobiáš Josef         157.0  50.321       PAR
 10.   9 Hora Peter - Slabeycius Juraj        146.0  46.795       ŽIL
 11.  12 Diblík Rudolf - Navrátil František   132.0  42.308       PAR
 12.   5 Dvořák Jakub - Dvořák Martin         117.0  37.500   PAR-HAV
 13.   6 Picmausová Olga - Ertner Jan         116.0  37.179       TRU
 14.  11 Dolanská Veronika - Bahník Miloš     113.0  36.218       PAR

                         STAPRO OPEN - turnaj družstev
                         =============================

Podrobné výsledky turnaje naleznete zde.

Rank Name                      VP    IMP Matches Average   +- VP   +-IMP

  1. P.S.                  113.31    146       7   16.19    0.00       0
  2. ACOL                   96.77     97       7   13.82    0.00       0
  3. Jarov                  76.20     23       7   10.89    0.00       0
  4. Pernštejn              71.93     24       7   10.28    0.00       0
  5. Orange                 70.74      7       7   10.11    0.00       0
  6. Bohušky                60.97    -11       7    8.71    0.00       0
  7. ŽBK                    43.91   -103       7    6.27    0.00       0
  8. SNEM                   24.39   -189       7    3.48    0.00       0