Rubikova kostka

CZECH OPEN 2017 - XII. ročník oficiálního turnaje WCA ve skládání Rubikovy kostky

22.-23.7. 2017

Pořadatel: AVE-KONTAKT s.r.o.  

Ředitel turnaje: RNDr. Jaroslav Flejberk

Právo účasti: hráči bez omezení věku a výkonnosti

Turnajový systém: dle pravidel  WCA http://www.worldcubeassociation.org/regulations/

WCA registrace (nutný předpoklad účasti): https://www.worldcubeassociation.org/competitions/CzechOpen2017/register

Finanční ceny: 1 000, 700 a 500 Kč pro hlavní soutěž

Věcné ceny pro většinu účastníků

Startovné 480 Kč bez ohledu na počet soutěží, které účastník absolvuje

Slevy ze startovného mají hráči přihlášení do 15.6. 2017 ve výši:
- žáci, studenti a důchodci 50 %
- ostatní hráči 25 %  

Časový harmonogram:

sobota 22. 7.  V.I.P. terasa

Start End Event Round Format Time limit Proceed
9:00   Registration        
*9:40 *10:00 Competition Tutorial        
10:00 11:00  7x7x7 Combined Final Mean of 3 (Best of 1 < 5:30)
8:00 -
11:00 11:50 6x6x6 Combined Final Mean of 3 (Best of 1 < 3:30) 6:00 -
11:50 12:50 5x5x5 Combined First Round Average of 5 (Best of 2 < 2:00) 3:00 6
12:50 13:50 Lunch Final Best of 2 1 hour
13:50 14:10 Competition Tutorial      
14:10 14:50 Square-1 Combined Final Average of 5 (Best of 2 < 0:40) 1:30 -
14:50 15:30 Megamix Combined Final Average of 5 (Best of 2 <2:00) 3:00 -
15:30 16:00 Pyraminx First Round Average of 5 1:00 6
16:00 16:30 Skewb First Round Average of 5 1:00 6
16:30 17:20 3x3x3 One-handed Combined First Round Average of 5 (Best of 2 < 0:40) 2:00 6
17:20 17:40 5x5x5 Final Average of 5 3:00 -
17:40 17:50 Pyraminx Final Average of 5 1:00 -
17:50 18:00 Skewb Final Average of 5 1:00 -
18:00 18:11  3x3x3 One-Handed Final Average of 5 1:00 -


neděle 23. 7.  
V.I.P. terasa

Start End Event Round Format Time limit Proceed
9:00   Registration        
9:40 10:00 Competition tutorial        
10:00 11:00 3x3x3 First Round Average of 5 10:00 75%
11:00 11:50 2x2x2 First Round Average of 5 1:00 75%
11:50 12:50 4x4x4 Combined First Round Average of 5 (Best of 2 < 1:10) 2:00 6
12:50 13:50 Lunch Final Best of 2 1 hour  
13:50 14:40 3x3x3 Second Round Average of 5 1:00 8
14:40 15:10 2x2x2 Second Round Average of 5 1:00 6
15:10 15:25 4x4x4 Final Average of 5 2:00 -
15:25 15:35 2x2x2 Final Average of 5 1:00 -
15:45 16:30 3x3x3 Final Average of 5 1:00 -
16:30
 Winner's ceremony        

(časový harmonogram je orientační, doba hry může být upravena podle počtu účastníků) 

Místo prezence, zajištění ubytování, sekretariát a hrací sál:
Tipsport arena, Sukova třída 1735, Pardubice, spojení od nádraží ČD trolejbusem č. 3 nebo autobusy č. 10, 16 a 17 (4. zastávka)