Ročník 2021


A - PARDUBICE OPEN
(149 hráčů, z toho 15 GM, 1 WGM, 16 IM, 4 WIM)

1    Zwardon Vojtech           CZE   IM   2466   7
2    Babula Vlastimil          CZE   GM   2563   7
3    Mladek Richard            CZE   FM   2291   7
4    Czerw Dawid               POL   FM   2306   7
5    Stocek Jiri               CZE   GM   2604   6,5
6    Livaic Leon               CRO   IM   2514   6,5
7    Neuman Petr               CZE   GM   2397   6,5
8    Pavlidis Antonios         GRE   GM   2536   6
9    Plat Vojtech              CZE   GM   2525   6
10   Nisipeanu Liviu-Dieter    GER   GM   2656   6

Výsledky na chess-results


B - MOTORGAS OPEN
(149 hráčů)

  1    Kozlowski Pawel     POL   1965   8
  2    Jezbera Jiri        CZE   2141   7,5
  3    Rudnik Lukasz       POL   1764   7,5
  4    Thenhausen Dirk     GER   1993   7,5
  5    Novak Vitezslav     CZE   1995   7
  6    Husarik Branko      CZE   2110   6,5
  7    Paldus Petr         CZE   2025   6,5
  8    Gressmann Hanna     GER   1854   6,5
  9    Kratochvil Karel    CZE   2131   6,5
  10   Hanzl Tadeas        BEL   1804   6,5

Výsledky na chess-results


C - GASCO OPEN
(121 hráčů)

  1    Zelkin Vladimir      ISR   1688   9
  2    Moravek Jakub        CZE   1628   7
  3    Beyer Lorenz         GER   1362   7
  4    Zrubek Adam          CZE   1351   7
  5    Zaitcev Aleksandr    SLO   0      6,5
  6    Covaci Stefan        ROU   1524   6,5
  7    Jouza Petr           CZE   1647   6,5
  8    Richter Rudolf       CZE   1595   6,5
  9    Solodko Mykola       UKR   1202   6,5
  10   Rozenblit Stas       ISR   1685   6,5

Výsledky na chess-results


E - ČESKÝ LEV KOLEŠOVICE OPEN (družstva)
(84 družstev)

                                         +   =   -   body
  1    SK ZIKUDA TURNOV A (MČR)          6   1   0   13
  2    SACHSEN-ANHALT                    5   1   1   11
  3    SK ZIKUDA TURNOV B (MČR)          5   1   1   11
  4    MORAVSKA SLAVIA BRNO A (MČR)      5   1   1   11
  5    UNICHESS PENGUINS                 4   3   0   11
  6    BESKYDSKA SACHOVA ŠKOLA S (MČR)   5   1   1   11
  7    SK OAZA PRAHA A (MČR)             5   1   1   11
  8    SK ZIKUDA TURNOV C (MČR)          5   0   2   10
  9    ANDERSSEN FOUNDATION WROCLAW      5   0   2   10
  10   MORAVSKA SLAVIA BRNO B (MČR)      4   2   1   10

Výsledky na chess-results


F - AVE-KONTAKT OPEN (družstva mládeže)
(7 družstev)

  1   2222 ŠK POLABINY A   12
  2   DNIPRO               10
  3   2222 ŠK POLABINY B   6
  4   MENORAH              5
  5   DNIPRO B             5
  6   RAPID PARDUBICE      4
  7   2222 ŠK POLABINY C   0

Výsledky na chess-results


G - PARDUBICKÝ KRAJ OPEN (rapid)
(194 hráčů)

1    Pavlidis Antonios         GRE   GM   2608   7,5
2    Vykouk Jan                CZE   IM   2394   7,5
3    Jobava Baadur             GEO   GM   2676   7,5
4    Nisipeanu Liviu-Dieter    GER   GM   2632   7
5    Movsesian Sergei          ARM   GM   2677   7
6    Babula Vlastimil          CZE   GM   2536   7
7    Pulpan Jakub              CZE   IM   2480   7
8    Zwardon Vojtech           CZE   IM   2413   7
9    Rasik Vitezslav           CZE   GM   2423   7
10   Stocek Jiri               CZE   GM   2495   6,5

Výsledky na chess-results


H - BULINSKÝ & VÁVRA OPEN (maraton)
(40 hráčů, 117 kol)

  1    Neuman Petr         CZE   GM   2388   107,5
  2    Karas Marek         SVK   FM   2277   104,5
  3    Kraus Tomas         CZE   IM   2373   104
  4    Kulon Klaudia       POL   IM   2262   102
  5    Cerveny Martin      CZE   IM   2269   101
  6    Kuegel Tobias       GER   CM   2267   97
  7    Slovak Kilian       CZE   FM   2237   93,5
  8    Novotny Michal      CZE   FM   2266   93
  9    Gillmeister Gino    GER        1876   81
  10   Gressmann Moritz    GER   CM   2141   81

Výsledky na chess-results


I - SLUŽBY MĚSTA PARDUBIC OPEN (blesk + K.O.)
(48 hráčů)

1    Hollan Martin          CZE   FM   2417   10,5
2    Reza Wojciech          POL   FM   2191   8
3    Ciolek Andreas         GER   FM   2186   8
4    Pulpan Matej           CZE        2064   7,5
5    Moskvin Anatoly        RUS        2082   7,5
6    Zurek Milan            CZE   IM   2282   7,5
7    Kozlowski Pawel        POL        1824   7
8    Skawinski Arkadiusz    POL   FM   2229   7
9    Cernovsky Jiri         CZE        2100   7
10   Budzisz Adrian         POL        1772   7

Výsledky na chess-results


L - HOTEL LABE OPEN (Bughouse)
(12 dvojic)

1    Tajovsky - Mencik       38
2    Reza - Skawinski        38
3    Jezbera - Slesinger     37,5
4    Skaloud                 32,5
5    Kratochvil - Novak      27,5
6    Krasa - Stodola         21
7    Juchelka - Stocek       19,5
8    Kruse - Knopf           17
9    Sulcova - Liska         12,5
10   Kment - Zajicek         11
11   Stary - Stary           9,5
12   Dovzhenko - Chubar      0

Výsledky na chess-results


M - CHLÁDEK A TINTĚRA OPEN (Fišerovy šachy)
(12 hráčů)

1    Bagi Mate             HUN   IM   2434   6,5
2    Valenta Vit Vaclav    CZE   FM   2026   5
3    Bauma Jiri            CZE   FM   2137   4,5
4    Herceg Zvonko         SRB        2037   4,5
5    Kruse Janik           GER        2091   3,5
6    Stocek Martin         CZE        1629   3,5
7    Danek Pavel           CZE        1834   3,5
8    Dvorak Slavomil       CZE        1882   3
9    Jecha Petr            CZE        1891   3
10   Slavik Jan            CZE        1883   3
11   Hon Jiri              CZE        1678   2
12   Hubeny Pavel          CZE        1769   0

Výsledky na chess-results


Q - AQUACENTRUM PARDUBICE OPEN (blesk)
(74 hráčů)

1    Dann Matthias         GER   IM   2506   9,5
2    Koziorowicz Michal    POL        2044   9
3    Pulpan Jakub          CZE   IM   2471   8
4    Timagin Petr          RUS   FM   2329   8
5    Cerveny Martin        CZE   IM   2269   8
6    Pniaczek Marek        POL   CM   2126   8
7    Karas Marek           SVK   FM   2277   7,5
8    Bures Vit             CZE   CM   2131   7,5
9    Sarkar Justin         USA   IM   2072   7,5
10   Hajiyev Kanan         AZE   FM   2069   7

Výsledky na chess-results


R - ZNOVÍN ZNOJMO OPEN (blesk družestev)
(16 družstev)

                               +    =   -   body
  1    Mor. Slavia Brno        13   2   0   28
  2    Hřbitov talentů         12   2   1   26
  3    Reiseziel               12   1   2   25
  4    Malej Wingl             12   1   2   25
  5    Čokoládián B            8    4   3   20
  6    Young Boomers           7    2   6   16
  7    Jezdci Jundrov          6    4   5   16
  8    Bohemia Pardubice       5    5   5   15
  9    Český Slavoj            6    2   7   14
  10   Team Kiev-Evropa 2021   4    4   7   12

Výsledky na chess-results


S - Raindropchess
(18 hráčů)

  1    Jezbera Jiri            CZE   2141   6
  2    Ret Adam Josef          CZE   2069   5,5
  3    Krasa Marek             CZE   1662   4,5
  4    Hojny Zdenek            CZE   1450   4,5
  5    Stocek Martin           CZE   1833   4
  6    Podjavorinsky Michal    SVK   1955   4
  7    Nespurek Jakub          CZE   1536   4
  8    Nespurek Jan            CZE   1547   4
  9    Cerha Michal            CZE   2034   4
  10   Vrzal Tomas             CZE   1634   3,5

Výsledky na chess-results


Bridž - STAPRO OPEN - hlavní turnaj dvojic (celkem 22 hráčů)

Podrobné výsledky turnaje naleznete zde.

  Rank     Name                                     Sess. 1 Sess. 2    %     Club/St.

    1.   9 Klemš Erik - Kopecký Michal                70.00   58.33  63.269    HAV-VŠ
    2.   3 Martynek Jan - Pulkrab Petr                63.64   60.50  61.827   BKP-CBM
    3.  11 Hruška František - Šklíba Milan            56.82   55.33  55.962       PAR
    4.   8 Medlín Aleš - Volhejn Vít                  50.45   59.67  55.769    BKP-VŠ
    5.  16 Bahníková Eva - Bahník Petr                52.05   58.17  55.577       BKP

Bridž - P. MINISTR OPEN - turnaj 4členných družstev

Podrobné výsledky turnaje naleznete zde.

  Ranking after round 5

  Rank                   Team    VP      IMP
  1	P.S.             68.83   164   -  36
  2	Soňa             42.60   122   - 111
  3	Trutnov-Leipzig  32.81    78   - 118
  4	Pernštejn        30.47    78   - 109
  5	Habra U21        24.29    77   - 145

Go - Moyo Open 2021 - konečné pořadí po 5 kolech (celkem 49 hráčů)

Place	Name	Club	Level	Rating	Score	1	2	3	4	5	Points	ScoreX	SOS	SOSOS
1	Podpera, Lukas	cz-APWS	7 Dan	2704	27	4-	8+	6+	5+	2+	4	27	130	645
2	Prokop, Jan	cz-Imba	6 Dan	2589	27	7+	4+	10+	3+	1-	4	27	130	641
3	Kruml, Ondrej	cz-Imba	6 Dan	2573	27	9+	11+	5+	2-	4+	4	27	129	639
4	Nechanicky, Radek	cz-SNym	5 Dan	2532	26	1+	2-	7+	8+	3-	3	26	131	643
5	Simara, Jan	cz	6 Dan	2566	26	12+	6+	3-	1-	9+	3	26	129	637
6	Boviz, Dominik	hu-EMGE	6 Dan	2625	26	8+	5-	1-	10+	7+	3	26	128	637
7	Csizmadia, Robert	hu-EMGE	3 Dan	2307	25	2-	9+	4-	19+	6-	2	25	127	633
8	Cipra, Petr	cz-CPis	3 Dan	2329	25	6-	1-	14+	4-	13+	2	25	127	629
9	Grosser, Tomas	cz-KVaG	3 Dan	2303	25	3-	7-	19+	11+	5-	2	25	126	626
10	Seres, Julia	hu-PaGo	2 Dan	2195	25	20+	12+	2-	6-	15+	3	25	124	617½

Mezinárodní dáma

16. - 17. 7. 2021

                      Gm   Pt   Sk   SB   1  2  3  4  5  6
1   Václav Křišta      5   10   20   40   •  2  2  2  2  2
2   Filip Kareta       5    8   22   24   0  •  2  2  2  2
3   Michal Vítek       5    5   25   10   0  0  •  1  2  2
4   Lumír Gatnar       5    4   26    8   0  0  1  •  1  2
5   Sofia Iljinskaja   5    3   27    4   0  0  0  1  •  2
6   Denis Černý        5    0   30    0   0  0  0  0  0  •

Česká dáma (celkem 18 hráčů)

18. 7. 2021
                          Gm   +     =     -    Pt    Sk    SB
1  Filip Kareta            7   5  -  2  -  0    12    58    97
2  Jaroslav Tichý          7   3  -  4  -  0    10    59    81
3  Václav Křišta           7   3  -  3  -  1     9    59    68
4  Jaroslav Dvořák         7   2  -  5  -  0     9    57    68
5  Robert Töpfer           7   3  -  3  -  1     9    56    67

Scrabble - ZÁLOŽNA RESTAURANT OPEN (celkem 28 hráčů)

  Bodu TURCAS Buch. Skore Zac. Sila ARO Sig
1. Martin Sobala 8.0 8296.3 45.0 3405 2861   -1   2022.1 1772.0 217.9
2. Pavel Podbrdský 7.0 8391.9 51.0 3461 3039   +1   2009.6 1832.6 88.3
3. Jana Vágnerová 7.0 8390.3 50.0 3493 3081   -1   1882.6 1827.3 120.5
4. Jan Votava 6.0 7885.4 43.0 3301 2814   -1   1778.9 1759.4 217.2
5. Břetislav Basta 6.0 7709.4 39.0 3442 2962   -1   1892.2 1755.3 168.9
6. Radek Mannheim 6.0 7384.7 46.0 3350 3117   +1   1761.8 1804.8 108.1
7. Vojta Vacek 6.0 7365.4 45.0 3369 3123   +1   1824.9 1798.8 132.8
8. Pavel Vojáček 5.0 7740.1 49.0 3261 2973   -1   1891.4 1777.7 138.3
9. Jaromír Buksa 5.0 7084.7 48.0 3209 3087   +1   1832.2 1766.5 183.1
10. Alexandra Willerthová 5.0 6576.8 43.0 3157 3090   -1   1717.6 1747.8 211.8

Backgammon - HAINZ OPEN, turnaj jednotlivců

1. Pavla Vidanová
2. Jan Šťastna
3. Uriel Ben-Mihael
4. Jana Zavřelová
5. Jiří Vala
6. Jiří Olejníček
7. Roman Krajčo

 

Backgammon - Turnaj One-point matchů

vítěz: Roman Krajčo


Gomoku - mistrovství České republiky (celkem 14 hráčů)

1 Soucek, Lukas      1821    6 23.0 30.0 25.00
2 Tesarik, Stepan    1860    5 20.0 27.0 18.00
3 Zizka, Petr        1849    5 18.0 25.0 14.50
4 Hasa, Miroslav     1697    5 16.5 23.5 12.50
5 Horak, Jakub       1673  4.5 23.5 31.5 18.25

1 Soucek, Lukas      1821 11:W  7:W  6:W  5:W  4:W  3:W  2:L
2 Tesarik, Stepan    1860 14:W  4:W  5:L  6:L  7:W 12:W  1:W
3 Zizka, Petr        1849  9:W  5:L 13:W  7:W  6:W  1:L 11:W
4 Hasa, Miroslav     1697 13:W  2:L 11:W  9:W  1:L 10:W  5:W
5 Horak, Jakub       1673 12:W  3:W  2:W  1:L  8:W  6:D  4:L

Rubikova kostka

Kompletní výsledky | Complete results - Excel

3x3x3 - 1 (celkem 22 hráčů)

Pořadí	Soutěžící	        Časy					Průměr
1	Veronika Beckova	10.95	8.75	10.53	12.80	12.17	11.22
2	Vojtech Horak	        10.74	13.20	15.62	23.65	8.16	13.19
3	Herbert Kunc	        13.34	12.58	13.84	12.41	14.01	13.25

3x3x3 - 2 (celkem 17 hráčů)

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Vojtech Horak		10,50	11,17	10,07	9,61	12,21	10,58
2	Veronika Beckova	14,17	10,32	12,29	9,31	9,96	10,86
3	Tomas Kral		9,88	12,15	DNF	11,61	10,97	11,58

3x3x3 finale (celkem 10 hráčů)

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Vojtech Horak		11,00	11,99	12,07	8,28	12,08	11,69
2	Herbert Kunc		13,00	12,93	11,87	12,47	10,00	12,42
3	Tomas Kral		12,60	13,08	18,52	12,23	11,71	12,64

2x2x2 - 1 (celkem 17 hráčů)

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Tadeas Faldus		4,05	4,50	5,46	3,25	8,59	4,67
2	Vojtech Horak		3,16	4,81	7,28	6,48	3,32	4,87
3	Pavel Černý		4,58	5,20	4,87	3,30	5,68	4,88

2x2x2 - 2 (celkem 13 hráčů)

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Vojtech Horak		4,08	3,96	4,95	5,68	4,25	4,43
2	Pavel Černý		3,23	5,07	4,92	4,40	5,04	4,79
3	Tadeas Faldus		7,67	6,75	4,92	3,28	3,42	5,03

2x2x2 finale (celkem 10 hráčů)

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Tadeas Faldus		4,78	3,11	4,10	4,96	3,72	4,20
2	Vojtech Horak		4,14	4,60	1,94	4,37	4,23	4,25
3	Veronika Pirklova	4,71	2,67	3,87	5,20	6,27	4,59

4x4x4 - 1 (celkem 13 hráčů)

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Veronika Beckova	46,34	49,04	43,73	46,38	37,18	45,48
2	Veronika Pirklova	52,31	56,97	48,14	48,41	62,15	52,56
3	Vojtech Horak		60,30	52,21	50,69	64,45	51,05	54,52

4x4x4 finale (celkem 10 hráčů)

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Veronika Beckova	43,83	95,95	44,36	46,97	42,54	45,05
2	Vojtech Horak		59,00	40,38	49,91	48,70	47,24	48,62
3	Tadeas Faldus		67,53	61,28	53,00	58,79	63,49	61,19

Pyraminx - 1 (celkem 8 hráčů)

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Veronika Pirklova	7,11	7,72	6,08	9,39	7,27	7,37
2	Vojtech Horak		7,40	8,79	5,56	6,14	11,55	7,44
3	Jan Fons		8,12	11,76	7,61	9,28	6,30	8,34

Pyraminx - 2 (celkem 8 hráčů)

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Vojtech Horak		10,45	12,52	9,01	7,28	8,27	9,24
2	Jan Fons		7,55	10,62	13,12	9,77	6,30	9,31
3	Veronika Pirklova	10,37	9,08	8,25	9,34	13,43	9,60

Pyraminx finale (celkem 4 hráči)

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Jan Fons		9,73	3,50	6,29	7,31	7,46	7,02
2	Veronika Beckova	5,61	6,63	7,20	9,47	13,02	7,77
3	Vojtech Horak		6,52	9,48	4,81	8,46	10,33	8,15

Skewb - 1 (celkem 6 hráčů)

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Veronika Beckova	6,37	6,34	6,43	7,93	4,95	6,38
2	Jan Fons		10,11	14,02	7,22	5,98	9,41	8,91
3	Matej Berger		13,92	7,06	8,31	8,68	10,55	9,18

Skewb - 2 (celkem 6 hráčů)

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Veronika Beckova	4,83	7,33	5,86	5,93	6,57	6,12
2	Matej Berger		8,11	8,32	7,22	5,90	7,87	7,73
3	Veronika Pirklova	8,57	8,94	8,92	7,55	11,27	8,81

Skewb finale (celkem 4 hráči)

Pořadí	Soutěžící		Časy					Průměr
1	Matej Berger		7,46	7,37	8,69	7,83	7,57	7,62
2	Veronika Pirklova	8,12	12,22	9,69	8,69	7,89	8,83
3	Veronika Beckova	12,47	5,66	11,77	8,09	6,70	8,85

BLD - 1

Pořadí	Soutěžící	Časy					nejlepší	mean
1	Jan Fonš	43,64	51,06	61,60			43,64		52,10
2	Matěj Mužátko	DNF	133,69	77,57			77,57		DNF
3	Jakub Hercik	351,96	DNF	DNF			351,96		DNF

BLD finale

Pořadí	Soutěžící	Časy					nejlepší	mean
1	Jan Fonš	44,63	62,83	37,95			37,95		48,47
2	Matěj Mužátko	62,13	DNF	118,75			62,13		DNF
3	Jakub Hercik	DNF	325,88	DNF			325,88		DNF

Sudoku a logika

Sudoku - kategorie A (celkem 11 hráčů)

Pořadí Jméno 1. kolo 2. kolo Součet
1. Vytisková klára 211 189 400
2. Kadlečík Pavel 149 189 338
3. Zvěřina Jan 175 162 337

 

Sudoku - kategorie B

Pořadí Jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo
1. Štufka Karel 126 149 275
2. Salfická Elena 130 62 192

 

Logika - kategorie A

Pořadí Jméno 1. kolo 2. kolo Součet
1. Motlíček Ondřej 173 429 602
2. Kadlečík Pavel 151 313 464
3. Kubík Martin 108 213 321
4. Zvěřina Jan 148 110 258


Logika - kategorie B (celkem 8 hráčů)

Pořadí Jméno 1. kolo 2. kolo Součet
1. Pácalová Zdenka 93 133 226
2. Macháčková Martina 94 126 220
3. Vytisková Klára 59 144 203

SHOGI SUBARU LEVORG OPEN - konečné pořadí po 7 kolech

  1.     Peter Constantinou
  2.     Jiří Bauma
  3.     Marek David
  4.–5.  Filip Marek + Janik
  6.–7.  Viktor Fišer + Daniel Groh

České šachy

Konečné pořadí | Final standings: chess-results.com

1. Čech Pavel
2. Vrzal Tomáš
3. Staněk Petr
4. Borůvka Milan
5. Friedrich Pavel

Malá kopaná

1. Outfit (GER)

2. Lithium (CZE)

3. Wisznin (POL)