Stav přihlášek

  • ŠACHY / CHESS
  • BRIDŽ / BRIDGE
  • BACKGAMMON
  • DÁMA / DRAUGHTS
  • GO
  • PIŠKVORKY / GOMOKU
  • MANKALA / MANCALA
  • SCRABBLE
  • SHOGI
  • ZATRE

  • ŠACHY / CHESS
     
    Ke dni 30. 6. 2019 bylo přihlášeno celkem 1263 hráčů z 54 zemí:
    There were 1263 players from 54 countries registered by 30th June 2019:
    ALG 3, ARM 1, AUS 1, AUT 4, AZE 2, BEL 4, BLR 1, BUL 5, COL 10, CRO 2, CYP 1, CZE 409, DEN 6, EGY 4, ENG 5, ESP 2, EST 6, FID 1, FIN 12, FRA 4, GEO 4, GER 211, HUN 5, IND 53, IRL 1, IRQ 7, ISL 2, ISR 28, ITA 6, KAZ 13, KOR 18, LAT 10, LTU 3, MAS 3, NAM 1, NED 22, NOR 5, PER 1, POL 72, ROU 1, RSA 1, RUS 150, SCO 1, SGP 2, SLO 18, SUI 3, SVK 42, SWE 1, SYR 1, TPE 1, TUR 1, UAE 1, UKR 84, USA 8.
    z toho 44 GM + WGM a 87 IM + WIM
    out of which 44 GMs + WGMs and 87 IMs + WIMs
    A open   (rating)            344 hráčů / players - průměrné / average  ELO FIDE 2260 
    B open   (rating)            238 hráčů / players - průměrné / average  ELO FIDE 1898  
    C open   (rating)            271 hráčů / players - 258 (95%) s /with ELO FIDE 
    D open   (rating)            235 hráčů / players - 164 (70%) s /with ELO FIDE
    30+ open (rating)             36 hráčů / players -  35 (97%) s /with ELO FIDE 
    
    E open   (družstva / teams)  116 druzstev / teams
    
    G1 open  (rapid)             135 hráčů / players
    G2 open  (rapid)              95 hráčů / players
    G3 open  (rapid)             126 hráčů / players
    
    H open   (maraton /marathon)  49 hráčů / players
    J open   (rating)             80 hráčů / players -  63 (79%) s /with ELO FIDE
    K open   (reseni / solving)   25 resitelu / solvers
    
     

    A - PARDUBICE OPEN (RATING)
     
      
    1     VIKTOR                LAZNICKA                 CZE   GM    2658   F   
    2     SERGEI                MOVSESIAN                ARM   GM    2649   F   
    3     JORDEN                VAN FOREEST              NED   GM    2612   F   
    4     JOSE EDUARDO          MARTINEZ ALCANTARA       PER   GM    2601   F   
    5     JAN                   KREJCI                   CZE   GM    2578   F   
    6     EVGENY E.             VOROBIOV                 RUS   GM    2578   F   
    7     PIER LUIGI            BASSO                    ITA   GM    2559   F   
    8     JIRI                  STOCEK                   CZE   GM    2556   F   
    9     VLASTIMIL             BABULA                   CZE   GM    2550   F   
    10    VOJTECH               PLAT                     CZE   GM    2548   F   
    11    SERGEY                GRIGORIANTS              RUS   GM    2547   F   
    12    LASZLO                GONDA                    HUN   GM    2541   F   
    13    DANIIL                LINTCHEVSKI              RUS   GM    2534   F   
    14    CHRISTOPHER           NOE                      GER   IM    2534   F   
    15                          DEEPAN CHAKKRAVARTHY J   IND   GM    2532   F   
    16    STANISLAV             NOVIKOV                  RUS   GM    2531   F   
    17    DEBASHIS              DAS                      IND   GM    2525   F   
    18    VIKTOR                GAZIK                    SVK   IM    2525   F   
    19    JAKOV                 GELLER                   RUS   GM    2525   F   
    20    SEMEN                 DVOIRYS                  RUS   GM    2505   F   
    21    EVGENY                ZANAN                    ISR   IM    2505   F   
    22    BOGDAN                BELYAKOV                 RUS   IM    2500   F   
    23    VIKTOR                MATVIISHEN               UKR   IM    2495   F   
    24    PAVEL                 SIMACEK                  CZE   GM    2490   F   
    25    TOMAS                 KRAUS                    CZE   IM    2486   F   
    26    PAVEL                 POTAPOV                  RUS   GM    2485   F   
    27                          KARTHIK VENKATARAMAN     IND   GM    2480   F   
    28    ROBBY                 KEVLISHVILI              NED   IM    2480   F   
    29    MAX                   WARMERDAM                NED   IM    2480   F   
    30    SHARDUL               GAGARE                   IND   GM    2476   F   
    31    ADAM                  KOZAK                    HUN   IM    2475   F   
    32    EYAL                  GRINBERG                 ISR   IM    2474   F   
    33    GABOR                 NAGY                     HUN   IM    2474   F   
    34    DAVID                 GAVRILESCU               ROU   FM    2473   F   
    35    RADOSLAW              BARSKI                   POL   IM    2468   F   
    36    GENNADI               GUTMAN                   UKR   GM    2466   F   
    37    MIKA                  KARTTUNEN                FIN   IM    2466   F   
    38    MATE                  BAGI                     HUN   IM    2459   F   
    39    PETR                  HABA                     CZE   GM    2458   F   
    40    VLASTIMIL             JANSA                    CZE   GM    2457   F   
    41    PAWEL                 TECLAF                   POL   IM    2454   F   
    42    ALEKSANDR             OSTROVSKIY               USA   IM    2453   F   
    43    JAN                   VYKOUK                   CZE   IM    2453   F   
    44    LUKAS                 CERNOUSEK                CZE   IM    2451   F   
    45    MAXIM                 NOVIK                    RUS   GM    2450   F   
    46    FRANZ                 BRAEUER                  GER   IM    2445   F   
    47    PLATON                GALPERIN                 UKR         2445   F   
    48    ARIEL                 ERENBERG                 ISR   IM    2442   F   
    49    KIRILL                BRYZGALIN                RUS   GM    2437   F   
    50    NIKOLOZI              KACHARAVA                GEO   FM    2431   F   
    51    CHATTERJEE            KOUSTAV                  IND         2430   F   
    52                          ADITYA MITTAL            IND   CM    2429   F   
    53    DOMINIK               HORVATH                  AUT   IM    2424   F   
    54    FILIP                 CUKROWSKI                POL   FM    2421   F   
    55    PIOTR                 NGUYEN                   POL   IM    2420   F   
    56    PIOTR                 PIESIK                   POL   IM    2420   F   
    57    SEBASTIAN             PLISCHKI                 GER   IM    2420   F   
    58    PIOTR                 DOBROWOLSKI              POL   IM    2418   F   
    59    MARTIN                HOLLAN                   CZE   FM    2416   F   
    60    NURGYUL               SALIMOVA                 BUL   WIM   2416   F   
    61    SHETE                 SAMMED JAYKUMAR          IND         2416   F   
    62    CHRISTOPH             MENEZES                  AUT   IM    2413   F   
    63    BOGDAN                LALIC                    CRO   GM    2411   F   
    64    JAGADEESH             SIDDHARTH                SGP   FM    2410   F   
    65    ALEXANDER             POTAPOV                  RUS   GM    2409   F   
    66    FELIX                 MEISSNER                 GER   FM    2407   F   
    67    PEKKA                 KOYKKA                   FIN   FM    2402   F   
    68    NIMROD                VEINBERG                 ISR   IM    2401   F   
    69    KHAMPARIA             AKSHAT                   IND   IM    2398   F   
    70    MATEJ                 HRABUSA                  SVK   IM    2397   F   
    71    KUMAR JENA            RAKESH                   IND   IM    2395   F   
    72    JAKUB                 KOSAKOWSKI               POL   FM    2394   F   
    73    DIBYENDU              BARUA                    IND   GM    2393   F   
    74    YONG HOON             DE ROVER                 NED   IM    2391   F   
    75    EMIL                  SCHMIDEK                 GER   FM    2391   F   
    76    OR                    BRONSTEIN                ISR   FM    2387   F   
    77    IGOR                  YAGUPOV                  RUS   GM    2385   F   
    78    LEVY                  ROZMAN                   USA   IM    2382   F   
    79    RICHARD               STALMACH                 CZE   FM    2381   F   
    80    MIKULAS               MANIK                    SVK   GM    2377   F   
    81    PATRYK                CHYLEWSKI                POL   FM    2376   F   
    82    ALISHER               SULEYMENOV               KAZ   IM    2376   F   
    83    ALEXEY                POLSCHIKOV               RUS   FM    2375   F   
    84    JAN                   RUBES                    CZE   FM    2369   F   
    85    N                     KRISHNA TEJA             IND   IM    2368   F   
    86    MALTE                 COLPE                    GER   IM    2367   F   
    87    JAN                   VRANA                    CZE   FM    2363   F   
    88    BLAZ                  BRATOVIC                 SLO   FM    2362   F   
    89    RAKESH                KULKARNI                 IND   IM    2360   F   
    90    VIKTOR                SKLIAROV                 UKR   IM    2360   F   
    91    MIKHAIL M.            IVANOV                   RUS   GM    2359   F   
    92    CHRISTIAN             RICHTER                  GER   IM    2358   F   
    93    NISIM                 ILIAGUEV                 ISR   FM    2357   F   
    94    SHARMA                HEMANT                   IND   IM    2355   F   
    95    DINESH KUMAR          SHARMA                   IND   IM    2355   F   
    96                          VARDAN NAGPAL            IND   IM    2355   F   
    97    KACPER                GRELA                    POL   FM    2354   F   
    98    YAIR                  PARKHOV                  ISR   FM    2354   F   
    99    DANYLO                MOSESOV                  UKR   FM    2353   F   
    100   YEVGENIY              ROSHKA                   UKR   FM    2353   F   
    101   JAN                   WOELLERMANN              GER         2353   F   
    102   KANAN                 GARAYEV                  AZE   IM    2351   F   
    103   ZAN                   KAVCIC                   SLO   FM    2351   F   
    104   MICHAL                RUDOLF                   POL   FM    2351   F   
    105   PRANTIK               ROY                      IND   IM    2349   F   
    106   DANIIL                SHKURAN                  UKR   IM    2349   F   
    107   STANISLAV             JASNY                    CZE   IM    2345   F   
    108   VLADIMIR              RETINSKY                 UKR   IM    2343   F   
    109   DANIEL                KOZUSEK                  CZE   FM    2339   F   
    110   TER-SAAKIAN           GRIGORII                 RUS         2338   F   
    111   FLORIAN               DAESCHLER                FRA   FM    2334   F   
    112   VID                   DOBROVOLJC               SLO   FM    2334   F   
    113   TOMAS                 LUDVIK                   CZE   FM    2334   F   
    114   MACIEJ                NURKIEWICZ               POL         2334   F   
    115   PETR                  CERVENY                  CZE   FM    2333   F   
    116   SERGEY                DOMOGAEV                 RUS   GM    2332   F   
    117   KLAUDIA               KULON                    POL   WGM   2331   F   
    118   RALF                  MUELLER                  GER   FM    2331   F   
    119   JAN                   TURNER                   CZE         2330   F   
    120   JACOB                 SYLVAN                   DEN   FM    2326   F   
    121   LUKA                  OBOLADZE                 GEO   FM    2323   F   
    122   SIEM                  VAN DAEL                 NED   FM    2319   F   
    123   NIKHIL                DIXIT                    IND   FM    2318   F   
    124   ROBERT                STEIN                    GER   FM    2318   F   
    125   MEES                  VAN OSCH                 NED   FM    2316   F   
    126   MAREK                 VOKAC                    CZE   GM    2316   F   
    127   CLAUDIU               ZETOCHA                  SVK   FM    2316   F   
    128   VLADISLAV             SYDORYKA                 UKR   FM    2315   F   
    129   DANIL                 NAJDIN                   RUS   FM    2314   F   
    130   AKASH                 THAKUR                   IND   FM    2311   F   
    131   JIRI                  NUN                      CZE   IM    2310   F   
    132   THEO                  GUNGL                    GER   FM    2306   F   
    133   DAVID                 STEVANIC                 SLO   FM    2306   F   
    134   ANDRII                PUNIN                    UKR   FM    2305   F   
    135   PASCAL                KARSAY                   GER   FM    2304   F   
    136   NEKLAN                VYSKOCIL                 CZE   IM    2304   F   
    137   JOSHUA                COLAS                    USA   FM    2302   F   
    138   MIKHAIL               PESOTSKIY                RUS   FM    2301   F   
    139   FILIP                 DOWGIRD                  POL   FM    2298   F   
    140   FYODOR                MYSHAKOV                 UKR   FM    2295   F   
    141   MIDAS                 RATSMA                   NED   FM    2295   F   
    142   ALEKSANDRA            MALTSEVSKAYA             RUS   WGM   2294   F   
    143   ILYA                  MAKOVEEV                 RUS   FM    2288   F   
    144   PETR                  HOLLAN                   CZE   FM    2287   F   
    145   RADOMIR               CALETKA                  CZE   FM    2286   F   
    146   IWO                   GODZWON                  POL   FM    2285   F   
    147   LEONID                NIKOLAEV                 UKR   FM    2285   F   
    148   ALAN                  TATE                     SCO   FM    2283   F   
    149   MAREK                 KARAS                    SVK   FM    2282   F   
    150   ROSA                  RATSMA                   NED   WIM   2282   F   
    151   DANIEL                SORM                     CZE   FM    2282   F   
    152   DMITRY                KUSHKO                   UKR         2281   F   
    153   JANNE                 MERTANEN                 FIN   FM    2281   F   
    154   MICHAL                NOVOTNY                  CZE   FM    2280   F   
    155   PETER                 KELLER                   GER   FM    2279   F   
    156   ANTONI                SZUSTAKOWSKI             POL   FM    2279   F   
    157   PETER                 WILSCHUT                 NED   FM    2279   F   
    158   VIKTOR                HARING                   SVK   FM    2278   F   
    159   KAFAR                 ILIAGUEV                 ISR   FM    2276   F   
    160   MORITZ                WEISHAEUTEL              GER         2276   F   
    161   MATYAS                ZEMAN                    CZE         2275   F   
    162   MAXMILIAN PAUL        MAETZKOW                 GER   FM    2274   F   
    163   DANIJEL               GIBICAR                  GER   FM    2273   F   
    164   KOSMA                 PACAN-MILEJ              POL   FM    2272   F   
    165   VLADIMIR              MELESHKO                 UKR   FM    2270   F   
    166   RUSLAN                YANDARBIEV               RUS   IM    2270   F   
    167   ALEXANDER             ZLATIN                   ISR   FM    2270   F   
    168   MARCO                 DOBRIKOV                 GER   FM    2269   F   
    169   JULIAN                GROETZBACH               GER   FM    2269   F   
    170   MOHSEN                GABR                     EGY   FM    2268   F   
    171   ALEX DAC-VUONG        NGUYEN                   GER         2267   F   
    172   ALI LAYTH AHMED       AHMED                    IRQ   FM    2266   F   
    173   IRAKLI                AKHVLEDIANI              GEO         2259   F   
    174   IGOR                  GAZIK                    SVK   IM    2258   F   
    175   JAIN                  JEET                     IND   FM    2258   F   
    176   ALEXANDER             SYRCHIKOV                RUS   IM    2258   F   
    177   DRAVID                SHAILESH                 IND   FM    2254   F   
    178   RICHARD               MLADEK                   CZE   FM    2253   F   
    179   VLADIMIR              KUTYNEC                  RUS   IM    2252   F   
    180   MIROSLAV              SMID                     CZE         2251   F   
    181   ILZE                  BERZINA                  LAT   WGM   2249   F   
    182   DMITRIJS              TOKRANOVS                LAT   FM    2249   F   
    183   MUKHERJEE             ARPITA                   IND   WIM   2248   F   
    184   MARIIA                BERDNYK                  UKR         2247   F   
    185   JOSEF                 JUREK                    CZE   IM    2247   F   
    186   VIKTORIA              RADEVA                   BUL   WFM   2247   F   
    187   MYROSLAVA             HRABINSKA                UKR   WGM   2243   F   
    188   KILIAN                SLOVAK                   CZE   FM    2242   F   
    189   ALI                   POLATEL                  TUR         2241   F   
    190   TOM                   POLGAR-SHUTZMAN          USA         2241   F   
    191   MAREK                 KOSIOREK                 POL         2238   F   
    192   LEON                  LEDERMAN                 ISR   IM    2238   F   
    193   HARRY                 GRIEVE                   ENG   FM    2235   F   
    194   OLGA                  SIKOROVA                 CZE   WGM   2235   F   
    195   ONDREJ                SVANDA                   CZE   FM    2234   F   
    196   VOJTECH               SRAMEK                   CZE   FM    2233   F   
    197   MAX                   FRENCH                   ENG         2232   F   
    198   ANASTASIA             BYKOVA                   RUS   WFM   2229   F   
    199   JOSEF                 GHENG                    GER   FM    2229   F   
    200   ROBIN                 HRDINA                   CZE         2229   F   
    201                         MOKSH AMIT DOSHI         IND         2229   F   
    202   GERHARD               LORSCHEID                GER   FM    2228   F   
    203   MARCO                 FROHBERG                 GER         2227   F   
    204   VLADIMIR              GRABINSKY                UKR   IM    2226   F   
    205   ALES                  JEDLICKA                 CZE   FM    2226   F   
    206   MATAN                 POLEG                    ISR         2226   F   
    207                         CHOLLETI SAHAJASRI       IND   WFM   2223   F   
    208   MATFEI                NIKOLOGORSKY             RUS         2223   F   
    209   REINER                HEIMRATH                 GER   FM    2222   F   
    210   MAREK                 MICA                     CZE   CM    2222   F   
    211   PATRIK                STEPAN                   CZE         2221   F   
    212   NELA                  PYCHOVA                  CZE   WFM   2214   F   
    213   DANIEL                SULAYEV                  GER         2214   F   
    214   CHRISTOPHER           KEARNS                   GER         2212   F   
    215   IGOR                  LINTNER                  SVK         2212   F   
    216   RAAHIL                MULLICK                  IND   CM    2211   F   
    217   MARTIN                BULOCKIN                 CZE         2210   F   
    218   FERENC                GOMBOCZ JR.              HUN   FM    2210   F   
    219   ARTSIOM               SINIAUSKI                BLR   FM    2205   F   
    220   IGOR                  IVANOV                   LAT         2203   F   
    221   RUDOLF                JUN                      CZE         2200   F   
    222   ABULLA MOHMMED        MUHSEEN                  IRQ   CM    2200   F   
    223   JAKUB                 KUSA                     CZE         2199   F   
    224   VOJTECH               PARIZEK                  CZE   FM    2199   F   
    225   IGOR                  VARITSKI                 UKR   IM    2199   F   
    226   VOLODYMYR             MEDVEDYK                 UKR   FM    2197   F   
    227   JAN                   SOURAL                   CZE         2196   F   
    228   BLAZ                  DEBEVEC                  SLO         2195   F   
    229   HENRIK                HESSE                    GER         2193   F   
    230   ADRIAN                ZETOCHA                  SVK         2193   F   
    231   SAGAR                 TEJASWINI                IND   WIM   2191   F   
    232   SAMU                  RISTOJA                  FIN         2190   F   
    233   KRZYSZTOF             BUDREWICZ                POL         2188   F   
    234   ANASTASIA             GELLER                   RUS   WFM   2186   F   
    235   YOAV                  MILIKOW                  ISR   FM    2186   F   
    236   ALEKSANDER            KUMALA                   POL   CM    2184   F   
    237   EKATERINA             SMIRNOVA                 RUS   WIM   2184   F   
    238   MARTIN                HUSEK                    CZE         2182   F   
    239   STEPAN                ZHURAVLEV                RUS         2182   F   
    240   GUSTAV                BREJNIK                  CZE         2179   F   
    241   VIKTOR                VOLODIN                  RUS   IM    2178   F   
    242   HONGJIN               AHN                      KOR   IM    2177   F   
    243   ALEKSEY G             FROLOV                   RUS         2174   F   
    244                         DUSHYANT SHARMA          IND   FM    2168   F   
    245   COLIN                 COLBOW                   GER         2167   F   
    246   DAMIAN                DANIEL                   POL         2166   F   
    247   S. VIKRAMJIT          SINGH                    IND         2164   F   
    248   AITUAR                ZHUKENOV                 KAZ         2164   F   
    249   RAINER                TER STAL                 GER   CM    2155   F   
    250   BARTOLOMIEJ           NIEDBALA                 POL         2152   F   
    251                         SAPALE SALONI            IND   WIM   2151   F   
    252   JAKUB                 KREJCA                   CZE         2150   F   
    253   BORIS                 FURMAN                   RUS   FM    2149   F   
    254   SVETLANA              SUCIKOVA                 SVK   WFM   2148   F   
    255   SHAH                  DEV                      IND   CM    2147   F   
    256   TOMAS                 BUCHCAR                  CZE         2141   F   
    257   PETR                  FOJT                     CZE         2140   F   
    258   ULRIKE                ROESSLER                 GER   WIM   2139   F   
    259   OLEKSANDR             VAKULENKO                UKR         2138   F   
    260   NIKITA                VOINIKONIS               RUS         2137   F   
    261   JAKUB                 STINKA                   CZE         2135   F   
    262   JAN                   BARTOS                   CZE   FM    2134   F   
    263   JIRI                  JEZBERA                  CZE         2133   F   
    264   TADEAS                KLECKER                  CZE         2133   F   
    265   NADIIA                SHPANKO                  UKR   WFM   2132   F   
    266   MARTIN                VASICEK                  CZE         2132   F   
    267   SIMON                 ELGERSMA                 NED   CM    2130   F   
    268   ELIE                  MILIKOW                  ISR   CM    2129   F   
    269                         SOHAM DATAR              IND         2129   F   
    270   LINDA                 KRUMINA                  LAT   WFM   2127   F   
    271   ADAM                  FRANK                    CZE         2125   F   
    272   ELIZAVETA             MARTYNYUK                RUS   WIM   2125   F   
    273   TIGRAN                POGHOSYAN                GER         2125   F   
    274   DAVID                 GLOSER                   CZE         2123   F   
    275   GENGCHUN              WONG                     GER         2118   F   
    276   KILIAN                BOEHNING                 GER         2115   F   
    277   LUDGER                HOELLMANN                GER         2112   F   
    278                         RAKSHITTA RAVI           IND   WIM   2112   F   
    279   MICHAL                DZIKOWSKI                POL         2109   F   
    280   JAN                   PETR                     CZE         2107   F   
    281   KYRYL                 SLEPOV                   CZE         2106   F   
    282   VIKTOR                LOMAKIN                  UKR         2105   F   
    283   JIRI                  PLESEK                   CZE         2104   F   
    284   ALEX                  MORETO QUINTANA          ESP         2102   F   
    285   TONI                  PONNIO                   FIN         2102   F   
    286   STEPHAN               SCHMAHL                  GER         2101   F   
    287   BALINT                BALAZS                   GER         2100   F   
    288   VIKTOR                DOVZHENKO                UKR   IM    2100   F   
    289   CHRISTIAN ALTENBURG   ERIKSSON                 DEN         2100   F   
    290   STANISLAV             KOLAR                    CZE         2100   F   
    291   ILIA                  VETOKHIN                 RUS         2100   F   
    292   JAKUB                 SOSOVICKA                SVK         2097   F   
    293   ANNA MARIE            KOUBOVA                  CZE         2094   F   
    294   ZUZANNA               KALINOWSKA               POL         2093   F   
    295   MARTIN                NEHYBA                   CZE         2090   F   
    296   KIM                   JINSOO                   KOR         2087   F   
    297   YI MENG RYAN          CHAN                     MAS         2082   F   
    298   DAVID                 SUCHARDA                 CZE         2080   F   
    299   GUDDANTI              HARSHITA                 IND   WIM   2078   F   
    300   IVO                   HRADECKY                 CZE         2078   F   
    301   YUNSEO                KIM                      KOR         2075   F   
    302   ALES                  NOVAK                    CZE         2075   F   
    303   LENKA                 PTACNIKOVA               ISL   WGM   2074   F   
    304                         SREYAS PAYYAPPAT         IND         2072   F   
    305   JAKUB                 VORISEK                  CZE         2071   F   
    306   MICHAEL               WILLIM                   GER         2071   F   
    307   FRODE                 LUDVIGSEN                NOR         2068   F   
    308   RAMANNA               JAYARAM                  IND         2067   F   
    309   KARSTEN               BERTRAM                  GER         2060   F   
    310   SHALMALI              GAGARE                   IND   WIM   2058   F   
    311   PETR                  MALINOVSKY               CZE         2058   F   
    312   ALEXANDER A.          YAKIMENKO                RUS         2057   F   
    313   OLEG                  KORCHAGIN                EST         2056   F   
    314   DANIEL                ILIAGUEV                 ISR         2053   F   
    315                         JIJO JOY                 IND         2053   F   
    316   EGOR                  TATARINTSEV              RUS         2053   F   
    317   SIMON                 BURIAN                   GER         2049   F   
    318   ALEXANDR              SKALSKY                  CZE         2049   F   
    319   ANDREY                KIM                      RUS         2048   F   
    320   MAREK                 OTRUBA                   CZE         2041   F   
    321   KASIMIR               LIEBEWIRTH               GER         2035   F   
    322   ALEKSANDR             SALYKIN                  FIN         2035   F   
    323   VLADISLAV             LYMAR                    UKR         2024   F   
    324   SEBASTIAN             GRUND                    GER         2016   F   
    325   MIKHAIL               KHMELEV                  RUS         2013   F   
    326   KRISTYNA              LAURINCOVA               CZE   WFM   2010   F   
    327   MICHAL                BABICKA                  CZE         2005   F   
    328   ANUPAMA               GOKHALE                  IND   WIM   2004   F   
    329   WOLFGANG              BUNK                     GER         2002   F   
    330   SAHELI                DHAR-BARUA               IND   WIM   2001   F   
    331   DANTE M               BEUKES                   NAM   FM    1995   F   
    332   FILIP                 SOLC                     CZE         1987   F   
    333   ILYA                  NATAROV                  RUS         1981   F   
    334   ARKADIUSZ             KACZMAREK                POL         1973   F   
    335   SAVVA                 VETOKHIN                 RUS   CM    1954   F   
    336   EKATERINE             PIPIA                    GEO         1945   F   
    337   ADAM JOSEF            RET                      CZE         1943   F   
    338   SORAM RAHUL           SINGH                    IND         1934   F   
    339   JAN                   NOSEK                    CZE         1927   F   
    340   JAN                   JIROUSEK                 CZE         1924   F   
    341   ALEKSANDR             KATAEV                   RUS         1913   F   
    342   PAVEL                 DANEK                    CZE         1902   F   
    343   KAREL                 BARTOS                   CZE         1901   F   
    344   HAJRA                 CHANDREYEE               IND   WIM   1868   F   
                                                                                
                                                                     777470
                                                                     2260
    

    B - MOTORGAS OPEN (RATING)
     
       
    1     JOURI             GORIATCHKIN        RUS   FM    2316   F   
    2     GENNADI           KUZMIN             RUS         2283   F   
    3     JOSEF             PRIBYL             CZE   IM    2234   F   
    4     BORIS             SMIRNOV            RUS         2198   F   
    5     MAREK             LOJEK              CZE         2197   F   
    6     JAN               PIJKEREN           NED         2188   F   
    7     STEPAN            TICHY              CZE         2186   F   
    8     JAROSLAV          NOVOTNY            CZE         2183   F   
    9     VICTOR            HENDRIKS           NED         2182   F   
    10    VACLAV            PEKAR              CZE         2175   F   
    11    HAYDER A JAAFAR   AL-SAHLANEE        IRQ   FM    2158   F   
    12    DANYLO            SHEVCHENKO         UKR         2154   F   
    13    IGOR              KUZMENKO           RUS         2141   F   
    14    MIKHAJLO          PLIUKHA            UKR         2140   F   
    15    JANIS             WEHNER             GER         2131   F   
    16    BRANKO            HUSARIK            CZE         2125   F   
    17    OLEXIY            TARANIK            UKR         2124   F   
    18    ARKADIJ           SLONIMSKIJ         RUS         2120   F   
    19    DARIA             VANDUYFHUYS        BEL   WCM   2114   F   
    20    ANAELLE           AFRAOUI            FRA   WFM   2110   F   
    21    ALEXANDER         MASLAK             RUS         2110   F   
    22    JOSEF             KOUREK             CZE         2109   F   
    23    ZVONIMIR          BALENOVIC          CRO   FM    2106   F   
    24    ANTON YUR         POPOV              RUS         2100   F   
    25    VAIDOTAS          VALANTIEJUS        LTU         2095   F   
    26    PRIMOZ            PETEK              SLO         2092   F   
    27    SAMUELE TULLIO    PIZZUTO            ITA         2092   F   
    28    KEVIN             DANNHAEUSER        GER         2089   F   
    29    JAN               BEDNAR             SVK         2084   F   
    30    NIELS             VAN DAM            NED         2084   F   
    31    TIMO              JESSE              GER         2082   F   
    32    BARTOLOMIEJ       MONDRZYCKI         POL         2071   F   
    33    FABRIZIO          BONAPOSTA          ITA         2070   F   
    34    ANDREAS           STOCK              GER         2067   F   
    35    VACLAV            PACL               CZE   FM    2059   F   
    36    HERVE             ENGELMANN          FRA         2057   F   
    37    KASIB             LAITH              IRQ   FM    2056   F   
    38    ALEXANDER         MULENKO            RUS         2055   F   
    39    ROBIN             OLSAR              CZE         2054   F   
    40    MICHAL            REDZISZ            POL         2054   F   
    41    SERGEY            ELISEEV            NOR         2053   F   
    42    DAVID             CERNY              CZE         2051   F   
    43    ALEXANDER         GORBATENKO         RUS         2048   F   
    44    TOMAS             HORVATH            CZE         2048   F   
    45    VLADIMIR          CHOVANEC           SVK         2047   F   
    46    EMAD ELDIN        IBRAHIM            EGY         2042   F   
    47    BORIVOJ           KRONOWETTER        CZE         2040   F   
    48    GUDNI             PETURSSON          ISL         2039   F   
    49    ANDREAS           HOPPE              GER         2036   F   
    50    JAROMIR           KRYS               CZE         2036   F   
    51    DIRK              THENHAUSEN         GER         2036   F   
    52    ADAM LUBOS        POLANSKY           CZE         2033   F   
    53    SIEGFRIED         LOECKEN            GER         2031   F   
    54    VLASTIMIL         HROBAR             CZE         2030   F   
    55    BERND             HIEMER             GER         2024   F   
    56    KEVIN             NARR               GER         2021   F   
    57    KONSTANTIN        FEDOTOV            RUS         2020   F   
    58    GIANLUIGI         GARRAPA            ITA         2018   F   
    59    NILS              VONHOFF            GER         2016   F   
    60    JACHYM            BARES              CZE         2015   F   
    61    VLASTIMIL         BABULA             CZE         2014   F   
    62    SVEN              HAGEMANN           GER         2014   F   
    63    RUDOLF            HLAVAC             CZE         2010   F   
    64    MATEJ             KUCHAR             CZE         2009   F   
    65    BORIS             LUPOLOV            RUS         2001   F   
    66    LADISLAV          GALVANEK           SVK         1998   F   
    67    MICHAEL           KOTYK              GER         1998   F   
    68    CHRISTOPH         BEYER              GER         1997   F   
    69    MIKHAIL           MOROZOV            RUS         1997   F   
    70    CHRISTIAN         KOSCHETZKI         GER         1987   F   
    71    ANEZKA            VLKOVA             CZE         1987   F   
    72    MARTIN            PARDY              CZE         1986   F   
    73    EKATERINA         USTICH             RUS         1986   F   
    74    NARUNA            CHAN               RUS         1985   F   
    75    TOMAS             MRAZIK             CZE         1981   F   
    76    PAVEL             KUBAT              CZE         1980   F   
    77    NIKITA            BEDENKO            RUS         1978   F   
    78    MATEJA            URSIC              SLO         1978   F   
    79    ALEXANDR          GIRYA              RUS         1976   F   
    80    JAN               LAJBL              CZE         1971   F   
    81    ADAM              LORENC             CZE         1971   F   
    82    MAKS              NEIMAN             ISR         1971   F   
    83    ONDREJ            NYTRA              CZE         1970   F   
    84    JAKUB             NETUSIL            CZE         1969   F   
    85    SIMON             VOLAK              CZE         1969   F   
    86    DENNIS            FISCHER            GER         1968   F   
    87    MIKOLAJ           SAWICKI            POL         1968   F   
    88    LUKAS             PAVLICEK           CZE         1962   F   
    89    STEFAN            DUZY               GER         1960   F   
    90    AHMAD S           SEWELEM            EGY         1960   F   
    91    PETR              BROZ               CZE         1957   F   
    92    MADARA            GOLSTA             LAT         1956   F   
    93    ALEKSANDER        SOKOLSKI           POL         1955   F   
    94    MIROSLAV          ONDREJAT           CZE         1953   F   
    95    FILIP             ROKOS              CZE         1953   F   
    96    MICHAL            JARES              CZE   CM    1952   F   
    97    ALEKSANDR         ORLOV              RUS         1949   F   
    98    ZDENEK            HAJEK              CZE         1945   F   
    99    VILLE             KOIVUSALO          FIN         1940   F   
    100   IVO               SVOBODA            CZE         1938   F   
    101   VLADISLAV         FLEK               CZE         1937   F   
    102   ALEXEY            ANATSKIY           UKR         1934   F   
    103   MILAN             KOTVA              CZE         1934   F   
    104   PAUL              LAUBROCK           GER         1932   F   
    105   THOMAS            SLIJPER            NED         1931   F   
    106   PAVEL             GEMSA              CZE         1930   F   
    107   JAKUB             JIRICEK            CZE         1927   F   
    108   JAKUB             ELIAS              CZE         1921   F   
    109   JAN               KUNC               CZE         1919   F   
    110   FRANCESCO         PUGLIA             ITA         1915   F   
    111   RITTA             YAGHY              SYR         1912   F   
    112   TOMAS             OBORNY             CZE         1907   F   
    113   IVAN              BALLUCH            SVK         1906   F   
    114   JAN               BELOHLAV           CZE         1905   F   
    115   ALDERT-JAN        GRASHUIS           NED         1905   F   
    116   ALEKSEI           ALIFERENKO         DEN         1902   F   
    117   PAVEL             GERCHIKOV          ISR         1902   F   
    118   JOSE LUIS         GALVAN SARMIENTO   ESP         1901   F   
    119   DAVID             HLOZEK             CZE         1901   F   
    120   ALEXANDER         DUBINSKY           RUS         1896   F   
    121   SANDER            BREITZMANN         GER         1894   F   
    122   LIDAN             SHEINKMAN          ISR         1894   F   
    123   JIRI              SEDLACEK           CZE         1893   F   
    124   TESSA             SIMON              GER         1893   F   
    125   KAMIL             MACIEJEWSKI        POL         1892   F   
    126   DIRK              ALTENBERND         GER         1890   F   
    127   MINH              THAM               GER         1887   F   
    128   SEBASTIAN         WERNER             GER         1885   F   
    129   CHANGHOON         KIM                KOR   CM    1882   F   
    130   SOFIA ANNA        CIBIKOVA           SVK         1881   F   
    131   MARTIN            HELD               GER         1880   F   
    132   STEFAN            MARSINA            SVK         1880   F   
    133   PETR              STANEK             CZE         1874   F   
    134   DAVID             VERNY              ISR         1874   F   
    135   TOMAS             SUCHARDA           CZE         1873   F   
    136   ROBERT            SCHUFFENHAUER      GER         1872   F   
    137   MICHAL            DOME               CZE         1870   F   
    138   ALES              PEKAREK            CZE         1870   F   
    139   ONDREJ            MACEK              CZE         1869   F   
    140   VLADIMIR          MAJERIK            CZE         1869   F   
    141   JIA RU            SIM                MAS   WCM   1866   F   
    142   PETER             OBERHOFER          GER         1864   F   
    143   KIRILL            ZHUK               RUS         1863   F   
    144   JENS              MOECKEL            GER         1859   F   
    145   LEANDER           ARNOLD             GER         1858   F   
    146   VACLAV            JANECEK            CZE         1857   F   
    147   ARTEM             LUTSKO             UKR         1857   F   
    148   VLADISLAV         MALYGIN            KAZ         1855   F   
    149   HENRIETA          KOPNICKA           SVK         1853   F   
    150   FRANTISEK         KOPNICKY           SVK         1853   F   
    151   NAM               THAM               GER         1853   F   
    152   PETR              KLIMEK             CZE         1852   F   
    153   MICHAL            NEKVINDA           CZE         1852   F   
    154   JACHYM STEPAN     JANOUCH            CZE         1851   F   
    155   TEREZA            NOVOTNA            CZE         1847   F   
    156   TOMAS             MAZURA             CZE         1844   F   
    157   TIMO              BLOCK              GER         1843   F   
    158   FILIP             HLAVSA             CZE         1843   F   
    159   MARK              MIRONOVICH         RUS         1843   F   
    160   ALEXANDER         KALYUZHNOV         RUS         1838   F   
    161   DAVID             ULRICH             CZE         1838   F   
    162   MILAN             VYMETAL            CZE         1838   F   
    163   PETER             KRUPENKO           SLO         1836   F   
    164   THOMAS            BIERNATH           GER         1834   F   
    165   GLAFIRA           USACHEVA           RUS         1834   F   
    166   JAN               PTACEK             CZE         1832   F   
    167   ADAM              SVANDA             CZE         1832   F   
    168   NILS              EMIG               GER         1823   F   
    169   MICHAL            POLAK              CZE         1823   F   
    170   SAVELIY           AGABEKOV           RUS         1822   F   
    171   KAREL             BROZKA JUN         CZE         1816   F   
    172   ABDULLA           MURAD              UAE         1809   F   
    173   SAGAR             SIYA               IND         1809   F   
    174   JOSEF             SMEJKAL            CZE         1809   F   
    175   DAAN              SCHAINK            NED         1808   F   
    176   JIRI              KLUBAL             CZE         1807   F   
    177   IGOR              VANDUYFHUYS        BEL         1804   F   
    178   JOHANNES          NAUNDORF           GER         1802   F   
    179   MARCUS            HAMANN             GER         1800   F   
    180   PETR              NESPUREK           CZE         1799   F   
    181   MANDY             BARNA              GER         1794   F   
    182   MIKHAIL           TATARINTSEV        RUS         1794   F   
    183   GALINA            MIKHEEVA           RUS   WCM   1792   F   
    184   JUNGMIN           SHINN              KOR         1788   F   
    185   OLGA              CHIZHA             RUS         1787   F   
    186   SLAVOMIR          KOZUSEK            CZE         1785   F   
    187   BENJAMIN          GLOCK              GER         1784   F   
    188   SYLWESTER         GRABARCZYK         CZE         1784   F   
    189   MIROSLAV          SRKAL              CZE         1784   F   
    190   AKSHAY            SAWANT             IND         1781   F   
    191   JAKUB             STODOLA            CZE         1781   F   
    192   DAVID             CHYZYNSKI          GER         1775   F   
    193   STEFANO           ALBANO             ITA         1756   F   
    194   ANTON             BUGAEV             RUS         1756   F   
    195   HANUEL            YOU                KOR         1756   F   
    196   SOFIE             HUTTL              BEL         1754   F   
    197   MARTIN            VACULIK            CZE         1751   F   
    198   UWE               MATULINSKI         GER         1749   F   
    199   KEVIN             HEMPEL             GER         1746   F   
    200   RAMONA            MORK               NOR         1738   F   
    201   KRISTINA          CABANOVA           SVK         1728   F   
    202   MICHAL            NECHUTNY           CZE         1726   F   
    203   JULIE             RICHTEROVA         CZE         1726   F   
    204   VERONIKA          KOSTINA            SUI         1717   F   
    205   JEVGENI           MOGILNY            EST         1717   F   
    206   TIMM              NICKLAUS           GER         1717   F   
    207   JANNIS            SCHULZ             GER         1712   F   
    208   JOA MAX           BORNHOLDT          GER         1710   F   
    209   ANDRII            ILKIV              UKR         1703   F   
    210   SAGAR             ANJALI             IND         1701   F   
    211   LARS              TER STAL           GER         1701   F   
    212   PETR              LANSKY             CZE         1695   F   
    213   RADEK             SVITIL             CZE         1694   F   
    214   YURY              PEKURIN            ISR         1687   F   
    215   JAKUB             JOUKL              CZE         1682   F   
    216   NICO              HOERKNER           GER         1675   F   
    217   ANNA              VORISKOVA          CZE         1675   F   
    218                     ISHVI AGGARWAL     IND         1664   F   
    219   TIMOFEY           ARBUZOV            RUS         1662   F   
    220   IVANA             HOMOLKOVA          CZE         1662   F   
    221   GUY               GLATT              ISR         1659   F   
    222   TOBIAS            GOLDENBAUM         GER         1656   F   
    223   ARINA             MOSKALEVA          RUS         1655   F   
    224   LUCAS             PRUETTING          GER         1654   F   
    225   TADEAS            HLADKY             CZE         1638   F   
    226   IGNAT             ZHURAVLEV          RUS         1637   F   
    227   JAN               VESTFAL            CZE         1632   F   
    228   JAN               DEDEK              CZE         1630   F   
    229   GABRIELA          KRALOVA            CZE         1626   F   
    230   KAI NI AGNES      CHONG              MAS         1620   F   
    231   JAROSLAV          PURKYT             CZE         1607   F   
    232                     SHIVIKA ROHILLA    IND         1566   F   
    233   TAREK             SHEHAB             GER         1552   F   
    234   SOFIA             VETOKHINA          RUS         1536   F   
    235                     ROSH JAIN          IND         1510   F   
    236   ILYA              PIVTORAK           UKR         1503   F   
    237   FLORIAN           ELSTNER            GER         1379   F   
    238   RICHARD           MELITZKI           GER         1282   F   
    
                                                           451824
                                                           1898
    

    C - GASCO OPEN (RATING)
     
         
    1     HENRYK                   SAMBORSKI              POL   2082   0      F   
    2     JOSEF                    FISAR-JUN.             CZE   2081   0      F   
    3     OLDRICH                  KASTNER                CZE   2076   0      F   
    4     MIROSLAV                 SKOLA                  CZE   2074   0      F   
    5     DENIS                    YAZLOVETSKIY           UKR   2050   0      F   
    6     YAVOR                    NIKOLOV                BUL   2030   0      F   
    7     PATRIK                   TESAR                  CZE   2022   0      F   
    8     UWE                      KURTH                  GER   2021   0      F   
    9     JOSEF                    NOVOTNY                CZE   2020   0      F   
    10    RUSLAN                   NASIROV                UKR   2019   0      F   
    11    ANDREY                   LUKONIN                RUS   2010   0      F   
    12    ALEXEY                   AVETISYAN              RUS   2008   0      F   
    13    VLASTIMIL                SIEBENBURGER           CZE   1998   0      F   
    14    MILOS                    BLAZEK                 SVK   1997   0      F   
    15    GENNADY                  ZHDANOVICH             RUS   1987   0      F   
    16    JUSSI                    SALMINEN               FIN   1978   0      F   
    17    ONDREJ                   KRAUS                  CZE   1968   0      F   
    18    HANS ENDRUP              JACOBSEN               DEN   1965   0      F   
    19    BOHUMIL                  BOROVICKA              CZE   1960   0      F   
    20    ALEKSANDR                IGUMNOV                RUS   1959   0      F   
    21    KAROL                    SAMKO                  SVK   1950   0      F   
    22    KAREL                    SOURAL                 CZE   1935   0      F   
    23    SERGEY                   KRAVCHENKO             RUS   1933   0      F   
    24    PEKKA                    SOPANEN                FIN   1932   0      F   
    25    STEFAN                   KOCH                   GER   1925   0      F   
    26    STANISLAV                MEZLIK                 CZE   1919   0      F   
    27    FRANTISEK                LHOTSKY                CZE   1913   0      F   
    28    OTO                      JADUD                  CZE   1909   0      F   
    29                             ROHAN BHARAT JOSHI     IND   1901   0      F   
    30    ZUZANNA                  ADAMCZYK               POL   1900   0      F   
    31    OLAF                     KIRSTE                 GER   1898   0      F   
    32    DAVID                    ZIGMUND                CZE   1897   0      F   
    33    JIRI                     SVETLY                 CZE   1895   0      F   
    34    ANDRIY                   PALAMARCHUK            UKR   1893   0      F   
    35    EFIM                     KAN                    BUL   1892   0      F   
    36    SEBASTIAN                STRAETKER              GER   1888   0      F   
    37    JENS - TAREK             EISHEH                 GER   1887   0      F   
    38    MARIA                    KOSCELANSKA            SVK   1881   0      F   
    39    ARTEM                    BERIN                  UKR   1874   0      F   
    40    VACLAV                   TURECEK                CZE   1872   0      F   
    41    ERIC                     BENNETT                IRL   1863   0      F   
    42    ARTUR                    KUECK                  GER   1862   0      F   
    43    JAN                      SVUB                   CZE   1860   0      F   
    44    SOPHIA                   BRUNNER                GER   1857   0      F   
    45    JAN                      MILANOWSKI             POL   1853   0      F   
    46    STEFAN                   HAACK                  GER   1848   0      F   
    47    SERGEY                   SAUTKIN                RUS   1837   0      F   
    48    MIKHAIL                  DRUCHENKO              RUS   1829   0      F   
    49    PAVEL                    NEMECEK                CZE   1824   0      F   
    50    IGOR                     SUDAREV                RUS   1824   0      F   
    51    ALEXANDER                SIMKIN                 RUS   1820   0      F   
    52    MILAN                    KAPLAN                 CZE   1817   0      F   
    53    ZDENEK                   RUBES                  CZE   1816   0      F   
    54    HARTMUT                  SEELE                  GER   1814   0      F   
    55    PHILIPP                  RICHTER                GER   1812   0      F   
    56    GLEB                     EROPUNOV               UKR   1811   0      F   
    57    TOM                      RAIMAN                 CZE   1809   0      F   
    58    MAX                      WEIDENHOEFER           GER   1805   0      F   
    59    IVAN                     OMELCHENKO             UKR   1804   0      F   
    60    YURIY                    SHTOMPEL               UKR   1803   0      F   
    61    JAROSLAV                 CHVATAL                CZE   1800   0      F   
    62    ADAM                     EFFENBERGER            CZE   1797   0      F   
    63    DANIEL                   ZEMAN                  CZE   1797   0      F   
    64    JANEZ                    JESE                   SLO   1791   0      F   
    65    PETER                    LUBAN                  GER   1789   0      F   
    66    JONATHAN                 SONDERMANN             GER   1783   0      F   
    67    MAKSYM                   ANDRUSHCHAK            UKR   1781   0      F   
    68    PETR                     FEJTEK                 CZE   1774   0      F   
    69    BORIS                    ENDLER                 CZE   1772   0      F   
    70    MARK                     FREIMAN                ISR   1770   0      F   
    71    JOCHEN                   BANDT                  GER   1767   0      F   
    72    MIROSLAV                 ZACHARIAS              CZE   1763   0      F   
    73    KRISTINA                 LAU                    GER   1760   0      F   
    74    ILONA                    BELIAKOVA              RUS   1759   0      F   
    75    ROBERTS                  SEVASTJANOVS           LAT   1759   0      F   
    76    JOERG                    KOMPE                  GER   1756   0      F   
    77    DMITRY                   PERETS                 UKR   1753   0      F   
    78    NGOC HAI-DANG            HO                     GER   1752   0      F   
    79    DANIEL                   PACOUREK               CZE   1752   0      F   
    80    EVGENY                   ILIENKOV               RUS   1749   0      F   
    81    JESSICA                  WALLAT                 GER   1749   0      F   
    82    SWENJA                   WAGNER                 GER   1746   0      F   
    83    ANDERS                   LANG                   SWE   1742   0      F   
    84    OLAF                     SILL                   GER   1741   0      F   
    85    PRIMOZ                   PECNIK                 SLO   1739   0      F   
    86    BERND                    WELLE                  GER   1731   0      F   
    87    VALERII                  MILCHENKO              RUS   1728   0      F   
    88    PETR                     WEISS                  CZE   1725   0      F   
    89    PIOTR                    ROGALSKI               POL   1724   0      F   
    90    MAREK                    KRASA                  CZE   1723   0      F   
    91    LINUS                    KATZENBACH             GER   1721   0      F   
    92    FRED                     STEGGINK               NED   1721   0      F   
    93    SEBASTIAN                LIMBOECK               GER   1719   0      F   
    94    PAVEL                    BUK                    CZE   1712   0      F   
    95    WALTHER                  HEYMANN                GER   1706   0      F   
    96    JOERG                    VONHOFF                GER   1704   0      F   
    97    MARIANNE                 HEYMANN                GER   1703   0      F   
    98    VALERIA                  TERYAEVA               RUS   1703   0      F   
    99    PAVEL                    STEINER                CZE   1698   0      F   
    100   ANNA                     ROZSKIEWICZ            POL   1694   0      F   
    101   PETR                     KVAPIL                 CZE   1692   0      F   
    102   LUKAS                    NEMECEK                CZE   1692   0      F   
    103   PAVEL                    MATOUS                 CZE   1691   0      F   
    104   CHRISTINE                GEBHARDT               GER   1688   0      F   
    105   LUKAS                    MACHACEK               CZE   1688   0      F   
    106   CARSTEN                  ANDERSEN               DEN   1675   0      F   
    107   FELIX                    RANGE                  GER   1675   0      F   
    108   ALEXANDER                TUMASOV                ISR   1675   0      F   
    109   CHRISTIAN                BOETTGER               GER   1673   0      F   
    110   JAROSLAV                 VACEK                  CZE   1670   0      F   
    111   MICHAL                   STEJSKAL               CZE   1667   0      F   
    112   AGNIESZKA                BEBEL                  POL   1662   0      F   
    113   MARTIN                   HAJSMAN                CZE   1661   0      F   
    114   MARTIN                   STOCEK                 CZE   1661   0      F   
    115   JURI                     BOGER                  RUS   1660   0      F   
    116   MATVII                   VEREMEIENKO            UKR   1659   0      F   
    117   NIELS BENNETT            LILIENTHAL             GER   1658   0      F   
    118   VOJTECH                  SADEK                  CZE   1657   0      F   
    119   MAKSYM                   DUBNEVYCH              UKR   1654   0      F   
    120   DENYS                    FILIN                  UKR   1653   0      F   
    121   JENS                     URBAN                  GER   1653   0      F   
    122   HANS                     PEUTLER                GER   1650   0      F   
    123   JAN                      BROUSEK                CZE   1649   0      F   
    124   LOBOSCH                  HINTZE                 GER   1649   0      F   
    125                            SHIVIKA ROHILLA        IND   1648   0      F   
    126   ONDREJ                   VALIK                  CZE   1641   0      F   
    127   JIRI                     REHUREK                CZE   1640   0      F   
    128   ANTON                    GOLOVKO                RUS   1637   0      F   
    129   LUKAS                    DRASNAR                CZE   1636   0      F   
    130   ONDREJ                   LASTOVKA               CZE   1631   0      F   
    131   STEPHAN                  WALLAT                 GER   1629   0      F   
    132   OLIVER                   JACOBS                 BEL   1628   0      F   
    133   KATA                     BALAZS                 GER   1624   0      F   
    134   LUCA JULIEN              HUMPE                  GER   1624   0      F   
    135   DENYS                    FILIN                  UKR   1620   0      F   
    136   CHANGHYUNG               KIM                    KOR   1618   0      F   
    137   JANA                     POKORNA                CZE   1618   0      F   
    138   LUDEK                    SVEC                   CZE   1616   0      F   
    139   OLEKSANDR                USOV                   UKR   1615   0      F   
    140   ADAM                     HARCUBA                CZE   1614   0      F   
    141   MIKE NIKLAS              SCHEIDT                GER   1614   0      F   
    142   OLESYA                   KOROBITSYNA            RUS   1609   0      F   
    143   PAVEL                    MRAZ                   CZE   1608   0      F   
    144   PETER                    PAUL                   GER   1608   0      F   
    145   LUTZ                     SPREER                 GER   1607   0      F   
    146   JAN                      NESPUREK               CZE   1604   0      F   
    147   JIRI                     RICAR-SEN.             CZE   1604   0      F   
    148   YULIA                    AVILOVA                SUI   1602   0      F   
    149   MAIK                     MAUL                   GER   1600   0      F   
    150   ZDENEK                   ZIMOVCAK               CZE   1600   0      F   
    151   ZBYNEK                   JANKOVSKY              CZE   1599   0      F   
    152   LENA                     OBROCHTA               POL   1598   0      F   
    153   JULIA                    HALLE                  GER   1596   0      F   
    154   WOLFGANG                 KAEDING                GER   1593   0      F   
    155   ESTER                    TER STAL               GER   1587   0      F   
    156   ANDRZEJ                  CZERNECKI              POL   1586   0      F   
    157   WIKTORIA                 ZNISZCZOL              POL   1586   0      F   
    158   GINO                     GILLMEISTER            GER   1584   0      F   
    159   STEFFEN                  BORK                   GER   1578   0      F   
    160   FABIAN                   STELLJES               GER   1577   0      F   
    161   OLEKSII                  KARVATSKYI             UKR   1575   0      F   
    162   FRANTISEK                MARHAN                 CZE   1575   0      F   
    163   THEODOR                  LAU                    GER   1573   0      F   
    164   JIRI                     LANGR                  CZE   1569   0      F   
    165   JONAS                    WOHLFAHRT              GER   1569   0      F   
    166   ULYANA                   ZAKHAROVA              KAZ   1569   0      F   
    167   NATALIA                  ROGACKA                POL   1568   0      F   
    168   PETER                    LANGER                 DEN   1567   0      F   
    169   CLEMENS                  BEYER                  GER   1566   0      F   
    170   TIMUR                    MELESTEAN              GER   1564   0      F   
    171   KIRI                     ARNOLD                 NED   1555   0      F   
    172   MARSELS                  KURMATOVS              LAT   1555   0      F   
    173   PAVEL                    STOCEK                 CZE   1554   0      F   
    174   JAN                      PFLUGER                GER   1551   0      F   
    175   ZDENEK                   STODOLA                CZE   1551   0      F   
    176   SOHYUN                   KANG                   KOR   1547   0      F   
    177   JANEK KONRAD             FRICKE                 GER   1546   0      F   
    178   ALEXANDER                BRUNNER                GER   1545   0      F   
    179   JEREMY                   WADEPFUHL              GER   1544   0      F   
    180   KRYSTOF                  LISKA                  CZE   1543   0      F   
    181   CHULWOO                  LEE                    KOR   1541   0      F   
    182   ADRIAN                   KRAFT                  GER   1540   0      F   
    183   MARIA                    KLIMOVA                SVK   1539   0      F   
    184   VOJTECH                  JIRICEK                CZE   1536   0      F   
    185   ANNA-BLUME               GIEDE                  GER   1534   0      F   
    186   ONDREJ                   PULPAN                 CZE   1531   0      F   
    187   MARIO                    ROITZSCH               GER   1531   0      F   
    188   VIKTOR                   PRAZAK                 CZE   1527   0      F   
    189   LUCAS                    MUENNICH               GER   1526   0      F   
    190   JAN                      STETZ                  CZE   1524   0      F   
    191   JENS-HAGEN               ROESSLER               GER   1515   0      F   
    192   PATRIK                   PRAZAK                 CZE   1513   0      F   
    193   MINWOO B                 PARK                   KOR   1505   0      F   
    194   FRANTISEK                SVEDA                  CZE   1502   0      F   
    195   IRINA                    BIBO                   UKR   1501   0      F   
    196   JAN                      SAFRANEK               CZE   1501   0      F   
    197   KAY                      HOFFMANN               GER   1498   0      F   
    198   HYNEK                    VARGA                  CZE   1497   0      F   
    199   VIOLA RUBY               PEJRIMOVSKA            CZE   1489   0      F   
    200   JIRI                     KUTEK                  CZE   1488   0      F   
    201   PAVLO                    RUDIAKOV               UKR   1488   0      F   
    202   MILOS                    BEDNAR                 CZE   1486   0      F   
    203   SOFIE                    LOFALDLI               RUS   1483   0      F   
    204   FRANCOISE                LEGRAND                FRA   1478   0      F   
    205                            HEMA KEERTANA VEMURI   IND   1469   0      F   
    206   JAROSLAV                 KASAL                  CZE   1468   0      F   
    207   JAN                      KREJCI                 CZE   1468   0      F   
    208   YAN-MARTIN               RAONDI                 RUS   1467   0      F   
    209   TAMERLAN                 BAISART                KAZ   1460   0      F   
    210   ANDRE                    BURIAN                 GER   1456   0      F   
    211   ZBYNEK                   KACR                   CZE   1453   0      F   
    212   RUDOLF                   RICHTER                CZE   1451   0      F   
    213   GARAM                    YOU                    KOR   1447   0      F   
    214   MACIEJ                   NOWAK                  POL   1441   0      F   
    215   MAXMILIAN                KROENER                GER   1434   0      F   
    216   ROMAN                    BOTVINNIK              ISR   1432   0      F   
    217   NEIL                     VIVIERS                RSA   1426   0      F   
    218   MUSA                     KURBANOV               RUS   1420   0      F   
    219   JUHA                     YLI-HAKUNI             FIN   1419   0      F   
    220   MARTIN                   MACHA                  CZE   1414   0      F   
    221   TOMAS                    GLOSER                 CZE   1405   0      F   
    222   MARK                     MC KENZIE              AUS   1394   0      F   
    223   JIRI                     BOUSKA                 CZE   1391   0      F   
    224   VENUSE                   SOURALOVA              CZE   1391   0      F   
    225   JAN                      HARCUBA                CZE   1385   0      F   
    226   TADEAS RUBEL             PEJRIMOVSKY            CZE   1384   0      F   
    227   HENK                     VAN HEUVELN            NED   1383   0      F   
    228   MICHAEL                  ULCAK                  CZE   1381   0      F   
    229   JOSEPH                   KNOTT                  GER   1366   0      F   
    230   JAKUB                    KOPNICKY               SVK   1363   0      F   
    231   ETHAN JUNHYEOK           CHA                    KOR   1361   0      F   
    232                            ANANYA PARIKH          USA   1358   0      F   
    233   JAN FRANTISEK            PORAZIL                CZE   1353   0      F   
    234   ADELA                    ZETOCHA                SVK   1347   0      F   
    235   TEREZA                   SULCOVA                CZE   1340   0      F   
    236   KATARINA                 KOPNICKA               SVK   1337   0      F   
    237   VOJTECH                  STARY                  CZE   1334   0      F   
    238   SARVINAZ                 NARKHOJAYEVA           KAZ   1327   0      F   
    239   LADA                     ZELBOVA                CZE   1324   0      F   
    240   PETR                     DOBSINSKY              CZE   1316   0      F   
    241   JACHYM                   HANDLOVSKY             CZE   1304   0      F   
    242                            DIVITT ARORA           IND   1302   0      F   
    243   ANDREY                   KOSKOV-KALKAMANOV      RUS   1297   0      F   
    244   ALINA                    POPOVA                 UKR   1296   0      F   
    245   LUKAS                    ZELBA                  CZE   1274   0      F   
    246   FEDOR N                  KUZNETSOV              RUS   1256   0      F   
    247   PAVEL                    FRIEDRICH              CZE   1220   0      F   
    248   BRUNO                    STACHOWIAK             POL   1219   0      F   
    249   LEA                      LUDWIG                 GER   1198   0      F   
    250                            ADVIKA SINGH           IND   1188   0      F   
    251   AKDIYAR                  SAILAUBAY              KAZ   1169   0      F   
    252   KORNEL                   GARWACKI               POL   1166   0      F   
    253   TOMAS                    DOFEK                  CZE   1160   0      F   
    254   ANNA                     HRABINSKA              UKR   1157   0      F   
    255   MATEJ                    VONDROVIC              CZE   1150   0      F   
    256                            SAYAS PAYYAPPAT        IND   1057   0      F   
    257   MUKADDAS                 NARKHOJAYEVA           KAZ   1029   0      F   
    258   DANIS                    KUANDYKULY             KAZ   1028   0      F   
    259   KRISTER                  MAKELA                 FIN   0      1712   N   
    260   DOMINIK                  WILHELM                GER   0      1619   N   
    261   DAN                      MAKALOUS               CZE   0      1563   N   
    262   STEFAN                   RUCABADO               CZE   0      1250   N   
    263   MATEJ                    VOSMIK                 CZE   0      1136   N   
    264   ZHANGIR                  ASHIROV                KAZ   0      1000   *   
    265   NAZAR                    BAISSART               KAZ   0      1000   *   
    266   NASEER JASIM ALHASNAWI   FARHAN                 IRQ   0      1000   *   
    267   HUGO                     FORT                   CZE   0      1000   *   
    268   ROLF                     HABERMANN              GER   0      1000   *   
    269   HAMID YASIR              HASAN                  IRQ   0      1000   *   
    270   LEA                      RIEPING                GER   0      1000   *   
    271   SJORS                    VAN HEUVELN            NED   0      1000   *   
    
    

    D - TIMRA OPEN (RATING)
     
    1     TOMAS              LAJSEK              CZE   1686   0      F   
    2     STAS               ROZENBLIT           ISR   1682   0      F   
    3     ANDRII             LIUBKA              UKR   1673   0      F   
    4     SERGEY             CHERNYHH            UKR   1661   0      F   
    5     RUDOLF             BENCI               SVK   1657   0      F   
    6     PETR               JOUZA               CZE   1653   0      F   
    7     VASILIJ            KHIMICHEV           RUS   1642   0      F   
    8     JAN                FIALA               CZE   1641   0      F   
    9     PAVEL              RYCHTECKY           CZE   1630   0      F   
    10    PATRICK            STRUBE              GER   1627   0      F   
    11    TOMAS              MIKULENKA           CZE   1626   0      F   
    12    MICHAL             NISZTUK             POL   1626   0      F   
    13    PIOTR              MASLANKA            POL   1610   0      F   
    14    ISAAK              HUH                 KOR   1605   0      F   
    15    RADOMYR            MOKRYK              UKR   1605   0      F   
    16    MIKHAIL            ALIFERENKO          UKR   1602   0      F   
    17    PAVEL              DRASNAR             CZE   1600   0      F   
    18    MIKHAIL            GUSEV               RUS   1575   0      F   
    19    IGOR               IGUMNOV             RUS   1569   0      F   
    20    PETR               HERCIK              CZE   1562   0      F   
    21    JAN                ZIDEK               CZE   1553   0      F   
    22    POLINA             KOBAK               RUS   1546   0      F   
    23    GERD               BAUMANN             GER   1536   0      F   
    24    KONRAD             KRYGIEL             POL   1536   0      F   
    25    MARTIN             JOUKL               CZE   1533   0      F   
    26    PAVEL              BRNDIAR             CZE   1532   0      F   
    27    OLDRICH            STOLBA              CZE   1532   0      F   
    28    VLADIMIR           BENDA               CZE   1526   0      F   
    29    VOLODYMYR          HUBENKO             UKR   1520   0      F   
    30    LADISLAV           LEVINSKY            CZE   1515   0      F   
    31    YURIY              KURINOV             RUS   1506   0      F   
    32    BOHUSLAV           VOREL               CZE   1505   0      F   
    33    PAVEL              KVAPIL              CZE   1501   0      F   
    34    ONDREJ             JANECEK             CZE   1494   0      F   
    35    HANNES             RUOKOKOSKI          FIN   1492   0      F   
    36    LADISLAV           KRAL                CZE   1489   0      F   
    37    MAREK              BILEK               CZE   1486   0      F   
    38    SOPHIA             LAUBROCK            GER   1484   0      F   
    39    UDO                VETTER              GER   1482   0      F   
    40    DENYS              TARAN               UKR   1481   0      F   
    41    BARUA              DISHAN              IND   1480   0      F   
    42    WOJCIECH           BABIJCZUK           POL   1478   0      F   
    43    ADRIAN             STAROSCIAK          POL   1476   0      F   
    44    MIKHAIL            KROPACHEV           RUS   1475   0      F   
    45    JAN                KVAPIL              USA   1465   0      F   
    46    ETHAN              MANICIO             GER   1462   0      F   
    47    ELIZAVETA          SHATKOVSKAIA        RUS   1461   0      F   
    48    VADYM              KYRYLKO             UKR   1457   0      F   
    49    ANASTASIIA         YEVTUSHENKO         UKR   1455   0      F   
    50    CLEMENS            DEITERS             GER   1444   0      F   
    51    ZDENEK             MELICHAR            CZE   1440   0      F   
    52    MICHAEL            VOLODARSKY          ISR   1438   0      F   
    53    JOSEF              STEPAN              CZE   1435   0      F   
    54    LOTTA              BERGHOLD            GER   1434   0      F   
    55    JOHN               ROSET               NOR   1426   0      F   
    56    KIRILL             TITOV               RUS   1425   0      F   
    57    VLADIMIR           BUDNICHENKO         RUS   1421   0      F   
    58    OKSANA             GORIACHKINA         RUS   1417   0      F   
    59    SANZHAR            SAINOV              KAZ   1416   0      F   
    60    JOSEF              LORENC-SEN.         CZE   1411   0      F   
    61    MARA               DE VEER             GER   1408   0      F   
    62    DAVID              GOLDMANN            GER   1403   0      F   
    63    MARTIN             PERME               SLO   1400   0      F   
    64    MARC               NORGALL             GER   1399   0      F   
    65    LUBOMIR            PISTORA             CZE   1399   0      F   
    66    SARKA              MARXOVA             CZE   1394   0      F   
    67    KOREN              PARKHOV             ISR   1390   0      F   
    68    YEHOR              VASYLENKO           UKR   1385   0      F   
    69    FREYA              HALLFARTH           GER   1381   0      F   
    70    SOFIYA             FOROSTYANAYA        RUS   1380   0      F   
    71    ARTUR              CHLEWINSKI          POL   1376   0      F   
    72    PAVLO              STARENKYI           UKR   1376   0      F   
    73    JOHN               FISCHER             GER   1374   0      F   
    74    AYDAN              SHUKUROVA           AZE   1372   0      F   
    75    IVAN               ZHURAVLEV           RUS   1370   0      F   
    76    TOMASZ             BANASIK             POL   1368   0      F   
    77    MARIE MAGDALENA    LANDSMANNOVA        CZE   1367   0      F   
    78    OLEKSIY            GERASHCHENKO        UKR   1366   0      F   
    79    MEIK               PUDLEINER           GER   1366   0      F   
    80    ELEN               HETFLEISCHOVA       CZE   1353   0      F   
    81    VINCENT            SCHUBERT            GER   1351   0      F   
    82    LEONHARD           HORNSTEIN           GER   1346   0      F   
    83    EVGENI             KORYAEV             RUS   1346   0      F   
    84    VARVARA            MAYOROVA            RUS   1343   0      F   
    85    MIROSLAV           CUTKA               CZE   1341   0      F   
    86    MICHAL             DUSANEK             CZE   1335   0      F   
    87    JAKUB              WITKOWSKI           POL   1334   0      F   
    88    PAVEL              NEMECEK             CZE   1332   0      F   
    89    EDNA MARLENE       FRICKE              GER   1331   0      F   
    90    JIRI               KADERABEK           CZE   1321   0      F   
    91    FELIX              KARNSTEDT           GER   1321   0      F   
    92    TOM                MOELLER             GER   1315   0      F   
    93    ROBERT             MACIEJEWSKI         POL   1307   0      F   
    94    ADAM               MRAZEK              CZE   1307   0      F   
    95    ANASTASIA          KUZMENKO            RUS   1306   0      F   
    96    FILIP              VOPALKA             CZE   1305   0      F   
    97    SOFIIA-KHRYSTYNA   BORYSIUK            UKR   1297   0      F   
    98    DANIIL             FEDOTOV             RUS   1295   0      F   
    99    VLADIMIR           PTACEK              CZE   1293   0      F   
    100   ARINA              LEGKIKH             RUS   1292   0      F   
    101   MAX                CONRAD              GER   1290   0      F   
    102   ZOFIA              ROZSKIEWICZ         POL   1288   0      F   
    103   FILIP              STEKL               CZE   1286   0      F   
    104   LORENZ             BEYER               GER   1283   0      F   
    105   DARYA              KOROBITSYNA         RUS   1282   0      F   
    106   ELISABETH          VOGEL               GER   1277   0      F   
    107   JAKUB              NESPUREK            CZE   1269   0      F   
    108   JANA               SIKOROVA            CZE   1269   0      F   
    109   JULIA              WAGNER              GER   1268   0      F   
    110   MATEJ              BABULA              CZE   1267   0      F   
    111   TOMAS              HLAVAC              SVK   1266   0      F   
    112   ARKADII            KLIASHTORNYI        UKR   1265   0      F   
    113   NATASA             RICHTEROVA          CZE   1263   0      F   
    114   JENNY HA-LINH      NGUYEN              GER   1259   0      F   
    115   ROLAND             MADER               CZE   1257   0      F   
    116   EVHEN              SHMALKO             UKR   1254   0      F   
    117   KATJA              KRUPENKO            SLO   1249   0      F   
    118   ROBERT             JUN                 CZE   1247   0      F   
    119   JURE               ZLICAR              SLO   1246   0      F   
    120   MINJUN             KOO                 KOR   1239   0      F   
    121   NEEL               BHANDARI            SGP   1238   0      F   
    122   KRZYSZTOF          KEDZIERSKI          POL   1231   0      F   
    123   ILLYA              KONDRATIEV          UKR   1227   0      F   
    124   YUNNA              POZNIAK             UKR   1224   0      F   
    125   SILAS              HINDERSMANN         GER   1221   0      F   
    126   FANNY              KESSEN              GER   1218   0      F   
    127   ALEXANDER          BANDT               GER   1217   0      F   
    128   ANDREY             MAYOROV             RUS   1213   0      F   
    129   DONGWOO            RA                  KOR   1212   0      F   
    130   PHILIPP            ROESSLER            GER   1206   0      F   
    131   TADEAS             CABALA              CZE   1202   0      F   
    132   ETHAN RUEI-EN      LIANG               TPE   1196   0      F   
    133   MAREN              HOMFELDT            GER   1183   0      F   
    134   EVELINA            TOKRANOVA           LAT   1179   0      F   
    135   JIM                KOCH                GER   1178   0      F   
    136   DANJA YVONNE       TER STAL            GER   1178   0      F   
    137   BEN                WAGNER              GER   1178   0      F   
    138   GEORGII            KISELEV             RUS   1175   0      F   
    139   ARYA NEEL          BHANDARI            ENG   1168   0      F   
    140   SABINA             MACIEJEWSKA         POL   1160   0      F   
    141   ILIA               ASHBEL              RUS   1156   0      F   
    142   KIRILL             UTEMOV              RUS   1155   0      F   
    143   TIMUR              NABIULLIN           RUS   1152   0      F   
    144   STELA              ARCHLEBOVA          CZE   1151   0      F   
    145   ARSENIY            KONDRATIEV          UKR   1151   0      F   
    146   MAKSIM             VALOV               RUS   1147   0      F   
    147   VOJTECH            NESPUREK            CZE   1146   0      F   
    148   JANA               SOURALOVA           CZE   1131   0      F   
    149   ARJON NEEL         BHANDARI            ENG   1130   0      F   
    150   INTI               MACEK               SLO   1110   0      F   
    151   ELENA              KAZENNOVA           RUS   1093   0      F   
    152   AJDA               LAPANJE             SLO   1093   0      F   
    153   HEIKE              HEMPEL              GER   1077   0      F   
    154   KAMIL              DOBROWOLSKI         POL   1072   0      F   
    155   ANNA               TYSHCHENKO          UKR   1068   0      F   
    156   HYUNGJOON          KIM                 KOR   1066   0      F   
    157   CHARLOTTE          JINDRISKOVA         CZE   1056   0      F   
    158   LEONTYNA           HLADKA              CZE   1052   0      F   
    159   YUNYEONG           JUNG                KOR   1047   0      F   
    160   NIKITA             YURLOV              RUS   1038   0      F   
    161   MATVIEI            SHEVCHENKO          UKR   1027   0      F   
    162   PLATON             PYATKOV             RUS   1021   0      F   
    163   MIREILLE           RUBERT              NED   1020   0      F   
    164   IVAN               NEZHKIN             RUS   1013   0      F   
    165   FRAN               BABAROVIC           SLO   0      1572   N   
    166   KIAN               OTTO                GER   0      1250   N   
    167   TOBIAS             KOMAREK             CZE   0      1217   N   
    168   ANEJA              LAPANJE             SLO   0      1192   N   
    169   SAMUEL             MECIR               CZE   0      1129   N   
    170   TOM                HAI DANG            GER   0      1100   N   
    171   MIKULAS            HLADKY              CZE   0      1100   N   
    172   PAUL               KVAPIL              CZE   0      1094   N   
    173   DANA               MIHULKOVA           CZE   0      1073   N   
    174   KYRILLUS           AKLADIUS            GER   0      1050   N   
    175   FRANTISEK          KUZEL               CZE   0      1026   N   
    176   HELENA             ROESSLER            GER   0      1016   N   
    177   STEPHANIE          AKLADIUS            GER   0      1000   *   
    178   ANTONIUS           AKLADIUS            GER   0      1000   *   
    179   ANDRII             ANTONOV             UKR   0      1000   *   
    180   MIKHAIL            ANTONOV             RUS   0      1000   *   
    181   ARTEM              BARANOV             RUS   0      1000   *   
    182   RAPHAEL            BECK                GER   0      1000   *   
    183   JOZEF              BENCI               SVK   0      1000   *   
    184   OLEG               BLYUSS              UKR   0      1000   *   
    185   KAMIL              BOUALILI            ALG   0      1000   *   
    186   PAUL MORITZ        BRESKE              GER   0      1000   *   
    187   MARWIN             BUEHRING            GER   0      1000   *   
    188   PEPE               DA COSTA SILVA      GER   0      1000   *   
    189   MARK               DIRIAVKA            UKR   0      1000   *   
    190   ALEXANDR           DROGIN              RUS   0      1000   *   
    191   NICLAS             FAHLBUSCH           GER   0      1000   *   
    192   EDUARD JOEL        FLORES ACORI        FID   0      1000   *   
    193   NICO               GERHARDT            GER   0      1000   *   
    194   BOHDAN             HERASHCHENKO        UKR   0      1000   *   
    195   SALIM              KHALFI              ALG   0      1000   *   
    196   ALEKSANDR          KUZMENKO            RUS   0      1000   *   
    197   MATVEI             LAVRISHCHEV         CYP   0      1000   *   
    198   DANYLO             LIUBCENKO           UKR   0      1000   *   
    199   THEODOR            LOFALDLI            NOR   0      1000   *   
    200   TIKHON             MAYOROV             RUS   0      1000   *   
    201   MAXIM              MELESTEAN           GER   0      1000   *   
    202   MATYAS             MIKES               CZE   0      1000   *   
    203   SHIRA              MILIKOW             ISR   0      1000   *   
    204   JIRI               MOHL                CZE   0      1000   *   
    205   JOSHUA             MUELLER             GER   0      1000   *   
    206                      NASER ZGHIR KANAN   IRQ   0      1000   *   
    207   MYROSLAV           NEMYROVSKYI         UKR   0      1000   *   
    208   KAI-MINH           NEUMANN             GER   0      1000   *   
    209   ARTOM              PANASIUK            UKR   0      1000   *   
    210   EVGENY             PARKHOV             ISR   0      1000   *   
    211   MAX                PFEIFFER            GER   0      1000   *   
    212   MATTES             SCHNITKER           GER   0      1000   *   
    213   YEVA               SEMENKO             UKR   0      1000   *   
    214   ISLAM              SEWELEM             EGY   0      1000   *   
    215   MYKOLA             SOLODKO             UKR   0      1000   *   
    216   ALENA              SOURALOVA           CZE   0      1000   *   
    217   MATTHIS            STEINKAMP           GER   0      1000   *   
    218   JIRI               SUCHY               CZE   0      1000   *   
    219   MIKHAIL            SUSLOV              RUS   0      1000   *   
    220   ANASTASIA          SUSLOVA             RUS   0      1000   *   
    221   ABDERAZAK          TELMAT              ALG   0      1000   *   
    222   VADIM              TERYAEV             RUS   0      1000   *   
    223   ARTURS             TOKRANOVS           LAT   0      1000   *   
    224   INNO               VAN DAM             NED   0      1000   *   
    225   TANISH             VORA                USA   0      1000   *   
    226   YASH               VORA                USA   0      1000   *   
    227   BEN                WEIDENHOEFER        GER   0      1000   *   
    228   ALISA              YAMSHCHIKOVA        UKR   0      1000   *   
    229   IRYNA              ZAMSKA              UKR   0      1000   *   
    230   IRYNA              ZEMSKA              UKR   0      1000   *   
    231   KARYNA             ZHOSAN              UKR   0      1000   *   
    232   NIKOLAY            ZINOVIEV            RUS   0      1000   *   
    233   IGOR               ZYRYANOV            RUS   0      1000   *   
    234   IGOR               ZYRYANOV            RUS   0      1000   *   
    235   TOMAS              BABULA              CZE   0      1000   *   
    
    

    30+ - CHLÁDEK A TINTĚRA OPEN (RATING)
     
             
    1    ANDREJS     STREBKOVS      LAT   IM   2275   0      F   
    2    MARIAN      SABOL          CZE   FM   2266   0      F   
    3    CHRISTIAN   SCHATZ         GER   CM   2193   0      F   
    4    DEJAN       DIMITROV       BUL        2191   0      F   
    5    OLDRICH     WENKE          CZE        2048   0      F   
    6    PETR        PALDUS         CZE        2007   0      F   
    7    BOHUSLAV    KOKES          CZE        1987   0      F   
    8    LUDEK       NOVAK          CZE        1979   0      F   
    9    JOSEF       JIRUSE         CZE        1975   0      F   
    10   PETR        JECHA          CZE        1952   0      F   
    11   MILAN       PETRAS         CZE   CM   1935   0      F   
    12   OTAKAR      NEMEC          CZE        1930   0      F   
    13   PETR        MULLER         CZE        1892   0      F   
    14   LUKAS       STARY          CZE        1891   0      F   
    15   SVEN        TER STAL       GER        1885   0      F   
    16   WALDEMAR    STARZYNSKI     POL        1803   0      F   
    17   VASILIS     TSAPANIDIS     CZE        1792   0      F   
    18   JINDRICH    REZAC          CZE        1787   0      F   
    19   VACLAV      PORTYCH        CZE        1779   0      F   
    20   DENIS       RASHITOV       RUS        1758   0      F   
    21   VLADIMIR    KOSINA         CZE        1697   0      F   
    22   JAN         JANKO          CZE        1694   0      F   
    23   MANFRED     SONNTAGBAUER   AUT        1574   0      F   
    24   JAROMIR     SINDLER        CZE        1571   0      F   
    25   ZDENEK      MICHL          CZE        1530   0      F   
    26   PAWEL       STARZYNSKI     POL        1526   0      F   
    27   CHRISTIAN   SCHOEPPE       GER        1467   0      F   
    28   GORAZD      OKROZNIK       SLO        1465   0      F   
    29   PAVEL       STEHLIK        CZE        1397   0      F   
    30   JAROSLAV    BILEK          CZE        1386   0      F   
    31   JAROSLAV    MACEK          CZE        1358   0      F   
    32   PETR        BURDOV         RUS        1351   0      F   
    33   KAREL       VINS           CZE        1314   0      F   
    34   STEFAN      KOCIAN         CZE        1181   0      F   
    35   ISABELA     HORACKOVA      CZE        1135   0      F   
    36   DUSAN       CERMAK         CZE        0      1000   *   
    
    

    E - ČESKÝ LEV KOLEŠOVICE OPEN (DRUZSTVA / TEAMS)
     
        
    1     SK SOKOL VYSEHRAD A                 CZE   
    2     SK SOKOL VYSEHRAD B                 CZE   
    3     SK SOKOL VYSEHRAD C                 CZE   
    4     SOURALOVI                           CZE   
    5     CELEBRO                             CZE   
    6     TAROKARI                            CZE   
    7     SK OLYMPIA ČESKÉ BUDEJOVICE         CZE   
    8     LOKOMOTIVA CAISSA A                 SVK   
    9     LOKOMOTIVA CAISSA B                 SVK   
    10    TATROVACI                           CZE   
    11    TJ MLADOST ZILINA                   SVK   
    12    YAMAL                               RUS   
    13    DNEPR A                             UKR   
    14    DNEPR B                             UKR   
    15    TJ OSTRAVA                          CZE   
    16    VSETIN JUN                          CZE   
    17    SK BOHEMIA PARDUBICE A              CZE   
    18    SK BOHEMIA PARDUBICE B              CZE   
    19    SO CHRUDIM                          CZE   
    20    SACHSEN-ANHALT                      GER   
    21    TJ HRONOV A                         CZE   
    22    TJ SPARTAK KUTNA HORA B             CZE   
    23    RYCHVALDSKY SACHOVY SPOLEK 1945 A   CZE   
    24    RYCHVALDSKY SACHOVY SPOLEK 1945 B   CZE   
    25    CESKY SLAVOJ A                      CZE   
    26    WALKUV PROTIGAMBIT                  CZE   
    27    SOKOL KOLIN                         CZE   
    28    TSV GROSSSCHENAU                    GER   
    29    JISKRA HERMANUV MESTEC              CZE   
    30    OLD IS COOL                         CZE   
    31    SPARTAK VELKE MEZIRICI              CZE   
    32    TJ PANKRAC                          CZE   
    33    TJ JISKRA JAROMER                   CZE   
    34    SOKOL NYMBURK                       CZE   
    35    SK VYSOKE MYTO                      CZE   
    36    TJ SPARTAK KUTNA HORA A             CZE   
    37    QCC ČESKÉ BUDEJOVICE                CZE   
    38    TJ HRONOV B                         CZE   
    39    NOVOMESTACI                         CZE   
    40    SACHKLUB MĚSTA DOBROVICE            CZE   
    41    SK USTI NAD ORLICI A                CZE   
    42    SK JOLY LYSA NAD LABEM              CZE   
    43    RSA A                               CZE   
    44    RSA B                               CZE   
    45    JEZDCI JUNDROV A                    CZE   
    46    JEZDCI JUNDROV B                    CZE   
    47    SK LINE                             CZE   
    48    BLANSKY LES                         CZE   
    49    TJ ZDAR NAD SAZAVOU A               CZE   
    50    TJ ZDAR NAD SAZAVOU B               CZE   
    51    VALASSKA ZABIJACKA                  CZE   
    52    SLAVIE HRADEC KRALOVE               CZE   
    53    NIKDY VICE                          CZE   
    54    TJ KOBYLISY                         CZE   
    55    TROSKY 2019                         CZE   
    56    SC 1994 OBERLAND                    GER   
    57    ANTIOQUIA A                         COL   
    58    ANTIOQUIA B                         COL   
    59    SK 1921 ZABREH A                    CZE   
    60    SK 1921 ZABREH B                    CZE   
    61    CESKY LEV KOLESOVICE                CZE   
    62    ABSOLUTNI NULY                      CZE   
    63    SK USTI NAD ORLICI B                CZE   
    64    SK LIPA A                           CZE   
    65    SK LIPA B                           CZE   
    66    SK LIPA C                           CZE   
    67    TJ STEFANIDES POLICKA A             CZE   
    68    TJ STEFANIDES POLICKA B             CZE   
    69    TJ JISKRA HORICE A                  CZE   
    70    TJ JISKRA HORICE B                  CZE   
    71    SSPM LIPKY HK RESERVE               CZE   
    72    SK LIPA                             CZE   
    73    SOKOL MLADA BOLESLAV                CZE   
    74    SK PRIBRAM-BANIK                    CZE   
    75    MISI OTROCI                         CZE   
    76    KS RICANY 1925                      CZE   
    77    UNICHESS E                          CZE   
    78    SK OAZA PRAHA A                     CZE   
    79    SK OAZA PRAHA B                     CZE   
    80    SK OAZA PRAHA C                     CZE   
    81    SK OAZA PRAHA D                     CZE   
    82    SK OAZA PRAHA E                     CZE   
    83    SK OAZA PRAHA JUNIORS               CZE   
    84    POSTOUPKY MUFLONS                   CZE   
    85    SK ZIKUDA TURNOV A                  CZE   
    86    SK ZIKUDA TURNOV B                  CZE   
    87    SK ZIKUDA TURNOV C                  CZE   
    88    SK ZIKUDA TURNOV D                  CZE   
    89    SK ZIKUDA TURNOV E                  CZE   
    90    SK MORAVSKA SLAVIA BRNO             CZE   
    91    TJ SLOVAN HAVIROV                   CZE   
    92    LETUSKA                             CZE   
    93    KS RICANY 1925 JUN                  CZE   
    94    SSPM LIPKY A                        CZE   
    95    NAPLECHTEAM                         CZE   
    96    REGION PANDA                        CZE   
    97    BOHEMIANS PRAHA                     CZE   
    98    SO HLINSKO                          CZE   
    99    SK KDJS SEDLCANY                    CZE   
    100   SPARTAK VLASIM                      CZE   
    101   SCHACHGEMEINSCHAFT LEIPZIG          GER   
    102   REAKTOR BANNEWITZKA                 GER   
    103   WROCLAWSKI KLUB SZACHOWY HETMAN     POL   
    104   SK SVETLA NAD SAZAVOU               CZE   
    105   SK POLABINY A                       CZE   
    106   SK POLABINY B                       CZE   
    107   SK SOKOL VYSEHRAD D                 CZE   
    108   SK KLADNO                           CZE   
    109   SK DURAS BVK KRALOVO POLE           CZE   
    110   SK ZLIN                             CZE   
    111   HAGENER SV A                        GER   
    112   HAGENER SV B                        GER   
    113   HAGENER SV C                        GER   
    114   HAGENER SV D                        GER   
    115   HAGENER SV E                        GER   
    116   SLAVIA KROMERIZ                     CZE   
    
    

    G1 - PARDUBICKÝ KRAJ OPEN (RAPID)
     
         
    1     SERGEI           MOVSESIAN              ARM   GM    2659   F   
    2     PAVEL            POTAPOV                RUS   GM    2577   F   
    3     EVGENY E.        VOROBIOV               RUS   GM    2572   F   
    4     VOJTECH          PLAT                   CZE   GM    2547   F   
    5     MARTIN           PETR                   CZE   GM    2540   F   
    6     JIRI             STOCEK                 CZE   GM    2539   F   
    7     GABOR            NAGY                   HUN   IM    2523   F   
    8     BOGDAN           BELYAKOV               RUS   IM    2483   F   
    9     KIRILL           BRYZGALIN              RUS   GM    2483   F   
    10    ESTEBAN ALB      VALDERRAMA QUICENO     COL   IM    2481   F   
    11    VITEZSLAV        RASIK                  CZE   GM    2480   F   
    12    BOGDAN           LALIC                  CRO   GM    2479   F   
    13    EVGENY           ZANAN                  ISR   IM    2446   F   
    14    MATE             BAGI                   HUN   IM    2418   F   
    15    SEMEN            DVOIRYS                RUS   GM    2412   F   
    16    MAXIM            NOVIK                  RUS   GM    2408   F   
    17    PAVEL            SIMACEK                CZE   GM    2398   F   
    18    VIKTOR           MATVIISHEN             UKR   IM    2396   F   
    19    JAN              VYKOUK                 CZE   IM    2395   F   
    20    DANIIL           SHKURAN                UKR   IM    2380   F   
    21    HENRY            PANESSO RIVERA         COL   IM    2377   F   
    22    SERGEY           DOMOGAEV               RUS   GM    2367   F   
    23    MIKHAIL M.       IVANOV                 RUS   GM    2367   F   
    24    PAVEL            ZPEVAK                 CZE   IM    2366   F   
    25    IGOR             YAGUPOV                RUS   GM    2362   F   
    26    ALEXANDER        POTAPOV                RUS   GM    2361   F   
    27    CHRISTIAN        RICHTER                GER   IM    2359   F   
    28    ALEXEY           POLSCHIKOV             RUS   FM    2344   F   
    29    VLADIMIR         RETINSKY               UKR   IM    2343   F   
    30    JAN              TURNER                 CZE         2342   F   
    31    PLATON           GALPERIN               UKR         2335   F   
    32    PIOTR            PIESIK                 POL   IM    2332   F   
    33    ZUZANA           HAGAROVA               SVK   WGM   2326   F   
    34    MICHAL           NOVOTNY                CZE   FM    2326   F   
    35    ALEKSANDRA       MALTSEVSKAYA           RUS   WGM   2321   F   
    36    MATVEI           SHCHERBIN              RUS   IM    2321   F   
    37    VIKTOR           SKLIAROV               UKR   IM    2309   F   
    38    JAN              WOELLERMANN            GER         2303   F   
    39    NIMROD           VEINBERG               ISR   IM    2302   F   
    40    JIRI             NUN                    CZE   IM    2296   F   
    41    ANDREJS          STREBKOVS              LAT   IM    2295   F   
    42    FYODOR           MYSHAKOV               UKR   FM    2282   F   
    43    CARLO GIOVANNI   VITTORINO              COL   IM    2282   F   
    44    DMITRIJS         TOKRANOVS              LAT   FM    2281   F   
    45    ILYA             MAKOVEEV               RUS   FM    2279   F   
    46    JAN              VRANA                  CZE   FM    2277   F   
    47    ANDRII           PUNIN                  UKR   FM    2271   F   
    48    VLADIMIR         MELESHKO               UKR   FM    2269   F   
    49    VLADISLAV        SYDORYKA               UKR   FM    2263   F   
    50    RAAHIL           MULLICK                IND   CM    2259   F   
    51    VLADIMIR         GRABINSKY              UKR   IM    2257   F   
    52    MOHSEN           GABR                   EGY   FM    2254   F   
    53    MELISA           CASTRILLON GOMEZ       COL   WIM   2253   F   
    54    MARTIN           SKLIBA                 CZE   FM    2252   F   
    55    MIDAS            RATSMA                 NED   FM    2251   F   
    56    IGOR             VARITSKI               UKR   IM    2244   F   
    57    YAIR             PARKHOV                ISR   FM    2230   F   
    58    LENKA            PTACNIKOVA             ISL   WGM   2225   F   
    59    LEON             LEDERMAN               ISR   IM    2215   F   
    60    ANDRES F         ESCOBAR MEDINA         COL         2213   F   
    61                     MOKSH AMIT DOSHI       IND         2210   F   
    62                     KARTHIK VENKATARAMAN   IND   GM    2192   F   
    63    MARIIA           BERDNYK                UKR         2179   F   
    64    TER-SAAKIAN      GRIGORII               RUS         2178   F   
    65    PASCAL           KARSAY                 GER   FM    2169   F   
    66    DANYLO           MOSESOV                UKR   FM    2169   F   
    67    STEPAN           ZHURAVLEV              RUS         2169   F   
    68    PAVEL            FREISLER               CZE   IM    2168   F   
    69    PRANTIK          ROY                    IND   IM    2165   F   
    70    KILIAN           SLOVAK                 CZE   FM    2163   F   
    71    JURA             BIBIK                  RUS   IM    2160   F   
    72    LUIS GUILLERMO   BLANDON                COL   IM    2159   F   
    73    RAINER           TER STAL               GER   CM    2155   F   
    74    MYROSLAVA        HRABINSKA              UKR   WGM   2152   F   
    75    MATFEI           NIKOLOGORSKY           RUS         2148   F   
    76    K                TUKUBAYEV              KAZ         2147   F   
    77    ULRIKE           ROESSLER               GER   WIM   2143   F   
    78    JIRI             JEZBERA                CZE         2139   F   
    79    SERGEJ           BYSTROV                RUS   IM    2137   F   
    80    DRAVID           SHAILESH               IND   FM    2134   F   
    81    EKATERINA        SMIRNOVA               RUS   WIM   2134   F   
    82    JAROSLAV         MOJZIS                 CZE   FM    2121   F   
    83    ALEKSEY G        FROLOV                 RUS         2115   F   
    84    JAROSLAV         KROUZEL                CZE   FM    2114   F   
    85    ANTON YUR        POPOV                  RUS         2113   F   
    86    OLEXIY           TARANIK                UKR         2112   F   
    87    JANA             ZPEVAKOVA              CZE   WFM   2096   F   
    88    EMAD ELDIN       IBRAHIM                EGY         2093   F   
    89    OLEG             TARAKANOV              EST         2081   F   
    90    JIRI             HAJEK                  CZE         2071   F   
    91    VIT              VALENTA                CZE   FM    2069   F   
    92    VLADIMIR         CHOVANEC               SVK         2066   F   
    93    DANIEL           ODLER                  SVK         2062   F   
    94    SHETE            SAMMED JAYKUMAR        IND         2061   F   
    95    VLADISLAV        LYMAR                  UKR         2050   F   
    96    CHRISTIAN        IRO                    AUT         2048   F   
    97    TOMAS            ZDRAZIL                CZE         2046   F   
    98    VIKTOR           DOVZHENKO              UKR   IM    2031   F   
    99    VACLAV           PACL                   CZE   FM    2031   F   
    100   KARSTEN          BERTRAM                GER         2022   F   
    101   KILIAN           BOEHNING               GER         2019   F   
    102   GUSTAV           BREJNIK                CZE         2017   F   
    103   ALEXANDER A.     YAKIMENKO              RUS         2010   F   
    104   VOJTECH          SRAMEK                 CZE   FM    1994   F   
    105   NIKHIL           DIXIT                  IND   FM    1987   F   
    106   JOSEF            MINDL                  CZE         1986   F   
    107   MARTIN           NEHYBA                 CZE         1984   F   
    108   VOLODYMYR        MEDVEDYK               UKR   FM    1981   F   
    109   JACHYM           BARES                  CZE         1980   F   
    110   JIRI             JIRES                  CZE         1957   F   
    111   LUBOS            SVIZENSKY              CZE         1957   F   
    112   OLEG             KORCHAGIN              EST         1956   F   
    113   MICHAL           BABICKA                CZE         1955   F   
    114   MIKHAIL          MOROZOV                RUS         1944   F   
    115   ONDREJ           TRASAK                 CZE         1937   F   
    116   TOMAS            LUDVIK                 CZE   FM    1933   F   
    117   ADAM JOSEF       RET                    CZE         1933   F   
    118   ELISABETH        TORO CASTANEDA         COL   CM    1900   F   
    119   MIROSLAV         MANDAK                 SVK         1880   F   
    120                    SOHAM DATAR            IND         1867   F   
    121   LUKAS            STARY                  CZE         1861   F   
    122   JEVGENI          MOGILNY                EST         1853   F   
    123   BALINT           BALAZS                 GER         1850   F   
    124   JAN              ZDRAZIL                CZE         1846   F   
    125   JAIN             JEET                   IND   FM    1828   F   
    126   OLGA             CHIZHA                 RUS         1811   F   
    127   ADAM             EFFENBERGER            CZE         1803   F   
    128   SERGEY           ELISEEV                NOR         1803   F   
    129   VLADISLAV        MALYGIN                KAZ         1795   F   
    130   ANDRII           ILKIV                  UKR         1788   F   
    131   ANDREAS          HOPPE                  GER         1777   F   
    132   RUDOLF           JUN                    CZE         1776   F   
    133   COLIN            COLBOW                 GER         1754   F   
    134   KAREL            BROZKA JUN             CZE         1709   F   
    135   STEFAN           RUCABADO               CZE         1254   F   
    
    

    G2 - SLUŽBY MĚSTA PARDUBIC OPEN (RAPID)
     
        
    1    JOURI              GORIATCHKIN          RUS   FM    2343   0      F   
    2    JENNY ASTRID       CHIRIVI C.           COL   WIM   2112   0      F   
    3    DEJAN              DIMITROV             BUL         2099   0      F   
    4    ARKADIJ            SLONIMSKIJ           RUS         2085   0      F   
    5    KASIB              LAITH                IRQ   FM    2039   0      F   
    6    SVEN               HAGEMANN             GER         2031   0      F   
    7    ALEXANDER          GORBATENKO           RUS         2005   0      F   
    8    ANDRIY             PALAMARCHUK          UKR         2000   0      F   
    9    LUDEK              NOVAK                CZE         1982   0      F   
    10   ANGIE LIZETH       CHIRIVI C            COL         1970   0      F   
    11   ALEKSANDR          IGUMNOV              RUS         1957   0      F   
    12   ALEXEY             ANATSKIY             UKR         1949   0      F   
    13   CINTHYA CAROLINA   MUNOZ MONROY         COL   WFM   1942   0      F   
    14   JAN                SLAVIK               CZE         1939   0      F   
    15   PEKKA              SOPANEN              FIN         1932   0      F   
    16   TOMAS              MAZURA               CZE         1930   0      F   
    17   PAVEL              DANEK                CZE         1906   0      F   
    18   PAVEL              GERCHIKOV            ISR         1905   0      F   
    19   ARTEM              LUTSKO               UKR         1901   0      F   
    20   GLAFIRA            USACHEVA             RUS         1898   0      F   
    21   JAKUB              CACH                 CZE         1893   0      F   
    22   AHMAD S            SEWELEM              EGY         1870   0      F   
    23   NARUNA             CHAN                 RUS         1860   0      F   
    24   PETER              PEKARCIK             SVK         1848   0      F   
    25   TIMO               BLOCK                GER         1843   0      F   
    26   JAN                NOSEK                CZE         1825   0      F   
    27   JONATHAN           RUBECK               ENG         1820   0      F   
    28   KATERINA           ZPEVAKOVA            CZE         1818   0      F   
    29   MICHAL             REDZISZ              POL         1811   0      F   
    30   ALEKSANDR          PETROV               EST         1808   0      F   
    31   MAX                WEIDENHOEFER         GER         1805   0      F   
    32   JOHANNES           NAUNDORF             GER         1802   0      F   
    33   SVEN               TER STAL             GER         1800   0      F   
    34   ABDULLA            MURAD                UAE         1798   0      F   
    35   ALEXANDER          SIMKIN               RUS         1798   0      F   
    36   STEFAN             HAACK                GER         1796   0      F   
    37   EVGENY             ILIENKOV             RUS         1791   0      F   
    38   PAUL               LAUBROCK             GER         1785   0      F   
    39   PETR               NESPUREK             CZE         1780   0      F   
    40   VACLAV             PORTYCH              CZE         1779   0      F   
    41   FEDOR              SHABAROV             EST         1778   0      F   
    42   VALERIA            TERYAEVA             RUS         1777   0      F   
    43   IGNAT              ZHURAVLEV            RUS         1775   0      F   
    44   BENJAMIN           GLOCK                GER         1769   0      F   
    45   MICHAL             JARES                CZE   CM    1752   0      F   
    46   ILONA              BELIAKOVA            RUS         1747   0      F   
    47   YURY               PEKURIN              ISR         1743   0      F   
    48   DENIS              RASHITOV             RUS         1742   0      F   
    49   ALEXANDER          TUMASOV              ISR         1736   0      F   
    50   PAVEL              MENCIK               CZE         1728   0      F   
    51   SEBASTIAN          LIMBOECK             GER         1719   0      F   
    52                      ROHAN BHARAT JOSHI   IND         1683   0      F   
    53   LUCAS              PRUETTING            GER         1681   0      F   
    54   JAN                BROUSEK              CZE         1680   0      F   
    55   AKSHAY             SAWANT               IND         1657   0      F   
    56   ULYANA             ZAKHAROVA            KAZ         1655   0      F   
    57   HANA               MODROVA              CZE   WFM   1637   0      F   
    58   LUCA JULIEN        HUMPE                GER         1635   0      F   
    59   ARTUR              KUECK                GER         1633   0      F   
    60   IRINA              BIBO                 UKR         1625   0      F   
    61   WIKTORIA           SMIETANSKA           POL   CM    1624   0      F   
    62   THEODOR            LAU                  GER         1620   0      F   
    63   OLEKSII            KARVATSKYI           UKR         1607   0      F   
    64   ROMAN              BOTVINNIK            ISR         1605   0      F   
    65   KATERINA           SKYBOVA              CZE         1601   0      F   
    66   FABIAN             STELLJES             GER         1577   0      F   
    67   SOPHIA             BRUNNER              GER         1564   0      F   
    68   JAN                NESPUREK             CZE         1558   0      F   
    69   JAN                PFLUGER              GER         1551   0      F   
    70   JAROSLAV           HALOUSEK             CZE         1540   0      F   
    71   ANNA-BLUME         GIEDE                GER         1534   0      F   
    72   ESTER              TER STAL             GER         1529   0      F   
    73   KATA               BALAZS               GER         1528   0      F   
    74   LARS               TER STAL             GER         1506   0      F   
    75   MARTIN             MACHA                CZE         1503   0      F   
    76   ANNA               ROZSKIEWICZ          POL         1482   0      F   
    77   ONDREJ             MACEK                CZE         1463   0      F   
    78   GABRIELA           KRALOVA              CZE         1455   0      F   
    79   JAN                VESTFAL              CZE         1434   0      F   
    80   ADELA              TRASAKOVA            CZE         1424   0      F   
    81   MIKE NIKLAS        SCHEIDT              GER         1415   0      F   
    82   ONDREJ             PULPAN               CZE         1408   0      F   
    83   JIRI               BOUSKA               CZE         1406   0      F   
    84   MAIK               MAUL                 GER         1406   0      F   
    85   YULIA              AVILOVA              SUI         1365   0      F   
    86   LOBOSCH            HINTZE               GER         1363   0      F   
    87   ALEXANDER          BRUNNER              GER         1324   0      F   
    88   KORNEL             GARWACKI             POL         1309   0      F   
    89   ANNA               HRABINSKA            UKR         1307   0      F   
    90   LEA                LUDWIG               GER         1198   0      F   
    91   BRUNO              STACHOWIAK           POL         1180   0      F   
    92   EMILIA             CIESLAK              POL         1068   0      F   
    93   JONAS              HOLOUBEK             GER         0      1000   *   
    94   LEA                RIEPING              GER         0      1000   *   
    95   FEDOR N            KUZNETSOV            RUS         0      1000   *   
    
    

    G3 - KONTAX OPEN (RAPID)
     
        
    1     MIROSLAV        TYC                 CZE         1726   0      F   
    2     IVAN            OMELCHENKO          UKR         1693   0      F   
    3     MIKHAIL         DRUCHENKO           RUS         1664   0      F   
    4     GALINA          MIKHEEVA            RUS   WCM   1664   0      F   
    5     TOMAS           VRZAL               CZE         1664   0      F   
    6     JAN             VESELSKY            CZE         1662   0      F   
    7     SIMON           VOLAK               CZE         1651   0      F   
    8     ONDREJ          CACH                CZE         1631   0      F   
    9     MIKHAIL         GUSEV               RUS         1624   0      F   
    10    JAN             JANKO               CZE         1615   0      F   
    11    YAVOR           NIKOLOV             BUL         1608   0      F   
    12    VASILIJ         KHIMICHEV           RUS         1602   0      F   
    13    TOMAS           LAJSEK              CZE         1600   0      F   
    14    JONATHAN        SONDERMANN          GER         1592   0      F   
    15    PAVEL           RYCHTECKY           CZE         1585   0      F   
    16    LADISLAV        LEVINSKY            CZE         1574   0      F   
    17    ARINA           MOSKALEVA           RUS         1565   0      F   
    18    VINCENT         SCHUBERT            GER         1558   0      F   
    19    OLIVER          JACOBS              BEL         1554   0      F   
    20    JAN             ZIDEK               CZE         1545   0      F   
    21    DUSAN           KIRS                CZE         1544   0      F   
    22    PETR            HERCIK              CZE         1536   0      F   
    23    BOHUSLAV        VOREL               CZE         1531   0      F   
    24    MARTIN          LAUTRBACH           CZE         1530   0      F   
    25    MARTIN          STOCEK              CZE         1525   0      F   
    26    JAKUB           JOUKL               CZE         1520   0      F   
    27    MADIS           STAUB               EST         1516   0      F   
    28    TOMAS           MIKULENKA           CZE         1513   0      F   
    29    JAN             FIALA               CZE         1511   0      F   
    30    UDO             VETTER              GER         1504   0      F   
    31    IGOR            IGUMNOV             RUS         1496   0      F   
    32    HANNES          RUOKOKOSKI          FIN         1492   0      F   
    33    PETR            JILMA               CZE         1491   0      F   
    34    KIRILL          TITOV               RUS         1490   0      F   
    35    PAVEL           NOVAK               CZE         1486   0      F   
    36    PETR            BURDOV              RUS         1481   0      F   
    37    JOHN            FISCHER             GER         1474   0      F   
    38    ARTUR           CHLEWINSKI          POL         1472   0      F   
    39    PIOTR           MASLANKA            POL         1471   0      F   
    40    JIRI            KUTEK               CZE         1469   0      F   
    41    JAN             KREJCI              CZE         1466   0      F   
    42    JAROSLAV        MACEK               CZE         1464   0      F   
    43    PAVEL           KVAPIL              CZE         1463   0      F   
    44    JURI            BOGER               RUS         1458   0      F   
    45    DUSAN           CERMAK              CZE         1456   0      F   
    46    POLINA          KOBAK               RUS         1454   0      F   
    47    JAROMIR         SINDLER             CZE         1454   0      F   
    48    MARK            MC KENZIE           AUS         1436   0      F   
    49    SOFIYA          FOROSTYANAYA        RUS         1425   0      F   
    50    ANDREY          KOSKOV-KALKAMANOV   RUS         1425   0      F   
    51    MARTIN          JOUKL               CZE         1424   0      F   
    52    FREYA           HALLFARTH           GER         1420   0      F   
    53    JAN             KVAPIL              USA         1378   0      F   
    54    LUKAS           LIHOTSKY            CZE         1358   0      F   
    55    JAN             VOJACEK             CZE         1358   0      F   
    56    SOFIE           LOFALDLI            RUS         1350   0      F   
    57    JAN             BOTEK ML            CZE         1349   0      F   
    58    LEONHARD        HORNSTEIN           GER         1346   0      F   
    59    VOJTECH         STARY               CZE         1346   0      F   
    60    MAREK           BILEK               CZE         1343   0      F   
    61    LUBOS           TRANDA              CZE         1341   0      F   
    62    JIRI            LIHOTSKY            CZE         1324   0      F   
    63    NIKOLAY         ZINOVIEV            RUS         1316   0      F   
    64    TOM             MOELLER             GER         1315   0      F   
    65    FILIP           STEKL               CZE         1307   0      F   
    66    ARSENIY         KONDRATIEV          UKR         1301   0      F   
    67    YUNNA           POZNIAK             UKR         1298   0      F   
    68    JAKUB           NESPUREK            CZE         1281   0      F   
    69    RADEK           ROUB                CZE         1273   0      F   
    70    TOBIAS          KOMAREK             CZE         1260   0      F   
    71    KAMIL           TOBOLIK             CZE         1252   0      F   
    72    VIKTORIE        VSETULOVA           CZE         1250   0      F   
    73    OKSANA          GORIACHKINA         RUS         1240   0      F   
    74    ILLYA           KONDRATIEV          UKR         1237   0      F   
    75    JAKUB           TYC                 CZE         1237   0      F   
    76    GEORGII         KISELEV             RUS         1234   0      F   
    77    MARIE           VANKOVA             CZE         1231   0      F   
    78    DENIS           NOSCAK              CZE         1229   0      F   
    79    OLEG            BURTSEV             RUS         1225   0      F   
    80    SILAS           HINDERSMANN         GER         1221   0      F   
    81    ETHAN RUEI-EN   LIANG               TPE         1221   0      F   
    82    ANDREY          MAYOROV             RUS         1213   0      F   
    83    VARVARA         MAYOROVA            RUS         1211   0      F   
    84    MATVIEI         SHEVCHENKO          UKR         1211   0      F   
    85    ILIA            ASHBEL              RUS         1209   0      F   
    86    ROBERT          JUN                 CZE         1206   0      F   
    87    TOMAS           NIKOLINKO           CZE         1196   0      F   
    88    KRYSTOF         LISKA               CZE         1190   0      F   
    89    ZOFIA           ROZSKIEWICZ         POL         1180   0      F   
    90    KIRILL          UTEMOV              RUS         1170   0      F   
    91    MATVEI          LAVRISHCHEV         CYP         1168   0      F   
    92    ARTEM           BARANOV             RUS         1163   0      F   
    93    TIMUR           NABIULLIN           RUS         1163   0      F   
    94    SANDRO          POLDAUF             CZE         1159   0      F   
    95    DANIL           BOYARSKIY           RUS         1150   0      F   
    96    ALEXANDR        NIKOLINKO           CZE         1150   0      F   
    97    FARISHTA        MAGOMEDOVA          RUS         1147   0      F   
    98    DANJA YVONNE    TER STAL            GER         1128   0      F   
    99    ISABELA         HORACKOVA           CZE         1127   0      F   
    100   MAKSIM          VALOV               RUS         1097   0      F   
    101   CHARLOTTE       JINDRISKOVA         CZE         1056   0      F   
    102   PLATON          PYATKOV             RUS         1038   0      F   
    103   DAN             MAKALOUS            CZE         0      1563   N   
    104   FRANTISEK       KUZEL               CZE         0      1026   N   
    105   KAREL           TYC                 CZE         0      1004   N   
    106   YOSEP           BYEON               KOR         0      1000   *   
    107   DMYTRO          CHAIKA              UKR         0      1000   *   
    108   NICLAS          FAHLBUSCH           GER         0      1000   *   
    109   EDUARD JOEL     FLORES ACORI        FID         0      1000   *   
    110   NICO            GERHARDT            GER         0      1000   *   
    111   CTIBOR          JELINEK             CZE         0      1000   *   
    112   MIKHAIL         KOPTEV              RUS         0      1000   *   
    113   ROMAN           KRUTIANSKII         RUS         0      1000   *   
    114   TIKHON          MAYOROV             RUS         0      1000   *   
    115   MATYAS          MIKES               CZE         0      1000   *   
    116   EVGENY          PARKHOV             ISR         0      1000   *   
    117   MAX             PFEIFFER            GER         0      1000   *   
    118   JAN             PULPAN              CZE         0      1000   *   
    119   JINDRICH        PULPAN ML           CZE         0      1000   *   
    120   JINDRICH        PULPAN ST           CZE         0      1000   *   
    121   MATTES          SCHNITKER           GER         0      1000   *   
    122   ISLAM           SEWELEM             EGY         0      1000   *   
    123   MATTHIS         STEINKAMP           GER         0      1000   *   
    124   VADIM           TERYAEV             RUS         0      1000   *   
    125   IGOR            ZYRYANOV            RUS         0      1000   *   
    126   KOREN           PARKHOV             ISR         0      1000   *   
    
    

    H - BULINSKÝ, VÁVRA & PARTNERS OPEN (MARATHON)
     
        
    1    MATE         BAGI          HUN   IM    2459   0      F   
    2    PIOTR        PIESIK        POL   IM    2420   0      F   
    3    MARTIN       HOLLAN        CZE   FM    2416   0      F   
    4    KLAUDIA      KULON         POL   WGM   2331   0      F   
    5    ILYA         MAKOVEEV      RUS   FM    2288   0      F   
    6    PETR         HOLLAN        CZE   FM    2287   0      F   
    7    MAREK        KARAS         SVK   FM    2282   0      F   
    8    MOHSEN       GABR          EGY   FM    2268   0      F   
    9    KILIAN       SLOVAK        CZE   FM    2242   0      F   
    10   LEON         LEDERMAN      ISR   IM    2238   0      F   
    11   IGOR         LINTNER       SVK         2212   0      F   
    12                SOHAM DATAR   IND         2129   0      F   
    13   LUBOS        PTACEK        CZE         2114   0      F   
    14   FILIP        HOLY          CZE         2088   0      F   
    15   SERGEY       ELISEEV       NOR         2053   0      F   
    16   JIRI         HAJEK         CZE         2043   0      F   
    17   EMAD ELDIN   IBRAHIM       EGY         2042   0      F   
    18   PAULINA      CAGARA        POL         2025   0      F   
    19   JIRI         NAVRATIL      CZE         2018   0      F   
    20   JACHYM       BARES         CZE         2015   0      F   
    21   KRISTIAN     CHRENKO       SVK         2008   0      F   
    22   KAMIL        LOPUSZANSKI   POL         1995   0      F   
    23   MAREK        STODOLA       CZE         1984   0      F   
    24   AHMAD S      SEWELEM       EGY         1960   0      F   
    25   LUBOS        SVIZENSKY     CZE         1945   0      F   
    26   JAN          NOSEK         CZE         1927   0      F   
    27   EVA          MESZAROSOVA   SVK         1901   0      F   
    28   PAVEL        SEIDL         CZE         1898   0      F   
    29   PETR         MULLER        CZE         1892   0      F   
    30   LUKAS        STARY         CZE         1891   0      F   
    31   MICHAL       DOME          CZE         1870   0      F   
    32   ALES         PEKAREK       CZE         1870   0      F   
    33   PAVEL        MENCIK        CZE         1853   0      F   
    34   JAKUB        STODOLA       CZE         1781   0      F   
    35   DENIS        RASHITOV      RUS         1758   0      F   
    36   MAREK        KRASA         CZE         1723   0      F   
    37   ANNA         ROZSKIEWICZ   POL         1694   0      F   
    38   PAVEL        NOVAK         CZE         1568   0      F   
    39   TIMUR        MELESTEAN     GER         1564   0      F   
    40   ARTUR        CHOWANIEC     POL         1553   0      F   
    41   FILIP        ZADRAZIL      CZE         1520   0      F   
    42   MARK         MC KENZIE     AUS         1394   0      F   
    43   ZOFIA        ROZSKIEWICZ   POL         1288   0      F   
    44   FEDOR N      KUZNETSOV     RUS         1256   0      F   
    45   BRUNO        STACHOWIAK    POL         1219   0      F   
    46   EMILIA       CIESLAK       POL         1181   0      F   
    47   KORNEL       GARWACKI      POL         1166   0      F   
    48   MAXIM        MELESTEAN     GER         0      1000   *   
    49   ISLAM        SEWELEM       EGY         0      1000   *   
    
    

    J - RSM CZ OPEN (RATING)
     
     
    1    GABOR         NAGY           HUN   IM   2474   0      F   
    2    GENNADI       GUTMAN         UKR   GM   2466   0      F   
    3    VIKTOR        SKLIAROV       UKR   IM   2360   0      F   
    4    DANIIL        SHKURAN        UKR   IM   2349   0      F   
    5    VLADIMIR      RETINSKY       UKR   IM   2343   0      F   
    6    ANDREJS       STREBKOVS      LAT   IM   2275   0      F   
    7    IGOR          VARITSKI       UKR   IM   2199   0      F   
    8    CHRISTIAN     SCHATZ         GER   CM   2193   0      F   
    9    VIKTOR        VOLODIN        RUS   IM   2178   0      F   
    10   MIKHAJLO      PLIUKHA        UKR        2140   0      F   
    11   VIKTOR        DOVZHENKO      UKR   IM   2100   0      F   
    12   NARUNA        CHAN           RUS        1985   0      F   
    13   BLANKA        BRUNOVA        CZE        1970   0      F   
    14   ALES          KRATOCHVIL     CZE        1970   0      F   
    15   ONDREJ        KRAUS          CZE        1968   0      F   
    16   MICHAL        JARES          CZE   CM   1952   0      F   
    17   MILAN         KOTVA          CZE        1934   0      F   
    18   JOSEF         HERCIK         CZE        1858   0      F   
    19   VLADISLAV     MALYGIN        KAZ        1855   0      F   
    20   MIKHAIL       DRUCHENKO      RUS        1829   0      F   
    21   ALEXANDER     SIMKIN         RUS        1820   0      F   
    22   JONATHAN      SONDERMANN     GER        1783   0      F   
    23   VACLAV        PORTYCH        CZE        1779   0      F   
    24   RADOSLAW      DYTMAN         POL        1745   0      F   
    25   ANDERS        LANG           SWE        1742   0      F   
    26   MAURYCY       ZEREBIEC       POL        1708   0      F   
    27   PETER         PEKARCIK       SVK        1702   0      F   
    28   JAN           JANKO          CZE        1694   0      F   
    29   RADEK         SVITIL         CZE        1694   0      F   
    30   JAN           DLASEK         SVK        1689   0      F   
    31   JAKUB         JOUKL          CZE        1682   0      F   
    32   VIT           BRAZDA         CZE        1668   0      F   
    33   JAN           FIALA          CZE        1641   0      F   
    34   JAKUB         MADAJCZAK      POL        1631   0      F   
    35   PAVEL         RYCHTECKY      CZE        1630   0      F   
    36   OLIVER        JACOBS         BEL        1628   0      F   
    37   TOMAS         MIKULENKA      CZE        1626   0      F   
    38   OLEKSANDR     USOV           UKR        1615   0      F   
    39   MANFRED       SONNTAGBAUER   AUT        1574   0      F   
    40   ULYANA        ZAKHAROVA      KAZ        1569   0      F   
    41   WIKTORIA      SMIETANSKA     POL   CM   1547   0      F   
    42   MARTIN        JOUKL          CZE        1533   0      F   
    43   ZDENEK        MICHL          CZE        1530   0      F   
    44   TADEUSZ       LAZNIEWSKI     POL        1518   0      F   
    45   JAN           VESELSKY       CZE        1500   0      F   
    46   JAN           KVAPIL         USA        1465   0      F   
    47   JIRI          ZABEHLICKY     CZE        1461   0      F   
    48   JOSEF         STEPAN         CZE        1435   0      F   
    49   JAKUB         ZIMNY          POL        1417   0      F   
    50   BARTOSZ       TARKOWSKI      POL        1404   0      F   
    51   YEHOR         VASYLENKO      UKR        1385   0      F   
    52   ZOFIA         LAZNIEWSKA     POL        1375   0      F   
    53   JAROSLAV      MACEK          CZE        1358   0      F   
    54   VINCENT       SCHUBERT       GER        1351   0      F   
    55   KAREL         VINS           CZE        1314   0      F   
    56   ALINA         POPOVA         UKR        1296   0      F   
    57   WIKTORIA      JANIKOWSKA     POL        1288   0      F   
    58   FILIP         STEKL          CZE        1286   0      F   
    59   OLEG          BURTSEV        RUS        1279   0      F   
    60   JINDRICH      SKALICKY       CZE        1218   0      F   
    61   JAGODA        ROMEJKO        POL        1196   0      F   
    62   FARISHTA      MAGOMEDOVA     RUS        1179   0      F   
    63   ANNA          TYSHCHENKO     UKR        1068   0      F   
    64   PAUL          KVAPIL         CZE        0      1094   N   
    65   BYIU          HONG           CZE        0      1076   N   
    66   ADRIANA       PISOVA         CZE        0      1058   N   
    67   DUSAN         CERMAK         CZE        0      1000   *   
    68   MARK          DIRIAVKA       UKR        0      1000   *   
    69   JANA          DOSKOVA        CZE        0      1000   *   
    70   EDUARD JOEL   FLORES ACORI   FID        0      1000   *   
    71   YANA          HONG           CZE        0      1000   *   
    72   MATYAS        JANDL          CZE        0      1000   *   
    73   MIKHAIL       KOPTEV         RUS        0      1000   *   
    74   ROMAN         KRUTIANSKII    RUS        0      1000   *   
    75   MYROSLAV      NEMYROVSKYI    UKR        0      1000   *   
    76   VACLAV        SEIDL          CZE        0      1000   *   
    77   YEVA          SEMENKO        UKR        0      1000   *   
    78   MYKOLA        SOLODKO        UKR        0      1000   *   
    79   JAN           VYTISKA        CZE        0      1000   *   
    80   ALISA         YAMSHCHIKOVA   UKR        0      1000   *   
    
    

    K - AQUACENTRUM PARDUBICE OPEN (RESENI / SOLVING)
     
    1    MARTIN      PETR           CZE   GM   2459   0      F   
    2    VALERY      KOPYL          UKR   IM   2355   0      F   
    3    DMITRY      PLETNEV        RUS   FM   2339   0      F   
    4    DANILA      PAVLOV         RUS   FM   2320   0      F   
    5    DMITRIJUS   CHOCENKA       LTU   FM   2305   0      F   
    6    MARTYNAS    LIMONTAS       LTU   FM   2299   0      F   
    7    MOHSEN      GABR           EGY   FM   2268   0      F   
    8    ROLAND      OTT            SUI        2255   0      F   
    9    DANILA      MOISEEV        RUS        2127   0      F   
    10   MAREK       KOLCAK         SVK   FM   2125   0      F   
    11   ALEXEI      POPOV          RUS        1962   0      F   
    12   AHMAD S     SEWELEM        EGY        1960   0      F   
    13   RYSZARD     KROLIKOWSKI    POL        1955   0      F   
    14   MILAN       PETRAS         CZE   CM   1935   0      F   
    15   BORIS       CHERVONENKIS   RUS        1873   0      F   
    16   MAKSIM      ROMANOV        RUS        1847   0      F   
    17   ALEXANDER   FICA           CZE        1775   0      F   
    18   JOZEF       KOBOLKA        SVK        1712   0      F   
    19   IVAN        NOVIKOV        RUS        1621   0      F   
    20   MILAN       SVRCEK         SVK        0      1779   N   
    21   ZDENEK      LIBIS          CZE        0      1666   N   
    22   OTO         MIHALCO        SVK        0      1000   *   
    23   ANDREY      SELIVANOV      RUS        0      1000   *   
    24   ISLAM       SEWELEM        EGY        0      1000   *   
    25   LUBOMIR     SIRAN          SVK        0      1000   *   
    
    

    BRIDŽ / BRIDGE
    A - STAPRO OPEN (HLAVNI TURNAJ DVOJIC / MAIN PAIRS TOURNAMENT)
       
    1    Monika Koptová - Michael Humpál
    2    Anna Marie Černá - Petr Pulkrab
    3    Jan Pešout - Petr Plhal
    4    Pavel Raboch - Jiří Mašek
    5    Jiřina Boehmová - Lucie Kupková
    6    Daniela Hnátová - Jana Erdeová
    7    František Hruška - Jan Martynek st.
    8    Jakub Šlemr - Kamil Žylka
    9    Renata Lapčíková - Zdeněk Pírek
    10   Soňa Hájková - Zdeněk Laštovička
    11   Petr Volhejn - Vít Volhejn
    12   Vladimír Nulíček - Jaroslav Holý
    13   Rudolf Diblík - František Navrátil
    14   Zdeňka Tauberová - Jiří Tauber
    15   Miroslav Hradil - Zdeněk Frabša
    16   Pavla Svobodová - Milena Lančová
    17   Josef Novotný - Olga Picmausová
    18   Jiří Kopřiva - Otakar Svoboda
    19   Jiří Křivánek - Jakub Hora
    20   Aleš Medlín - Jiří Medlín
    21   Josef Horáček - Jan Ertner
    22   Jaroslav Hájek - Ondřej Pavelka
    23   Helena Berglová - Irena Henzlová
    24   David Vozábal - Kristýna Schulzová
    25   Petr Bahník - Miloš Bahník
    26   Ondřej Bahník - Eva Bahníková
    27   Michal Kopecký - Pavel Teňak
    28   Vladimír Hrdlička - Alois Novotný
    29   Jan Pivnička - Aleš Haman
    30   Jiří Baláš - Jan Škalda
    31   Čeněk Romanowski - Vít Walach
    32   Milan Šklíba - Jiří Molák
    33   Erik Klemš - Jan Martynek ml.
    
    
    B - AVE-KONTAKT OPEN (TURNAJ DRUZSTEV / TEAMS)
    1    Pavel Raboch - Jiří Mašek - Jiřina Boehmová - Lucie Kupková
    2    Rudolf Diblík - František Navrátil - František Hruška - Jan Martynek st.
    3    Jiří Kopřiva - Otakar Svoboda - Jana Erdeová - Daniela Hnátová
    4    David Vozábal - Kristýna Schulzová - Jakub Šlemr - Kamil Žylka
    5    Michael Humpál - Monika Kyptová - Anna Marie Černá - Petr Pulkrab
    6    Milan Šklíba - Jiří Molák - Jan Pešout - Petr Plhal
    
    
    C - YETTI SPORT OPEN (1. VEDLEJSI TURNAJ DVOJIC / 1st SIDE PAIRS TOURNAMENT)
     
    1    František Hruška - Jan Martynek st.
    2    Rudolf Diblík - František Navrátil
    3    Josef Dobiáš - Anna Krausová
    4    Josef Novotný - Olga Picmausová
    5    Jiří Kopřiva - Otakar Svoboda
    6    Lucie Kupková - Jiřina Boehmová
    7    Soňa Hájková - Ondřej Pavelka
    8    Irena Henzlová - Josef Henzl
    9    Čeněk Romanowski - Vít Walach
    
    
    D - P. MINISTR OPEN (2. VEDLEJSI TURNAJ DVOJIC / 2nd SIDE PAIRS TOURNAMENT)
     
    1    Monika Koptová-Michael Humpál
    2    František Hruška - Jan Martynek st.
    3    Rudolf Diblík - František Navrátil
    4    Josef Dobiáš - Anna Krausová
    5    Josef Novotný - Olga Picmausová
    6    Jiří Kopřiva - Otakar Svoboda
    7    Lucie Kupková - Jiřina Boehmová
    8    Soňa Hájková - Ondřej Pavelka
    9    Irena Henzlová - Josef Henzl
    10   Čeněk Romanowski - Vít Walach
     
    

    BACKGAMMON
     
    1   JAN      BROUSEK     CZE   
    2   JAKUB    FANTA       CZE   
    3   MARTIN   FILIPI      CZE   
    4   PAVEL    FRIC        CZE   
    5   JIRI     OLEJNICEK   CZE   
    6   JIRI     VALA        CZE   
    7   LUBOS    VENCL       CZE   
    8   PAVLA    VIDANOVA    CZE   
    
    

    DÁMA / DRAUGHTS
     
    CESKA / CZECH 
    
    1    UMESH            BHARDWAJ   IND   
    2    DENIS            CERNY      CZE   
    3    MIROSLAV         CHUDOBA    CZE   
    4    BOHUMIR          DUBSKY     CZE   
    5    JAROSLAV         DVORAK     CZE   
    6    MARTIN DOMINIK   HLADIK     CZE   
    7    VACLAV           KRISTA     CZE   
    8    VACLAV           MAREK      CZE   
    9    EMA              RADONOVA   CZE   
    10   PREM             SINGH      IND   
    11   JIRI             SYSEL      CZE   
    12   JAROSLAV         TICHY      CZE   
    13   MARTIN           VONDRA     CZE   
    
    
    MEZINARODNI / INTERNATIONAL 
    
    1   UMESH     BHARDWAJ   IND   
    2   DENIS     CERNY      CZE   
    3   VACLAV    KRISTA     CZE   
    4   VACLAV    MAREK      CZE   
    5   PREM      SINGH      IND   
    6   JIRI      SYSEL      CZE   
    7   MARTIN    VONDRA     CZE   
    
    

    GO - MOYO OPEN
     
    1    TADEAS           BERKMAN      CZE   
    2    DIANA            BLASZCZYK    POL   
    3    ANEZKA           BUKOVSKA     CZE   
    4    PETR             CAFOUREK     CZE   
    5    JAKUB            CAJKA        CZE   
    6    REMI             CAMPAGNIE    FRA   
    7    PETR             CIPRA        CZE   
    8    BORIS            DJUBEK       SVK   
    9    FILIP            DOMANSKI     POL   
    10   STANISLAW        FREJLAK      POL   
    11   JOSEF            GULASI       CZE   
    12   DUSAN            JANSKY       CZE   
    13   ONDREJ           KACHYNA      CZE   
    14   BENEDIKT         KLAUDIS      CZE   
    15   TEREZA           KOTOWSKI     CZE   
    16   JAROSLAV         KOTOWSKI     CZE   
    17   ONDREJ           KRUML        CZE   
    18   JEAN-SEBASTIAN   LECHASSEUR   CAN   
    19   JOOYEOL          LEE          KOR   
    20   SONA             LISA         SVK   
    21   PAVOL            LISY         SVK   
    22   ROSTISLAV        LITOVKIN     CZE   
    23   PETR             MAGULA       CZE   
    24   JIRI             MAMULA       CZE   
    25   MICHAL           NEMCOK       CZE   
    26   MIKULAS          NOZAR        CZE   
    27   BOHUSLAV         ONYSHCHUK    UKR   
    28   LUKAS            PODPERA      CZE   
    29   ROBIN            POPOV        CZE   
    30   PAVEL            PROCHAZKA    CZE   
    31   JAN              PROKOP       CZE   
    32   JAN              SIMARA       CZE   
    33   DAVID            SKALA        CZE   
    34   VOJTECH          SOKOL        CZE   
    35   MICHAL           TIMKO        CZE   
    36   JIRI             TOBIAS       CZE   
    37   VITEZSLAV        TOMEK        CZE   
    38   VOJTECH          TOMEK        CZE   
    39   ADRIANA          TOMSU        CZE   
    40   VOJTECH          VASA         CZE   
    41   DITA             VASOVA       CZE   
    42   STEPAN           ZBOZINEK     CZE   
    
    

    PIŠKVORKY / GOMOKU - HOTEL LABE OPEN
     
    1    PAVLINA   BRDKOVA     CZE   
    2    ALAN      DAVID       CZE   
    3    IGOR      EGED        SVK   
    4    JIRI      HODAN       CZE   
    5    JAKUB     HORAK       CZE   
    6    RADIM     KOSTLIVY    CZE   
    7    PAVEL     LAUBE       CZE   
    8    VOJTECH   LINHART     CZE   
    9    LUKASZ    MAJKSNER    POL   
    10   MARTIN    MUZIKA      CZE   
    11   MOJMIR    MYKISKA     CZE   
    12   JAN       PURKRABEK   CZE   
    13   JAKUB     ROUBICEK    CZE   
    14   LUKAS     SOUCEK      CZE   
    15   SONA      TURECKOVA   CZE   
    
    

    MANKALA / MANCALA
      
    1    AIZADA       BAKTYBEKOVA      KGZ   
    2    BEIBARYS     BATYRBEK         KAZ   
    3    HALETUYA     BELETE           ETH   
    4    MARLIS       DUULATBEKOV      KGZ   
    5    AINUR        DZHAILOVA        KGZ   
    6    RUSLANBEK    DZHUMANAZAROV    KGZ   
    7    MICHAL       GAUMER           POL   
    8    KALEB        GEBREYES         ETH   
    9    KAMCHYBEK    KASYMOV          KGZ   
    10   ISKENDER     KOZHOKEEV        KGZ   
    11   CHRISTIAN    LAWENDER         AUT   
    12   GULZARA      MAKENOVA         KGZ   
    13   ZHAMILA      MAMBETKULOVA     KGZ   
    14   ARYSTAN      MANARBEKULY      KAZ   
    15   NURAY        MEKTEPKHAN       KAZ   
    16   VLASTIMIL    MENCIK           CZE   
    17   RADKA        NEZVALOVA        CZE   
    18   PAVEL        NOGA             CZE   
    19   JEAN         RETSCHITZKI      SUI   
    20   SALTANAT     SAPARBEKOVA      KAZ   
    21   HORST        SCHMIED          AUT   
    22   ALTYNAI      SHAMBETOVA       KGZ   
    23   MAXAT        SHOTAYEV         KAZ   
    24   ZHANSAYA     SMAILOVA         KAZ   
    25   NURIIA       SULTANMURATOVA   KGZ   
    26   HELEN        TEKLE            ETH   
    27   GALYMZHAN    TERMIRBAYERV     KAZ   
    28   KARAMAT      TOKTOBAJEVA      CZE   
    29   NINO         VESSELLA         ITA   
    30   KAMIL        WZGARDA          POL   
    31   AINUR        ZHAKAPBAYEVA     KAZ   
    32   AZIZA        ZHAMANSARTOVA    KGZ   
    33   NIKITA       ZINCENKO         CZE   
    34   MARINA       ZINCENKO         CZE   
       
    

    SCRABBLE - EVROPA RESTAURANT OPEN
      
    1    BRETISLAV   BASTA         CZE   
    2    JAROMIR     BUKSA         CZE   
    3    ZBYNEK      BURDA         CZE   
    4    ALENA       FIEDLEROVA    CZE   
    5    MILENA      FILIPOVA      CZE   
    6    JIRINA      FISEROVA      CZE   
    7    VIKTOR      HAGENHOFER    CZE   
    8    ALES        HORAK         CZE   
    9    MARTIN      HRUBY         CZE   
    10   JANA        HRUSKOVA      CZE   
    11   MARTINA     ILIASOVA      CZE   
    12   ALENA       JANKOVCOVA    CZE   
    13   RAUL        KACIREK       CZE   
    14   JOLANA      KAJZAROVA     CZE   
    15   JIRI        KAMIN         CZE   
    16   JIRI        KRACIK        CZE   
    17   PETR        KUCA          CZE   
    18   JIRI        KUCKA         CZE   
    19   MILAN       KUDEJ         CZE   
    20   PETR        LANDA         CZE   
    21   VERA        MAJTANOVA     CZE   
    22   RADEK       MANNHEIM      CZE   
    23   PETRA       MIARTUSOVA    CZE   
    24   JOSEF       NERODIL       CZE   
    25   JANA        NOVOTNA       CZE   
    26   ZUZANA      POSPISILOVA   CZE   
    27   MICHAL      PRIKRYL       CZE   
    28   TOMAS       RODR          CZE   
    29   FRANTISEK   RUZICKA       CZE   
    30   ZUZANA      SKALOVA       CZE   
    31   MARTIN      SOBALA        CZE   
    32   ADELA       SVITKOVA      CZE   
    33   MARTIN      VACEK         CZE   
    34   VOJTA       VACEK         CZE   
    35   JANA        VACKOVA       CZE   
    36   JANA        VAGNEROVA     CZE   
    37   ONDREJ      VLACH         CZE   
    38   FILIP       VOJACEK       CZE   
    39   PAVEL       VOJACEK       CZE   
    40   JAN         VOTAVA        CZE   
    41   ALEXANDRA   WILLERTHOVA   CZE   
    42   HANA        ZAVISKOVA     CZE   
    
    

    SHOGI
            
    1   JIRI       BAUMA          CZE    
    2   PETER      CONSTANTINOU       
    3   LONG       DO             CZE   
    4   JAN        DOCEKAL        CZE    
    5   JAN        DRAPAK         CZE    
    6   DANIEL     GROH           CZE    
    7   DAVID      PAR            CZE    
    8   SVETLANA   SMRCKOVA       CZE    
    9   MARIUSZ    STANASZEK      POL    
    
    

    ZATRE
      
    1   MICHAL   BOEHM     CZE   
    2   FILIP    JERABEK   CZE   
    3   MILAN    PETRAS    CZE