Ročník 2008


Czech Open 2008

Velmistrovský open - CHLADEK & TINTERA OPEN
(339 hráčů - 44 x GM, 61 x IM)
 1. Gasanov Eldar                 UKR   GM   2523     7,5  
 2. Stocek Jiri                   CZE   GM   2559     7,0  
 3. Chuprov Dmitry                RUS   GM   2577     7,0  
 4. Korobov Anton                 UKR   GM   2590     7,0  
 5. Vorobiov Evgeny E.            RUS   GM   2550     7,0  
 6. Chernyshov Konstantin         RUS   GM   2565     7,0  
 7. Gajewski Grzegorz             POL   GM   2575     7,0  
 8. Dobrowolski Piotr             POL   IM   2426     7,0  
 9. Brkic Ante                    CRO   GM   2530     7,0  
10. Teske Henrik                  GER   GM   2504     7,0  
11. Kononenko Dmitry              UKR   GM   2502     6,5  
12. Geller Jakov                  RUS   IM   2510     6,5  
13. Babula Vlastimil              CZE   GM   2597     6,5  
14. Vokarev Sergey                RUS   GM   2517     6,5  
15. Gutman Gennadi                UKR   GM   2497     6,5  
16. Llaneza Marcos                ESP   IM   2468     6,5  
17. Wirig Anthony                 FRA   IM   2456     6,5  
18. Schlosser Philipp             GER   GM   2567     6,5  
19. Javakhishvili Lela            GEO   IM   2461     6,5
20. Paichadze Luka                GEO   FM   2426     6,0



Ratingový open - JIHLAVANKA OPEN (385 hráčů)
 1. Pecha Tomas                   CZE        2096     7,5  
 2. Tolstikh Nikolay              RUS   IM   2381     7,5  
 3. Nedochetov Mikhail            RUS   IM   2354     7,5  
 4. Al-Sulaiti Ghanem             QAT   FM   2135     7,5  
 5. Davydenko Andrey              RUS        2181     7,5  
 6. Nikolaev Leonid               UKR        2297     7,5  
 7. Orekhov Viktor                RUS        2275     7,5  
 8. Coenen Michael                GER        2176     7,5  
 9. Van Den Berg Hilke            NED        2195     7,0  
10. Dorst Johannes                GER        2198     7,0  



Ratingový open - ČESKÁ PODNIKATELSKÁ POJIŠŤOVNA OPEN (262 hráčů)
 1. Berdychevaskaya Natasha       RUS  WFM   2187     8,0  
 2. Grib Roman                    BLR        2033     7,5  
 3. Hamblok Roel                  BEL        2131     7,5  
 4. Klochan Jevgeny               LAT        2111     7,0  
 5. Taranik Olexiy                UKR        2100     7,0  
 6. Pospisil Evzen                CZE        2137     7,0  
 7. Plassmann Dominik             GER        2026     7,0  
 8. Khazankin Moisei              UKR        2106     7,0  
 9. Morozova Iuliia               UKR        2092     6,5  
10. Vyparina Matej                SVK        2177     6,5  



Výkonnostní open - CARGO OPEN (272 hráčů)
 1. Leontovich Alexander          RUS                 7,5  
 2. Liberman Alexander            RUS                 7,5  
 3. Maliszewski Jaroslaw          POL        1921     7,5  
 4. Kollen Zyon                   NED        1794     7,0  
 5. Kirsch Sergius                GER        1967     7,0  
 6. Salenko Vadym                 GER        1979     7,0  
 7. Krasovskaya Anastasia         BLR        1931     7,0  
 8. Quesada David                 ESP                 7,0  
 9. Turcheniak Jurij              RUS                 7,0  
10. Snehota Martin                CZE        1756     7,0  



Amatérský open - KONTAX OPEN (277 hráčů)
 1. Kurochkin Maxim               RUS                 7,5  
 2. Wennink Martin                NED        1722     7,5  
 3. Krneta Slavko                 GER        1755     7,5  
 4. Furseev Yauheni               BLR        1710     7,5  
 5. Minas Ioannis                 GRE                 7,5  
 6. Hanswillemenke Jens           GER        1782     7,5  
 7. Shadrin Aleksey               RUS                 7,5  
 8. Faghih Nobari Rina            IRI                 7,5  
 9. Abkadyrov Rafail              RUS                 7,0  
10. Lorenc Josef                  CZE        1511     7,0  



Otevřený turnaj 4-členných družstev - OCÉ OPEN (96 družstev)
 1. Dnepr                                    22,0 
 2. Ugra                                     20,5 
 3. 2222 SK Polabiny A                       20,5 
 4. Khimki                                   20,0 
 5. Yamal - 1                                20,0 
 6. South Ural                               20,0 
 7. Lipa A                                   18,5 
 8. SS Zlin                                  18,0 
 9. Zikuda Turnov                            18,0 
10. Riga Chess School A                      18,0 



Otevřený turnaj v aktivním šachu - SYNTHESIA OPEN (144 hráčů)
 1. Chuprov Dmitry                RUS   GM   2577     7,5  
 2. Korobov Anton                 UKR   GM   2590     7,5  
 3. Buhmann Rainer                GER   GM   2561     7,5  
 4. Gajewski Grzegorz             POL   GM   2575     7,0  
 5. Zakhartsov Viacheslav         RUS   GM   2556     7,0  
 6. Stocek Jiri                   CZE   GM   2559     6,5  
 7. Najer Evgeniy                 RUS   GM   2670     6,5  
 8. Arutinian David               GEO   GM   2586     6,5  
 9. Epishin Vladimir              RUS   GM   2574     6,5  
10. Navara David                  CZE   GM   2646     6,5  



Otevřený turnaj v aktivním šachu - TEV OPEN (75 hráčů)
 1. Kantans Toms                  LAT        2148     7,5  
 2. Taranik Olexiy                UKR        2100     7,0  
 3. Reimanis Ritvars              LAT        2110     6,5  
 4. Cuhra Martin                  CZE        2143     6,5  
 5. Kotov Dmitry                  RUS        2165     6,5  
 6. Sott Pavel                    CZE        2164     6,5  
 7. Vrublevskaya Olga             RUS  WIM   2098     6,0  
 8. Kubikova Hana                 CZE  WFM   2190     6,0  
 9. Herbold Manfred               GER        2156     6,0  
10. Popov Mikhail                 RUS        1917     6,0  



Otevřený turnaj v aktivním šachu - MRFP OPEN (92 hráčů)
 1. Liberman Alexander            RUS        2150     7,5  
 2. Pulpan Jakub                  CZE        1955     7,5  
 3. Semenychev Alexandr           RUS        1950     7,5  
 4. Hilgendorff Finn              GER        1995     6,5  
 5. Hasinski Krystian             POL        1990     6,5  
 6. Zakhartsova Inga              RUS        1974     6,5  
 7. Fedotov Konstantin            RUS        1250     6,5  
 8. Gagarkine Nikolay             RUS        1996     6,5  
 9. Zavgorodnya Olena             UKR        1966     6,5  
10. Stepins Edgars                LAT        2014     6,0  



Otevřený turnaj v aktivním šachu - EUROKOMPLEX AUTOSKLA OPEN (104 hráčů)
 1. Valev Valentin                BUL        1721     8,0  
 2. Rieping Heiner                GER        1717     7,5  
 3. Shadrin Aleksey               RUS        1250     7,5  
 4. Khodov Eduard                 RUS        1250     7,5  
 5. Hanzatjan Elvira              EST        1700     7,0  
 6. Vasilyev Gennady              RUS        1250     6,5  
 7. Bohacek Milan                 CZE        1740     6,5  
 8. Skokan Frantisek              CZE        1747     6,5  
 9. Bednar Milan                  CZE        1250     6,5  
10. Pektor Vitezslav              CZE        1735     6,5  



Bleskový maratón - CASINO ALFREDO OPEN (71 hráčů)
 1. Kononenko Dmitry              UKR   GM   2502     111,5 
 2. Kireev Alexey                 RUS   IM   2387     106,0 
 3. Zakrzewski Marcin             POL        2215     103,0 
 4. Chernyshov Konstantin         RUS   GM   2565     102,5 
 5. Wirig Anthony                 FRA   IM   2456     102,0 
 6. Havlik-Jun Jan                CZE        2291     98,5  
 7. Danilov Nikolai               EST        2255     98,0  
 8. Alexikov Alexander            UKR   IM   2357     97,5  
 9. Cerveny Martin                CZE   FM   2285     96,0  
10. Vovk Ilja                     EST   FM   2235     95,0  



Bleskový turnaj - CHESS TRAVELS OPEN (78 hráčů)
 1. Mamedyarov Shakhriyar
 2. Kireev Aleksei
 3. Kononenko Dmitry
 4. Najer Evgeniy
 5. Kononenko Dmitry
 6. Laznicka Viktor
 7. Potkin Vladimir
 8. Motylev Alexander
 9. Jirovsky Milos



7 kolový ratingový turnaj - INFINITY OPEN (81 hráčů)
 1. Gutman Gennadi                UKR   GM   2497     6,0 
 2. Klenburg Mikhail              UKR   IM   2445     5,5 
 3. Gurkin Anton                  KAZ        2158     5,5 
 4. Al Sulaiti Ghanem             QAT   FM   2135     5,5 
 5. Klima Lukas                   CZE   IM   2439     5,5 
 6. Saunina Ludmila               RUS  WGM   2303     5,0 
 7. Snorek Milan                  CZE        2171     5,0 
 8. Gergel Vladimir               UKR   FM   2311     5,0 
 9. Paichadze Luka                GEO   FM   2426     5,0 
10. Orlyanskaya Darya             UKR  WFM   2054     5,0 



7 kolový ratingový turnaj - ELTODO OPEN (22 hráčů)
 1. Bartos Jan                    CZE   FM   2176     6,0  
 2. Matejovsky Ondrej             CZE        2014     5,5  
 3. Kapusta Petr                  CZE        2063     5,5  
 4. Snorek Milan                  CZE        2171     5,0  
 5. Sykora Josef                  CZE        2170     4,5  
 6. Krasa Marek                   CZE        1647     4,0  
 7. Tichy Vaclav                  CZE        1541     4,0  
 8. Benak Jaroslav                CZE        1827     3,5  
 9. Pavlicek Jan                  CZE        1774     3,5  
10. Cocek Oldrich                 CZE                 3,5  



Holanďany - STAROPRAMEN OPEN (16 dvojic)
 1. Zakrzewski - Grandelius                  25,0 
 2. Tajovsky - Skaloud                       21,0 
 3. Bartek - Davydenko                       19,0 
 4. Slesinger - Jezbera                      17,0 
 5. Sodoma - Jirka                           16,0 
 6. Mencik - Krasa                           12,0 
 7. Cechura - Cerha                          10,0 
 8. Krapivin - Tostikh                        9,0  
 9. Sperl - Novotny                           4,0  
10. Druska - Mraz                             2,0



Fischerovy šachy - AVE-CATERING OPEN (31 hráčů)
 1. Navara David                  CZE   GM   2646     6,0
 2. Laznicka Viktor               CZE   GM   2601     5,5
 3. Vorobiov Evgeny E.            RUS   GM   2550     5,0
 4. Buhmann Rainer                GER   GM   2561     5,0
 5. Kanovsky David                CZE   IM   2409     5,0
 6. Simacek Pavel                 CZE   IM   2470     4,5
 7. Pribyl Josef                  CZE   IM   2397     4,5
 8. Vokac Marek                   CZE   GM   2451     4,0
 9. Mailinin Vasily B             RUS   GM   2331     4,0
10. Kulovana Eva                  CZE  WIM   2302     4,0



Superbleskový turnaj - DGT PROJECTS OPEN (71 hráčů)
 1. Mamedov Rauf                  AZE   GM   2627     7,5  
 2. Mamedyarov Shakhriyar         AZE   GM   2742     7,0  
 3. Arutinian David               GEO   GM   2586     5,5  
 4. Laznicka Viktor               CZE   GM   2601     5,0  
 5. Zinchenko Yaroslav            UKR   GM   2523     5,0  
 6. Kireev Aleksei                RUS   IM   2387     4,0  
 7. Klenburg Mikhail              UKR   IM   2445     4,0  
 8. Turov Maxim                   RUS   GM   2584     4,0  
 9. Gutman Gennadi                UKR   GM   2497     2,5  
10. Shcherbin Matvei              RUS        2222     0,5



Otevřený turnaj dvojic v rapid šachu - ČSOB POJIŠŤOVNA OPEN (41 dvojic)
 1. Dnepr                                    12,0 
 2. Yandemirov-Hasangatin                    11,0 
 3. 1.Novoborsky SK                           9,5  
 4. Piter                                     9,5  
 5. Khimki                                    9,5  
 6. Gazmyas                                   9,0  
 7. Bizony                                    9,0  
 8. Dream team                                9,0  
 9. Duras Brno                                8,5  
10. Smak                                      8,5



Otevřený bleskový turnaj dvojic - AVE-KONTAKT OPEN (37 dvojic)
                               
 1. Shcherbin-Somkin                         21,5 
 2. Klenburg-Haimovich                       20,5 
 3. Mamedov-Taranik                          19,5 
 4. Vokarev-Kabanov                          18,5 
 5. Dewit-Vandenberg                         18,0 
 6. Gutenev-Kulakov                          17,5 
 7. Jagodzinski-Andrenko                     17,5 
 8. Ockay-Trapl                              17,5 
 9. Maslak-Lavrov                            17,0 
10. Moltsanov-Holvason                       16,5  



Seriál otevřených bleskových turnajů - AUTOSALON LOUDA OPEN (56, 52, 48 hráčů)
                                 
Q1

 1. Kononenko Dmitry              UKR   GM   2502     7,0  
 2. Korobov Anton                 UKR   GM   2590     5,5  
 3. Klenburg Mikhail              UKR   IM   2445     5,5  
 4. Bykhovsky Anatoly             ISR   FM   2426     5,0  
 5. Dokutchaev Alexander F        RUS        2404     5,0  
 6. Khmelniker Ilya               ISR   IM   2448     4,5  
 7. Gurkin A                      KAZ        2158     4,5  
 8. Alexikov Alexander            UKR   IM   2357     4,5  
 9. Shcherbin Matvei              RUS        2222     4,5  
10. Kantans Toms                  LAT        2148     4,5  
                                                     
Q2
                                                     
 1. Turov Maxim                   RUS   GM   2584     6,0  
 2. Mamedov Rauf                  AZE   GM   2627     5,5  
 3. Khmelniker Ilya               ISR   IM   2448     5,5  
 4. Klenburg Mikhail              ISR   IM   2445     5,0  
 5. Kireev Aleksei                RUS   IM   2387     5,0  
 6. Malinin Vasily B              RUS   GM   2331     5,0  
 7. Gurkin Anton                  KAZ        2158     4,5  
 8. Alexikov Alexander            UKR   IM   2357     4,5  
 9. Turova Irina                  RUS   IM   2381     4,5  
10. Golcman Evgeny                RUS        2255     4,5  
                                                     
Q3       
                                                     
 1. Mamedov Rauf                  AZE   GM   2627     6,5  
 2. Alexikov Alexander            UKR   IM   2357     5,5  
 3. Turov Maxim                   RUS   GM   2584     5,5  
 4. Klenburg Mikhail              UKR   IM   2445     5,0  
 5. Vojta Tomas                   CZE   FM   2411     5,0  
 6. Golcman Evgeny                RUS        2255     5,0  
 7. Bykhovsky Anatoly             ISR   FM   2426     4,5  
 8. Reimanis Ritvars              LAT        2110     4,5  
 9. Gurkin Anton                  KAZ        2158     4,5  
10. Shcherbin Matvei              RUS        2222     4,5  



Otevřený bleskový turnaj čtyřčlenných družstev - PARDUBICE OPEN (28 družstev)
 1. Azerbaijan                               14,0   
 2. Sf Berlin                                11,5   
 3. Latvija Puikas                           11,0   
 4. Kaissa                                    9,5    
 5. Riga Chess Federation                     7,5    
 6. Die Lehrer                                6,5
 



Otevřený turnaj čtyřčlenných družstev mládeže do 16 let - PARDUBICKÝ KRAJ OPEN (20 družstev)
 1. YAMAL - 1                                22,5 
 2. "Boris Spassky"-Chelyabinsk              22,5 
 3. Latvia                                   20,0 
 4. Vana Tallinu                             16,5 
 5. Jiskra Horice                            16,5 
 6. Vabaettur                                16,0 
 7. Polabiny Pardubice A                     16,0 
 8. Krokodili                                15,5 
 9. Schachpinguine                           14,0 
10. Qatar - 2                                14,0



Řešitelská soutěž - KAVÁRNA EVROPA OPEN (26 řešitelů)
 1. Sivic Klemen                  SLO        2405     74,0   
 2. Predrag Nikola                CRO        2332     73,0   
 3. Murdzia Piotr  GM             POL        2790     72,5   
 4. Dragoun Michal  IM            CZE        2551     72,5   
 5. Siran Lubomir  FM             SVK        2330     66,0   
 6. Kolcak Marek  FM              SVK        2407     64,0   
 7. Szczep Zbigniew  FM           POL        2412     59,0   
 8. Krolikowski Ryszard           POL        2142     54,0   
 9. Gorski Piotr  jun.            POL        2327     54,0   
10. Vanka Miloslav  FM            CZE        2432     51,0   



Řešitelská soutěž - družstva - KAVÁRNA EVROPA OPEN (31 družstev)
1. Sivic Klemen             2405   74,0   343    1
   Polsko                   2420   134    697    1
2. Cesko A                  2373   132,5  706    2
   Predrag Nikola           2332   73,0   358    2
3. Slovensko                2197   130    688    3
   Murdzia Piotr  GM        2790   72,5   341    3
4. Dragoun Michal  IM       2551   72,5   350    4
   Slovinsko                2203   121,5  703    4
5. Siran Lubomir  FM        2330   66,0   334    5
   Chorvatsko               2217   120    696    5
6. Cesko B                  2021   82,5   717    6
   Kolcak Marek  FM         2407   64,0   354    6


                            



BRIDŽ - IRISBUS OPEN - Hlavní turnaj dvojic / Main pairs tournament (54 dvojic)
Rank   No          Pair                             Sess. 1 Sess. 2    Result
  1.   45  Kopecky M.*/2292-Macura*/1933 VSE          59.15   61.54     60.39
  2.   36  Beumer-Gemmink                NED          60.57   57.62     59.10
  3.   35  Vozabal/1868-Zadrazil/1748    BKP          63.64   53.85     58.74
  4.   48  Bahnikova/337-Bahnik P./695   BKP          53.46   61.54     57.65
  5.   15  Medlin/2304-Spalovsky/1761    BKP          61.08   54.26     57.54
  6.   31  Kowalczyk Z.-Mazurkiewicz     POL          55.79   59.07     57.43
  7.   10  Diblik/699-Navratil/718       PAR          58.71   55.29     57.00
  8.    3  Pivnicka/2404-Vrkoc/669       BKP          55.57   58.10     56.84
  9.   20  Martynek j./1893-Slemr/2290   BKP          63.62   50.40     56.76
 10.   54  Grosmanova/814-Mraz/895       OLO-BKP      57.85   53.98     55.84
 



BRIDŽ - SABE OPEN - Turnaj družstev / Teams tournament (13 družstev)
Rnk Team                                 VP        IMP       Matches    Aver.VP     +-
 1. ACOL                                 176       113         9          19.6      6
 2. Orange                               160        64         9          17.8      5
 3. BK Maj                               152        47         9          16.9      2
 4. P.S.                                 148        27         9          16.4      5
 5. Anna K                               142        26         9          15.8     -1
 6. Lyskawa                              140        20         9          15.6      4
 7. AIVES                                136         3         9          15.1       
 8. Polabiny                             134        -6         9          14.9      2
 9. 5trzalka                             132        -7         9          14.7       
10. Kugawa                               127       -18         9          14.1     -1



BRIDŽ - YETTI SPORT OPEN - 1. vedlejší turnaj dvojic / 1st side pairs tournament (18 dvojic)
Rank   No          Pair                               Result
 1.    9  Kopriva/52-Svoboda/341        BKP           66.83 %
 2.    8  van der Molen-van Olmen       NED           62.26 %
 3.    3  Beumer-Gemmink                NED           61.78 %
 4.   16  van Egdom-Walgemoet           NED           58.65 %
 5.   14  Stoop-van Witzenburg          NED           58.41 %
 6.    6  Ditetova/1985-Fort/703        BKP-PAR       58.17 %
 7.    5  Zielinska-Kaczorowski         POL           56.73 %
 8.    2  Diblik/699-Navratil/718       PAR           53.13 %
 9.    7  Picmausova/618-Picmaus/415    TRU           51.92 %
10.   13  Demlova/698-Ludvik/713        PAR           49.76 %



BRIDŽ - P. MINISTER OPEN - 2. vedlejší turnaj dvojic / 2nd side pairs tournament (24 dvojic)
Rank  No          Pair                                Result
 1.   23  Stoop-Walgemoet               NED           62.94 %
 2.   14  Kopriva/52-Svoboda/341        BKP           61.54 %
 3.   18  van Egdom-van Witzenburg      NED           59.09 %
 4.   15  Diblik/699-Navratil/718       PAR           56.99 %
 5.   22  Krausova/711-Bahnik M./694    PAR           55.77 %
 6.    4  Martynek j./1893-Slemr/2290   BKP           54.55 %
 7.    9  Chrost-Niedbach               POL           52.97 %
 8.    6  Picmausova/618-Picmaus/415    TRU           52.27 %
 9.   13  Krivanek/737-Netuka/741       TEP-UST       50.52 %
10.    5  Krzeszowska-Krzeszowski       POL           49.83 %



GO - MOYO OPEN - Pandanet Go Evropský pohár (73 hráčů)
  
  1 Hong, Seul-ki         7d DE  29    9+  10+   4+   2+   3+   7+  6   160  
  2 Taranu, Catalin       7d RO  28   15+  17+   3+   1-   5+   4+  5   160  
  3 Pal, Balogh           6d HU  27   11+   5+   2-   8+   1-   6+  4   162  
  4 Lee, Min-ho           7d KR  27    7+   6+   1-  12+  13+   2-  4   160  
  5 Silt, Ondrej          6d CZ  27   13+   3-   9+   6+   2-   8+  4   158  
  6 Danek, Vladimir       5d CZ  26    8+   4-  11+   5-  10+   3-  3   159  
    Pocsai, Rita          4d CZ  26    4-  11-  16+   9+  12+   1-  3   159  
  8 Jurek, Martin         4d CZ  26    6-  13+  10+   3-  14+   5-  3   156  
    Kostka, Ivan          4d CZ  26    1-  15+   5-   7-  18+  16+  3   156  
 10 Simara, Jan           5d CZ  26   12+   1-   8-  23+   6-  20+  3   154  
    Prokop, Jan           4d CZ  26    3-   7+   6-  13-  17+  14+  3   154  



DÁMA - PVV OPEN - mezinárodní dáma / international draughts (24 hráčů)
                                   Pt     Sk      SB    1        2       3       4       5      6 
1  Batjargal Baldangotov   MN      9      46      67    14/2     9/2     3/1     6/2     5/1     2/1 
2  Vaclav Krista           CZ      9      44      64    10/2     8/1     5/1    12/2     9/2     1/1 
3  Jiri Sysel              CZ      8      45      57    12/2    15/2     1/1     5/1     4/1     6/1 
4  Jo Weijman              NL      8      42      55    13/1    11/2     8/1    14/2     3/1     5/1 
5  Dirk Joosten            NL      8      41      48    24/2    16/2     2/1     3/1     1/1     4/1 
6  Willem Hoek             NL      8      40      46    22/2     7/1    18/2     1/0     8/2     3/1 
7  Enkhtuul Dondov         AT      8      38      48    20/2     6/1    13/1     8/1    10/1    12/2 
8  Pavel Truhlar           CZ      7      42      43    21/2     2/1     4/1     7/1     6/0    17/2 
9  Wout Aleven             NL      7      39      35    23/2     1/0    16/2    13/2     2/0    10/1 
10 Jeronym Subrt           CZ      7      39      39     2/0    22/2    15/1    16/2     7/1     9/1 



DÁMA - HOTEL LABE OPEN - česká dáma / Czech draughts (18 hráčů)
                                  Pt      Sk      SB    1        2      3       4       5       6 
1  Jiri Sysel              CZ     10      41      67    10/2     9/2     5/1     3/2     8/2     2/1 
2  Pavel Truhlar           CZ      8      42      54     9/0    10/2     4/1    15/2     7/2     1/1 
3  Tomas Novotny           CZ      8      41      49    11/2     8/1    12/2     1/0     6/2     5/1 
4  Vaclav Krista           CZ      8      40      53     6/2     7/1     2/1    13/1     5/1     8/2 
5  Jeronym Subrt           CZ      7      45      50     7/1    14/2     1/1     6/1     4/1     3/1 
6  Ondrej Bajusz           CZ      7      35      31     4/0    18/2     9/2     5/1     3/0    13/2 
7  Jaroslav Tichy          CZ      7      35      33     5/1     4/1    18/2     8/1     2/0    12/2 
8  Stanislav Koci          CZ      6      43      35    13/2     3/1    15/2     7/1     1/0     4/0 
9  Martin Zeleny           CZ      6      40      36     2/2     1/0     6/0    14/2    12/1    16/1 
10 Michael Mraz            CZ      6      39      31     1/0     2/0    14/2    16/2    13/1    11/1 



DÁMA - HOTEL LABE OPEN - sloupcová dáma / column draughts (26 hráčů)
1. KRAPIVIN VLADISLAV          RUS
2. KUJHNIR ROMAN               UKR
3. KRUSHELNYTJKYY VALERII      UKR



MARIÁŠ - HUSQVARNA OPEN - Český pohár v křížovém mariáši (64 hráčů)
Por  Rgc   Jmeno                Cdr   Druzstvo               zisk   BP Cel.
1.   33    Nejedlo Frantisek    3     Kutnohorsky vyber      103    425
2.   62    Oulovsky Antonin     11    Ricany                 83     391
3.   55    Mares Frantisek      5     Bombardaci             64     376
4.   24    Vich Viktor          13    Orlicko                54     367
5.   67    Kuzel Zdenek ml.     15    Bouchalka Trutnov      52     357
6.   21    Koch Bedrich         8     KLM Zdar               58     344
7.   60    Volek Petr           11    Ricany                 52     340
8.   56    Soska Jan            5     Bombardaci             33     329
9.   11    Vacha Vaclav         10    Zajici                 29     324
10.  31    Stekly Jaroslav      3     Kutnohorsky vyber      44     321



MARIÁŠ - HUSQVARNA OPEN - Český pohár v křížovém mariáši - družstva (16 družstev)
Por  Cdr  Druzstvo             Hraci                                               zisk   BPJ     BPdr
1.   11   Ricany               A. Oulovsky, P. Volek, V. Nedorost, P. Volek        123    1289    110
2.   10   Zajici               V. Vacha, J. Teslik, J. Zeleny, R. Machac           84     1211    102
3.   15   Bouchalka Trutnov    Z. Kuzel ml., M. Khol, J. Kavalek, Nedomlel         76     1216    93
4.   5    Bombardaci           F. Mares, J. Soska, J. Krticka, L. Zastava          41     1142    83
5.   3    Kutnohorsky vyber    F. Nejedlo, J. Stekly, M. Holecek, J. Dusanek       54     1146    81
6.   8    KLM Zdar             B. Koch, M. Marecek, J. Richtr, M. Kucava           2      1108    79
7.   13   Orlicko              V. Vich, M. Lupomestsky, S. Marek, J. Petrlik       -24    1087    77
8.   4    Jihoceska sborna     V. Stola, F. Jedlicka, P. David, Z. Blahnik         29     1091    71
9.   2    Zaludsky eso         M. Ronovsky, Z. Pokorny, K. Vitak, P. Belohlavek    -15    1063    69
10.  14   Raci                 P. Lev, T. Jirkovsky, J. Grulich, J. Kovar          56     1045    62



MARIÁŠ - PIATNIK OPEN - Sousedský mariáš (48 družstev)
Por. Jmeno                    zisk 1.k    P1 zisk 2.k    P2 zisk 3.k    P3  Pcel  Zisk cel.
1    Nejedlo Frantisek   36   23,10 Kc    1  17,00 Kc    1  9,80 Kc     1   3     49,90 Kc
2    Trojan Stepan       38   32,50 Kc    1  12,20 Kc    1  -0,60 Kc    2   4     44,10 Kc
3    Tykal Ladislav      16   8,00 Kc     1  6,80 Kc     2  24,90 Kc    1   4     39,70 Kc
4    Skaloud Miroslav    17   5,60 Kc     1  22,10 Kc    1  6,90 Kc     2   4     34,60 Kc
5    Lupomesky Milan     12   0,20 Kc     2  18,50 Kc    1  10,10 Kc    1   4     28,80 Kc
6    Jedlicka Frantisek  32   4,70 Kc     2  12,10 Kc    2  26,40 Kc    1   5     43,20 Kc
7    Svoboda Jaroslav    13   19,10 Kc    1  -3,40 Kc    3  25,80 Kc    1   5     41,50 Kc
8    Machac Radek        48   -10,10 Kc   3  14,00 Kc    1  18,10 Kc    1   5     22,00 Kc
9    Texl Zdenek         15   -2,40 Kc    3  9,00 Kc     2  12,40 Kc    1   6     19,00 Kc
10   Capek Jaroslav      4    -1,00 Kc    2  21,00 Kc    1  -1,20 Kc    3   6     18,80 Kc



SCRABLLE - MIROS OPEN - Kvalifikace na MČR (80 hráčů)
Po   Jmeno                   Body   TurCAS    Skor   Rozdi   Buchh   Za   
 1   Pavel Podbrdsky         13.0   15461.4   5969    1176   137.5   -1   
 2   Robert Vlk              11.0   12790.9   5555     404   135.0   -1   
 3   Ludmila Rusa            11.0   12325.7   5433     352   132.0   +1   
 4   Martin Tancer           11.0   12296.7   5428     319   133.5   +1   
 5   Milan Kudej             11.0   12111.9   5346     282   133.5   +1   
 6   Martin Kuca             10.0   14676.3   5955     905   138.5   +1   
 7   Petr Landa              10.0   12901.5   5545     373   141.0   +1   
 8   Katerina Rusa           10.0   12726.8   5490     411   136.0   +1   
 9   Jaromir Buksa           10.0   12576.7   5426     380   136.0   +1   
10   Jindra Vorackova        10.0   12008.6   5263     341   128.0   -1   



SCRABLLE - HARMONY CLUB OPEN - Bleskový turnaj ve scrabblu (22 hráčů)
Po   Jmeno                   Bod   TurCAS   Skor   Rozd   Buch   Za   
 1   Lubos Vencl             6.0   6869.4   2625    474   30.0   -1   
 2   Sara Matejkova          6.0   5784.1   2467    163   30.0   +1   
 3   Michal Prikryl          5.0   5976.7   2570    230   29.0   +1   
 4   Alexandra Willerthova   5.0   5762.4   2422    218   28.0   -1   
 5   Marketa Gutmanova       5.0   5264.6   2320    145   26.0   -1   
 6   Jiri Kamin              4.0   6531.9   2709    357   29.0   -1   
 7   Jiri Kucka              4.0   5674.7   2383    270   26.0   -1   
 8   Anna Rybinova           4.0   5487.9   2319    191   27.0   -1   
 9   Josef Nerodil           4.0   5362.0   2496    221   23.0   -1   
10   Petr Landa              4.0   5204.0   2404    232   22.0   -1   



BACKGAMMON - DRT ENGINEERING OPEN - Otevřený turnaj (35 hráčů)
Place	Name                 	Feder	Score	Buch.	  Minor  
  1  	Zizkova, Eva         	CZE  	9    	 58.5	63.0-31.0
  2  	Tardos, Adam         	HUN  	8    	 58.0	58.0-36.0
 3-6 	Sejdak, Dariusz      	POL  	7    	 62.0	55.0-43.0
     	Schafer, Gerald      	GER  	7    	 55.5	60.0-44.0
     	Schiestl, Franz      	AUT  	7    	 54.5	63.0-42.0
     	Theuermann, Robert   	AUT  	7    	 50.5	59.0-35.0
7-12 	Gunther, Jurgen      	GER  	6    	 63.0	54.0-50.0
     	Kotz, Steffen        	GER  	6    	 55.5	51.0-51.0
     	Konysz, Miroslav     	POL  	6    	 55.0	56.0-47.0
     	Stastna, Jan         	CZE  	6    	 54.5	61.0-43.0
     	Tuzson, Rita         	HUN  	6    	 54.0	52.0-49.0
     	Konysz, Justyna      	POL  	6    	 42.5	57.0-44.0



ZATRE - LITE OPEN (16 hráčů)
Place Name                  Feder Score     Minor      Buch.
  1   Robert Lim (6)        GER   16    3128.0-2966.0  87.0
  2   Elke Lim (5)          GER   14    3048.0-2856.0  93.0
  3   Miroslav Voracek (7)  CZE   12    2966.0-2746.0  87.0
  4   Petr Petras (3)       CZE   10    2936.0-2701.0  76.0
  5   Alena Vavrova (9)     CZE   10    2919.0-2710.0  79.0
  6   Milan Petras (4)      CZE   10    2985.0-2826.0  84.0
  7   Karel Jerabek (12)    CZE   10    2857.0-2707.0  70.0
  8   Katerina Sucha (8)    CZE   10    2979.0-2848.0  92.0
  9   Regina Wiener (1)     GER   10    3022.0-2932.0  76.0
 10   Eva Jilkova (10)      CZE   9     2934.0-2967.0  77.0



ZATRE - LITE OPEN - junioři (6 hráčů)
Place Name                  Feder Score
  1   Daniel Borak          CZE   10
  2   Bronislav Page        CZE   8
  3   Michal Borak          CZE   6
  4   Jan Fuchs             CZE   4
  5   Petra Studena         CZE   2
  6   Michal Chrz           CZE   0



PIŠKVORKY - ZNOVÍN ZNOJMO OPEN - Otevřené MČR v renju (14 hráčů)
Place   Name                   Feder   Score    M-Buch.   Buch.   Berg.   Progr.   Wins
  1     Laube, Pavel           CZE     6          13.5    18.5   18.50     21.0      6
 2-4    Nykl, Ondrej           CZE     4          14.5    22.5   12.50     14.0      4
        Stradal, Jan           CZE     4          14.0    21.0   11.00     16.0      4
        Rybka, Ales            CZE     4          13.0    19.5   12.50     14.5      3
 5-6    Zowadova, Monika       CZE     3.5        13.0    21.0   10.00     13.0      3
        Jonsson, Peter         SWE     3.5         9.5    13.5    4.75     10.5      3
 7-9    Eged, Igor             SVK     3          14.0    22.5    8.50     12.0      3
        Nemec, Tomas           CZE     3          13.5    19.5    6.50     12.0      3
        Saranchin, Alexander   RUS     3          10.5    14.5    4.50     10.0      3
10-11   Krcek, Bretislav       CZE     2.5        12.5    16.5    4.25      8.5      2
        Neuman, Petr           CZE     2.5        11.0    16.0    5.00      6.5      2



GOMOKU - FRAGMENT OPEN - Otevřené MČR v Gomoku (22 hráčů)
Place Name                 Feder Rtg Loc Score M-Buch. Buch. Berg. Progr.
  1   Stradal, Jan         CZE           7        30.0  40.0 34.00   35.0
 2-4  Janura, Petr         CZE           6        26.5  36.5 26.50   23.0
      Bielak, Jan          CZE           6        26.5  35.5 22.50   30.0
      Tesarik, Stepan      CZE           6        26.0  35.0 24.00   27.0
 5-7  Krcek, Bretislav     CZE           5        30.0  40.5 21.50   24.0
      Laube, Pavel         CZE           5        29.0  38.5 20.50   22.0
      Eged, Igor           SVK           5        23.5  31.5 18.00   21.0
  8   Nemec, Tomas         CZE           4.5      24.0  30.5 14.50   20.0
9-14  Zowadova, Monika     CZE           4        29.5  38.5 15.50   22.0
      Nykl, Ondrej         CZE           4        27.5  37.5 15.75   20.0
      Eriksson, Marcus     SWE           4        26.0  32.5 11.00   19.0
      Rybka, Ales          CZE           4        24.0  32.0 12.75   19.0
      Purkrabek, Jan       CZE           4        20.5  28.0  8.50   14.0
      Saranchin, Alexander RUS           4        19.0  27.0 12.00   14.0



MANCALA - OWARE - Turnaj v oware pro začátečníky (10 hráčů)
      Name/Jmeno             FED Pts./Body   
1.    Galymzhan Temirbayev   KAZ     5       
2.    Samuel Kovacik         SVK     3,5     
3.    Martin Tkacov          SVK     3       
4.    Daniel Petras          SVK     3       
5.    Peter Tkacov           SVK     2,5     
6.-7. Jan Dlhy               SVK     2       
6.-7. Jan Obdrzalek Percy    CZE     2       
8.-9. Milan Palas            CZE     1       
8.-9. Jan Obdrzalek Gilhad   CZE     1       
10.   Jozef Kleberc          SVK     0       



MANCALA - OWARE - Hlavní turnaj v oware (6 hráčů)
   Name/Jmeno             FED Pts./Body   
1. Maxat Shotayev         KAZ     5       
2. Jan Stastna            CZE     3,5     
3. Galymzhan Temirbayev   KAZ     3       
4. David Kotin            CZE     2       
5. Hana Kotinova          CZE     1       
6. Ainur Zhakapbayeva     KAZ     0,5         



MANCALA - TOGUZKUMALAK - hlavní turnaj v toguzkumalaku (18 hráčů)
No.  Name                      Fed     Score
 1   TEMIRBAEV GALIMGAN        KAZ      4,5 
 2   DALIEVA  ASSEL            KAZ       4  
 3   MIROSLAV VORACEK          CZE       4  
 4   TARANYK ALEKSEY           UKR      3,5 
 5   JAN STASTNA               CZE       3  
 6   ZDENEK CACH               CZE       3  
 7   SAMUEL KOVACIK            SVK       3  
 8   KOTINOVA HANA             CZE      2,5 
 9   IVANOVA  OLGA             RUS       2  
10   JAN DLHY                  SVK       2  



MANCALA - TOGUZKUMALAK - vedlejší turnaj v toguzkumalaku (14 hráčů)
No.  Name                      Fed     Score
 1.  IVANOVA  OLGA             RUS       4  
 2.  TARANYK ALEKSEI           UKR       3  
 3.  MARTIN TKACOV             SVK       3  
 4.  JAN DLHY                  SVK       2  
 5.  KOTINOVA HANA             CZE       2  
 6.  IVANOVA SVETA             RUS       2  
     PETER TKACOV              SVK       2  
 7.  SAMUEL KOVACIK            SVK       2  
 8.  JOZEF KSEBEREC            SVK       2  
 9.  JAKUB  CACH               CZE       2  
10.  ZDENEK CACH               CZE       2



RUBIKOVA KOSTKA - DINO TOYS OPEN - Rubik's Cube Multiple Blindfolded: Final (19 hráčů)
Format: best of 2, time in minutes (h:mm:ss), 10 minutes per cube
   Name                 Country      WCA id        #solved/tried  1         #solved/tried 2       Best          Best
1  Rafal Guzewicz       Poland       2006GUZE01    14/18          2:08:27   DNS                   14/18 2:08:27 7707    10
2  Istvan Kocza         Hungary      2005KOCZ01    5/6            0:57:48   5/5           0:47:42 5/5 0:47:42   2981    5
3  Oliver Perge         Hungary      2007PERG01    3/3            0:21:21   DNS                   3/3 0:21:21   1281    3
4  Piotr Kozka          Poland       2005KOZK01    2/3            0:22:47   3/3           0:23:32 3/3 0:23:32   1471    3
5  Peter Roka           Hungary      2007ROKA01    4/5            0:46:45   0/3           0:21:49 4/5 0:46:45   2805    3
6  Joey Gouly           UK           2007GOUL01    2/2            0:04:13   0/3           0:11:18 2/2 0:04:13   253     2
7  Bertalan Bodor       Hungary      2007BODO01    2/3            0:13:52   2/3           0:14:24 2/3 0:13:52   900     1
8  Tomasz Korzeniewski  Poland       2007KORZ01    3/5            0:34:55   0/3           0:15:30 3/5 0:34:55   2095    1
9  Jean Pons            France       2004PONS01    3/5            0:35:30   DNS                   3/5 0:35:30   2130    1
10 Milan Baticz         Hungary      2005BATI01    3/5            0:48:34   0/3           0:10:54 3/5 0:48:34   2914    1



RUBIKOVA KOSTKA - DINO TOYS OPEN - Rubik's Magic: Final (20 hráčů)
Format: average of 5 (removing best and worst), time in seconds (ss.hh)
   Name                  Country           WCA id           1      2      3      4      5      Best   Worst  Average
1  Oliver Perge          Hungary           2007PERG01       1,78   0,97   1,05   0,96   2,72   0,96   2,72   1,27
2  Milan Baticz          Hungary           2005BATI01       1,11   DNF    2,03   1,15   1,06   1,06   DNF    1,43
3  Martin Zahradnik      Czech Republic    2006ZAHR01       1,38   1,28   1,65   2,31   1,47   1,28   2,31   1,50
4  Gabor Roka            Hungary           2007ROKA02       1,81   1,46   1,28   1,44   DNF    1,28   DNF    1,57
5  Marcin Jakubowski     Poland            2007JAKU01       0,97   1,05   0,93   3,05   2,97   0,93   3,05   1,66
6  Erik Akkersdijk       Netherlands       2005AKKE01       1,09   1,27   3,03   1,02   9,25   1,02   9,25   1,80
7  Peter Roka            Hungary           2007ROKA01       1,88   1,77   1,68   1,84   3,36   1,68   3,36   1,83
8  Sven Gowal            Switzerland       2006GOWA01       3,66   2,71   1,61   1,52   1,78   1,52   3,66   2,03
9  Rafal Studnicki       Poland            2005STUD01       1,40   DNF    2,78   1,94   1,43   1,40   DNF    2,05
10 Robert Orkenyi        Hungary           2006ORKE01       1,18   2,31   3,08   1,13   3,28   1,13   3,28   2,19



RUBIKOVA KOSTKA - DINO TOYS OPEN - Rubik's Clock: Final (18 hráčů)
Format: mean of 3, time in seconds (ss.hh)
PosName                  Country           WCA id           1      2      3      Best   Average
-2 Oliver Perge          Hungary           2007PERG01       14,15  12,06  10,25  10,25  12,15
-1 Milan Baticz          Hungary           2005BATI01       11,66  13,00  11,96  11,66  12,21
0  Rafal Studnicki       Poland            2005STUD01       12,09  12,69  14,56  12,09  13,11
1  Erik Akkersdijk       Netherlands       2005AKKE01       14,60  12,15  13,66  12,15  13,47
2  Martin Zahradnik      Czech Republic    2006ZAHR01       13,15  14,36  14,38  13,15  13,96
3  Marcin Jakubowski     Poland            2007JAKU01       14,59  14,22  14,53  14,22  14,45
4  Lars Vandenbergh      Belgium           2003VAND01       16,59  15,72  14,88  14,88  15,73
5  Robert Orkenyi        Hungary           2006ORKE01       20,53  17,77  18,46  17,77  18,92
6  Peter Roka            Hungary           2007ROKA01       21,66  23,59  20,08  20,08  21,78
7  Balazs Bernat         Hungary           2007BERN01       23,16  22,63  22,38  22,38  22,72



RUBIKOVA KOSTKA - DINO TOYS OPEN - 2x2x2 Cube: Final (38 hráčů)
Format: average of 5 (removing best and worst), time in seconds (ss.hh)
PosName                  Country           WCA id           1      2      3      4      5      Best   Worst   Average
1  Erik Akkersdijk       Netherlands       2005AKKE01       3,88   3,19   7,75   2,84   4,36   2,84   7,75    3,81
2  Piotr Kozka           Poland            2005KOZK01       3,81   4,90   5,25   4,06   7,56   3,81   7,56    4,74
3  Milan Baticz          Hungary           2005BATI01       4,81   5,71   4,43   4,78   5,18   4,43   5,71    4,92
4  Bertalan Bodor        Hungary           2007BODO01       5,90   5,02   4,03   8,91   4,50   4,03   8,91    5,14
5  Tadeas Miler          Czech Republic    2005MILE01       5,68   5,36   5,44   4,93   4,56   4,56   5,68    5,24
6  Mateusz Burnicki      Poland            2006BURN01       6,38   5,36   3,25   5,31   5,36   3,25   6,38    5,34
7  Kamil Zielinski       Poland            2008ZIEL01       5,56   4,47   5,84   5,77   4,88   4,47   5,84    5,4
8  Sven Gowal            Switzerland       2006GOWA01       19,38  5,43   6,00   5,00   5,91   5,00   19,38   5,78
9  Robert Orkenyi        Hungary           2006ORKE01       5,69   8,83   5,38   6,41   5,58   5,38   8,83    5,89
10 Mate Horvath          Hungary           2007HORV01       5,72   7,47   5,41   6,18   6,19   5,41   7,47    6,03



RUBIKOVA KOSTKA - DINO TOYS OPEN - Rubik's Cube One-handed: First Round (32 hráčů)
Format: average of 5 (removing best and worst)
PosName                  Country           WCA id           1      2      3      4      5      Best   Worst   Average
1  Rama Temmink          Netherlands       2006TEMM01       26,59  19,61  17,90  23,52  20,68  17,90  26,59   21,27
2  Gabor Roka            Hungary           2007ROKA02       24,06  30,25  25,02  21,83  26,19  21,83  30,25   25,09
3  Mate Horvath          Hungary           2007HORV01       32,21  22,81  22,66  25,94  26,83  22,66  32,21   25,19
4  Bertalan Bodor        Hungary           2007BODO01       22,97  26,90  25,22  25,81  27,15  22,97  27,15   25,98
5  Milan Baticz          Hungary           2005BATI01       23,02  24,09  25,94  28,44  37,80  23,02  37,8    26,16
6  Piotr Kozka           Poland            2005KOZK01       28,03  23,96  24,33  DNF    28,84  23,96  DNF     27,07
7  Erik Akkersdijk       Netherlands       2005AKKE01       27,40  27,90  28,27  27,53  22,47  22,47  28,27   27,61
8  Fodor Daniel          Hungary           2007FODO01       29,19  24,78  32,88  28,75  28,15  24,78  32,88   28,7
9  Robert Orkenyi        Hungary           2006ORKE01       37,77  34,69  28,22  28,19  27,66  27,66  37,77   30,37
10 Peter Roka            Hungary           2007ROKA01       31,88  30,21  30,81  31,09  34,46  30,21  34,46   31,26



RUBIKOVA KOSTKA - DINO TOYS OPEN - Pyraminx: Combined Final (20 hráčů)
Format: average of 5 (removing best and worst), time in seconds (ss.hh)
   Name                  Country           WCA id           1      2      3      4      5      Best   Worst   Average
1  Piotr Kozka           Poland            2005KOZK01       9,47   4,88   7,15   9,63   9,02   4,88   9,63    8,55
2  Kamil Gorski          Poland            2006GORS01       13,06  8,08   6,40   8,71   11,56  6,40   13,06   9,45
3  Martin Zahradnik      Czech Republic    2006ZAHR01       9,50   12,11  9,93   10,50  8,33   8,33   12,11   9,98
4  Rama Temmink          Netherlands       2006TEMM01       10,40  11,08  9,77   9,21   17,16  9,21   17,16   10,42
5  Kamil Zielinski       Poland            2008ZIEL01       10,94  9,77   12,94  9,97   12,96  9,77   12,96   11,28
6  Marcin Jakubowski     Poland            2007JAKU01       10,09  12,56  12,65  11,06  10,36  10,09  12,65   11,33
7  Erik Akkersdijk       Netherlands       2005AKKE01       12,47  9,15   8,80   17,36  14,40  8,80   17,36   12,01
8  Sven Gowal            Switzerland       2006GOWA01       13,09  15,56  12,97  9,03   13,46  9,03   15,56   13,17
9  Daniel Varga          Hungary           2008VARG01       15,36  4,15   14,61  11,40  15,11  4,15   15,36   13,71
10 Gabor Schmiz          Hungary                            12,52  21,31  10,83  19,40  14,31  10,83  21,31   15,41



RUBIKOVA KOSTKA - DINO TOYS OPEN - Megaminx: Combined Final (7 hráčů)
Format: mean of 3, time in minutes (m:ss.hh)
PosName                  Country           WCA id       1         2         3         Best      Average
1  Erik Akkersdijk       Netherlands       2005AKKE01   1:24,58   1:15,02   1:15,21   1:15,02   1:18,27
2  Stefan Lapicki        Poland            2006LAPI01   1:44,09   1:40,60   1:50,30   1:40,60   1:45,00
3  Milan Baticz          Hungary           2005BATI01   2:09,94   1:50,77   1:54,80   1:50,77   1:58,50
4  Kamil Zielinski       Poland            2008ZIEL01   2:21,40   1:58,36   1:50,25   1:50,25   2:03,34
5  Gabor Roka            Hungary           2007ROKA02   2:29,53   2:32,65   2:29,93   2:29,53   2:30,70
6  Joel van Noort        Netherlands       2004NOOR01   2:41,16   2:44,38   2:33,08   2:33,08   2:39,54
7  Lars Vandenbergh      Belgium           2003VAND01   2:23,38   3:13,15   2:33,90   2:23,38   2:43,48
8  Piotr Kozka           Poland            2005KOZK01   2:49,93   3:14,84   2:43,13   2:43,13   2:55,97
9  Kamil Gorski          Poland            2006GORS01   2:31,41   2:55,13   2:33,08   2:31,41   2:39,87
10 Arnaud van Galen      Netherlands       2006GALE01   3:17,13                       3:17,13   3:17,13



RUBIKOVA KOSTKA - DINO TOYS OPEN - Square-1: Combined Final (18 hráčů)
Format: mean of 3, time in seconds (ss.hh)
PosName                  Country           WCA id       1         2         3         Best      Average
1  Martin Zahradnik      Czech Republic    2006ZAHR01   21,86     22,81     24,31     21,86     22,99
2  Lars Vandenbergh      Belgium           2003VAND01   30,25     22,66     27,69     22,66     26,87
3  Milan Baticz          Hungary           2005BATI01   33,91     30,47     32,81     30,47     32,4
4  Istvan Kocza          Hungary           2005KOCZ01   35,86     36,63     41,84     35,86     38,11
5  Erik Akkersdijk       Netherlands       2005AKKE01   41,18     41,65     42,94     41,18     41,92
6  Tadeas Miler          Czech Republic    2005MILE01   32,69     71,11     57,71     32,69     53,84
7  Kamil Zielinski       Poland            2008ZIEL01   31,66     30,36     DNF       30,36     DNF
8  Kamil Gorski          Poland            2006GORS01   48,46                         48,46     48,46
9  Mate Horvath          Hungary           2007HORV01   67,84                         67,84     67,84
10 Arnaud van Galen      Netherlands       2006GALE01   75,22                         75,22     75,22



RUBIKOVA KOSTKA - DINO TOYS OPEN - Rubik's Cube One-handed: Final (8 hráčů)
Format: average of 5 (removing best and worst), time in seconds (ss.hh)
PosName                  Country           WCA id       1      2      3      4      5      Best   Worst  Average
1  Rama Temmink          Netherlands       2006TEMM01   19,15  20,59  19,61  19,86  23,75  19,15  23,75  20,02
2  Milan Baticz          Hungary           2005BATI01   28,22  20,93  23,18  21,66  20,68  20,68  28,22  21,92
3  Gabor Roka            Hungary           2007ROKA02   23,30  29,66  23,75  27,88  27,06  23,3   29,66  26,23
4  Piotr Kozka           Poland            2005KOZK01   DNF    27,61  23,84  19,96  28,66  19,96  DNF    26,7
5  Bertalan Bodor        Hungary           2007BODO01   25,90  32,97  27,05  29,34  25,44  25,44  32,97  27,43
6  Erik Akkersdijk       Netherlands       2005AKKE01   26,63  29,88  24,34  31,61  28,22  24,34  31,61  28,24
7  Mate Horvath          Hungary           2007HORV01   26,47  29,34  30,22  30,88  23,58  23,58  30,88  28,68
8  Fodor Daniel          Hungary           2007FODO01   31,33  21,33  31,69  30,91  29,13  21,33  31,69  30,46



RUBIKOVA KOSTKA - DINO TOYS OPEN - 4x4x4 Cube Blindfolded: Final (5 hráčů)
Format: best of 1, time in minutes (m:ss.hh)
PosName                  Country           WCA id       1      Best
1  Rafal Guzewicz        Poland            2006GUZE01   0,01   0,01
2  István Kocza          Hungary           2005KOCZ01   0,01   0,01
3  Joey Gouly            UK                2007GOUL01   DNF    DNF
3  Erik Akkersdijk       Netherlands       2005AKKE01   DNF    DNF
3  Tomasz Korzeniewski   Poland            2007KORZ01   DNF



RUBIKOVA KOSTKA - DINO TOYS OPEN - Fewest moves: Final (13 hráčů)
Format: best of 1
PosName                  Country           WCA id       1     
1  Milan Baticz          Hungary           2005BATI01   37,00
2  Piotr Kozka           Poland            2005KOZK01   38,00
3  Martin Zahradnik      Czech Republic    2006ZAHR01   39,00
4  Mateusz Burnicki      Poland            2006BURN01   40,00
5  Balazs Bernat         Hungary           2007BERN01   41,00
6  Kamil Gorski          Poland            2006GORS01   43,00
7  Martin Mairhofer      Austria           2007MAIR01   44,00
8  Joel van Noort        Netherlands       2004NOOR01   48,00
9  Peter Orisko          Slovakia                       51,00
10 Arnaud van Galen      Netherlands       2006GALE01   DNF



RUBIKOVA KOSTKA - DINO TOYS OPEN - 4x4x4 Cube: Combined Final (37 hráčů)
Format: average of 5 (removing best and worst)
PosName                  Country           WCA id       1        2        3        4        5        Best     Worst    Average
1  Erik Akkersdijk       Netherlands       2005AKKE01   0:56,50  0:53,84  0:54,71  0:53,78  0:54,63  0:53,78  0:56,50  0:54,39
2  Piotr Kozka           Poland            2005KOZK01   1:08,80  1:01,34  0:56,38  0:56,03  1:11,53  0:56,03  1:11,53  1:02,17
3  Milan Baticz          Hungary           2005BATI01   1:01,46  1:03,96  0:52,18  1:13,11  1:05,02  0:52,18  1:13,11  1:03,48
4  Jean Pons             France            2004PONS01   0:58,52  1:17,86  1:13,40  1:02,15  1:06,56  0:58,52  1:17,86  1:07,37
5  Mate Horvath          Hungary           2007HORV01   1:05,25  0:58,80  1:10,68  1:10,33  1:07,90  0:58,80  1:10,68  1:07,83
6  Bertalan Bodor        Hungary           2007BODO01   1:03,93  1:16,05  1:09,80  1:02,43  1:10,13  1:02,43  1:16,05  1:07,95
7  Rafal Guzewicz        Poland            2006GUZE01   1:13,43  1:01,84  1:05,43  1:14,27  1:21,58  1:01,84  1:21,58  1:11,04
8  Lars Vandenbergh      Belgium           2003VAND01   1:16,94  1:01,77  1:10,41  1:10,30  1:13,15  1:01,77  1:16,94  1:11,29
9  Peter Roka            Hungary           2007ROKA01   1:12,80  1:16,86  1:19,65  1:08,88  1:11,28  1:08,88  1:19,65  1:13,65
10 Rama Temmink          Netherlands       2006TEMM01   1:31,22  1:04,66  1:14,47  1:09,11  1:19,94  1:04,66  1:31,22  1:14,51



RUBIKOVA KOSTKA - DINO TOYS OPEN - Rubik's Cube: First Round (44 hráčů)
Format: average of 5 (removing best and worst)
PosName                  Country           WCA id       1        2        3        4        5        Best     Worst    Average
1  Erik Akkersdijk       Netherlands       2005AKKE01   10,69    12,03    13,94    9,93     11,77    9,93     13,94    11,50
2  Jean Pons             France            2004PONS01   12,30    14,56    16,08    13,69    9,60     9,60     16,08    13,52
3  Joel van Noort        Netherlands       2004NOOR01   12,94    12,94    13,52    14,15    20,08    12,94    20,08    13,54
4  Rama Temmink          Netherlands       2006TEMM01   13,68    15,16    11,15    13,72    13,65    11,15    15,16    13,68
5  Milan Baticz          Hungary           2005BATI01   13,86    15,21    12,94    12,50    14,25    12,50    15,21    13,68
6  Piotr Kozka           Poland            2005KOZK01   13,72    15,97    14,66    13,46    16,65    13,46    16,65    14,78
7  Mate Horvath          Hungary           2007HORV01   16,31    18,25    14,84    14,03    12,80    12,80    18,25    15,06
8  Piotr Frankowski      Poland            2006FRAN01   23,19    15,30    15,78    15,13    13,56    13,56    23,19    15,40
9  Kamil Zielinski       Poland            2008ZIEL01   17,33    14,46    22,05    16,76    16,76    16,58    22,05    16,24
10 Fodor Daniel          Hungary           2007FODO01   16,40    18,57    15,84    16,69    15,80    15,80    18,57    16,31



RUBIKOVA KOSTKA - DINO TOYS OPEN - Rubik's Cube Blindfolded: Final (26 hráčů) Format: best of 2
PosName                  Country           WCA id       1        2        Best    
1  Jean Pons             France            2004PONS01   DNF      1:11,75  1:11,75
2  Rafal Guzewicz        Poland            2006GUZE01   1:16,58  1:27,97  1:16,58
3  Milan Baticz          Hungary           2005BATI01   1:28,52  DNF      1:28,52
4  Bertalan Bodor        Hungary           2007BODO01   DNF      1:32,34  1:32,34
5  Tomasz Korzeniewski   Poland            2007KORZ01   2:01,31  DNF      2:01,31
6  Oliver Perge          Hungary           2007PERG01   2:15,83  DNF      2:15,83
7  Peter Roka            Hungary           2007ROKA01   2:29,59  3:00,41  2:29,59
8  Piotr Kozka           Poland            2005KOZK01   DNF      2:40,36  2:40,36
9  Joel van Noort        Netherlands       2004NOOR01   2:49,71  DNF      2:49,71
10 Istvan Kocza          Hungary           2005KOCZ01   3:04,96  DNF      3:04,96



RUBIKOVA KOSTKA - DINO TOYS OPEN - Rubik's Cube Blindfolded: Final (24 hráčů)
Format: average of 5 (removing best and worst)
PosName                  Country           WCA id       1        2        3        4        5        Best     WR      Worst   Average
1  Erik Akkersdijk       Netherlands       2005AKKE01   13,25    12,13    12,72    11,93    7,08     7,08     WR      13,25   12,26
2  Rama Temmink          Netherlands       2006TEMM01   15,08    13,09    14,19    13,55    11,96    11,96            15,08   13,61
3  Jean Pons             France            2004PONS01   14,75    13,10    13,56    17,82    12,82    12,82            17,82   13,80
4  Milan Baticz          Hungary           2005BATI01   13,19    14,58    16,59    13,34    13,63    13,19            16,59   13,85
5  Piotr Kózka           Poland            2005KOZK01   14,25    14,69    11,38    19,13    13,31    11,38            19,13   14,08
6  Bertalan Bodor        Hungary                        15,46    14,72    14,05    14,15    17,96    14,05            17,96   14,78
7  Joël van Noort        Netherlands       2004NOOR01   14,94    14,86    15,27    14,63    14,05    14,05            15,27   14,81
8  Piotr Frankowski      Poland            2006FRAN01   15,63    16,97    14,09    14,61    20,37    14,09            20,37   15,74
9  Joey Gouly            UK                2007GOUL01   13,41    17,22    14,90    16,63    17,36    13,41            17,36   16,25
10 Lars Vandenbergh      Belgium           2003VAND01   20,55    15,56    17,31    15,58    16,05    15,56            20,55   16,31



RUBIKOVA KOSTKA - DINO TOYS OPEN - 5x5x5 Cube: Combined Final (32 hráčů)
Format: average of 5 (removing best and worst)
PosName                  Country           WCA id       1        2        3        4        5        Best     Worst    Averag
1  Erik Akkersdijk       Netherlands       2005AKKE01   1:35,00  1:40,15  1:37,63  1:47,38  1:43,68  1:35,00  1:47,38  1:40,49
2  Kamil Zielinski       Poland            2008ZIEL01   2:00,97  1:54,93  1:50,34  1:50,97  1:55,02  1:50,34  2:00,97  1:53,64
3  Rama Temmink          Netherlands       2006TEMM01   1:49,65  2:02,71  1:58,68  1:45,47  2:18,59  1:45,47  2:18,59  1:57,01
4  Piotr Kozka           Poland            2005KOZK01   2:05,71  1:41,93  2:10,59  1:44,63  2:08,36  1:41,93  2:10,59  1:59,57
5  Rafal Guzewicz        Poland            2006GUZE01   2:01,47  2:07,16  DNF      1:46,50  1:58,06  1:46,50  DNF      2:02,23
6  Peter Roka            Hungary           2007ROKA01   2:05,33  2:05,65  2:07,90  2:06,50  1:54,15  1:54,15  2:07,90  2:05,83
7  Bertalan Bodor        Hungary           2007BODO01   2:03,84  2:27,16  2:07,50  2:19,53  2:13,05  2:03,84  2:27,16  2:13,36
8  Milan Baticz          Hungary           2005BATI01   2:14,21  2:21,78  2:14,88  2:11,18  2:04,68  2:04,68  2:21,78  2:13,42
9  Mate Horvath          Hungary           2007HORV01   2:33,96  2:11,06  2:01,19  2:12,21  2:23,05  2:01,19  2:33,96  2:15,44
10 Joel van Noort        Netherlands       2004NOOR01   2:29,64  2:09,56  2:23,28  2:19,88  2:07,53  2:07,53  2:29,64  2:17,57



RUBIKOVA KOSTKA - DINO TOYS OPEN - Rubik's Cube: Final (12 hráčů)
Format: average of 5 (removing best and worst)
PosName                  Country           WCA id       1        2        3        4        5        Best     Worst   Average
1  Erik Akkersdijk       Netherlands       2005AKKE01   11,68    10,71    11,88    DNF      11,08    10,71    DNF     11,55
2  Jean Pons             France            2004PONS01   12,73    11,17    12,30    12,50    11,18    11,17    12,73   11,99
3  Rama Temmink          Netherlands       2006TEMM01   12,22    10,75    12,28    12,33    13,59    10,75    13,59   12,28
4  Joël van Noort        Netherlands       2004NOOR01   14,93    12,31    15,27    12,53    12,96    12,31    15,27   13,47
5  Piotr Kózka           Poland            2005KOZK01   13,28    13,68    16,25    14,18    13,34    13,28    16,25   13,73
6  Milan Baticz          Hungary           2005BATI01   14,31    9,28     DNF      15,21    12,34    9,28     DNF     13,95
7  Bertalan Bodor        Hungary                        15,08    14,43    14,88    22,28    13,40    13,40    22,28   14,80
8  Piotr Frankowski      Poland            2006FRAN01   17,05    14,33    15,84    15,69    25,09    14,33    25,09   16,19
9  Péter Róka            Hungary           2007ROKA01   19,05    14,41    16,38    17,97    15,44    14,41    19,05   16,60
10 Mateusz Burnicki      Poland            2006BURN01   14,11    15,96    16,02    19,30    18,19    14,11    19,30   16,72



GAMECON - Mistrovství ČR v Dračím doupěti (18 družin, celkem 132 hráčů)
1. Dusek Pavel, Duskova Marketa, Hromadkova Lucie, Saitz Jan, 
   Soukup Jan, Strmen Stanislav, Tourek Josef, Voldrich Karel
2. Froemmer Ondrej, Kostelnak Filip, Novak Antonin, Pitron Tomas, 
   Travnicek Jiri, Zaoral Miloslav
3. Hanak Martin, Is Martin, Jarolim Petr, Pazderka Vlastimil, 
   Petrik Patrik, Skokanicova Alena, Tomsej Josef, Vanek Ondrej



GAMECON - Osadnící z Katanu (kvalifikace na Mistrovství ČR) (16 hráčů)
1.  Vorlicek Jan,     15 b.
2.  Prochazka Milos   14 b.
3.  Dubsky Daniel     12 b.
4.  Pulpan Matej      11,5 b.
5.  Enzl Mroslav      11,5 b.
6.  Kocvara Ladislav  11,5 b.
7.  Kosicka Tomas     11 b.
8.  Dubska Dagmar     10,5 b.
9.  Pulpan Jakub      10
10. Onderek Otmar      9,5 b.



GAMECON - Proroctví Standard (7 hráčů)
1. Vanecek Jan
2. Jerie Marek



GAMECON - Aréna Single (8 hráčů)
1. Mentlik Daniel
2. Stejskal Tomas



GAMECON - Talisman (4 hráči)
1. Umlasek Jaroslav



MAGIC - Premier pre-release Eventide (46 hráčů)
Rank  Name                       Fed
1     KOSKA, ADAM                CZE
2     Blohon, Lukas              CZE
3     BLAZEK, IVAN               CZE
4     Posolda, Ondra             CZE
5     HEBKY, MICHAL              CZE
6     Stefan, Jan                CZE
7     Roman, Dohnal              CZE
8     Vystejn, Jiri              CZE
9     Kadavy, Petr               CZE
10    Kuba, Dan                  CZE



MAGIC - Against the Giants pre-release (12 hráčů)
Rank  Name                       Points
1     Michal (Pedro), Petr       12
2     Ihm (Networ), Martin       12
3     Korejtko, David            12
4     David, Draslar             9
5     Ivan, Placek               9
6     Hejkal (Hejki), Petr       9
7     Novak (Assam), Jiri        6
8     Novotny (Vivusmay), Matin  6
9     Zika (Kvaki), Miloslav     6
10    Slava, Zoubele             6



MAGIC - Against the Giants pre-release (10 hráčů)
Rank  Name
1     Michal (Pedro), Petr
2     Ihm (Networ), Martin
3     Spanek, Martin
4     Zoubele, Slava
5     Tautz, Ales
6     Novotny (Vivusmay), Matin
7     Placek, Ivan
8     Korejtko, David
9     Zika (Kvaki), Miloslav
10    Novak (Assam), Jiri



MAGIC - 2HG Pre-release Eventide (20 týmů)
Rank  Name                       Fed
1     Kosicke spacaky            CZE
2     Veseli pumprlici           CZE
3     Tryskac Mckac              CZE
4     ECHO                       CZE
5     Titanove lzice             CZE
6     Blue magic                 CZE
7     Valmez                     CZE
8     Vlci hlavy                 CZE
9     Geodeti                    CZE
10    mne je to jedno            CZE



MAGIC - Pokemon Modified o display (8 hráčů)
Seniors/Seniori
1.    Jan Rodek
2.    Dusan Minarik
3.    Dana Vavruskova
4.    Jan Goetz

Masters
1.   Filip Sikora
2.   Petr Konopisky
3.   Michela Vavruskova
4.   Pavel Suchanek



MAGIC - Grand Prix TRIAL Copenhagen (36 hráčů)
Rank    Name
1       Brozek, Petr
2       Hanus, Daniel
3       Rohacek, Jan
4       Vavra, Vit
5       Kriz, Tomas
6       Gruszecki, Piotr        PL
7       Vosahlik, Petr
8       Hebky, Michal
9       Fidrmus, Ladislav
10      Schanka, Martin



MAGIC - EXTENDED (25 hráčů)
Rank    Name
1       Kopec, Mateusz          PL
2       Vapenik, Karel
3       Hanzalek Z, Jan
4       Do Anh, David
5       tomeczek, krzysztof     PL
6       Kriz, Tomas
7       Hanus, Daniel
8       Stefan, Jan
9       Voldrich, Matous
10      Tesar, Ondrej



MAGIC - Grand Prix TRIAL Madrid (21 hráčů)
Rank    Name
1       Hebky, Michal
2       Koska, Adam
3       Kopec, Mateusz         PL
4       Toth, Jakub
5       Blohon, Lucas
6       Joska, Tomas
7       Dana, Jakub
8       tomeczek, krzysztof    PL
9       Stefan, Jan
10      Svaton, Cenek



MAGIC - Grand Prix TRIAL Riminni (27 hráčů)
Rank    Name
1       Hebky, Michal
2       Blohon, Lucas
3       Janak, Tomas
4       Prosek, Daniel
5       Jahoda, Jakub
6       Koska, Adam
7       Do Anh, David
8       Kriz, Tomas
9       Bocak, Petr
10      Schanka Z, Martin



MAGIC - SUPER FNM (8 hráčů)
Rank    Name
1       De Jong, Jasper
2       Nemec, Petr
3       Kostál, Miroslav
4       Bazant, Lukas
5       Svaton, Cenek
6       Marak, Filip
7       Veselsky, Karel
8       Filip, Petr



MAGIC - TRIOS Pre-release Eventide (6 hráčů)
Rank    Name
1       Horlivi kadeti
2       Alkac team
3       No mask
4       Veseli pumprlici
5       Banik
6       ABCD



MAGIC - Turnaj HRAJ.cz (24 hráčů)
Rank    Name
1       Pinc, Pavel
2       vlach, josef
3       Vanek, Tomas
4       Zuskac, Jan
5       Tochácek, Daniel
6       Schanka Z, Martin
7       Kopecky, Krystof
8       Kytner, Vladimír
9       Dohnal, Roman J
10      roessler, pavel



POKER - Honoria masters rebuy 1000+250 unlimited: 120.000 prizepool, 34 hráčů
1. KFC          37.200 splitpot 
2. Vladusho     37.200 splitpot
3. 1zart1       18.000         
4. Ousek7505    12.000         
5. Roy016        8.400          
6. XXX           7.200  



POKER - Team tournament 25.7.: 88 hráčů, 22 týmů, 286.000 prizepool, délka turnaje: 8:58 hodin
Pořadí týmů:
1. Czech Casino Poker Players Teplice     61.400 (273 b.)
2. Unibet Profi Team                      34.100 (252 b.)
3. Lucky River                            23.900 (251 b.)
4. Paradise Poker Faces Teplice           17.000 (241 b.)
5. Honoria Poker Club                          0 (240 b.)

Pořadí jednotlivců:
1.Hamet           34.900
2.KFC             21.800
3.Robert N.       13.600
4.Peky             9.800
5.Zdenčus          8.700
6.Robert Flídr     7.100
7.Fido             5.400
8.Keso26           4.400
9.Martinko         3.300



POKER - Honoria masters freezout main event 26.7.: 80 hráčů, 320.000 prizepool, délka turnaje 9:40 h.
1. Hohoman         96.000
2. Duda Jan        64.000
3. Roy016          40.000
4. The „Monkey“    28.800
5. Hejkrlik        25.600
6. Stepanek B.     20.800
7. Masek           16.000
8. Vyhnos          12.800
9. Ousek7505        9.600
10. Joe             6.400 



SUDOKU - (200 řešitelů)
  POŘADÍ    JMÉNO A PŘÍJMENÍ                      ČAS (min)          BYDLIŠTĚ
  RANKING   NAME AND FAMILY NAME                  TIME (min)         COUNTRY

        1.  DOBROTKA MARTIN                          2,20              SVK
        2.  ŠOTT PAVEL                               2,50              CZE
        3.  HOHLUKA ARINA                            2,55              LAT
        4.  ZAVORAL TOMÁŠ                            3,05              CZE
        5.  BAUMANIS KRISTAPS                        3,10              LAT
        6.  LUBBE ALEXANDER                          3,40              GER
        7.  ČERMÁK MICHAEL                           3,50              CZE
        8.  WIRIG ANTHONY                            4,00              FRA
        9.  KUZNETSOV MARK                           4,05              GER
       10.  VYPARINA MATEJ                           4,20              SVK



KAKURO OPEN (122 řešitelů)
  POŘADÍ            JMÉNO A PŘÍJMENÍ              ČAS (min)          BYDLIŠTĚ
  RANKING         NAME AND FAMILY NAME           TIME (min)           COUNTRY

        1.  ŠOTT PAVEL                              2,30                CZE
     2.-3.  HENZBERG DANIEL                         3,00                GER
     2.-3.  POTKINA ANNA                            3,00                RUS
        4.  LUBBE ALEXANDER                         3,10                GER
        5.  HÖRR CHRISTIAN                          3,15                CZE
        6.  ZOLOTAROV VALENTIN                      3,20                UKR
        7.  VYPARINA MATEJ                          3,50                SVK
        8.  NEŠPŮRKOVÁ JANA                         4,00                CZE
        9.  STODOLOVÁ KRISTÝNA                      4,15                CZE
       10.  DOBROTKA MARTIN                         4,30                SVK



KRIŽOVKY - KATEGORIE "A" - nad 21 let (švédská křížovka) / CATEGORY "A" - over 21 years of age (Swedish crossword) (105 řešitelů)
  RANKING   NAME AND FAMILY NAME              LOSS POINTS      TIME (min)      COUNTRY

        1.  KALHOUS PAVEL st.                      0              4,20           CZE
        2.  HUSAR IVO                              0              4,25           CZE
        3.  KAJZRLÍK MILOŠ                         1              3,55           CZE
        4.  SLABÝ ALEŠ                             1              5,00           CZE
        5.  BROUSEK JAN                            1              7,45           CZE
        6.  NIGRIN JIŘÍ                            1              9,20           CZE
        7.  MATZNER RADOMIL                        1             10,25           CZE
        8.  BURDA ZBYNĚK                           2              5,20           CZE
        9.  NEŠPŮREK VOJTĚCH                       2              7,30           CZE
       10.  PEŘÍK ALOIS                            3              9,00           CZE



KRIŽOVKY - KATEGORIE "B" - do 21 let (švédská křížovka) / CATEGORY "B" - up to 21 years of age (Swedish crossword) (65 řešitelů)
  POŘADÍ    JMÉNO A PŘÍJMENÍ                  ZTR. BODY     ČAS (min)        BYDLIŠTĚ
  RANKING   NAME AND FAMILY NAME             LOSS POINTS    TIME (min)        COUNTRY

        1.  ZAVORAL TOMÁŠ                         0            2,45             CZE
        2.  ČERMÁK MICHAEL                        0            4,45             CZE
        3.  BRZKOVÁ ANNA                          0            6,15             CZE
        4.  STODOLOVÁ KRISTÝNA                    0            6,55             CZE
        5.  ZÁKOUCKÁ ADÉLA                        0            7,30             CZE
        6.  KVOCHOVÁ KATEŘINA                     0            7,45             CZE
        7.  HÜTTNER MILOŠ                         0           13,40             CZE
        8.  HLAVÁČEK TOMÁŠ                        0           16,15             CZE
        9.  PŘÍBORSKÝ MAREK                       0           20,10             CZE
       10.  STODOLA MAREK                         0           58,15             CZE



KŘÍŽOVKY - CATEGORY "C" - FOREIGNES PROMISCUOUS AGE (131 řešitelů)
 POŘADÍ    JMÉNO A PŘÍJMENÍ                  ZTR. BODY      ČAS (min)       BYDLIŠTĚ
  RANKING   NAME AND FAMILY NAME             LOSS POINTS     TIME (min)       COUNTRY

        1.  VYPARINA MATEJ                        0             4,05            SVK
        2.  HILBENDORFF IAN                       0             4,50            GER
        3.  MACAK STEFAN                          0             5,05            SVK
        4.  VAN DOOREN (???) DIRK                 0             5,15            NED
        5.  WIRIG ANTHONY                         0             6,00            FRA
        6.  HENZBERG (???) DANIEL                 0             6,10            GER
        7.  HÖRR CHRISTIAN                        0             6,45            GER
        8.  LUBBE ALEXANDER                       0             6,55            GER
        9.  HANKOVÁ JANA                          0             8,10            SVK
       10.  VIDIC TEJA                            0             8,50            SLO



KŘÍŽOVKY - KATEGORIE "D" - (šachová osmisměrka) / CATEGORY "D" - (chess octagonal crossword) (65 řešitelů)
POŘADÍ    JMÉNO A PŘÍJMENÍ                  ZTR. BODY     ČAS (min)       BYDLIŠTĚ
RANKING   NAME AND FAMILY NAME             LOSS POINTS    TIME (min)       COUNTRY

         1.  KUHNEL IVETA                          0            4,40            CZE
         2.  ZAVORAL TOMÁŠ                         0            4,55            CZE
         3.  ZVOLÁNKOVÁ JANA                       0            5,10            CZE
         4.  HUSAR IVO                             0            5,40            CZE
      5.-6.  ČERMÁK MICHAEL                        0            5,45            CZE
      5.-6.  KALHOUS PAVEL st.                     0            5,45            CZE
         7.  KAJZRLÍK MILOŠ                        0            5,55            CZE
         8.  JANEČKOVÁ PETRA                       0            6,00            CZE
         9.  BURDA ZBYNĚK                          0            6,35            CZE
        10.  KRATOCHVÍL JAKUB                      0            6,40            CZE



ŠÓGI - KYB OPEN - European Shogi Championship (ESC)/Mistrovství Evropy v šógi (ESC)
      -Kolomiyets-|
                  | 
 ...              |-Kolomiyets---| 
                  |              |
      -Theeuwen---|              |
                                 | 
                             Artem Kolomiyets
                                 |
      -Pottier----|              |
                  |              |
 ...              |-Wartlick-----|
                  | 
      -Wartlick-- |



ŠÓGI - KYB OPEN - Worldwide Open Shogi Championship (WOSC)/Celosvětové otevřené mistrovství v šógi (WOSC) (39 hráčů)
Place Name                  Feder Rtg  Score M-Buch. Buch. Progr.

  1   Kolomiyets, Artem     UKR   2109 8        42.0  52.0   42.0
 2-3  Wartlick, Karl        GER   1960 7        42.0  55.0   38.0
      Theeuewen, Marc       NED   1955 7        40.0  50.0   36.0
4-10  Nilsson, Carl Johan   SWE   1778 6        41.0  52.0   34.0
      Pottier, Frederic     FRA   1856 6        41.0  52.0   33.0
      Roevekamp, Frank      HKG   1889 6        40.0  51.0   32.0
      Le Pelleter, Erwann   FRA   1775 6        35.0  46.0   31.0
      Lysenka, Sergei       BLR   1206 6        34.5  44.5   28.0
      Shiplev, Yury         RUS   1505 6        34.0  45.0   25.0
      Mirnik, Boris         GER   2072 6        33.5  45.5   31.0



ŠÓGI - KYB OPEN - European Blitz Championship / ME v bleskovém šógi (32 hráčů)
Place Name                  Feder Rtg  Loc Score M-Buch. Buch. Progr.

 1-3  Kolomiyets, Artem     UKR   2109     6        24.0  34.0   25.0
      Nilsson, Carl Johan   SWE   1778     6        23.0  32.0   23.0
      Mirnik, Boris         GER   2072     6        22.0  31.0   27.0
 4-6  Alguist, Jonas        SWE   1441     5        20.0  28.0   18.0
      Abuczki, Laszlo       HUN            5        19.0  28.0   19.0
      Christoffersen, Terje NOR   1695     5        17.0  25.0   19.0



INGOLS ŠACH (8 hráčů)
1.     KOPASOV EVGENY        RUS  2046   6,0
2.     PRILL DANIEL          GER  2071   6,0
3.     JUSTI FABIAN          GER  1904   5,0
4. WFM ORLYANSKAYA DARYA     UKR  2054   5,0
5.     UTRATIL FERDINAND     CZE  1507   2,0
6.     RYKOV IVAN S          RUS  1750   2,0
7.     TYNTAREV ANGELA       ISR  1401   1,0
8.     MATYUHIN DIMITRIY     RUS  1750   1,0



BOWLING - LUKA BOWLING OPEN
 1	Řehůřek              675
 2	Mráz                 660
 3	Šmejkal              659
 4	Krapivin             651
 5	Tolstych             637
 6	Shahuyar             633
 7	Ulrich               625
 8	Královský            615
 9	Vyparina Matej       578
10	Pekař                571



STOLNÍ TENIS / TABLE TENNIS
Adults/Dospělí (31 players/31 hráčů)

1.  Blyss Oleg
2.  Prill Daniel
3.  Taranik Alexii
4.  Sochacki Zenon

Kids until 16 years/Děti do 16 let (16 players/16 hráčů)

1.  Sochatsky Wojtek
2.  Sochatsky Christophe
3.  Bazeev German
4.  Minko Vladimir



Play off - fotbal / football
Place Name
1     NEBESKÁ SMRŠŤ (SVK)
2     TEAM NSJ (GER)
3     GAME OVER (CZE)



STRATEGO (16 hráčů)
1.  Shevchuk Viktor
2.  Kushnir Roman
3.  Pylypchuk Andriy



POLGAR SUPERSTAR CHESS (12 hráčů)
   Name/Jméno                 Fed    Points
1  SHENKERIN COABA            HUN    10
2  FLOREN PHILIPP             GER     9,5
3  FADAVIAN MARIUS            GER     8,5
4  GRIGORIEV MIKHAIL          RUS     7,5
5  INGID AKOS                 HUN     6,5 
6  VINIGRADOV ANDREY          RUS     5
   LEOLKKO LUDA               RUS     5 
8  DENISOVA TAISIA            RUS     3,5
   LEOLKO VALERIA             RUS     3,5
10 BOWMANN EMILY              RUS     3
   KRAPIVINY GALJA            RUS     3